• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
zuzu: tak chlapeček..supr, tak to jsme dvě :slight_smile: vidím, že se tady ukazují pindíci, tak já přihodím do alba toho našeho,dokonce mu i stojí.. :grinning: na tvé fotce je to tuším pohled zaspoda na zadeček,ne?
24. únor 2009 v 18:56  •  2 děti  • Odpověz
autor
Pindíka vidíme . Gabi ještě nějakých 5-6týdnu a už bude vědět co máme v bříšku
24. únor 2009 v 19:09  • Odpověz
saly skvělá fotka :grinning:
zabi já tipuju holku :grinning: :wink:
24. únor 2009 v 19:13  • Odpověz
No já bych u sebe tomu klukovi už asi věřila....

Holky nemáte některá zkušenost s tímto kočárkem? nebo kámoška...
http://detskezbozi.com/inshop/kocarky/kombinovane/bebe-confort-high-trek-full-akce.html
24. únor 2009 v 19:15  •  2 děti  • Odpověz
autor
No tak Saly takový kočárek jsem ještě ani neviděla - ty ale ta cena je jenom za tu sportovní část ne?
24. únor 2009 v 19:55  • Odpověz
Saly kočárek má krásně prostornou hlubokou korbičku,ale četla jsem problémy se sporťákem - hlavně co se týče velikosti. Ale jsou to zprostředkované info, tak zkus najít diskuse :wink:
Jinak gratuluji ke klukovi, krásný pindík :wink:
24. únor 2009 v 19:56  •  2 děti  • Odpověz
no to jen jen spor´ták, ty ostatní ceny nechtěj ani vědět :unamused: bude to jeden z nejdražších,ale váha 8kg,brzda na rukojeti a aretace na rukojeti, příjemný polstr,teď sháním kde ho v oV můžu vidět..přemýšlela jsem, že bych si koupila staší korbu i autosedajdu, jen t ten podvozek je nový..uvidím, zatím jen přemýšlím.Naši mi dnes řekli, že mi přidají a´t si koupím nějaký dobrých,tak koukám do vyšších cenových relací co se nabízí :grinning:
24. únor 2009 v 19:57  •  2 děti  • Odpověz
zuzu: to by bylo blbé, zakládám si hlavně na dobrém sporťáku... :slight_smile: ale prý je lepší než Quinny..
24. únor 2009 v 19:58  •  2 děti  • Odpověz
autor
teda Saly spočítala jsem si cenu i s hlubokou korbou a autosedačkou - a je to mazec. To už bych asi investovala do Jane - ten má Zuzi a je s ním spokojená ne?
24. únor 2009 ve 20:05  • Odpověz
akční set se dá sehnat za 17,ale když koupíš starší dostanu se na 12 500.Jané je pro naši rodinu strašně nízký, vypadl ze hry hned,jsme všichni vysocí...
24. únor 2009 ve 20:08  •  2 děti  • Odpověz
jdu koukat na ordinaci, zatím pa.
24. únor 2009 ve 20:09  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
Zuzu, gratuluji k chlapečkovi, tak ses přece dočkala :dizzy_face: To je ale překvapení, pořád holčička a je z toho chlapeček :wink:
24. únor 2009 ve 20:10  • Odpověz
saly fajn kočár ale cena je fakt brutální,to jsi se dostala od V-travela někam úplně jinam :wink:
24. únor 2009 ve 21:24  • Odpověz
Gabi: no to jo,asi na dvojnásobek :slight_smile: pořád zvažuju, zas má pro mě výhody,které V cross nemá..však je to jen další ve hře..ještě furt mám čas :wink: máme na chajdě, kde budu hned první 3 měsíce samé kopce, tak jsem přemýšlela,že tu ruční brzdu bych využila(ať mi neujede)a je o hodně lehčí zase když budu tlačit do kopce..musím fakt uvažovat i nad těma horama..
24. únor 2009 ve 21:31  •  2 děti  • Odpověz
dobré ráno holky,
téééda chvíli tu nejsem a hnedle takové novinky. Zuzi gratuluji a držím pěsti ať to teda je ten kluk - je to moc krásné mít páreček.
Jinak holky hlásím dneska manžel jede pro povlečení takže můžeme domluvit ten srazík. Příští týden bych si chtěla vzít dovolenou tak doufám, že mi bude umožněna a budu se moct jen poflakovat teda v uvozovkách jelikož chceme připravit pokoj na pracovnu abychom si konečně mohli zřídit ten net a manžel chce co nejvíc pomoct svému taťkovi a včera mi řekl krásnou informaci, že to vypadá že do konce března bychom mohli už bydlet sami nahoře samozřejmě že ještě bude trvat než se to vše přestěhuje ale s tím já mileráda pomůžu a pozvu si asi výpomoc manželovu ségru ať vysvětlí svému otci že opravdu když tam má tak málo místa tak je zapotřebí košile z roku jedna dvě co už na sebe neobleče vyhodit. :wink: :wink: Holky ani nevíte jakou mi včera manžel udělal radost tou informaci že už se to blíží do závěru. uff :slight_smile:
25. únor 2009 v 07:11  • Odpověz
dobré ránko,
Saly já jsem s Jané spokojená, navzdory tomu, že manžel má 190cm a tchyně taky, ale ještě to jde, vy jste vyšší všichni. Ten Bebeconfort je předražený a na sporťák si stěžují snad všichni, co znám. Jestli si chceš koupit dražší kočárek, který je funkční, prostorný atd,tak č.1 na trhu je teď Teutonie. Kdybych vybírala teď, šla bych do ní.Korbička se dá určo taky koupit jetá, i autosedačka (Maxi Cosi nebo Teutonie) . Nový vyjde dost draho, jako Jané,ale podle diskusí je to opravdu jednička. Někomu se třeba nemusí líbit... tak mrkni a uvidíš,mají několik typů :wink:

Jinak ale z těch "dražších" ale ne o moc jsou dobré ty Implasty - na ty jsi nekoukala? Jsou lehké,prostorné a cenově ještě dle mého přijatelné (15.000 za nový s autosedačkou, v Polsku i méně).
Anebo X-landery, taky jich jezdí mraky...:wink:
CO se týká ruční brzdy, využívám hodně.Kdyby nebyla, tak to neřeším,ale je a využiju...

Hafi děkuji, u vás to vypadá na pěkné vyhlídky :wink: Tak ať se to brz yvyřeší a můžete být pěkně ve svém :wink:
25. únor 2009 v 08:01  •  2 děti  • Odpověz
Bré ráno, holky!
Zuzi, taky moc gratuluju k panu pindíkovci :wink:
Hafi, to věřím, že tě to včerejší info potěšilo :wink: Tak hlavně ať to jde jak po másle ! :wink: Mimochodem, se omlouvám, že jsem vás včera s drahoušem ani neseznámila, ale byla jsem jakási rozlítaná :sweat_smile: A musím říct, že oproti minule se mi to včera nějak táhlo - strašně mě bolely záda a nemohla jsem se uvelebit :sweat_smile: Nicméně jsem zvědavá na příště - na dýchání astmatiček u porodu :wink: Jinak srazík - u mě kdykoliv :wink:
No a teď si jdu lehnout - vrátila jsem se z odběrů, uvařila si urologický čaj (nějak mě v noci bolel, předpokládám, močák, tak pro jistotu! :sweat_smile: ), zdlábla koblížek a jsem furt nějaká mimózní :wink:
25. únor 2009 v 08:27  • Odpověz
Ahoj Zuzu: dík za doporučení, pokud bys věděla, kde narazit na diskuzi, kde haní High trecky, tak mi pls pošli odkaz..protože na koníkovi ho jen vychvalují, tam jsem na něho narazila..na tu Teutonii mrknu..Implast se mi líbil ze začátku, ale já ho dávám na úroveň V crossu i X landeru,akorát zbytečně drahší, ten jsem zavrhla.X lander byl můj první favorit, ale nedá se otočit korba,takže vypadl.Právě nevím jestli u Jané,či Teutonie ta korba otočit půjde :frowning2: ten High treck to právě měl :frowning2: no asi nevyberu aby měl úplně vše..třeba u Qeeny speedy otočit zrovna nejde.
MOje nové požadavky na kočár jsou:1/lehký 2/otočná sport.korba 3/ruční brzda 4/ větší kola :slight_smile:
25. únor 2009 v 08:47  •  2 děti  • Odpověz
Holky a ten srazík vidíte na kolik hodin? Dopo, oběd, odpo,večeře? :slight_smile:
25. únor 2009 v 08:50  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
Diskuze o kočárních je tady v plném proudu :sweat_smile:
Zuzu, budeš mít i nějaký sourozenecký kočár?
25. únor 2009 v 09:18  • Odpověz
autor
Dobré ráno - nebo teda dopoledne. Je holky vy jste tak všechny aktivní hned po ránu a já se teprve ted vykopala z postele. Hrozné.
Jé tak já můžu na srazík kdykoliv - i dopoledne. Akorát teda ve středy odpoledne nemůžu - to mám kurzik.
Hafi tak gratuluju že už budete bydlet sami. To je super. Já si neumím představit bydlet s rodičema - to bych se tady nemohla ještě ted poflakovat v pyžamu.
Jé vy budete mít příště v kurzu dýchání astmatiček ? to bych taky potřebovala. Mám strach že mi dojde dech a co potom?
25. únor 2009 v 09:33  • Odpověz
sákryš tady to je jak po vymření :frowning2:
25. únor 2009 ve 13:01  • Odpověz
Saly rozhodně bych nedávala na stejnou úroveň V-cross a Implast... ale je to na tobě...
Jinak Jané teda určitě otočit nejde, Teutonie tuším ano a nebo je přehazovací rukojeť.... mrkni a uvidíš... mně se strašně líbí ten nový Implast co vypadá jako Quinny Buzz, ten nemá chybu...
Beranku: sourozenecký už určitě ne... Terce bude skoro 2,5roku, takže koupím akorát to stupátko ke kočárku...
Žabi: však si zasloužíš odpočinout.
Jinak Bebe confort to jsou zkušenosti mých dvou známých (ne kamarádky ale známé) a na diskusi to už si moc nepamatuju, zkusím najít... ber to spíš podle zkušených uživatelek, třeba i na koníkovi. To že těm dvěma známým nevyhovuje že je krátký a úzký sporťák ještě nemusí být všeobecné.
25. únor 2009 ve 13:04  •  2 děti  • Odpověz
Tak jestli se tada můžu ozvat ohleně srazíku tak příští týden jedině úterý před kurzíkem, který nám s andu začíná v 16:00, jinak se mi asi nebude chtít jet až do OV samotné a manža nevím co by tady dělal sám. Jinak potom ten další týden kdykoliv akorát teda kromě toho úterka a to od té čtvrté a nebo potom ještě teďka nahonem zítra nebo pozítří, jelikož to povlečeníčko už budu mít dneska. Tak jak se vám bude chtít. A jinak teď to zařizujte někdo jiný :wink: ať se prostřídáme :slight_smile: :slight_smile:
25. únor 2009 ve 13:38  • Odpověz
Ohledně srazu, já příští týden nemůžu skoro vůbec, byla bych radši ten další, to můžu zase skoro vždy, ale záleží na vás, jak se domluvíte :wink:
Hafi určitě se prostřídáme, chápu, že je to mazec :wink:
25. únor 2009 ve 14:19  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky kdo ještě nemá matraci,hlásím že mám za 470 z Lasa :slight_smile: Huráááá :grinning: tak tam pospícheje,je z čeho vybírat.
25. únor 2009 v 15:25  • Odpověz
Gabi díky za info :wink:
Saly kdybys chtěla ten Bebeconf.,tak tady je dobrá akce:
http://www.detskydum.cz/detail/bb-confort-high-trek-123501/
25. únor 2009 v 15:30  •  2 děti  • Odpověz
zuzi to byla sranda, ohledně toho zařizování jen aby řeč nestála. Ok tak to klidně může být až ten další týden pro mě líp. :slight_smile: :slight_smile:
Fičím domů tak se hezky mějte a zítra papa
25. únor 2009 v 15:48  • Odpověz
krásný večer holky.. :slight_smile:
já měla dneska vyložene odpočinkový den.. ráno jsme spaly do 9,30!!! :grinning: .. než jsme vylezly bylo po 10hod.. pak jsme něco málo uvařily a rozložily si gauč a válely se až jsme nakonec usly :slight_smile: a vzbudil nás až táta před 16hod, když přišel domů.. :slight_smile: pak jsme se váleli všichni 3.. já teď byla naložená ve vaně a oni dělali večeři.. tak jsme se najedli a jirka šel na pivko, takže jsme samy.. miška kouká na písničky a já jsme si sedla k pc.. :wink: :slight_smile:
25. únor 2009 v 19:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.