• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
autor
Andu ty mi děláš chutě. Taky bych si dala. Možná že udělám zítra. Aspon vím co vařit.
Jinak já teda penízky mám, ale štve mě že to co sháním - oblečky se mi nějak nelíbí - asi začínám být náročná nebo já nevím.
Jinak jsem si napsala seznam co potřebuju v lékárně a až to koupím tak hurá do balení tašky do porodky. Nejhorší asi budou ty kojící košíle - nevím kde je sehnat. Porodní asistentka nám říkala že těch košil si máme vzít dost - prý kvůli krvácení - můžeme je mít špinavé. Jejíž já doma v nich vůbec nespím - mám vždy tílko a kratasy. No budu muset někde vyrazit a udělat zátah na košile a župan.
20. únor 2009 v 16:19  • Odpověz
kojící košili jsem koupila v Polsku na malé burze za 150Kč,má takové neviditelné svislé otvory na prsa a mám i s obrázkem :slight_smile: myslím, že tam mám malého čápa :wink: jinak já taky nespím v košilích, já si vezmu normálně do porodky pyžamo,jinak bych spala s holým zadkem :grinning:
20. únor 2009 v 17:03  •  2 děti  • Odpověz
tak jsem zpátky,prošmejdila jsem i postýlky jestli ji tam nemají náááhodou zapomenutou matraci a nic :cry: tak jedině na mne nevyšlo :cry: jinak jsem koupila akorát kolotoč na poslýlku a deku,bylo tam lidí jako opic a všechno dost přebrané,fakt zbytky.
KOčírek jsem taky nevybrala,nic mne nezaujalo,krom toho co už byl zadaný :angry: a nemá smysl kupovat něco jen proto že je to ve slevě...Nicméně vám závidím,že kočáry máte už z krku,já se z toho asi už osypu,každopádně Dorjan jsem zavrhla,spíš teda uvažuju o tom V-travel co chce saly...ale fáááákt nevím.
Věci do porodky se už taky chystám kupovat ale s košilí to nebudu hrotit,koupím nějakou odepínací,ty spešl kojící jsou předražené,leda pokud bych jela do PL taky za 150 to je v poho,tu bych si taky vzala.Kalhotky mám troje ještě odminula,takovou tu sítku na brambory,myslím že jsem je ani nepoužívala...
20. únor 2009 v 17:28  • Odpověz
http://www.svetkocarku.cz/44,kombinovany-kocarek-austin-c.-4.html
ještě mne tam zaujal tenhle kočík,nevíte o něm někdo něco???Vypadá slušně ale já původně nechtěla trojkolku...bojím se trochu terénu a sněhu....nevím
20. únor 2009 v 18:04  • Odpověz
byl taky v sambaby stál cca 9000 to by bylo taky něco přes 6000
20. únor 2009 v 18:05  • Odpověz
tak jsem doma....
uf lidí tam teda bylo strašně moc!!!
Žabi třeba zde: http://www.pradelko.mimishop.cz/katalog.php?kategorie=15633 ale ceny jsou teda podstatně horší :wink:
Já jsem ji měla a nevyužila jsem ji.,V nemocnici jsemměla jejich košile, byly taky rozpínací pro kojící a když se zašpinily, tak jsem si došla pro čistou... svoje bych si tam nešpinila...a doma jsem spala v podprsence s vložkou, ptž mi to mlíko teklo všude a hlavně v noci!!!
Já nemít kočárek, tak vezmu Jané hned... jako sleva z 21000 na 16000 za komplet...no to bych snad i koupila a pak prodala!
jo a máme autosedačku - nakonec jinou, než jsem chtěla, ale sleva 1500 -no to bych musela být blbá, abych to nevzala :wink: vyfotím a dám do albčka
20. únor 2009 v 19:08  •  2 děti  • Odpověz
ahojky,koukám,že dnes tu dnes nikdo není :wink:
21. únor 2009 v 11:26  • Odpověz
autor
Ahoj
Gabi nevím, ale ten tvůj odkaz na ten kočárek mi nešel otevřít. Taky super sleva by byla ty 3tisíce. No my tam včera s manžou včečer byli a ještě jsme koupili avent lahvičky - i dva kouzelné hrníčky z aventu - za ty prachy bych je nikde nekoupila.
Jinak Zuzi by košile - já se chci určo v Krnově zeptat jestli tam dávají každý den nové, ale pochybuju. Vím jak jsem ležela na fakultce, tak o jejich košile jsem neměla nouzi - i dvakrát denně jsem měla čistou. Potřebuju si hlavně nějaké koupit - jsem blbá že jsem si na to nezvpoměla v tom Polsku - hlava děravá.
21. únor 2009 ve 12:13  • Odpověz
autor
Jé Zuzi pěkná autoseedačka. :slight_smile:
21. únor 2009 ve 12:15  • Odpověz
Nakonec jsem se na kočárek vykašlala,přece jen bych zůstala 4 kolové verze a taky je to na mne moc narychlo a taky bych raději s manželem...
Já do polska určitě pojedu ale ještě nevím kdy,mohla bych košilku koupit,pro sebe si určitě taky jednu vezmu.
21. únor 2009 ve 13:38  • Odpověz
Ahojte, holky.
Tak my dneska byli mrknout v Sambaby, jestli tam nemají odsávačku hlenů a při té příležitosti jsme mrkli na jiné vzory toho našeho kočáru a chtěli jsme vyzkoušet jestli to co považujem za vadu, vada je, nebo to je záměr (jak jsem psala - jedna strana stříšky jde vytáhnout poněkud lehčeji). A byla tam strašná fuchtle prodavačka! Jako že se za to netahá a že to prodávají a kecy :angry: Jako jsem ji trochu podrážděně řekla, že jsme si u nich kočár koupili a chcem se mrknout, jestli to mají všechny a ona furt měla pindy. Tak to už na ni přítel vyjel a odešli jsme. Jako docela nám hla žlučí a říkali jsme, že být tam tahle prodavačka, když jsme objevili ten kočár, nekoupili bychom ho! :angry:
21. únor 2009 v 17:43  • Odpověz
Zuzi, jjsem si všimla tvého inzerátku... Co se stalo, že autosedajdu cheš prodat?? :astonished:
21. únor 2009 v 17:46  • Odpověz
ahoj andu a koupili jste ještě něco?
zuzi taky jsem se chtěla zeptat...
jinak já už mám obstaranou kosmetiku pro berušku,byla u mne kamarádka na čajíček a přinesla mi řadu kosmetiky Bubchen,tak mi udělala hroooozně velkou radost :slight_smile:
21. únor 2009 v 18:22  • Odpověz
andu kočár je fajn,tyhle jsou prý super houpací :wink:
21. únor 2009 v 18:30  • Odpověz
Ahojky,omlouvám se,že vám sem lezu,ale všimla jsem si ,že řešíte kočárky.
Mám Jedo ze Sambaby,když tak mrkněte to mého albíčka.Byla to láska na první pohled,původně jsem měla vybraný jiný a nemůžu si stěžovat,korba je dost velká a široká,tak pořád jezdíme v hlubokém a výhoda je ,že se dá zvedat podložka na sezení v hlubokém kočárku.
Akorát nevím jestli bych znovu zvolila tuto bar.kombinaci-je to mucholapka a určo bych chtěla černou tašku na kočár,páč tu zelená se musí pořád prát.
Ke kočárku se dá koupit i autosedačka,ale já jsem už měla jinou,tak jsem kupovala jen kočár.Když budete mít nějaký dotaz tak písnětě,klidně i do IP.
21. únor 2009 v 18:31  • Odpověz
ahoooj iwulik,jééé to jsi mi zrovna kápla do noty,o tomhle kočárku taky uvažuju,jen pořád nevím jestli jít do trojkolky,ale ona to vlastně není tojkolka...
no tak povídej,jak se ti s ním jezdí?jezdíš i v terénu?co sníh,zvlášt tenhle rozbředlý :confounded: a prosím tě kolik váží?chci toho moc co?? :wink:
21. únor 2009 v 18:39  • Odpověz
jezdí se skvěle,ve sněhu mám kolečka napevno,jen jsem si musela naučit najíždět na vysoké patníky a na sjezdy u schodů.
Jinak do výtahu vleze,ale ne do starých typů,kde jsou i vnitřní dveře,má široký rozchod kol-těch výtahů už ,ale moc není.
V terénu moc nejezdím,spíš po městě a v rozbředlém sněhu se jezdí blbě asi s každým kočárkem,já to nemám s kým porovnat :frowning2:
Holky měli v Sambaby slevu i na golfky a větší autosedačky9-18kg?
21. únor 2009 v 18:50  • Odpověz
Dík,sleva je na vše co tam mají a předpokládám,že ted už tam toho moc nebude,podle toho kolik tam bylo včera llidí.A je to jen do pondělka.
A ještě prosím,jak je to s váhou?Nikde jsem se to totiž nedočetla.
21. únor 2009 v 18:55  • Odpověz
Váha dle návodu je asi 14kg,já ho naštěstí nikde netahám,máme kočárkárnu :wink:
21. únor 2009 v 18:58  • Odpověz
Iwu, tak tos mě potěšila! :wink: Gabi, jojo, houpací je parádně, páč má, jako staré kočáry takové ty pásky, co si je utáhneš podle toho, jak moc chceš houpat :wink: A nekoupili jsme nic, boť ta žena nás vyloženě nas... :angry: :wink:
21. únor 2009 v 19:39  • Odpověz
To chápu,mne by to taky znechutilo :unamused:
21. únor 2009 v 19:58  • Odpověz
ahoj holky,
tak nejdřív váš dotaz proč inzerát na autosedačku: vybrali jsme jinou a ke všemu jsem zjistila, že všude ji mají levněji než tam,kde jsme ji koupili! I se slevou je pořád dražší než v obchodech. Nejdřív ji zkusím vrátit, když neuspěju, tak prodat... aleještě asi budu muset jít s cenou dolů :frowning2: Docela mě to štve... nejdřív jsem dostala od manžela vyhubováno, že sedím celý den na netu a nekouknu se, kolik stojí běžně. Jenže kdo to mohl tušit... :frowning2: A pak jsme zjistili,že z autosedaček je mnohem více druhů, které měly lepší crash testy. Já vím, pro někoho je tomožná hloupost, ale nedá mi to a musím to vyřešit, poslouchala jsem to už tak celý víkend...
takmi držte prosím palce, až tam jako debil půjdu, že ji chci vrátit. Myslím,že zákona na to mám nárok,nepoužili jsme ji,je taková, jakou jsem ji odvezla z obchodu....

no a povíkendu jsem už úplně groggy...
23. únor 2009 v 07:28  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno holky,
teda vy jste toho přes víkend nakecaly?? No jak to tak vidím tak asi taky půjdu udělat přepadovku na lékárnu, jen si napsat seznam. Matraci manža už nesehnal, takže tam pravděpodobně byl ještě později než Žabka. :sweat_smile:
Jinak se už moc těším na zítřejší ultrazvuk i kurz. Zítra bude úplně super den. :wink:
Včera jsem vyžehlila prádlo i za minulý týden a jsem ještě dneska k.o. Ale mám to ufff :sweat_smile: :sweat_smile:
Jo a v sobotu jsme teda byli na Tutanchámonovi a byl super jen všem kteří tam chtějí jet o víkendu doporučuji si dát úplně ten první vstup a to je mezi 10:00-10:30, jelikož jak jsme vylezli tak už tam bylo totálně plné parkoviště a ještě k tomu v boční ulici dva autobusy zájezďáky a lidí jak much. :slight_smile:
23. únor 2009 v 08:08  • Odpověz
Ahoj holky
Zuzi nárok na vrácení určitě máš,myslím že to bude v pohodě...Já jsem taky zjistila,že ten kolotoč co jsem koupila,měl přelepenou cenu,původně stál mín,než cena ze které se počítala sleva,tak to vidím tak,že si upravili ceny ceny tak,aby je to až tak nebolelo :angry:
Hafi taky se chystám útokem na lékárnu.Matrace na mne už taky nevyšla,ale stejně ji mají v Sambaby nejlevnější,tak ji budu kupovat tam.
23. únor 2009 v 08:21  • Odpověz
Gabi právě že prý nemám... ten nárok vrátit zboží je jen u zboží přes net :frowning2:
23. únor 2009 v 08:30  •  2 děti  • Odpověz
A to jsi se ptala přímo u nich?Měla jsem za to že dnes není problém vrátit nepoužité zboží,ale jak je to přesně uzákoněno to si nejsem jistá...
23. únor 2009 v 08:39  • Odpověz
Gabi no prý ano, zkusím to ještě do LASA...já ty zákony právě taky přesně neznám.
23. únor 2009 v 08:46  •  2 děti  • Odpověz
Tak si to najdi na netu at se máš když tak čím ohánět :wink:
23. únor 2009 v 08:49  • Odpověz
autor
Dobré ráno.
Tak dneska jsem se nemohla vykopat z postele, nakonec mě ale přemohl hlad.
Jé Zuzi tak to by mě manžel asi taky zapleštil s tou sedačkou. Ale my jsme už delší dobu koukali na tuhle a všude je měli za 1990Kc a ještě jsme jí viděli někde na netu za 1790Kc, ale museli bychom k tomu připočíst poštovné. Tak nakonec jsme tam za ní dali 1400Kc. No nechci tě strašit, ale myslím si že v Lasu ti ji taky nevemou - neměli by to jak zaúčtovat protože tam máš slevu a na ně se ta sleva nevztahuje. No já nevím já ty crash testy nečetla, ale asi bych si tu sedačku nechala, než jí prodat pod cenou než jsi jí koupila. Aspon tak by to bylo u nás.
Jinak holky kdy uděláme ten srazík? Hafi už ti napsali kdy si asi budeš moc vyzvednout zboží? já dneska budu volat na ty plenky a pošlu tam hned manžela z práce.
Hafi kdy končíš v práci? dneska ti nezávidím teda v takovém počasí jet autem - byla jsem jenom v obchodě a stačilo mi - málem jsem sebou pleštila na zem. Hnus.
No nic půjdu vám nafotit pár nových věciček a hodim je sem.
23. únor 2009 v 09:02  • Odpověz
autor
No Zuzi tak to je mazec. Jen jsem si dala do vyhledávače tu tvojí autosedačku a hned jako první jsem jí našla za 2800Kc. No tak to je síla - byla bych doma mrtvá - to bych měla na talíři pořád.
Jo jinak taky jsem kupovala ještě jednoho hada na autosedačku a doma jsem zjistila že cena je přelepena, ale i tak mě to vyšlo levněji než původní přelepená cena. Jinak jsem koupila za super cenu lahvičky Avent a kouzelné hrnečky Avent - ty jsou sice až od půl roku, ale i tak ta cena byla skvělá. Nafotím
23. únor 2009 v 09:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.