• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Tak to fakt neznám,ani jsem nikoho s tím nikde neviděla :frowning2:
Musím pro dnešek končit a jít vařit véču, tak zas zítra.. :slight_smile:
3. bře 2009 v 17:24  •  2 děti  • Odpověz
papa :slight_smile:
3. bře 2009 v 17:27  • Odpověz
autor
čusík.
Tak dneska jsem neměla čas na intenet. Prala jsem, žehlila, pekla a byla u dr. U dr. vše v pořádku, za 14dní už jdu na monitor a kontrolu. Přijde mi ale že mimčo mě pořád nějak moc tlačí dole, tak jsem zvědavá jestli to vůbec za těch 14dní stihnu.
No volala jsem si do porodnice do Krnova na prohlídku a oni jí mají v pondělí 9.3. v 15hod. Tak tam chceme zajet protože prý už další do mého porodu u nich nebude - to taky nechápu - to jako 5týdnů nebudou dělat prohlídky??? No akorát mě štve že máme ten sraz. Já myslím že do pěti hodin bychom měli být zpátky a manžel by mě zrovna hodil do té pizzerie. Ale chci se zeptat na kolik to v té pizzerii vůbec uděláme? Já vás chci strašně moc poznat. Tak holky prosím pište v KOLIK HODIN tak asi by byl srazík.
Ještě se chci zeptat jestli někdo nepůjde ted někdy na prohlídku Fifejd. Manžel už si dovolenou nemůže vzít, tak tuhle prohlídku budu absolvovat sama. Tak jsem si říkala jestli se někdo nechce připojit.
3. bře 2009 v 18:31  • Odpověz
Žabi, dneska jsem na kurzu mluvila s Hafnkou a ta může tak po 4. hodině v to pondělí říkala. Ale počítá s tím :wink: Heleď a já myslím, že v 5 tam ještě určo budem :wink:
3. bře 2009 ve 20:43  • Odpověz
já s tím taky počítám,už jsem objednala babičku na hlídání :grinning:
3. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz
autor
Nazdárek. Copak to tady dneska je? od rána ještě nikdo? Tak já jdu trochu pouklízet a pak sem mrknu
4. bře 2009 v 09:46  • Odpověz
Ahojte, holky, já jsem už vzhůru a chystám se taky trochu pouklízet. Leč nechce se mi! Včera mi Hafinka s manžílkem přinesli to povlečení a je fakt moc pěkné :slight_smile: Tak jsem ho tak na zkoušku naaranžovala do postýlky a už jen to miminko mi tam chybí :wink: A opravdu, už aby to uteklo, jinak si nechám dobrovolně vyříznout žebra asi! :grinning:
4. bře 2009 v 10:07  • Odpověz
autor
No Andu tak to máme už stejné myšlenky, akorát naše miminko si vybírá bud žebra, a nebo když chodím tak mi příjde že mi vypadne, jak tlačí dolů.. No nejlepší poloha je pro mě na boku v leže. Jé já už bych taky chtěla povlečeníčko. Počkám do příštího týdne, pak všechno povlečení vyperu a budu mít hotovo už opravdu. myslím si že i kdybych porodila, tak manžel je schopen povléct postýlku. Nechci aby na ní bylo zbytečně prach, kdyby nám tu stála složená třeba tři týdny.
Tak co na kolik uděláme ten sraz? Mělo by se tam pak zavolat a objednat stůl - počítám že tentokrát nás bude více než minule. Já už se moc těším.
Andu a jak bylo na kurzu? co jste se učili? my máme dneska téma - druhá doba porodní. ALe už bych to tak nejraději zažila na vlastní kůži a měla pokoj.
4. bře 2009 v 10:15  • Odpověz
Žabi, já to povlečení taky jen vytáhla, abych se pokochala. Pak ho vyperu a schovám do skříně :wink: No my na kurzu měly taky 2. dobu porodní a ptala jsem se na to dýchání astmatiček, tak nám Kamila říkala, že astmatičky hůře zvládají tu mašinku. Takže buď se na ni vyprdnout, nebo jen pomalu. Nebo prostě používat ten rychlejší břišní dech... No jsem na sebe zvědavá! :sweat_smile:
Hele, tak já bych ten sraz udělala kolem půl 5., šlo by? Aby Hafinka v klidu dorazila z práce a ty abys o moc nepřišla :wink:
4. bře 2009 v 10:34  • Odpověz
ahojík,tak jsem normálně ještě usla a ted mne vzbudila poštačka,tak jsem nějaká zblbnutá :slight_smile:
Mne malá taky párkrát denně pěkně surově zatlačí,lae stejně je to úžasný pocit,když víte,že máte v bříšku živého človíčka :slight_smile: Dneska se mi dokonce zdáli,že už se mi narodila a byla náááádherná,jinak to byl trochu zmatený sen,jako většina mých snů...akorát vím,že jsem včem říkala ...jo jo 5 týdnů předem :wink: tak snad to nebylo znamení :grinning:
4. bře 2009 v 10:41  • Odpověz
Ahoj, Gabi. Hihi, mě už se o naší malé taky zdálo - dokonce dvakrát a poprvé to bylo, když jsme ještě nevěděli, že to bude holčička. Tak mě ten sen přesvědčil :wink: A byla taky moc hezká - taková vlasatice po mamce :wink:. 5 týdnů předem, říkáš... No hele, já si říkám, vydržet do 36. týdne a pak už se budu těšit, že vyleze co nejdříve :wink: Ideálně by se mi to líbilo kolem toho 38. :wink: Ale obávám se, že jak doufám v tohleto, vyleze až v poslední možnou chvíli! :sweat_smile: :grinning:
4. bře 2009 v 10:45  • Odpověz
jj říkala i kámošce por.asistentka že 38 je ideál...jinak já taky beru čím dřív tím líp :wink: a dnes jsem po tom snu tak natěšená,že bych klidně rodila už zítra :grinning: Další věc je,že si neumím představit jak budu s touhle brutální nadváhou fungoovat ještě skoro dva měsíce :frowning2: Ted mám15 kg :confounded:
A o malé se mi už taky jednou zdálo,asi ve 4-5 měs.jela jsme někam busem,byla už větší asi 2,3 roky a naprosto nádherná,taky vlasatá,měla sříhnuté mikádo :slight_smile: a krásné velké modré oči :slight_smile:
4. bře 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
No tak když jsme u těch snů tak mě se taky zdály dva a to jsme byli u našich a z tama mě vezl manžel do porodnice a já sebou neměla vůbec nic. Tak jsem říkala že už k našim do porodu nepojedu, nebo se mi to do třetice vyplní. :grinning:
4. bře 2009 v 10:58  • Odpověz
autor
Tak holky SRAZ - V PONDĚLÍ 9.3. V PIZZERII GIOVANNI (kousek od zastávky Dům energetiky - je od zastávky kousíček směr do centra - žlutý barák) v 16:30hod.
MŮŽE BÝT????? PIŠTE KDO PRIJDE AT SE PAK MŮŽE ZAVOLAT KOLIK NAS BUDE.
4. bře 2009 v 11:00  • Odpověz
zabi taky dobrý :grinning:
JÁ SE HLÁSÍM :slight_smile:
4. bře 2009 v 11:09  • Odpověz
MI se zdálo zase něco podobného o svatbě,několikrát běhěm několika let,se mi zdálo,že jsem se vdávala,ale bylo to vždycky nějak úplně narychlo,zmatek,shon,vždycky se něco zkomplikovalo,nebyl čas na přípravy a tak,pokaždé jiný scénář ale v podstatě to stejné...a nikdy jsem neviděla ženicha :wink:,vždy jsem si říkala,že to není jen tak...To jsem ještě žila s bývalým. A pak v reálu to bylo tak,že jakmile jsem potkala mého drahého,tak jsem od první chvíle věděla,že to je ON :slight_smile: a svatbu jsme naplánovali a zorganizovali asi během měsíce a bylo to super,žádné hogo fogo,kýta a bečka na zahradě,krásné počasí,paráda :grinning:
4. bře 2009 v 11:24  • Odpověz
Takže, Žabi, hlásím se taky + hlásím Hafinku, která s tím počítá :wink:
4. bře 2009 v 11:41  • Odpověz
No, Gabi, jestli někdy svatba (nějak se do ní nehrnu :wink:) tak takhle nějak si ji představuju - prostě pohodička, žádné nóbl jídlo a tak podobně... Jak píšeš, bečka a třeba sele, ideál ;)
4. bře 2009 v 11:42  • Odpověz
autor
No svatba - na tu jsem se těšila moc. Sice kdyby bylo podle mě a manžela tak jí máme někde v cizině, ale bohužel v naší rodině by to neprošlo. Mamka se těšila že vše napeče - od cukroví po dorty, a máme docela velkou rodinu a všichni se těšili na naší svatbu - protože zatím to vypadá že to byla na dlouhou dobu poslední svatba v naší rodině. Ale užili jsme si jí i s 60ti lidma, kteří byli skvělí a připravili nám super zábavu. Asi bych neměnila a zopakovala si to znova. Sice oproti tomu, pláž, západ slunce, moře - romantika - tomu se nic nevyrovná.
4. bře 2009 ve 12:18  • Odpověz
Jé to by se mi taky líbilo...sami dva u moře :slight_smile:
Já se taky chtěla odjakživa vdávat,moc jsem se těšila,ale bývalý se do toho nějak nehrnul,byť jsme spolu byli dost dlouho a docela mne to trápilo...no a nakonec to všechno dopadlo úplně mimo plány a jsem štastná :slight_smile:
4. bře 2009 ve 12:28  • Odpověz
zabi, ja jdu teda taky aj s Tobikem... :grinning:
4. bře 2009 ve 12:38  • Odpověz
autor
Takže zatím já, Andu, Hafi, Gabi, Majatob+Tobík, ......
4. bře 2009 ve 12:54  • Odpověz
autor
Jdu si lehnout a pak na kurzík. Večer tady mrknu. tak zatím papa.
4. bře 2009 ve 12:54  • Odpověz
Ahoj holky, já taky, s Terinkou, jestli vám to nebude vadit... přijít můžeme tak kolem 16:30h...
4. bře 2009 ve 13:36  •  2 děti  • Odpověz
Zuzi, jasně, že nám to nebude vadit :wink: Aspoň si hezky otestujem, do čeho lezem! :grinning:
4. bře 2009 ve 13:43  • Odpověz
Andu jak jí znám, tak bude jako andílek, to ona se vždycky předvádí, aby vynikla krkavčí matka :grinning:
4. bře 2009 ve 13:58  •  2 děti  • Odpověz
Jé holky jestli si chcete otestovat i osmileté dítě tak já vezmu Vikiho :grinning:
4. bře 2009 ve 14:17  • Odpověz
Hehe, Zuzi, tak to je super! :grinning: Většina dětí se předvádí místy až rozežraností, tak nás Terinka aspoň navnadí :wink:

Uff, já teď domyla hajzlík a cítím se jak kdybych doběhla maraton! :grinning: :sweat_smile:
4. bře 2009 ve 14:18  • Odpověz
Gabi, klidně ho vezmi, chceš-li :wink: Ale to on už se bude nudit, ne? :wink:
4. bře 2009 ve 14:19  • Odpověz
Máme v rodině 9 letého (krom dalších dětiček) a to už je takový chytrolín :wink: Ale jinak je fajn :slight_smile:
4. bře 2009 ve 14:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.