• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Hihi, Žabi, akce kulový blesk? :wink: :grinning:
20. únor 2009 v 10:02  • Odpověz
no hlavně že jsem tam byla předevčírem a slevněná nebyla :angry:
saly co kdybys zkusila domluvit s prod.jestli by nám je neodložila?když tam budeš první....já bych tam sjela taky busem kolem 13 hod.
20. únor 2009 v 10:06  • Odpověz
autor
Ty Gabi a nemám ti jí koupit a jak by byl sraz tak bych ti jí dovezla?
20. únor 2009 v 10:06  • Odpověz
autor
Gabi jedu tam pokud by jsi jí chtěla tak mi dej vedět na mobil: 777836953.
20. únor 2009 v 10:07  • Odpověz
jasan :grinning: :grinning:
20. únor 2009 v 10:09  • Odpověz
joooo zabi to by bylo super :grinning: jsi moooc hodná :wink:
20. únor 2009 v 10:09  • Odpověz
autor
holky odložit tam nic nejde pokud to nezplatíte.
20. únor 2009 v 10:10  • Odpověz
autor
Takže Gabi tobě jí teda zaplatím a večer vyzvednu a budu ji mít doma až do srazu. Hafi ty ji chceš taky? Jo gabi a prosím tě - je to ta http://www.sambaby.com/82-matrace-k-postylkam/5615-matrace-pohanka/
20. únor 2009 v 10:11  • Odpověz
autor
gabi prosím písni mi sms, at vím, at ti nekoupím neco jiného
20. únor 2009 v 10:13  • Odpověz
žabi já tam sjedu ale dostanu se tam až odpo,tak jestli mi ji koupiš,budu moooc ráda,já si ji dnes vyzvednu a penízky ti dám na srazu,nebo pošlu na účet,jak chceš...ještě jednou moc dík :slight_smile:
20. únor 2009 v 10:13  • Odpověz
Muhehe, ženy, aby tam těch matraček tolik měli! :grinning: Držím palec, boť cena fakt moc fájn :wink:
20. únor 2009 v 10:16  • Odpověz
Saly v Impiku je cvičení jen ve vodě,hodinová lekce.A ten kočárek co jsem posílala má i ta švagrová a moc si ho chválí,má prostornou hl.korbu a polohování v hl.korbě.Byl tam v superní šedozelené barvě co není ani na netu,ale byl už zadaný,no někdo to holt vyhmátl,za 6000 bych ho taky brala hned :frowning2:
20. únor 2009 v 11:14  • Odpověz
Aha, Gabi, no vzhledem k tomu, že je to stejná značka, ale jiný typ, mohl by být ten náš taky v pohodě :wink: Jo a ještě jsem tam jeden nezadaný viděla z těch co se ti líbí...
20. únor 2009 v 11:49  • Odpověz
a nevíš v jaké barvě byl?
20. únor 2009 ve 12:08  • Odpověz
Gabi, to bych kecala... Jen vím, že to drahý zkoumal, že je to ten samý výrobce!
20. únor 2009 ve 12:28  • Odpověz
autor
Tak holky už jsem dorazila zpět. Bohužel tam měli poslední tu matraci. Hned za mnou byli dvě paní a chtěli jí taky ale bohužel. Jinak jsem taky koupila i autosedačku chicco. Super cena za 1400¨Kc po slevě. A to jsme jí chtěli koupit minulý víkend za 2000Kc. Ještě že tak. Jinak jsem kouila lahvičky avent a hada na autosedačku. Super nákup. Jo jinak holky já si myslím že oni mají i na kočárky slevu - když mají napsané na vše 30%sleva. Jinak Gabi jestli tak si na ten kočárek tam zavolej. Po telefoně byli prodavačky ochotné - aspon to tak říkal manžel.
20. únor 2009 ve 12:38  • Odpověz
Noo, Žabi, tak koukám, že slevy v Sambaby na tebe taky zabraly :wink: My koupili taky autosedajdu co původně stála nějakých 2 a půl za 1700 :wink: Jé, no já to říkala s těmi matracimi... :confounded:
A jojo, opravdu je ta 30% sleva i na kočárky! Vím ne!? :wink: :grinning: Akorát jak říkám, na DorJan se nevztahovala... Ani nevím proč...
20. únor 2009 ve 12:45  • Odpověz
jenom na dorjan?a ostatní jo?
20. únor 2009 ve 12:48  • Odpověz
autor
No Andu měla jsem kliku že tam byla ještě jedna ta matrace. To je super když jde někdo nakupovat ted kočárek - určo bych tam šla . Vždyt jsem tam viděla i Jane a teda pokud stojí 20 tisíc tak 6tisíc z toho sleva je dost slušná!!
Ale kočárek my už máme. Koukala jsem ještě na tašky na kočárek, ale musím dneska jak tam pojedeme vzít nánožník z našeho kočárku a přirovnat barvičky, at pasují.
No ale oblečení se mi tam teda žádné nelíbilo :angry: . tak to jste taky dobře koupili autosedajdu. Je třeba někdy využít ty slevy.
20. únor 2009 ve 12:52  • Odpověz
autor
to taky nechápu proč mají na všechny kočárky akce jenom na ten Dorjan ne? ale i tak se tam Gabi jed podívat. Stojí to tam za podívání a třeba kočárek vyberete
20. únor 2009 ve 12:53  • Odpověz
no já tam tedka sjedu ale sama,manža je v Praze :frowning2: lepší by bylo kdyby vybíral se mnou...tak uvidím co koupím.Potřebuju ještě zavinovačku a prostěradlo do postýlky...
20. únor 2009 ve 12:57  • Odpověz
Jé tady se nakupuje...
Žabi nevšimla sis,jestli tam měli zimní zavinovačky do autosedačky Emitex?? Nebo SALY mrkneš se? Jestli jsi už nejela?

Já tam snad taky odpoledne pojedu :grinning:
20. únor 2009 ve 13:11  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj tak jsem zpět :slight_smile: zabi koukám, že máš poslední matraci..no já bych tomu tak moc nevěřila :wink: paní mi říkala, že moje je poslední a mám ji taky :grinning: :grinning: tak to holky berte s rezervou... :slight_smile:

Jinak jsem to prošla a je to teda dost přebrané, nekoupila jsem nic, chtěla jsem přebalovací podložku, ale ta co jsem chtěla už nebyla...a autosedačku ještě nejsem rozjodnutá, udem nakonec asi kupovat s tou bází isofix, jezdím dost, tak myslím, že využijeme.. :slight_smile:

Jinak teda jsem po ultrazvuku a mám strašnou radost,pže podle pana Dr.čekáme chlapečka!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: mám jeho pindíka i na fotce.. :slight_smile: takže mu nechám asi zarámovat tu zprávu z minulého týdne z Olomouce, kde má napsané"normální ženský genitál" chudáček :slight_smile: nebo že by mu teprve teď vyrostl minulý týden? :grinning:
20. únor 2009 ve 13:14  •  2 děti  • Odpověz
autor
Zuzi tak to teda nevím jestli tam maj ty zavinovačky. na to jsem nekoukala. no jinak my tam pojedem kolem pěti, tak kdyžtak bych se mohla podívat kolik to stojí a napsat ti. Teda pokud tam nepojedeš sama
20. únor 2009 ve 13:14  • Odpověz
Gabi, nevím, jestli tam nebyl ještě nějaký, na který se ta sleva nevztahovala... My se ptali jen na ty dva... Ale jo, fakt bych se tam jela mrknout na ty kočárky... Právě, že ceny jsou opravdu slušné! :wink: Muhehe, jedna diskuse a Sambaby bude vykoupeno!:grinning: Já chtěla ještě prostěradla do postýlky a přebalovací podložku, ale asi už to prdíme - to už nejsou tak velké pálky... Z té matrace a kočárku se vším všudy mám opravdu radost :wink:
20. únor 2009 ve 13:16  • Odpověz
Žabi vypadá to, že se tam taky vydám...tak třeba se tam potkáme :wink:

Saly gratulace k chlapečkovi!
20. únor 2009 ve 13:17  •  2 děti  • Odpověz
autor
saly a v kolik jsi tam byla? mě jí paní dávala z postýlky
20. únor 2009 ve 13:18  • Odpověz
autor
Saly taky gratulujeme k chlapečkovi.
Jo jinak Andu já mám taky neskutečnou radost z té autosedajdy a matrace - ono se nepodaří vždy tak dobře nakoupit
20. únor 2009 ve 13:19  • Odpověz
Saly, taky gratuluju k pindíkovi :wink: Jinak teda holky jsem ráda, že jsme do toho Sambaby jeli s přítelem už včera jak to tak čtu! :grinning: :grinning:
20. únor 2009 ve 13:21  • Odpověz
holky to je úplná mánie...jsme si tam měly dát sraz :grinning:
20. únor 2009 ve 13:21  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.