• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
ahoj holky,
nemela jsem ted dlouho pocitac, meli jsme ho na oprave... :frowning2:
tak ve zkratce, prosim prosim, novinky nejake jsou? :slight_smile:
3. bře 2009 v 08:45  • Odpověz
Ahoj, Maji.
Tak Zuzi má odhaleného chlapečka, takže bude mít doma páreček :wink: a vypadá to tak, že 9.3 bude sraz v pizzerce Giovanni (takkový ten žlutý barák mezi zastávkami Krajsý úřed a Dům energetiky :wink:)
3. bře 2009 v 09:24  • Odpověz
andu, super :slight_smile: muzeme prijit taky? :grinning:
3. bře 2009 v 09:32  • Odpověz
No jasně že jó! Budeš brát Tobiho s sebou? Holky minule myslím seděly v nějakém nekuřáckém koutečku, (nekecám, ženy? :grinning:) tak bys nemusela mít obavy :wink:

A co u tebe nového, Maji? Nějaký mimouš na obzoru?? :wink:
3. bře 2009 v 09:41  • Odpověz
dnes jsem po petidennim zpozdeni (a smireni se s dalsim tehotenstvim) dostala ms...no takze podle planu budem cekat na leto... :grinning:
Tobika sebou beru aj kdybych nechtela, protoze nemam v pondeli hlidani :grinning: :grinning: :grinning: tyyy jo, ja se tesiiim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2009 v 09:48  • Odpověz
Kuurec, Maji, tož to naštve, když už se tak smíříš, že teda jo a vono nakonec ne! :angry: Tak v létě to půjde samo, jak vidíme názorně na téhle diskusi, že ano! :grinning: :wink:
Ty jo, taky jsem na vás všechny zvědavá! :wink:
3. bře 2009 v 09:59  • Odpověz
ahojky...přidávám se k názoru,že v létě to jde samo :grinning: my máme taky dovolenkové mimi :grinning:
3. bře 2009 v 10:09  • Odpověz
Holky já už blbnu z těch kočárků,pořád si nejsem jistá tou trojkolkou...ted jsem ještě objevila tenhle,je to ten co má hafi ale novější verze...tak nevím...http://www.batolatko.cz/NEJNOVEJSI-MODEL-2009-!!!-FIRKON-VERANO--KOMBINOVANY-KOCAREK,3832.html
3. bře 2009 v 10:11  • Odpověz
nejak to nejde...ale je to firkon verano
3. bře 2009 v 10:13  • Odpověz
Ahoj, Gabi, tak už jsem to našla. Já teda těm 3 kolkám moc nevěřím, ale jinak se mi podle popisu zdá v pohodě. Už jsi ho byla někde testnout?? Ale teď tak koukám, to je taková ta "napůl trojkolka", že??
3. bře 2009 v 10:17  • Odpověz
verano je právě čtyřkol.má dvě aret kolečka,jako dorjan...viděla jsem akorát ten co má hafi,ale nejezdila s ním,je fakt že má dost vychytávek a hlavně dobrá cena...možná hafi poradí???? :slight_smile:
3. bře 2009 v 10:22  • Odpověz
hodila jsem si ho do alba
3. bře 2009 v 10:25  • Odpověz
Gabi, mě se zdá v pohodě, ale víš jak to je - nejlepší bude ho otestovat osobně :wink:

A já teď čtu o Opavské porodnici a začínám nad ní vážně uvažovat...
3. bře 2009 v 10:31  • Odpověz
Půjde tam rodit kámoška,už jsem to tu psala,byla na prohlídce a moc se jí tam líbilo...
3. bře 2009 v 10:53  • Odpověz
Ahojte :slight_smile: a Gabi proč jsi upustila od toho Austina? Ten firkon neznám...mi už taky z kočárků hrabe, buď v klidu, nic jsem ještě pořád nevybrala..

Ten monitoring dechu pod matraci nám nabízela paní na prezentaci ve Fakultce, že za 2490 Kč ti ho přivezou, nainstalují, předvedou,odzkoušejí a poskytují servis..tak si to od nich koupím..prý to má životnost 2 roky, takže pokud to budeš používat do roku dítěte, tak na dvě děti ti to poslouží, pak už ne ani když vyměníš desky.. :slight_smile:
3. bře 2009 ve 12:30  •  2 děti  • Odpověz
Saly já si pořád nejsem jistá tou tříkolkou :frowning2: bojím se že mi to bude dělat problémy a taky jsem četla že dobré trojkolky jsou jen ty dražší... Včera mne dvě prodavačky odradily,že je to nestabilní a tak...zrovna v tom obchodě kde jsi mne poslala,ale stejně tam měli jen 4kol. colleto.a v tom stejném v Havířově,tam byla ta trojkol.Zkoušela jsem i Atlantic ale ten je v porovnání s colettem těžká kráva...
3. bře 2009 ve 12:36  • Odpověz
:slight_smile: holky, ja nevim, mam trikolku a chodime s tim aj behat, bruslit, vsechno a v pohode...a to nemam zadnej drahej kocar, protoze jsme kupovali narychlo a zrovna nebyly penize nazbyt...akorat ten v zime se s tim blbe jezdi ve snehu, ale to asi se vsema, krome tech obrnenych a ty jsou zase strasne tezky...
3. bře 2009 ve 12:39  • Odpověz
no já plánuju sem tam i do lesa...a maji jaký máš kočík?
3. bře 2009 ve 12:44  • Odpověz
saly firkon je polský kočárek,v těšíně je mají za dobré peníze,cca 6 tis
3. bře 2009 ve 12:51  • Odpověz
my mame Chipolino.. do lesa v satku nebo klokance... :grinning:
ale potrebovali jsme kocarek, kterej kdyztak do schodu vynesu sama... :grinning:
3. bře 2009 ve 13:04  • Odpověz
aha tak to asi neklapne v šátku :grinning:
3. bře 2009 ve 13:11  • Odpověz
proc ne? :grinning:
3. bře 2009 ve 13:14  • Odpověz
popravdě nepřemýšlela jsem o tom :slight_smile: imi asi v šátku moc dlouho být nemůže a než nejdem nějaké ty hřiby,tak to není na půl hodky :slight_smile:
3. bře 2009 ve 13:24  • Odpověz
ja myslim, ze kdyz ho mas spravne uvazany, tak ani delsi doba nevadi...my jsme s malinkatym Tobikem absolvovali nekolik delsich vyletu v satku a uplne bez problemu... :slight_smile:
3. bře 2009 ve 13:31  • Odpověz
Gabi: já bych se tříkolky nebála..osobně jsem se se žádnou převrhnutou teda ještě nepotkala a třeba ten austin měl rozchod zadních kol 70cm a tak třeba u něj bych se rozhodně stability nebála.. :slight_smile: u mě nijak nerozhoduje jestli je to 3 nebo 4 zkouším různé a od každé značky se mi lépe manipuluje s něčím jiným.U toho V crossu se mi třeba s tou 3kolkou s dvojitým kolem jelo děsně :frowning2: tam bych šla do čtyřky..

Já osobně nejsem moc příznivce čátku,vždycky jak vidím kámošky jak tam prcky šíleně motají, tak bych měla strach, že mi vypadne..já jsem si pořídila tu klokanku Chicco Go z MMB(je na cestě),tak uvidíme jestli ji vůbec využiji.Možná aspoň pro chleba do Alberta :slight_smile:
3. bře 2009 v 16:31  •  2 děti  • Odpověz
já měla klokanku pro malého a docela ksem ji využila,ted jsem uvažovala spíš o babyvaku než o šátku,trochu se děsím vázání a myslím že to vyjde nastejno co se týká polohy miminka...
V-cross podle mne jako 4kol.vypadá i líp,taky ho mám pořád ve výběru,musím ale říct co se týká manipulace,byl austin 3kol.každopádně nej :wink: i váhově super...ještě bych chtěla vyzkoušet ten firkon,viděla jsem je na poliklinice v Hrab.ale ne tenhle úplně nový,jinak nevím kde je tady mají....
3. bře 2009 v 16:45  • Odpověz
Já jsem ti to říkala, že bych to neřešila a brala bych Austin, má vše co jsem od kočárku chtěla, ale nevejde mi do toho pitomého výtahu... :frowning2: Baby vak ani neznám.. :unamused: ale už mám stejně objednanou tu klokanku, tak je to jedno..
Jdu ještě koukat na ty kočárky dokud není moje půlka doma, je už z toho taky na nervy, že to pořád řeším, řekl,ať si vyberu co chci.. :slight_smile:
3. bře 2009 v 17:04  •  2 děti  • Odpověz
Joo to můj zase že vybere on když pořád musí poslouchat o kočárkách a jak jsem z toho na nervy,ale austin mi zavrhl,byť ho viděl jen na netu,ptž se mu prý nelíbí tři kola a mám po ptákách :grinning: No a když je doma4 dny ze 14 dnů,tak těžko ho vztáhnout ještě aby se mnou lítal po obchodech :unamused:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=12990985&tab=0 baby vak je něco takového
3. bře 2009 v 17:16  • Odpověz
3. bře 2009 v 17:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.