• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
žabi, já to vidím na těstoviny s mletým masem... ještě to teda promyslím do detailu, jak konkrétně to bude :wink:
27. únor 2009 v 10:25  • Odpověz
autor
No tak já už se rozhodla pro kuřecí masíčko se zeleninou a pečené nudle. Ještě kdyby mi to tak někdo udělal. Dneska jsem nějaká zdechlá
27. únor 2009 v 10:26  • Odpověz
Hehe, Žai, já jsem zdechlá od středy! Vůůůbec nic se mi nechce. Navíc jak déle stojím, pekelně mě bolí záda, takže logicky nemůžu mýt nádobí a ták, že?! :grinning: :grinning: Cákryš, chtěli jsme o víkendu s drahým malovat pokojík pro Amélii, ale nepřišla mu namocenská (a možná přijde až příští měsíc :confounded: ), tak nevím, jak to pak budu s tím břichem zvládat :unamused:
27. únor 2009 v 10:31  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak ve středu jsem byla na prohlídku té porodky na fakultce, trvalo to 2 hodiny,ale měli to super zorganizované, jen 6 mamin a viděly a slyšely jsme všechno :slight_smile: i miminka ..sotva narozené,hned bych už chtěla takový balíček..s přítelem jsme se rozhodli že půjdem tam..takže jeden problém vyřešen.. :slight_smile:

..Taky jsem si k postýlce doobjednala přeb.komodu, tak budou zároveň, další můžu odškrtnout..se to pomalu rýsuje..

Jinak srazík jste naplánovaly na pondělí, to já mám kurz od 16-18 u Jany Čurdové,chtěla bych tam jít, uvidím co bude za téma,pže už to 2x odpadlo..tak ještě dám vědět jestli dorazím.

Zuzu:ty recenze na High trek pohledám,já čtu všude zas jen klady(mimo tu cenu samozřejmě

:wink: )tu akci cos mi poslala je jen na červenou barvu, což jaksi pro kluka se mi moc nezdá..černý už stojí 10 :frowning2:
Gabi, ten austin je myslím super výběr, brala bych ho taky vejít se mi do výtahu...v tom polsku stál 8700 s autosedajdou
27. únor 2009 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj, Saly... No já jsem zvědavá, kam nakonec půjdu rodit... U Fifejd mě slečna Kamila na kurzu trochu vystrašila těmi podmínkami, jinak personál prý fakt super. Vítkovice se prý mají rekonstruovat a původně to měl být prý duben, květen, ale možná to bude později... No a do Fakultky se mi moc nechce! No a i kdyby, kdyby byly Vítkovice zavřené, většina se bude cpát právě do té Poruby a vsadím se, že skončím na těch Fifkách s dalšími nevím kolika hekajícími ženami... No tak teď fakt nevím... Jako kdybych věděla, jak to u mě bude probíhat, nechala bych se odvézt i do té Opavy. Ale to je těžko odhadnout, že ano :wink:
27. únor 2009 v 10:52  • Odpověz
Andu: já zas budu mít zavřené Fifejdy :slight_smile: ve Vítkách mění jen okna a socky, tak to zas na dlouho nebude..Ve Vítkovicích hekáte taky společně pokud jsou plné sály..tak to je vlej vylej..na mě poruba působila fakt profi, oproti Vítkám sto a jedno, ale je to jen můj pocit a hlavně ty krásné socky na pokoji jsou pro mě důležitější než cokoliv jiného..sestry byly i k naší prohlídce příjemné, což ve Vítkách nem tam jsme překáželi..já mám jasno,ale není řečeno, že se tam dostanu..prý stop stav letos měli jen 2 x tak uvidíme jak to bude pokračovat... :wink: a máš nějaké špatné zkušenosti s Fakultkou? mě akorád odrazovali, že se tam nevěnují a že pak maminy nekojí, ale nekojí mi i kámošky z Vítkovic, tak tím to taky asi nebude..
27. únor 2009 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz
autor
No vidím že vybrat si porodnici není lehké pro nikoho. Já budu moc ráda když nám výjde ten Krnov. Teda pokud přežiju tu cestu. Manžel dokonce říkal že by tam se mnou zůstal po celou dobu hospitalizace - mají tam jeden pokoj kde může být po celou dobu i tatka. No já bych to i ocenila, ale uvidíme.
Holky pište komu vyhovuje to pondělí na ten sraz.
27. únor 2009 v 11:07  • Odpověz
Saly, no krom toho kojení jsem byla upozorněna sestřenicí i kamarádkou, že přístup sestřiček nic moc. Obě byly napomenut, ať se laskavě neprojevují tak hlasitě, že děsí ostatní maminky atd. No prý to tam berou fakt jak na běžícím páse, takže se s ničím moc nepářou... Ale co se týká vybavení a profesionality, řekla bych, že Fakultka bude opravdu nejlepší a jsou připraveni na všechny případy... No fakt nevím! O té prohlídce ve Vítkovicích mi včera říkala jedna holčina z Května, že taky to byla rychlovka a má z toho dost divný pocit :sweat_smile: Ale jak jsme se bavily na kurzu, je to hlavně o přístupu personálu a ten neovlivníš nikde! Kdekoliv můžeš narazit na nějakou kravku či vola, co tě pěkně rozhodí! :confounded:

Žabi, já jsem se srazem v pondělí pro :wink:
27. únor 2009 v 11:17  • Odpověz
ahoj maminy :slight_smile: manža šel něco kutit do garáže,tak se na chvíli připletu do debaty :slight_smile:
andu koukala jsem na nové fotky,už máš připravenou postýlku?taky se chystám,ale chce to menší úpravy,Viki ji poněkud okousal,když mu rostly zoubky :grinning: chtěla jsem se do toho pustit sama,že budu mít jako radost z dobře odvedené práce,ale při mé lenoře nevím nevím :grinning: Kočárek moooc pěkný,přesně mi k tobě pasuje :wink:
jinak já kdybych rodila v ově,tak jsem pro vítkovice,ale asi proto že už jsem tam rodila a bylo to v pohodě,na druhou stranu,je to osm let a od té doby je všechno jinak,ale já myslím,že nejsem zase náročná....každopádně souhlasím s andu ohledně fakultky...a taky že kravky jsou všude :wink: já slyším na všechny porodnice +- stejně kladů a záporů,je to fakt těžké...Já jsem rozhodnutá pro Frýdek,ale nesmím rodit do 34.týdne,to bych prý musela na fifky,ale to snad nehrozí :wink:
Saly dík za tip,do polska určitě zajedu,chtěla jsem ho zkouknout někde tady,ale nevím kde ho mají....
Ještě máme znova ve výběru V-cros 4.kol...manželovi nějak nesedí ty tři kola :unamused:no nejlíp by bylo kdyby je porovnal na živo...Každopádně coletto je lehčí a to je pro mne taky důležitá věc...
Jinak saly témata přednášek u Jany jsou vypsané na jejich stránkách.
27. únor 2009 ve 12:32  • Odpověz
já jsem se srazem v pondělí 9.3. taky pro
Jo a žabi jak děláš pečené nudle?? Jsou to takové ty co dělají i u ťamanů??
27. únor 2009 ve 12:34  • Odpověz
andu taky sis odnesla stejný pocit jako já z kurzu ohledně Fifejd?? Jako jsem si říkala, že na komfortu nesejde, ale zase jako ve čtyřech či v kolika to říkala, že je člověk v předporodním pokoji tak to asi bych jako nedala. Přece jenom jak mi něco je tak si ráda někde zalezu do koutka a dejte mi všichni svatý pokoj tak nevím jak bych rozdýchávala zbytek ženských, zrovna u toho bych nemusel mít obecenstvo. My děláme příští týden objížďku porodnic s manžou tak vám pak písnu ohlasy na různé, jo? Jen jsem se chtěla zeptat kdy jste volali nějaký ten den dopředu nebo rovnou ten den co jste šli na prohlídku, když už teda jsou ty dny na netu vypsány.
No teď mám momentálně diskotéku v břichu, malý kukua řádí jak Ďas kolega už si dělá srandu, že to bude stopro kluk a bude to fotbalista. :grinning: :grinning:
27. únor 2009 ve 12:40  • Odpověz
Hihi, Gabi, taky se mi zdá, že ke mě, vlastně i k budoucímu taťkovi, ten kočár tak nějak sedne :wink: Taky jsme se do něj oba zamilovali na první pohled :wink: Tý jo, Frýdek mě taky napadnul... Ale přítel má strach, že bychom nestíhali. I když já bych to tak žhavě neviděla... Jenže už ho vydím jak je v tom stresu cholerický a jede jak blázen - taky bych mohla porodit z něho! :grinning:
Gabi, a na srazík dorazíš?? Už se na vás těším, když to minule nevyšlo! :wink:
27. únor 2009 ve 12:41  • Odpověz
Jojo, Hafi, úplně mi Kamila zkazila to nadšení pro Fifejdy :grinning: Jako zrovna u toho "trpění" bych ráda měla soukromí a né aby mě pozorovalo dalších x bab, případně i chlapů... A čekat frontu na sprchu jak na banány se mi taky moc nechce! :sweat_smile: :grinning: Noo, tak jsem zvědavá, jaký dojem na vás která porodnice udělá :wink:
27. únor 2009 ve 12:46  • Odpověz
Gabi, ten koleto mají v Ostravě u Fifejdské nemocnice.Zaparkuj u nem.na parkovišti a uvidíš směrem dolů k místecké obchod s dětskými potřebami (naproti Autocontu)tam ho mají...
Vím, že má přednášky Jana vypsané, ale v Hrabůvce kde cvičíme se teď měnily okna a nevím jestli jsou už hotoví nebo jestli to zas odpadne, to by se ty témata posouvala...pokud by trefil Porod II tak jdu, když už jsem byla na jedničce

Hafi:Do Poruby jsem na prohlídku 6 týdnů čekala,je na objednávku.Vítkovice kdykoliv(dle toho to vypadalo 30 lidí :frowning2: ) Fifejdy volat ve čvrtek ráno raději jestli nemají plno.

Jinak první žena mého druhého muže :grinning: to je hrozné na Fifkách loni rodila, viděla jsem fotky a bylo to tam moc hezké, personál příjemný a vše v pohodě,jsem se ho na to ptala..mi by nevadilo tam jít, kdyby nebyly zavřené..
27. únor 2009 ve 12:54  •  2 děti  • Odpověz
saly dík za info,nevíš jestli tam mají otvřeno i v sobotu?
andu na srazík dorazím,je to teda stopro toho9.3. odpo?at si můžu domluvit hlídání.
a tady něco o frýd.por.
http://www.naseporodnice.cz/porodnice.php?id_porodnice=19
http://www.nemfm.cz/gynpor.php?page=GynPor
27. únor 2009 v 17:10  • Odpověz
holky chceme vyrazit zítra někam na výlet,nemáte někdo tip?jen tak v okolí ovy,projít se, a aby to bylo zajímavé pro malého.
27. únor 2009 v 18:12  • Odpověz
Já o Frýdku neuvažuju..třeba tam ale taky skončím :grinning:
V sobotu Gabi nevím jestli tam mají..

http://www.kocarkylevne.cz/

to jsou stránky jejich Havířovské prodejny(teda aspoň doufám :grinning: )tak jedině tam zavolat a zeptat se jak mají v Ostravě...

Dnes mi dorazilo povlečení a výplně do peřinek +vyztužená zavinovačka, tak mám moooc velkou radost :grinning: :grinning:
27. únor 2009 v 18:14  •  2 děti  • Odpověz
saly dík,můžem kouknout i do toho havířova,máme to kousek.máš tu zavinku s tím polštářkem?gratuluji k nákupu :grinning: taky mám vžycky hroznou radost,když něco pořídím pro mimíska :grinning:
27. únor 2009 v 19:45  • Odpověz
jo Gabi, dorazilo všechno,povlečení,mantinel i zavinka ve stejné barvě a společně s tím výplň do peř. a polštáře,takže co se týká postýlky mám myslím všechno.Ještě uvažuju o nějaké ochraně matrace,ať to prcek nepočůrá, viděla jsem asi za 250Kč nebo tam dát jem přebalovací podložku? ale ta je vlastně neprodyšná...
1. bře 2009 v 11:42  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj při pondělku :slight_smile: copak jste všechny celý víkend dělaly, že se tady nikdo nehlásí? :wink:
2. bře 2009 v 08:19  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky,
Saly ta podložka je myslím dobrá,já jsem žádnou neměla, ale určitě pořídím.Poblinkané prostěradlo a peřiny tak to někdy prosáklo,takže je to lepší...
jinak víkend jsme celý prováleli a hráli Sázky a dostihy :grinning:
Ráno jsem byla u zubařky a nemám žádný kaz, tak jsem ráda :grinning:
2. bře 2009 v 08:23  •  2 děti  • Odpověz
autor
ahoj holky.
Tak jsem se konečně vyhrabala z postele. Dneska mám nějakou spací.
No tak mi jsme o víkendu byli u rodičů, takže pohodička. Dostali jsme pro mimčo nějaké věcičky - babička se neudržela v nakupování. Tak se musím jít ted přinutit hodit zase prádlo do pračky. Ale jsem taaaaaaaaaaak neskutečně zdechlá.
2. bře 2009 v 10:22  • Odpověz
ahoj Zabi, no o tom mi něco povídej...ty už máš aspoň nárok, musíš odpočívat před porodem...ale já jsem úplně zdechláááá :grinning: Ve čtvrtek večer mi přijede návštěva na víkend (mamka, teta a ségra s holčičkama), takže musím vygruntovat...ale nevím, jak to stihnu :grinning:
2. bře 2009 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz
autor
No Zuzi já jsem si zase včera řekla že si uklidím v kuchyni - prostě komplet umyju - ale nevím, nevím
No my čekáme návštěvu akorát z pátku na sobotu - přijede kámoš - jdou s mým chlapem na Davis cup a pak tu spí. Myslím že než dorazí tak já budu mít dávno půlnoc. Já bych fakt pořád zase jenom spala. Už mě to drží tak od pátku. Hrozné. Jestli se fakt už tělíčko připravuje na příchod prcka .
2. bře 2009 v 10:44  • Odpověz
Žabi jen spinkej... apořádně odpočívej... třeba načerpat síly...po porodu je budeš moc potřebovat :wink:
2. bře 2009 v 11:02  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,taky se hlásím :grinning: Byla jsem se konečně trochu zkulturnit u kadeřníka,koukla na kočárky a pro malého do školy a teprve jsem od rána dorazila domů...uff
Měla jsem dnes smůlu na prodavačky-odpůrkyně trijkolových kočárků,tak jsem zase kde jsem byla :frowning2: Co vy na to co máte trojkol?co chodníky,stabiita a tak?
My my byli v sobotu na malém výletě v Krnově a jinak jsme se víceméně váleli a odpočívali :grinning:
Podložku bych taky chtěla koupit,včera ukazovali v Loskutákovi.
2. bře 2009 ve 14:26  • Odpověz
a co tam ještě říkali v Loskutákovi? To bylo o postýlkách?

Já vyhrála na plese šek do kadeřnictví v Omperialu..neznáte to tam některá? Chtěla bych to tam zkusit...
2. bře 2009 ve 14:35  •  2 děti  • Odpověz
saly jj o postýlkách,nic moc,bylo takové sběžné,myslím že nic co bychom nevěděly,akorát ta podložka mne zaujala,je přes celou matraci a je prodyšná,to je super.Ani matrace nerozebíral,akorát že pružinová není vhodná na monitor.podložku .Pak rozměry a druhy postýlek..
kadeř.v Impiku neznám,tak já neporadím.
2. bře 2009 ve 14:55  • Odpověz
halooo kde jste všichni???
2. bře 2009 v 17:39  • Odpověz
Hojte, holky!
Zdravím po víkendu! :slight_smile: Byly jsme u známého na chatě a teda můj drahý má štěstí, že jsem ho nezabila. Spolu s kamarádem pili až do 5 do rána a vážě u toho nemlčeli, takže jsem ze soboty na neděli naspala asi 3 hodiny :angry: Noo, ale teď drahouš seká dobrotu, páč jsem byla fákt nasraná! :rolling_eyes: :wink:

A jinak jsem byla dneska u Dr. na velkém UTZ, tak všechno v pořádku a malá váží nějakých 1425g :slight_smile: A je furt hlavnou dole, tak doufám, že už tak zůstane až do porodu :wink: Akorát mám teda už pěkně namožené pravé žebro, jak mi do něj neustále kope... :confounded:
2. bře 2009 v 19:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.