• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Já si zase ted udělala prochajdu do družiny a cítím se podobně :wink:
4. bře 2009 ve 14:20  • Odpověz
no andu těžko říct, třeba seukáže... to bych ale nerada... já takové scény nesnáším... je to dost trapné :grinning: Kdybych měla hlídání, tak to neřeším, ale babička se teď chystá na operaci s karpály, tka ji nechci otravovat, má toho dost. Pokud vám to nebude vadit, tak ji vezmu, snad bude hodná :grinning:
4. bře 2009 ve 14:20  •  2 děti  • Odpověz
Asi joo,nechám ho raději u mamky,ale on zase má rád miminka,tak by tam mohl dělat chůvu :grinning:
4. bře 2009 ve 14:21  • Odpověz
zuzi určitě to nikomu vadit nebude a případné scény hod za hlavu :grinning: vím o čem mluvím :grinning:
4. bře 2009 ve 14:24  • Odpověz
Jojo, Zuzi, taky si myslím, že kdby Terka náhodou dostala chuť předvést se v tom horším světle, řešit to nemusíš :wink: Holt jak jsem říkala, aspoň si vyzkoušíme do čeho jdeme :wink: No tak Gabi, uvidíš, myslím, že když už tam budou dvě malé dětičky, třetí chlapák na hlídání tam může být s námi :wink:
4. bře 2009 v 15:55  • Odpověz
zuzi, priprav se na to, ze se Terinku bude Tobik snazit sbalit...on je hrozne na zensky a to jeste nema ani rok...uz se tesim na pubertu :grinning:
4. bře 2009 v 17:16  • Odpověz
ahoj holky zdravám Vás, chtěla jsem se zeptat jestli si některá vedete těhotenský deníček? děkuji za radu
4. bře 2009 v 17:31  • Odpověz
já mám doma taky takového malého seladona :grinning:
beryl:já ne
4. bře 2009 v 17:35  • Odpověz
berry: ja taky ne
4. bře 2009 v 17:39  • Odpověz
:o) já jsem chtěla,ale nějak se k tomu nemůžu dokopat
4. bře 2009 v 17:50  • Odpověz
Berryl, já mám jen to co píšu tady na Koňovi :wink:

Wow, Maji, tak to Tobik začíná vcelku brzo :grinning:
4. bře 2009 v 17:52  • Odpověz
aha, já jsem někde viděla knížku těhotenský deníček,ale nevím co bych tam pořád psala, to že mi je pořád špatně :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2009 v 18:03  • Odpověz
dobré ránko,
Majko tak to se teda těším :grinning:
berryl: s Terkou jsem si psala, teď už nemám čas. Psala jsem si tam všechno, i třeba kontroly a tak... někdy si to prohlížím,ať můžu srovnávat. Ale neměla jsem speciální, jen obyčejný s tvrdýma deskama, co jsem si polepila obrázkama.
Ale ty deníčky Mých prvních pět let mám pro obě děti - jednu Anne Geddes a druhou Rachael Hale, jsou tam nádherný obrázky.
5. bře 2009 v 08:04  •  2 děti  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
Já jsem Viktorkovi taky psala,nebo jsem aspon měla snahu :wink: ale je fakt,že tam mám jen zásadní věci,nato že deník je docela podrobný...nebyl čas :wink:
5. bře 2009 v 08:46  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Berryl: já si taky nepíšu, podstatné fakta mám tady na koníkovi a to je vše..u mě tam moc není co psát..snad jen, že jeden týden čekáme holku a druhý kluka a tak furt dokola.až se prcek narodí, tak bych určitě njaký prát chtěla.. :confused: tak uvidíme jak tomu dostojím..
5. bře 2009 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj holky.
Tak já si taky píšu deníček - ale asi tak jako psala Zuzi - normálně jsem si koupila sešit s tvrdýma deskama a tam to píšu. Jinak si chci koupit Mých prvních pět let od ANne Gedes, ale chci se jít podívat do Librexu kde mají 20. až 22. března slevu na vše 20%. Myslím že jsem jí tam totiž viděla, tak proč nevyužít slevičku.
No nic , jdu udělat nepečený dort, at do večera ztuhne - čekáme návštěvu. tak já tu zase kuknu zachvilku
5. bře 2009 v 10:04  • Odpověz
kde jste dnes všechny??? :slight_smile:
5. bře 2009 v 16:24  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: včera jsme byly na slezinu s mimčama u kámošky,která má 6t Štěpánka, tak to bylo moc fajn, aspoň jsem potrénovala :slight_smile: Zrovna jsme tam řešily ty deníčky děťátka a kámoška říkala, že píše právě ten Anne Gedes, ale že to nevypadá hezky, pže se bijou její fotky (té fotografky) a fotky malé, že je to chaos, tak to teď bude měnit...ohlížely jsme jiný, mají v Tescu za 130 a byl moc hezky udělaný a přehledně...ten se mi moc líbil :slight_smile:
6. bře 2009 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz
jj mamka kupovala bráchovi pro malou taky v tescu takový na první pohled obyč,moc pěkný ale přehledný a stručný,myslím že to úplně stačí.Záleží jak moc podrobně chcete psát.Já dostala pro viktorka nádherný deníček,ale moc podrobný a já neměla čas to tam tak přesně zapisovat...základní údaje mám,to stačí,ale zase každý prdík není potřeba :slight_smile:
6. bře 2009 v 10:25  • Odpověz
ahojte, my jsme dostali denicek a zatim v nem neni nic...jeste jsem nenasla cas a chut neco zapisovat...teda mam vsechno na papire (prvni usmev, slovo, pretoceni se na brisko atd...), ale nejak se mi do toho nechce... :confounded:
jo a jsme nachlazeni, tak doufam, ze v pondeli budem ok... :frowning2:
6. bře 2009 v 10:47  • Odpověz
Ahojte, holky, tak já včerejšek (od středeční noci) prozvracela a proprůjmovala a večer se mi k tomu přidala lehce zvýšená teplota :confounded: Buď to byla nějaká viróza, boť první to chytlo přítele, nebo nám nesedlo mleté maso, které jsem udělala fakt fest mastné :sweat_smile: No dneska už v pohodě. Dala jsem si včera Smectu a na snížení teploty Paralen a už jsem jen unavená, tak to jdu ještě dospat :wink: Přítel mě sice včera trochu vystresoval, jestli to nemůže mít nějaký vliv na mimouškovou (třeba na její vývoj) a chtěl mě odvézt do nemocnice, ale říkala jsem, že nebudem plašit a kdyby to nepřešlo ani dneska, že bychom jeli. Tak snad to malé nijak neublížilo, když už jsem dneska v pohodě...

Jinak jak s tím srazíkem?? Objednával někdo stůl?
6. bře 2009 v 10:50  • Odpověz
http://www.slunatko.cz/detail.php?zbozi=547050
nenarazili jste náhodou někdo někde natenhle kočík?
Andu doufám že to nebude nic vážného,tak se pěkně vylež :wink:
6. bře 2009 v 17:09  • Odpověz
Nee, nikdy jsem ho neviděla.. :unamused:
6. bře 2009 v 17:27  •  2 děti  • Odpověz
Gabi, myslím, že to byla fakt jen střevní viróza, nebo nám nesedlo to mastné, páč dneska už jsem v pohodě. Ještě jsem se potřebovala dospat a už fakt dobrý. Malá se vrtí furt, tak snad v poho :wink:
Jé, Maji, tak snad to Tobika o víkendu přejde, ať můžete v pondělí dorazit!
6. bře 2009 v 17:33  • Odpověz
autor
Ahoj holky.
tak dneska jsem neměla vůbec čas zajít na net. Manžel byl dneska doma, protože zrovna ted sedí na Davis cupu a tak si vzal celý den volno. Večer jak příjde budeme mít ještě návštěvu přes noc, tak jsem tu ted něco chystala.
Jinak psala mi asi před hodkou Hafi jestli by bylo možné přesunout srazík na jiný den - teda jestli by jste souhlasili. Její manžel jde vyřezávat znamínka a rád by měl doprovod . Tak se vyjadřujte - mě to nevadí - já můžu kdykoliv kromě středy. Vím že máte některé domluvené hlídání, tak záleží na vás. Bylo by ale super se sejít všechny. Nechávám to tedy na vás.
Holky chci se zeptat - budete si kupovat kojící polštář? já pořád přemýšlím jestli ho využiju. Fakt nevím.
6. bře 2009 v 18:00  • Odpověz
zabi, ja bych byla klidne pro...aspon snad dolecime tu rymu... :confounded:
jinak kojo polstar mam, na kojeni jsem ho pouzila 2x,ale poslouzil dobre jako zabrana do postylky, do dveri, na netesnici okno, semtam se po nem valim ja... :grinning:
6. bře 2009 v 18:33  • Odpověz
Žabi, s tím srazem u mě taky v pohodě!Akorát, to ti Hafi určo psala, v to úterý máme kurz od 16 do 18 hodin. Ve čtvrtek mám od 5 do 6 jógu a v pátek už něco mám, ale ještě přesně nevím kdy... Heh, takže mě by nejvíc vyhovovala ta středa, kdy ty Žabi nemůžeš. No nějak to vymyslíme :wink:

Auvejs, malá sebou zas mele jak zběsilá :grinning:

A o kojícím polštáři jsem taky přemýšlela, ale asi se na něj nejspíš vydlábnu :wink:
6. bře 2009 v 19:44  • Odpověz
A co to přesunout na to další pondělí? Když to byl den, kdy se mohlo nejvíc.. :slight_smile:
7. bře 2009 ve 13:18  •  2 děti  • Odpověz
autor
no mě by příští týden pondělí nevadil. Ale nezáleží na mě. Musíme se domluvit všechny. Tak holky kde jste?
7. bře 2009 v 18:30  • Odpověz
Jojo, já jsem taky klidně i pro příští pondělí :wink: Takže 16.3. zatím můžem Žabka, Saly, já... kdo dál? :wink:

Teda, holky, taky jste dneska tak "akční"? :sweat_smile: Já ještě byla nějaká nedospaná z toho nedávného zážitku :sweat_smile: a navíc to počasí mi vůbec nepřidala, takže se bez mučení přiznávám, že jediné, co jsem dnes udělala je, že jsem vyprala dvě pračky a to je vše! No ale zítra máme v plánu aspoň vymalovat v chodbě :wink:
7. bře 2009 v 18:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.