• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
no holky??? kde jste??? :wink: to se všechny snažíte nebo co???
andu: jak to dopadlo???
dneska zase déšť achjo
25. črc 2008 v 08:16  •  2 děti  • Odpověz
dobrý ránko
25. črc 2008 v 08:24  • Odpověz
autor
dobré ráno.
Zuzu snažíme? naopak musíme pracovat :frowning2:
Konečně je pátek. Tak se těším na víkend. Jedeme k rodičům. Mamka ma narozeniny, tak budeme oslavovat.
Včera jsem byli nakupovat - holky já nevím jestli jsme s manželem nějak nároční, ale žádné hadříky jsme nekoupili
25. črc 2008 v 08:53  • Odpověz
zabko: no tak to je horší ta práce, co... ale už je pátek... snad to rychle uteče... :wink:
já v Avionu na sebe taky většinou nekoupím, max CA nebo HM nadměrné velikosti :wink: já většinou nakupuju Terezce, teď jsem jí tam sháněla silonky k těm šatečkům na svatbu... na děti se nakupuje líp, ale ceny jsou bohužel skoro stejné jako na dospělé... :grinning:
ahoj strouzku: co ty plánuješ na víkend?
25. črc 2008 v 08:55  •  2 děti  • Odpověz
ahoj zabko

zuzu ani se neptej co plánuju, tchýně má narozky tak jsem si říkala dneska zajdem s mažnžou na nákup pak skočíme na jídlo pohoda klídek, v sobotu u tchánovců to nějak přežiju a v nedělu jsme zase spolu doma.ale ráno volá manža že tchýně si objednala u mě bramborový salát :angry: :angry: :angry: kuva jestli něco chce tak ať mi to zavolá dřív ne den dopředu. navíc salát pro 15 lidí v obchodě vyvalím litr na nákup a pak celý odpoledne budu jak kráva vařit, loupat krájet :angry:
25. črc 2008 v 09:03  • Odpověz
autor
Jo Zuzi, tak to mi Kenvelo, New Yorker, CA, ale včera prostě nic. Chtěli jsme ještě do Ikei ale na to už jsem neměla sílu. Tak příště.
Jo Zuzi tabulka super, akorát je to jde fakt blbě přečíst - ale snaha se cení. Já bych na tohle neměla čas. V práci se co chvilku mrknu na diskusi, ale hned musím jít něco dělat, a doma už PC moc nezapínám - za celý den ho mám v práci akorát.
Zuzi to musí být hrozné v takovém počasí být s malou pořád doma co? Já bych už asi šílela.
25. črc 2008 v 09:03  • Odpověz
autor
Strouži, to ti nezávidím, ale bramborový salát můžeš poslat i k nám jestli něco zbyde :wink:
25. črc 2008 v 09:04  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
S tím nakupováním je to u nás taky těžké, s dítětem v podstatě nic nekoupíme, v obchodech je nerada, tak jsme skoro pořád venku, obchod je pro mě málem svátek, když do nějakého jdu :grinning:
25. črc 2008 v 09:05  • Odpověz
zabko :grinning: :grinning: expres ho pošlu
ne fakt jako mě to nasralo člověk si něco naplánuje a oni mu pak sprostě zavolají a nazdar. to samé se psem minule volala že chcepohlídat psa na 4 dnytak říkám oki a kdy ho dovezou a ona prej už jsem skoro u vás před barákem, co jsem psí hotel??i tam se musím dle mě objednat dopředu
25. črc 2008 v 09:06  • Odpověz
autor
Strouži není ti co závidět. Za tohle bych asi zabíjela. Je třeba asi jednou říct, že prostě nemáš čas a basta. Že už máš něco naplánované a měla ti to oznámit dříve - nebo by to spíš měl říct tvůj manžel.
Beránku ahoj. S dítětem je to asi fakt těžký. Mě stačí když mám synovce u nás a ten je jak v říši pohádek v obchodáku. No hold na vesnici to oni nemaj
25. črc 2008 v 09:10  • Odpověz
strouzku: to se nedivím, že jsi naštvaná... taky bych byla... hrůza
zabko: no do ikei já nemůžu... je tam toho na mě moc najednou...
salát bych si taky dala...mňam
jdeme ven, už to doma není k vydržení. Včera jsme byly 2 hodiny a byly jsme jak zmoklé slípky, teda hlavně já, ona byla většinou v kočárku pod slídou
25. črc 2008 v 09:12  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte holky, tak hlásím, že pohovor byl v pohodě... Týpek kolem 30, hned jsme si potykali a normálně se pobavili. Akorát ta známá dala vědět ještě jedné naší bývalé spolužačce, která dělá na půl úvazku v GE ato nějakou tu telefonní operátorku, či co. No a v té cestovce potřebují především někoho na telefon, tak si říkám, že asi dostene přednost... No uvidíme :wink:
25. črc 2008 v 09:14  • Odpověz
no jako však jsem se s manžou zhádala ale dopadlo to tak že jsem nakonec já ta špatná protože dle mého muže to dělám naschvál vždyť přece co je na tom udělat trošku salátu a prej mi pomůže, prej dělám jenom problémy přitom tchánovci mě mají taaaak rádi, no ti zrovna, jsem s manžou 6 let a tchám mi pořád říká jménem jeho bývalé a prej se plete :angry: navíc už ho vidím tu pomoc okrájí jednu mrkev a nazdar už ho to nebude bavit a bude vyvalený u telky a já se z toho poseru :angry:
25. črc 2008 v 09:21  • Odpověz
strouzku: to je teda situace, nezáviděníhodná, ale ať se to uklidní :wink:
25. črc 2008 v 09:52  •  2 děti  • Odpověz
HOLKYYYY JÁ MÁM ASI 2// TY PIČO JSEM V PRDELI, BULÍM TU JSEM ŠLA NA ZÁCHOD A SLABOUNKÁ DRUHÁ I KOLEGYNĚ JÍ VIDÍ TY VOLE KLEPU SE ŘVU, NEMŮŽU DÝCHAT
25. črc 2008 v 09:59  • Odpověz
strouzkuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!! gratulace!!! vyfoť to ať se pokocháme!!!
vidíš, já ti to říkala, jsem věštkyně!!!!!! :wink: :dizzy_face:
25. črc 2008 v 10:06  •  2 děti  • Odpověz
ZATÍM JSOU SLABÝ TAKOVÝ JEN STÍNEK NEJDE TO VYFOTIT ALE MINULE JSEM TO MĚLA TAKY TAK. NO TY VOLE JAK JÁ JSEM TĚHU UŽ MUSÍ BÝT VŠICHNI
25. črc 2008 v 10:16  • Odpověz
Strouži, tyyy voe, luxus jako! :dizzy_face: Tož za zítra zkus znova, jestli budou sílit,... Tý jo, to je paráda... :slight_smile:

Zuzu, tak kdy to čeká nás ostatní, paní věštkyně :wink:
25. črc 2008 v 10:17  • Odpověz
holky jsem v prdeli stěží píšu, bulím, nedojdu ani dom
25. črc 2008 v 10:19  • Odpověz
strouzecku já ti tak závidím!!! Ale jako moc Ti to přeju :wink: tak se hlavně opatruj a žádný stres... a buď na sebe pozorná... !!!! Jestli je tam stínek, jsi těhu. Mohlo by se stát, že bys byla těhu a test to neukázal ale naopak ne!!!
takže nepřemýšlej jestli to tak je nebo není a vidíš, já ti to říkala, že dálnice se přihlásí // :grinning:

normálně mi úplně slzy vhrkly do očí...
andu: no já budu mít termín na konci května... si myslím... ostatní - no musím se podívat do věštecké koule... :grinning:
25. črc 2008 v 10:22  •  2 děti  • Odpověz
Stroužku, chápu a moc držím pěsti, ať čáry sílí :wink:

Jinak nám teď v domečku bourají schody, takže než to dodělají, musím být zavřená u nás v tom horním, ani jít do sklepa vyprat nemůžu:grinning:
25. črc 2008 v 10:23  • Odpověz
holky ještě nedepkujte ještě není nic jistý, ale jestli jo tak jsme těhu všecky, páč jestli je těhotný stroužek svět se zbláznil :grinning:
25. črc 2008 v 10:24  • Odpověz
strouzku vychutnej si to. Těhu jsi a basta fidli...
25. črc 2008 v 10:25  •  2 děti  • Odpověz
Tak já jsem odběhla, Beatka se vzbudila a co nevidím, tak mooooc gratuluji k prvnímu pozitivnímu testíku :sweat_smile:
25. črc 2008 v 10:35  • Odpověz
holky dokud nejsou // tlusté neslavte
25. črc 2008 v 10:35  • Odpověz
strouzku i stínek se počítá... a slavit bys měla ty :grinning:
25. črc 2008 v 10:55  •  2 děti  • Odpověz
slavit budem všichni, páč jeslti je jalovice těhu už musí být všichni :wink:
25. črc 2008 v 11:01  • Odpověz
strouzku. JALOVICE :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2008 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz
no jo já si tak říkala když jsem měla depku, hnusná neplodná jalovice :grinning:
25. črc 2008 v 11:20  • Odpověz
Strouži, šmankot, ty ji prdlá :wink: :grinning: A vidíš, jak sis křivdila?:wink:
25. črc 2008 v 11:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.