• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Gabi já jsem pro ten Implast. Měli jsme ho na Terku a byla jsem spokojená... Ten je mezi nimi podle mě č.1, na druhé místo bych dala Colleto a ten Fyn ze Sam Baby, na třetí místo Coneco a na poslední Atlantic.Ten je podle mě z nich nejhorší...:wink:

jinak ten Implast je lehký, dobře se ovládá, super materiál, hluboká je moc moc prostorná a polohovatelná... nevím, kdyžtak se ptej.Pak jsem prodala cleou 3kombinaci a koupila si jen sporťák Jané... byl to totiž můj sen, ale s Impalstem jsem byla spokojená.
23. únor 2009 ve 12:22  •  2 děti  • Odpověz
Implast jsme jen probíraly,ten je taky mimo můj fin.rozpočet :frowning2: ...ale je super,taky jsem na něj koukalaJinak dík za názor :slight_smile: Atlantic víceméně vypadl,protože namá možnost otočení sport.korby,to mi vadí.
23. únor 2009 ve 12:37  • Odpověz
Tak bych asi vybrala ten Colleto...:wink: hlavně ať se líbí tobě a má co nejvíc splněných požadavků,to je jasné :wink:
23. únor 2009 ve 12:39  •  2 děti  • Odpověz
jooo ale já už z toho magořím :grinning:
23. únor 2009 ve 12:50  • Odpověz
Jo Gabi to se nedivím...mně se o tom tak dobré 2měsíce i zdálo, než jsme vybrali.. a tak to je vždycky, když se vybírá něco většího... :grinning:
23. únor 2009 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz
no dyť já už taky nespím,čas běží a nic... :grinning: Možná to moc hrotím,když si vzpomenu jakým křápem-z dnešního pohledu- jsem jezdila s Viktorkem a taky jsme to zvládli bez újmy :grinning:
23. únor 2009 ve 13:17  • Odpověz
Gabi neboj, nějaký vybereš a pak ostatní pustíš z hlavy...:wink:
23. únor 2009 ve 14:03  •  2 děti  • Odpověz
už aby to bylo :grinning:
23. únor 2009 ve 14:14  • Odpověz
autor
Tak holky zase jsem se nervnula - minulý týden jsme si s manželem objednali pekárnu, s tím že když jsem doma , tak nám to doručí přímo domů a nebudeme muset tak strávit zase čekáním ve frontě na poště. Samozřejmě dneska jsem našla lístek o tom že tu pošták byl ale mě nezastihl doma - sakra - za co si už to nehorázné 130Kc poštovné platím? za to abych stála na poště a vyzvedla si tu zásilku osobně. No dneska se nedám, i když vím že mi to k ničemu nebude. Jde tam se mnou i manžel, protože zásilka je napsaná na mě a já bych tu pekárnu sama už ani neusnesla z pošty. Ale co jim řeknu si za rámeček nedají - a je mi jedno že to schytá ubohá úřednice která za tou přepážkou bude sedět. Ježiši já jsem tak nasranáááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Prominte ale musela jsem si ulevit.
23. únor 2009 v 15:38  • Odpověz
jééé žabi,to se mi stalo taky a ne jednou....
23. únor 2009 v 15:45  • Odpověz
autor
No právě Gabi mě už se to stalo za poslední měsíc ted už to bude po čtvrté. Už jsem se jednou ozvala, ale ted se ozvu ještě víc. Podle mě dělají práci na půl - a to si nikdo v práci snad dovolit nemůže. A je mi jedno, at si klidně toho řidiče vyhodí, když je neschopný. Ale zajímalo by mě kdyby ten nějaký idiot měl těhotnou manželku a přišel by jim takový balík, jak ona by to tahala.
23. únor 2009 v 16:00  • Odpověz
Gabi: myslela jsem ten Austin, že není černý..ten V cross vím, že je ..mám vyhlídnutý ten co mám v albu s těma bílýma kytičkama..ten tam fyzicky mají ve špalíčku,zkoušela jsem obojí i 3 i 4 a konktrétně u V crossu bych šla do čtyřkolky, líp se mi s ním jezdí..ale to je u každé značky jiné, třeba ten austin bych brala tříkolku.. :slight_smile:
Ten atlantik espiro mají taky v polsku za 6tis.a to Toledo coneco je těžké jak prase, jsem ho už několikrát zkoušela..vidím, že koukáme po podobných typech :wink:
23. únor 2009 v 16:13  •  2 děti  • Odpověz
holky na tom lístku je napsané, že si můžete požádat o opětovné doručení zdarma, tak to zkuste... :slight_smile:
23. únor 2009 v 16:16  •  2 děti  • Odpověz
Žabi tak to se mi bohužel stává dnes a denně... taky mě to štve, ale stěžovala jsem si jednou a bylo to k ničemu... ale nedej se!!! Protože už to fakt přehání!
23. únor 2009 v 16:28  •  2 děti  • Odpověz
Saly jo pak jsem to četla znova a došlo mi to o tom černém kočárku :wink:
zabi dej jim to!
23. únor 2009 v 16:53  • Odpověz
Dobré rááánko :slight_smile:
24. únor 2009 v 07:54  • Odpověz
Bré ráno, ženy :slight_smile:
Zuzi, to je fajn, že se ti to s tou sedajdou povedlo tak hezky vyřešit :wink:
My včera chtěli jet na výlet, ale dojeli jsme akorát do Hradce nad Moravicí na zámeček, prošli se po zámecké zahradě, já jim tam občůrala několik stromečků :grinning: a jeli jsme zpátky do Ovy na oběd :grinning:
No a dneska na mě v kuchyni čeká ta strašná hora nádobí :confounded: a odpoledne fičím s Hafinkou, a tentokrát i mým drahým, na kurzík. Akorát teda doufám, že to přítel stihne, páč má odpoledne ještě schůzku s realitním agentem.
24. únor 2009 v 09:29  • Odpověz
ahoj andu,chci se zeptat,jestli je v tom vašem kurzíku taky nějaká samostatná lekce pro páry,kde bychom mohli přijít s tatkou aby věděl o co go :wink: A nebo je to pouze komplet...
24. únor 2009 v 09:41  • Odpověz
myslím co se týká role otce u porodu :slight_smile:
24. únor 2009 v 09:42  • Odpověz
autor
Dobré ráno.
No tak jsem si dneska říkala že zajdu do lékárny nakoupit vše potřebné, ale vůbec se mi nechce do takového počasí. Ten sníh už by mohl zmizet a začít jaro.
Nešla dneska Hafi na ultrazvuk?
Tak včera jsme si byli pro pekárnu, na poště mi zakázal manžel se rozčilovat. Jen chtěl číslo na vedoucího na hlavní poštu že si tam dneska zavolá. No jinak včera už jsme pekli chlebík - super. Konečně nebudu muset kupovat to hnusné pečivo v obchodě.
Jinak Hafi volala jsem na ty pleny a mají tam pouze s těma autíčkama a místo medvídku mají kačenky. Tak nevím. Jo Andu mohla bych se ještě jedenou zeptat jak dorazím - myslím kterou tramvají do toho Mimistylu? díky
24. únor 2009 v 09:46  • Odpověz
autor
Holky kdy uděláme srazík? Hafi už ti psali z toho obchůdku kdy to bude?
24. únor 2009 v 09:55  • Odpověz
Gabi, je to komplet...
Žabi, ty jedeš z Poruby? Jestli jó, tak 7, zastávka Karpatská. A jak vystoupíš, půjdeš na ten mostek, na mostku vpravo a dojdeš k veli ké budově a tam to je :wink:
Noo, kdy dáme srazík? :wink:
24. únor 2009 v 10:06  • Odpověz
Jé, žabi, Ti závidím, že už ti zbývá cca jen měsíc :wink: Mě už ten stav fakt přestává bavit přímoúměrně s narůstajícími neduhy :confounded: A včera jsme se s přítelem bavili, že jsme strašně zvědaví, jak nám ta role rodičů sedne :sweat_smile: a usoudili jsme, že dokonale si to uvědomíme opravdu až malá bude venku :wink: :dizzy_face:
24. únor 2009 v 10:13  • Odpověz
autor
Andu díky, snad tam teda trefím. Jo a jedu z Poruby.
Já už bych brala srazík - chci vás konečně skoro po roce poznat osobně.
24. únor 2009 v 10:13  • Odpověz
Trefríš, neboj! Je to jednoduché :wink:
Jojo, já taky krom, Hafinky, nikoho ještě osobně nepoznala :wink: Já mám teda čas kdykoliv, hlásím :wink: Záleží asi na maminkách, aby měly kam šoupnout dětičky :wink: a na pracujících :wink: (ehm, což je Hafinka a ještě někdo?:wink:)
24. únor 2009 v 10:19  • Odpověz
Ahojte holky,
tak já hlásím, že úspěšně pracuji jak ztrhaná tak ani nestíhám vás dočítat. Pár příspěvků jsem přečetla takže žabi vůbec mi neva když budou kačenky místo medvídků.
Jinak z toho babymarketu se neozvali (mělo přijít potvrzení objednávky) tak tam manžel psal, tak se ženská prý ohrazovala, že byla objednávka z jiného meilu ehm a to prosím se na jejich stránkách objednává bez přihlášení takže v kontaktních údajích je napsáno jen maženlův telefon a meil tak to fakt nevím kam to posílali :grinning: . Dneska Honza říkal, že tam napíše co je s objednávkou atd. Takže až budem vědět tak se domluvím i na datu srazíku.
Jinak na kontrole byl chaos nad chaos. Paní uklízečka zlikvidovala počítač doktorovi tak tam nic nefungovalo tak jsem si ani ultrazvuk moc neužila, pan doktor udělal jen to nejnutnější a vůbec si se mnou nepovídal jako vždycky akorát pořád hudroval, že je to strašné že si bez té techniky ani neuprdne. Sestřička říkala, že mám bílkovinu v krvi, ale že stejně posílají ve 30. týdnu moč na rozbor tak se uvidí. Vzali mi krev a mám si zajít na plícní.
Na kurzík se už moc těším a na srazík taky tak já jdu pracůvat papa
Jo a už jsem se těšíla, že mi vypíše mateřskou a prd. :frowning2:
24. únor 2009 v 10:33  • Odpověz
Já hlásím,že můžu taky kdykoli :slight_smile:
Jinak holky já už toho mám taky plné brýle,sněhu a té neschopnosti fungovat normálně ve svém těle :frowning2: Kdyby už aspon bylo teplo a sluníčko,hned by byla i lepší nálada...
24. únor 2009 v 10:36  • Odpověz
Jé, Hafi, tak to se mému Dr. stalo nedávno! Uklízečka mu počachrovala s UTZ a ten pak nešel! Takže Dr. nasratý, furt remcal...:grinning: Ale v poho. Na plicní? Pročpak?? No já jdu zítra na kontrolu, tak jsem zvědavá, co mi plicař řekne :wink: A ještě před tím fičím taky na krev :wink:
Tak ať ti to, Hafi, v práci utíká a odpoledne pápá :wink:
24. únor 2009 v 10:38  • Odpověz
no na plícní nevím proč, ale jsou tam v těhu prukajdě ty povinné kolonky zubař a plícní. :grinning: :grinning: Jojo odpoledne papa
24. únor 2009 v 10:41  • Odpověz
autor
Vy jdete na plícní? je mě doktor nikam neposlal. Nemám razítko v průkazce ani od zubaře, ani od obvodní.
24. únor 2009 v 10:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.