• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Já o plicním taky nic nevím,sestra mi akorát řkla,že si mám nechat jen orazítkovat průkazku od zubaře a obvodní-tam jsem stejně jela kvůli těm nesrovnalostem v odběrěch na cukrovku,ale prý že mi musí udělat preventivku...haha,bylo to o ničem akorát,břicho mi stejně nemohla prohmatat,zeptala se jestli mi otékají nohy,změřila tlak a že prý musím na odběry,ani nevím kvůli čemu,pak až razítko,no trapárna...Kámošky těhulky co vím byly i na ekg v rámci téhle prohlídky,já ne.Na zubní se chystám,ale já raději rodím než chodím k zubaři :grinning:
24. únor 2009 v 10:54  • Odpověz
autor
No tak to se teda musím doktora příští týden zeptat. No a o zubaři mi ani nevykládejte - z toho mám větší strach než z porodu - brrrrrr :astonished:
24. únor 2009 v 10:55  • Odpověz
Já si už ted v těhu užila zubaře v prosinci,trhal mi zub a já chytla do rány zánět kosti,no humus,musela jsem na pohotovost a denně měnit dreny,pak řezat a znova...bez brufenu...už nikdy :cry: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže já mám prostě trauma i kdyby tam nic nebylo,jakože bude :frowning2: Fakt taky raději rodit...
24. únor 2009 v 11:01  • Odpověz
autor
Jé Gabi tak to ti nezávidím. To by bylo pro mě utrpení.
Copak dneska vaříte? já mám udělané špízy a brambůrek. Včera jsem začala prát miminkovské věcičky, tak jsem se pustila do jejich žehlení. Aspon mi ten dnešní den trochu rychleji uteče.
24. únor 2009 v 11:19  • Odpověz
zabi v čem pereš ty mimi věci?
24. únor 2009 v 11:22  • Odpověz
autor
Koupila jsem si pr. prášek Batole, akorát jsem nedala aviváž. je to mazec žehlit tak prťavé věcičky
:sweat_smile:
24. únor 2009 v 11:29  • Odpověz
Nene, holky, mě gynekolog poslal jen proto, že mám problémy - astma, tak mi vypsal žádanku! Kdybych byla bez problémů, na plicní bych nešla :wink: A mě zas zubař vadí ze všech doktorů nejméně, páč zatím nemám ani 1 kaz, uff! :wink:
24. únor 2009 v 11:35  • Odpověz
Tak to by mě zajímalo proč tam jdu. Rentgenovat mě stějně nemůžou jako těhotnou tak nevím, nechám se překvapit. :slight_smile: :slight_smile:
24. únor 2009 ve 12:34  • Odpověz
http://matysek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=40860
co říkáte n atohle?ted jsem to objevila a zjistila že mi to vyrábí skoro za barákem :grinning:
24. únor 2009 ve 13:58  • Odpověz
24. únor 2009 ve 13:59  • Odpověz
ten první je špatně :grinning:
24. únor 2009 ve 14:02  • Odpověz
Muhehe, Gabi, tak puzzle malé asi ještě kupovat nebudem... :grinning: Ale to druhé už je fajn :wink:
24. únor 2009 ve 14:18  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: já už byla u zubaře 2x, mám už 2 razítka v průkajdě, na EKG jsem byla taky, jen o tom plicním mi nic neříkali...ani o obvoďákovi..
Gabi:hezký fusaček :slight_smile:
24. únor 2009 ve 14:20  •  2 děti  • Odpověz
jo jo chybička se vloudí :grinning: tak ještě raz
http://www.dvojcatka.cz/detail.php?zbozi=390470
24. únor 2009 ve 14:27  • Odpověz
jo a hlásím změnu, jméno Patricie se tatíkovi nějak omrzelo,takže hledáme nové :grinning: ,sice pořád Maruškuje,ale já Marii ne ne nee...A prý nesmí začínat na A :grinning:
Co říkáte na Valentýnu?
24. únor 2009 ve 14:31  • Odpověz
Takové změny? :grinning: já myslela, že už jste rozhodnuti na 100%? :grinning: my jméno zatím vůbec neřešili, protože mě nenadchlo žádné.. :frowning2: teď když to bude kluk, mám rozhodování o 50% lehčí, já v klučičích vyberu mnohem snadněji než v holčičkách... :slight_smile: Mi se Valentýna moc neee :frowning2: kámoška má kluka Valdu a podvědomě si pořád myslím, že je tlustý :frowning2: :frowning2: nevím proč, jako, že se valí...mi se líbí, když končí -ie..třeba Viktorie,Sofie..ale to se nám k příjmení nic nehodí.CHtěli jsme Evičku, ale vzhledem k tomu, že je to segra, tak to padá..
24. únor 2009 ve 14:50  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky,
koukám,že řešíte jména :wink:
24. únor 2009 v 15:31  •  2 děti  • Odpověz
Jo to já taky myslela :slight_smile: Tak kdo ví jak to nakonec dopadne...mi se líbí Ema,Anetka...na -ie taky,ale manželovi málo co :unamused: je to s ním těžké rozhodování.Na Patricii nám hodně lidí řeklo že to z ní tvrdě :unamused:
24. únor 2009 v 16:15  • Odpověz
ahojky holky.. :slight_smile: :slight_smile:
24. únor 2009 v 16:58  • Odpověz
Ahoj Misko :wink:
Gabi ANetka je krásné jméno...a není jich tolik :wink:
jinak my u ž víme pohlaví heč :grinning:
24. únor 2009 v 17:26  •  2 děti  • Odpověz
No taky se mi líbí ale manžovi ne :unamused:
Zuzi zkoumala jsem a porovnávala s naima fotkama a fakt nevím...řekla bych holka,ale nevím,jak vypadá kluk :grinning:
24. únor 2009 v 18:04  • Odpověz
autor
Zuzi a co to teda bude? holka nebo kluk?
My o jménech už máme teda definitivně jasno. To jsem ráda. Říkám že mi chybí už jenom ten porod. :grinning:
24. únor 2009 v 18:06  • Odpověz
já to nemůžu prásknout naplno, ptž tu šmejdí zvědavci... takže kdo chce, pošlu do IP :wink:
Žabi to je fajn, že jste se dohodli, už se to krátí:wink:
24. únor 2009 v 18:12  •  2 děti  • Odpověz
zuzi tak piš piš....hořím zvědavostí :grinning:
24. únor 2009 v 18:16  • Odpověz
Holky, už si to můžu dát do pasu, ptž ségra to vyšmejdila... a už to ví všichni
doufám, že to teda bude opravdu kluk, ptž už bych to nechtěla měnit...
24. únor 2009 v 18:19  •  2 děti  • Odpověz
už to tam mám... snad tobude opravdu kluk :slight_smile:
24. únor 2009 v 18:20  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jé tak to Zuzi gratuluji k chlapečkovi - to budete mít doma páreček .To je super. Já bych chtěla taky!!!!!
24. únor 2009 v 18:31  • Odpověz
jéé to je supeeer že,páreček je fajn :grinning: gratuluji :slight_smile:
zabi a ty??? :grinning: :grinning:
24. únor 2009 v 18:35  • Odpověz
Žabi tak třeba vám to podruhé taky vyjde na páreček...
já jsem to vůbec moc nečekala a mám velkou radost... smála jsem se jak pitomeček... :grinning:
24. únor 2009 v 18:36  •  2 děti  • Odpověz
já jsem to normálně cítila úplně od začátku,i manžel,že to bude holka,tak jsem zvědavá....
24. únor 2009 v 18:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.