• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
No zuzi koukala jsem na netu a nevím,obávám se že,prodejce nemá povinnost ti vrátit peníze :unamused: Já ale souhlasím s Zabkou,už bych to nehrotila a nechala si ji,než ji prodávat pod cenou.
Jinak jsem se ted dočetla že v Sambaby v Lase mají taky 30%,krom zboží v akci a kočárků...
Zabi foť,jsem zvědavá :slight_smile:
23. únor 2009 v 09:10  • Odpověz
Zabi já měla na kolotoči taky přelepenou cenu :unamused:
23. únor 2009 v 09:11  • Odpověz
Ahojte, holky. No Zuzi, tak to je pech! Tý jo, al eto je jakési divné, že byla ta sedajda o tolik dražší než normálně :astonished: Já teda koukala na net, kolik stojí ten náš kočár v Polsku a my ještě 1000 ušetřili :sweat_smile:
Jinak mě děsně bolí záda :frowning2: Musím spát podložená polštáři, páč jinak mě pálí žáha, nebo se mi špatně dýchá, jenže spím tak křivě, takže záda to ondášejí :frowning2:
23. únor 2009 v 09:28  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Gabi:ten coletto austin bych moc chtěla, ale nevejde se mi do výtahu.Je super,má všechno plus navíc je lehčí než V cross a má aretaci na řídítkách, tak nemusíš rukou ve špíně a teleskopickou rukojeť.V POlsku stál (hned v tom obchodě na mostě na celnici) 8700 i s autosedačkou, ale mají jen 6 barev, třeba červený je moc hezký,ale ten já mít nemůžu :grinning: je trojkolka s nafuk.kolama nebo 4kolka s nějakýma plast-guma či co.Mi se líbí oba,ale bohužel mám úzký výtah.TeĎ jsem stejně začala řešit, že se poohlédnu po kočárku s brzdou na rukojeti.máme na chajdě samé kopce, tak aby mi neujel :wink:
23. únor 2009 v 09:56  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj andu.já taky strašně trpím na žáhu,tak vím o čem mluvíš,až mne natahuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to skoro nonstop,je to hnus...zabírá ti něco?Renie a takové věci na mne vůbec :frowning2: Dnes jsem se celou noc převalovala usla jsem snad ve dvě :frowning2:
23. únor 2009 v 09:57  • Odpověz
Sally jo je super,já pak na něj koukala na netu a docela dobré recenze,ale právě že barvy nic moc a já nevím jestli jít do tříkolky.V tom Sambaby byl zrovna ten béžový a obávám se že by byl pořád špinavý,nicméně byl super lehoučký,manipulace bezvadná,ta aretace je taky skvělá věc.Já naštěstí výtah řešit nemusím,ale zase musím mít kočár třeba i do lesa,do autobusu a nevím jestli je to to pravé....Každopádně plastová kolečka nechci.
Nevíš náhodou kolik tam stál bez sedajdy?
23. únor 2009 v 10:05  • Odpověz
autor
Tak jsem přidala pár foteček do alba. oblečení které by vám bylo jasné co čekáme jsem vynechala. To uvidíte potom až na miminku.
Jinak jsem se dívala na Avent - na jejich stránky a kup jsem teda udělala skvělý - obyč. flašky 125ml (96,-), 260ml (112,-) a ty kouzelné hrnečky 200ml (119,-), a 260ml (129,-). JŠkoda jen že tam nebyly ty cumle co jsem chtěla.
Jé jak vás tady čtu jak pořád přemýšlíte o těch kočárkách, jsem fakt ráda že už to mám za sebou. Mě už ted opravdu chybí nakoupit si věci do porodnice , sbalit si je a odrodit. Dneska peru mimi věcičky tak to taky bude nachystané.
co vaříte dneska? my máme ze včerejška pečenou kačenu, tak to už se těším.
23. únor 2009 v 10:06  • Odpověz
Jinak sally,já taky pořád uvažuju o tom v-crosu,ale 4kol.V tom špalíčku ho mají za dobrou cenu,to je fakt.Kdybys tan náhodou měla cestu,koukni prosím jaké tam maj barvy,protož jsem se ted dočetla,že objednávka barvy je za příplatek 500-2000 :astonished:
23. únor 2009 v 10:09  • Odpověz
Zabi krásná hrníčková výbava :grinning: a dobrý kauf :slight_smile: fakt.Já počkám na dárečky a pak uvidím.
Já jsem si vytáhla z mražáku sekanou,když jsem sama,tak se mi vůbec nechce připravovat něco k jídlu :unamused: Malý jí ve škole a tatka je zase pryč :frowning2: Ale včera jsme si s Viktorkem udělali palačinky,tak jsme se pěkně nacpali i miminko si pochvalovalo :slight_smile:
23. únor 2009 v 10:15  • Odpověz
Gabi:myslím, že stála 1500 ta sedačka, ale nevím to na 100%,já zas chtěla černý,ten není :unamused: a trojkolka má rozchod kol 70cm!! čekám jestli nebude nějaká nová kolekce..někde v obchodě mi říkal, že bývají nové barvy v březnu.
Já bydlím vedle špalíčku, tak tam koukám, ale ty barvy každý týden obměňujou jak se ty kočárky prodávají..
23. únor 2009 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz
No černý měli zrovna když jsem tam byla já,mi se líbí takový fialový s kytkama,ten jsi tam neviděla?Ten V-cross...A ty jdeš taky do 4 kol?
23. únor 2009 v 10:20  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=10570327&tab=0
ten se mi líbí taky ale ty barvy jsou o ničem :unamused: a sporták se nedá otočit to je taky mínus
23. únor 2009 v 10:24  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=13629959&tab=1
a pak ten,kámoška ho má a moc si ho chválí,ale četla jsem tady diskuzi a většinou samá negativa...
23. únor 2009 v 10:25  • Odpověz
autor
Gaabi tak ten první atlantic se líbil mému manželovi, ale jakmile ho viděl jak se snim jezdí - vrzal, tak ho zavrhl. Mě se nelíbila ta jeho sportovní část - polohování zádiček to mělo na nějakou přesku. Ale jo na pohled vypadá pěkně. Ale nedá se na něj dát autosedačka.
Mě se zase llíbil tento kočárek - je podobný tomu Toledu. Ale nelíbilo se mi potom ve vnitř že ma flauš - myslím si že by mimču bylo v létě v tom horko a pak má na korbě okénko - zrovna jak má mimčo hlavu - takže bych musela dávat v létě přes to plenku. Na něj se dá přidělat i autosedačku a jestli si dobře pamatuju stál komplet kolem 7tisíc v Polsku.
http://www.ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=574574
Nakonec nám ty kočárky přišly takové nestabilní oproti tomu co máme. Ale víš jak. I ten co máme my může být kazový a třeba tento levnější může dobře posloužit.
23. únor 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
Mě se líbí ten druhý ta tříkolka.
23. únor 2009 v 10:58  • Odpověz
zabi děkuji za názory:slight_smile:
flauš uvnitř taky nebrat, myslím,že ho má i ten atlantic ...
ten tvúj je super,ale mimo můj rozpočet :frowning2:
jo v té tříkolce jsem se taky teďka zhlídla,ale mám obavy jak se mi s ním bude jezdit v terénu a vůbec jestli mi trojkolka nebude dělat problém....jinak je super i za dobrou cenu v polsku...
23. únor 2009 v 11:07  • Odpověz
autor
Díky za pochvalu, uvidíme jak bude jezdit v reálu. Ale já na ten svůj četla diskusi a právě že na to že nemá nafukovací kola, tak si ho holky chválili. I na hory s ním jezdili a měli tu tříkolku. Známí mají tříkolku Implast a jsou max. spokojení. I když já jsem si to vyzkoušela s jejich kočárkem, tak jsem byla nadšená jak je lehoučky na ovládání.
23. únor 2009 v 11:15  • Odpověz
autor
No jinak my ten náš kočárek chceme využít i pro druhé miminko. Jinak bychoom taky koupili nějaký levnější.
23. únor 2009 v 11:16  • Odpověz
No já už třetí mimi neplánuji,i když manžel o tom mluví podezřele často :slight_smile: jako že by chtěl.... :astonished:
Implast má ale zrovna takové to zdvojené kolečko ne?Tenhle má švagrová a taky si ho moc chválí,už jsem ho tu dávala,je dost velký,což ale pro mne není priorita a m¨á polohování v hluboké korbě,jako má i andu.
http://www.sambaby.com/1985-kombinace/16191-kocar-fyn-3xl-novinka/?ui=kV9PqF6KBC3219&im=26410
23. únor 2009 v 11:27  • Odpověz
autor
Gabi ten vypadá moc pekně a mají i pěkné barvy. tak proč nejdeš do tohohle? Jo a Implast má zdvojené kolečko.
23. únor 2009 v 11:33  • Odpověz
autor
Holky už to tu někdo psal, že v centru v Lasu mají taky v tom Sambaby slevu 30% teda kromě kočárků a zboží v akci. Tak mě napadlo - jestli by tam nebyla i ta matrace z 30% slevou. Já bych se tam jela podívat, ale nechce se mi samotné, tak počkám až třeba zítra manža přijede z práce a pojedem se tam mrknout autem.
23. únor 2009 v 11:38  • Odpověz
jo to sem psala já :slight_smile: až ted mi došlo,že jsem ji mohla koupit tam...jé já mám dlouhé vedení :grinning: hlava plná kočárků :grinning:
23. únor 2009 v 11:41  • Odpověz
zabi ted jsem tam volala,mají je ,ale za 770 tj se slevou 530...ve skladě stojí 580...
23. únor 2009 v 11:44  • Odpověz
autor
Tak to asi taky zdražily aby je potom mohly prodat se slevou - to jsou ale .... No tak takhle teda mají vypadat slevy jo? no to jsem netušila.
23. únor 2009 v 11:51  • Odpověz
no je to bordel,na každé prodejně jiné ceny :angry: Prodavačka mne hned aktivně informovala o ceně,aniž bych se ptala,asi nejsem jediná kdo si naivně mysle,že je budou mít za stejnou cenu jako na Karolíně.Tak se na to asi teďvykašlu,těch 50 kč co uštřím bych stejně vrazila do jízdenek :unamused:
23. únor 2009 v 11:57  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem zpět... peníze mi nevrátila, ale vybrala jsem si zboží ve stejné hodnotě. Takže mám několikero povlečení do postýlky, rychlozavinovačku, prostěradla atd...jsem ráda, že jsem to zkusila. POvlečení ještě nemám,takže to manžel schválil. Byla tam moc hodná paní... sice se netvářila nadšeně, ale uznala, že když nám ta autosedačka nevyhovuje a je to velká cena, tak by se mohlo dát něco dělat...
díky za podporu, jsem ráda, že už do mě nebude manžel rýpat a sedačku můžu objednat kdykoliv.
23. únor 2009 ve 12:10  •  2 děti  • Odpověz
zuzi no ještě že tak.Na kolik tam ted vyjde bavlněná zavinovačka?
23. únor 2009 ve 12:12  • Odpověz
Gabi já jsem to měla všechno bez slevy...mám tu se zpevněnými zády za 550,- je to dost, ale byla jsem ráda, že jsem něco vybrala v té hodnotě...
ale spoustu věcí tam mají pěkně předražených. Vybrat jsem musela, tak se povedlo...
23. únor 2009 ve 12:14  •  2 děti  • Odpověz
mají ,jsou to potvory....už jsem tam volala na tu matraci....
jinak zuzi jestli se ti bude chtít koukni na kočárky co jsem tu hodila a přihod názor :slight_smile:
23. únor 2009 ve 12:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.