• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
No právě, Žabi, původně jsme na kočár počítali s 9 tisíci, takže těch 6 nám fakt udělalo radost! :wink: Akorát teda teď jak úchyl ten kočár furt okukuju! :grinning:
20. únor 2009 ve 13:22  • Odpověz
autor
Holky můžete mi poradit jaké kalhotky si mám koupit po porodu? a jak mám jako poznat velikost, to by mě fakt zajímalo. A taky nevím kolik si jich koupit.
http://www.lekarna.cz/inkontinencni-kalhotky-tena-fix-large-5ks-754630/
http://urobinka.mimishop.cz/detail.php?zbozi=848313
Jo a jinak mám vyhlídnuté takové vložky
http://www.batolatko.cz/Poporodni-vlozky-SAMU-20ks-HARTMAN,2014.html
Co vy na to zkušené mamky?
20. únor 2009 ve 13:24  • Odpověz
autor
Jo tak to se nedivím Andu že ho pořád okukuješ. My ho máme zaparkovaný u ségry, takže smůla. Ale aspon autosedačku budu večer okukovat. Tu už si necháme doma. Vy jste ušetřili teda fakt dost.
Zuzi to máš pravdu že jsme si tam měli dát sraz. To by na nás čučely prodavačky. :grinning:
20. únor 2009 ve 13:26  • Odpověz
Žabi ty vložky jsem mělataky...
kalhotky asi bych řekla ty Canpolky... jinak ty ostatní výrobci počítají i s velrybama jako já, tak tam si ber tak 3,max. M :grinning: Kolik no já měla 5ks a daly se přeprat v umyvadle s mýdlemkdyby něco. Komu to přijde nehygienické, nechť si jich koupí více :wink:
Andu to se nedivím...jestli koupím autosedačku, taky se budu ňuchat...
zvlášťkdyž jsem dneska koupila letní zavinovačku zajíčka :grinning:
20. únor 2009 ve 13:27  •  2 děti  • Odpověz
já tam byla 10:40 přesně,ale mi ji z postýlky nedávala,normálně zabalenou...neměla jsem moc času,spěchala jsem na ten UTZ(nakonec nás tam nechal hodinu a čtvrt navíc čekat, můj chlap málem vytekl),tak jsem se moc nerozhlížela, ale ptala jsem se a ona říkala,že 30% platí i na kočárky, ale byly taky dost přebrané a já dost nerada nakupuju tak hekticky takové důl.věci jako kočár, navíc mám ještě dost času a nejsem rozhodnuta který,tak jsem to prděla..
20. únor 2009 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz
autor
Zuzi a ty Canpolky se dají přeprat? To mi nevadí. a můžu se ještě zeptat - potom doma po porodu si taky nosila pořád tyto vložky a kalhotky nebo už si můžu dát bavlněné kalhotky a vložky co běžně používám? tak budu držet Zuzi pěsti at taky koupíš autosedačku - a zavinovačku máš vyfocenou v albu?
20. únor 2009 ve 13:31  • Odpověz
autor
Aha. Tak Saly já tam byla 10:50hod. tak to jsme se musely minout. No a mě první řekli že už nemají ale paní se šla podívat ještě do postýlky a tam jí našla tu poslední.
20. únor 2009 ve 13:33  • Odpověz
Žabi nemám, ale je to ten šedý zajíček...tady ji měli novou v akci kousekod nás za 460Kč...tak jsem ji vzala.Sice jsem chtěla použitou, ale s poštovným to už by bylo skoro... a musea bych hledat..ale vyfotím časem
Saly jjchápu, to je hektické...když je to přebrané... já doufám, že tam ta naše autosedačka bude!
Ty Canpolky nevím, jestli se dají přeprat, aleurčitě jo, většinou jsou všechny síťovanénebo takové no jemné... doma po porodu než skončilo krvácení jsem nosila porodnické vložky stále - měla jsem jich hodně a normoš vložky jsem se bála... alekalhotky jsem měla doma už svoje...:wink:
20. únor 2009 ve 13:36  •  2 děti  • Odpověz
mi kámoška říkala, že si mám koupit co největší velikost těch kalhotek,že ji to pak tlačilo..a budu si kupovat tak 5ks..no ještě, že jsem tu letní zavinku koupila v modré(hrošíka :slight_smile: )aspoň jsem se trefila :grinning:
20. únor 2009 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz
autor
No teda tak to jsem zvědavá jak já to dlouho vydržím s vložkama které nemají lepítko - pro mě hrozná představa. Na první noc po porodu nám doporučila porodní asistentka takové velké pleny - prý je to nejlepší. tak jsem si dvě koupila. Uvidím. Já prostě nechápu jak my ty vložky jako budou držet - prý se jich dává i troje na ráz. No nepochopitelné
20. únor 2009 ve 13:39  • Odpověz
No tak teda když jsme tam byli včera, kočárů tam bylo jak nas... :wink: To samé autosedajdy! :slight_smile: No jak říkám, ta 30% sleva je až od včerejška (původně byla 10%), takže už se to holt rozkřiko, noo :wink:
20. únor 2009 ve 13:40  • Odpověz
Žabi mi tam držely...a důležité bylo, že neproteklo... ty pleny to je dobrý nápad... asi taky koupím... a s těma kalhotkama, tak si jedny v DM vybal a porovnej..tomu se snad nic nestane :wink:
20. únor 2009 ve 13:40  •  2 děti  • Odpověz
autor
Saly myslíš jako že si mám koput XL? no já si asi koupím ty L jeden balíček a doma prostě jedny vyzkouším a pak si povalím koupit ještě další balíčky podle toho jaké budou ty L. Ale zaujaly mě i ty s těma nohavičkama. Ty se dají i přeprat.
20. únor 2009 ve 13:41  • Odpověz
autor
No to já bych si je Zuzi rozbalila, ale oni v té krabičce jsou jednotlivě balené - takže to nehrozí. Ale 50Kc mě nezabije. No Zuzi řeknu ti že ty pleny jsou maxi, ale jak nám říkala por. asist. tak je lepší nevypadat zrovna nejlépe, ale hlavně se vyspat a nebát se že ti to proteče. Takže uvidím. Ještě jsem uvažovala od kotexu nad vložkama night. To jsou takové dlouhé. Ale mají křídla, což prý taky není dobrý.
20. únor 2009 ve 13:44  • Odpověz
autor
Jo jinak mě se taky zdálo že tam bylo dost kočárků - ale nedívala jsem se na ně, takže nevím jaké.
20. únor 2009 ve 13:44  • Odpověz
Žabi mě PA říkala žádné igelitové a vesměs všechny tynormoš vložky igelitové jsou. Prý se to zapaří a ta hnusná infekce za to nestojí,proto ty porodnické a mít zásobu...já mám doma ještě po Terce a určitě je užiju. Na tom se nic nezkazí...:wink:

holky musím počkat, až se malá vyspí,no já se snad zblázním, než tam pojedu :grinning:

Jinak Žabi já je kupovala v lékárně v Tescu a paní mi je rozbalila a ukázala... ty byly malé tak mi doneslajiné a tam byl napsaný obvod myslím boků a to jsem věděla...:wink: Nebyly balené jednotlivě... něco by na tom balení mělo být napsané :wink:
20. únor 2009 ve 13:48  •  2 děti  • Odpověz
autor
a jakou značku těch kalhotech jsi měla? No a s těma vložkama - právě že taky nemíním dostat nějakou infekci.
20. únor 2009 ve 13:51  • Odpověz
a proč máš mít ty nelepící? ty já si brát nebudu..mám právě ty velké jako jsou kotex night,ale od naší firmy,už jsem vám nabízela, že klidně i prodám..a mají křídla a igelitové nejsou..tak ty si beru já..vložky nezáleží jak je hrubá, ale kolik má absorbentu..mi můžete věřit, prodávala jsem vložky a plíny sedm let.. :wink: takže i ty ultratenké sajou lépe než ty klády.. :slight_smile:
20. únor 2009 ve 13:53  •  2 děti  • Odpověz
Saly tak to je fajn, že jsou tenké, sajou a máš k nim přístup :wink: hlavně že nejsou igelitové :wink:
20. únor 2009 ve 13:55  •  2 děti  • Odpověz
autor
Holky můžu ještě otravovat? potřebuju poradi jaký dudlík koupit pro novorozeně? chci určo od Aventu - nějak této značce věřím.
http://www.aventbaby.cz/
No saly já tak uvažovala o těch kotex night. Ale prý to nemají být ty lepící - nevětají - nerozumím tomu - nemám zkušenost. A jakou máš značku těch vložek že nejsou s igelitem? Já myslela že ten igelit je právě to na čem pak drží to lepení? nebo se mýlím?
20. únor 2009 ve 14:01  • Odpověz
Žabi myslíš dudlík na dudání? Tak od Aventu určitě jeden sensitive.. a pak jsem měla jeden na noc, ale ty jsou dobré i MaM..
a jestli myslíš dudlík na lahvičky tak jednoznačně nejdřív 1 ale to určitě víš :wink:
jinak s tím igelitem jde spíš o ten vršek, to mají třeba Always atd, aby neprotekly, a byly savé,ale Saly ti určo vysvětlí, to je fajn, že tu máme někoho,kdo se vyzná...
20. únor 2009 ve 14:07  •  2 děti  • Odpověz
muhehe, holky, tak těm vložkám taky vůůůbec nerozumím! Já to s tím igelitem pochopila podobně jako Žabka! Jo a dudel mám NUK, tak myslím, že taky v poho...
Já zas uvažuju jak s odsávačkou... Jako jestli ji využiju...Kdy ji kdyžtak kupovat...
20. únor 2009 ve 14:07  • Odpověz
autor
No já myslela na dudání. A můžu se Zuzi zeptat proč by jsi brala raději ty Sensitive a né ty druhé co jsou taky od 0-3měsíců?
Lahvičky jsem si koupila jednu 125ml pro mimčo a pak trochu větší od 3měsíců. Ještě uvažuju nad tím kouzelným hrnečkem - ale to až později.
Jinak ANdu já odsávačku nekupuju. Můžu si jí půjčit kdyžtak v tom Krtečku kam chodím na kurz a pak až kdybych jí potřebovala tak bych jí kupovala. Ted nevím anechce se mi do toho investovat.
No Saly s tím igelitem bych opravdu potřebovala teda vysvětlení. Nechápu to.
20. únor 2009 ve 14:14  • Odpověz
autor
Jinak Always vložky nejsou pro me - měla jsem je jednou a už nikdy více. pěkně jsem z nich olezla. Používám bella a jsem max spokojená
20. únor 2009 ve 14:15  • Odpověz
zuzu:psala jsem, že i rozprodávám co mi zůstalo můžu ti poslat fotky a cena na mail.. :slight_smile: no ať si rozumíme..igelit mají jako jednu vrstvu všechny,ale některé měli i igelitový povrch(to co máš u těla..ty starší typy..to byl hnus)bez igelitu jsou jen ty vatové v těch síŤkách,opravdu ty co nemají lepky,ale to je příšernost, to na mě nikdo nedostane :slight_smile: asi to říkala, že dýchají,ale dětské pleny taky mají igelitovou vrstvua nezapaří se děti..to už je dneska jiný igelit.. :wink:

A ty aventky jsou fakt nejlepší? a co souvinex či tak..taky nějaké protikolikové..já zas řeším dětskou kosmetiku, všichni mě odkazují na Bubchen..co vy na to?
20. únor 2009 ve 14:17  •  2 děti  • Odpověz
autor
No tak ted už jsem úplně zmatená. No uvidíme.
Já prostě s těma šidítkama a lahvičkama - mám strach koupit neznačkové - pak ukážou že neprošly testy a mě asi klepene. Avent si moc chválí holky kolem mě. Takže zvítěžili. Josu protikolikové. Jinak já dětskou kosmetiku budu kupovat od nobilisu - mají přírodní olejíčky lisované za studena.
http://www.nobilis.cz/index.php?page=detail&id=307
Ale pouze olejíček pro mimčo. Jinak chci koupit nějaký tekutý olejíček na umývání ale tot vše. Žádné pěny do koupele a atd ne.
20. únor 2009 ve 14:25  • Odpověz
autor
http://www.nobilis.cz/index.php?page=detail&id=1057
pak ještě tohle si chci koupit na zavinovaní dělohy po porodu.
Tak snad mi to trošičku pomůže
20. únor 2009 ve 14:27  • Odpověz
Saly ty souvinex vůbec neznám...
Avent sensitive protože jsou pro nejmenší miminka podle mě nejvhodnější... ale koupit třeba jeden dva a počkt, co n to mimi - některé odmítají a některé chtějí ty nejlevnější hrůzy :grinning:
kosmetika Bubchen super! doporučuji...
Žabi já myslím že z lahviček a dudlíků nejlepší NUK, MaM a AVent... a určitě si vybereš aani jednou značkou neprohloupíš :wink: Protikolikové už mají snad všichni :wink:

tak já pomalu vyrážím chystat se...SamBaby třes se :grinning:
20. únor 2009 ve 14:35  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak Zuzi at dobře nakoupíš
Já jdu odpočívat.
20. únor 2009 ve 14:49  • Odpověz
Ták a já mám špízy s bramborama v troubě, tak snad se to povede a bude to mňamka :wink: Bože mě přepadla opravdová nákupní horečka! Škoda, že ty peníze zas nemám! :grinning: :grinning:
20. únor 2009 v 15:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.