• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
dobré ráno holky,
hlasím povlečeníčko doma. Je super truper krásné. Andu jak budeš na kurzíku?? Pěšky, autem, sama, s přítelem?? Bych ti to vzala na kurzík jestli chceš. :slight_smile: :slight_smile:
26. únor 2009 v 06:47  • Odpověz
dobré ránko,
konečně čtvrtek...náš taťka má totiž zítra nucené volno a v pondělí volno kvůli dr, tak to si užijeme krásný prodloužený víkend :wink:
26. únor 2009 v 06:52  •  2 děti  • Odpověz
autor
Dobré ráno.
Jejda Hafi od kolika býváš práci že dneska tak brzy píšeš? Je tak povlečeníčko vypadá dobře? já už se tak těším.
My včera na kurzu probírali porod - holky jestli to zvládnu, tak už zvládnu vše. Neumím si představit, kdybych tam neměla mít manžela.
Včera jsem si koupila ty super krásné porodnické kalhotky , vložky a dneska jdu dokoupit zbytek. A sbalím tašku a už budu aspon trochu v klidu. Dneska zajedu i pro ty pleny Hafi.
Tak holky kdy ten srazík. Nějak to tady víc pasuje od 9. do13. 3. ne? takže je to asi jednoduché. Protože v úterý nemůžou holky - Hafi a Andu kvůli kurzu, já zase nemůžu ve středu kvůli kurzu. Takže jedině pondělí, čtvrtek, pátek.
Já bych teda byla pro pondělí. Tak dávejte tipy.
26. únor 2009 v 08:36  • Odpověz
Ten týden je mi to jedno, takže vyberte, co se hodí vám...třeba to pondělí :wink:
26. únor 2009 v 09:16  •  2 děti  • Odpověz
Dobré dopoledne, holky :slight_smile:
Tak já včera chytla nějakou spavou nemoc a bez pár hodin jsem ho celý prospala :sweat_smile:
Jinak srazík - já zas nemůžu v pátek a čtvrtek jedině tak do půl 5. (od 5 mám jógu), takže mě by taky nejvíc vyhovovalo to pondělí :wink:
Hafi, měla bych přijít s přítelem, nebo minimálně mě někde počká, takže autíčkem pojedu určitě :wink: Jak je to asi velké/ těžké??
26. únor 2009 v 09:32  • Odpověz
autor
No holky kde jste dneska? já přišla zrovna z nákupů. Tak mám vše do porodnice, kromě teda kojící podprsenky. Takže dneska sbalím a hotovo. Uff.
Hafi koupila jsem teda ty pleny. Máme s autíčky a s kačenkama.
Tak holky co teda říkáte na sraz v pondělí 9.3. v pizzerii Giovanni tak jako minule??? Nevím teda v kolik končí v práci Hafi takže asi po tom.
26. únor 2009 v 11:36  • Odpověz
No, Žabi, taky furt nakukuju a furt nic :wink: Já musím počkat na penízky a pak se taky vydám pro kachnopleny + ještě nějakou froté osušku, ještě jedno povlečení + prostěradla... Nooo, končím, páč bych tu popsala asi hodně stránek. Ještě toho nemáme dost, jak tak uvažuju. A s kojící podprdou vůbec nevím! Prsa mi porostly tak o půl čísla max :grinning: a vím já, jak to bude dál?! Navíc moc podprsenky nemusím, ale zas asi lepší, než mít flakatá trika, že?! :grinning: No prý se říká, že kojící podprsenka se má kupovat tak o číslo větší, ale já tomu u sebe moc nevěřím! :grinning:
26. únor 2009 ve 12:53  • Odpověz
ahojky holky, já spěchala s prací aby to mohl kolega odeslat tak jsem se dorvala až teď k netu těsně před koncem. Tak to pondělí by šlo, jinak tu budu ještě zítra a jinak příští týden mám dovču tak kdyby něco tak na mě mobil má žabka a zuzi. :sunglasses: :sunglasses:
Andu moc těžké to není takže ti to vezmu v to úterý.
Mějte se kočky hezky a já mám nakupovací příští týden, jelikož mě tu strašíte kolik toho ještě nemám. Tak já fičím papapapapa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. únor 2009 v 15:11  • Odpověz
ahoj ženy :grinning:
jsem tu jen na chvíli,včera přijel manžel domů na 4dny :frowning2: a tak od rána jezdíme a vyřizujeme.konečně mám taky doma už tu matraci,taky za 470 :slight_smile: Jo kočárek mám schválený od budoucího tatika,akorát že ho neviděl v reálu,v sam baby měli jen4 kol.verzi.Nevíte někdo jestli ho mají někde v Ov?
Jo a hlásím kdo chce kupovat plenky s potiskem tak jsem kouila na Kuřím rynku ve Dvojčátkách 5ti ks balení za 157 kč,to vyjde myslím ještě levněji než v tom mimistylu ne?
Akorát měli jen medvídky s řůžovou čepičkou,pro holky dobrý
:wink:
26. únor 2009 v 18:07  • Odpověz
autor
Ahoj Gabi. Jé tak ty si užíváš doma manžela. No já bych se od něj asi ani nehla kdyby by mi měl přijet jenom na čtyři dny. Ještě že manžel ted na služební cesty nemusí.
Gabi ty pleny výjdou úplně stejně jako v tom mimistylu - za 10ks rozměr 80x80cm jsem dala 314kč. Byla tam moc ochotná paní.
Ani teda nevím jaký kočárek sis nakonec vybrala. Tak kdyžtak ještě jednou hod odkaz a kdybych ho náhodou viděla, tak ti dám vědět.
26. únor 2009 v 18:22  • Odpověz
autor
Gabi tak si zkus zavolat do sam baby do Frýdku Místku - to není daleko od OV. Třeba ho tam budou mít. Asi chceš tu tříkolku - která má to přední kolečko zdvojené že? už jsem si totiž našla ten tvůj poslední odkaz na kočárek - nemůžu si vzpomenout na značku, ale vím že tam je na tom obrázku zelený.
26. únor 2009 v 18:27  • Odpověz
krásný večer holky.. :slight_smile: :slight_smile:
mám chvilku než půjdu koupat michalku, tak jsme si sedla k pc :slight_smile:
26. únor 2009 v 19:26  • Odpověz
kdy máte ten srazík????? a berete i mimoostravské?????? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. únor 2009 v 19:27  • Odpověz
já ted přesně nevěděla kolik ty pleny vyjdou,objevila jsem je náhodou,tak jsem hodila info :grinning:
http://www.kocarky-zlin.cz/detail.php?idzbozi=1771&barva=12080 kočárek tenhle
ten dojkol.Fyn,co píše zabka, je taky super,ale Austin vyjde levněji,teda v pl. Zatím je teda favorit,tak uvidíme... :wink:
Jiak zabi,no pro mne je to taky dost náročné,že je manžel tak často pryč,zvlášt ted když ho potřebuju mít u sebe :frowning2:ale hlavně že má práci ,snad jistou,musím to brát takhle a doufat,že to nebude takhle trvat dlouho a budou mít zase zakázky v okolí ostravy...ale je to na prd,co si budem nalhávat :frowning2:
26. únor 2009 v 19:52  • Odpověz
jinak na srazík se mnou taky počítejte,jen nevím kde to je?
26. únor 2009 v 19:52  • Odpověz
autor
Ahoj Misakri.
Tak zatím není pevný termín. Ale asi pravděpodobně by to bylo v pondělí 9. 3. v pizzerii Giovanni - je to kousíček od zasávky Dům energetiky. když přijedeš na tu zastávku, tak je to pár kroků směr centrum.
A samo že bereme i mimoostravské. Akorát si myslím že to bude muset být až tak po čtvrté hodině, protože Hafinka chodí ještě do práce.
Gabi tak tento kočárek vůbec nepamatuji že jsi tady ukazovala. ALe je krásný. I ta barvička.
26. únor 2009 v 19:57  • Odpověz
to je takový ten žlutý domek?
26. únor 2009 ve 20:01  • Odpověz
autor
jo, jo. žlutý domeček - a vedle je hned zahrádka
26. únor 2009 ve 20:08  • Odpověz
Zabi někde jsem ho tu dávala ,ale v té mé smšti kočárků je tu asi poněkud zmatek :grinning: Dík za pochvalu :wink: oni nemají moc barev a na téhle jsme se s tatkou shodli :slight_smile:
Málem bych zapoměla...dneska jsme měli poradnu,malá má cca 1200g.pan doktor nás opět ujistil v pohlaví,pipinka jak malovaná :grinning: byly krásně vidět prstíky,víčka,pusina,nosík prý má malý po tatínkovi :slight_smile: ...no nádhera,už aby tu byla mezi náma :slight_smile:
26. únor 2009 ve 20:12  • Odpověz
jéé když říkáš zahrádka,tak hned mám chut na letní pivko na zahrádce :grinning:
26. únor 2009 ve 20:13  • Odpověz
jinak srazík 9.3.mi vyhovuje :slight_smile:
26. únor 2009 ve 20:19  • Odpověz
kuk babule.. už se u nás spí, jak miška tak manžel.. :slight_smile:
26. únor 2009 ve 21:41  • Odpověz
tak já vůbec netuším, kde to je.. to mi kdyžtak vysvětlíte, přijela bych na sýkorák.. :wink:
ale u nás je hlavní v kolik, protože manžel dělá v pondělky dlouho, tak nevím, jestli bych vás stihla.. :unamused: :frowning2:
26. únor 2009 ve 21:42  • Odpověz
gabi.. ten kočárek je fakt krásný.. :slight_smile:
ale mě se líbí všecky, co tady dáváte.. máte hold dobrý vkus, všechny.. :dizzy_face: :dizzy_face:
26. únor 2009 ve 21:44  • Odpověz
Dobré ráno holky,
tak jsem vás slavnostně všechno dočetla. Žabi krásná fotečka u profilu, jinak neděste se já začínám před sedmou a kolem půl čtvrté odcházím.
:slight_smile:
27. únor 2009 v 07:56  • Odpověz
autor
Dobré ráno.
Tady se ještě spí - teda kromě Hafi. Já jsem dneska byla přinucena vstávat trochu dříve - mají nám dovézt nové matrace, tak abych jim třeba nepřišla otevřít v pyžamu.
Hafi díky za pochvalu.
27. únor 2009 v 08:30  • Odpověz
Bré ráno:slight_smile:
Jé, tak konečně vidím, jak Žabka vypadá :wink:
Miši, když budeš na Sýkoráku, přejdeš přes centrum na Elektru na tramvajku 8 nebo 4 a vystoupíš na zastávce Dům Energetiky. A tam Tě buď můžu počkat, nebo půjdeš kousek zpátky a narazíš na ten žlutý domeček :wink:
27. únor 2009 v 09:03  • Odpověz
ahoj všem :grinning:
27. únor 2009 v 09:22  • Odpověz
autor
Tak konečně nám dovezli zdravotní matrace - to se bude dobře spinkat.
27. únor 2009 v 09:45  • Odpověz
autor
Co dneska vaříte? já vůbec nevím co. :confused:
27. únor 2009 v 09:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.