• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
ahojte holciny :slight_smile:
ja snad muzu taky...ikdyz uplne jiste to nevim :sweat_smile:
7. bře 2009 v 18:44  • Odpověz
Ahojte holky,to je super,mi nakonec taky víc vyhovuje až ten další týden,mám v pondělí hodně vyřizování a už bych to asi nedala.Já jsem pro pondělí.
Kojící polštář já nee,přijde mi to zbytečné,stejně poslouží obyč polštářek :wink:
7. bře 2009 v 18:57  • Odpověz
Já to příští pondělí taky můžu :slight_smile: teď bych stejně nemohla..
Já jsem taky odpo spala, koukala jsem na nějaký romantický film, až jsem z toho usla :frowning2:
Kojící polštář taky nebudu pořizovat,máme takové speciální křeslo,kt.se dá dát do lehu, tak ho zkusím využít..

nebudete některá pořizovat takovou nějakou houpajdu.Moc se mi to líbí.. :slight_smile: Houpe to samo a dá se sehnat i za 1200 Kč
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=11515276&tab=1
7. bře 2009 v 19:45  •  2 děti  • Odpověz
Saly tahle je super,já taky pořád přemýšlím o něčem takovém,ale nevím asi to nechám až po porodu.U malého jsem měla půjčné lehátko a moc se mi osvědčilo,ptž nechtěl ležet v postýlce,musel mne mít pořád na očích :slight_smile:
7. bře 2009 ve 20:15  • Odpověz
Původně jsem chtěla to vibrační lehátko,ale tam musíš houpat mechanicky,tak teď mi v hlavě leží zas ta houpajda :wink: mám ráda všechny věcičky, které dají na chvíli oddechnout mamince :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2009 v 00:34  •  2 děti  • Odpověz
saly ale ta houpačka jde polohovat?jestli je vhodná i pro čerstvé miminko...Já zase pořád chtěla ten koš,v sam baby s tou slevou by vyšel za 1800 :slight_smile: ale nakonec jsem upustila,je to přece jen na chvilku a pokud malá bude na mne chtít koukat,tak košem si nepomůžu...to raději to lehátko nebo tu houpajdu.
8. bře 2009 ve 12:23  • Odpověz
Já myslím, že nedá a to lehátko jo? to co měla kámoška od fisher price se myslím nedalo..a malý měl 6 týdnů a už v tom byl..mi přijde ž eu toho mimča je všechno na chvilku, ta houpajda je taky jen do 9 kg.. :unamused:
8. bře 2009 ve 14:06  •  2 děti  • Odpověz
vlastně myslím že taky nejde...
8. bře 2009 v 15:15  • Odpověz
ahoj holky,
tak já bohužel příští pondělí nemůžu...Terezka má narozky, takže budeme asi slavit dnem i nocí celý týden. No v to pondělí určitě přijdou babičky.
Jinak lehátko nekupuji, chci houpačku Fisher price s akváriem. Kojící polštář jsem měla a naprosto skvělá věc. Někdo použije, někdo ne.
Hezký zbytek víkendu:wink:
8. bře 2009 v 16:28  •  2 děti  • Odpověz
Zuzi jak vypadá ta houpačka? Je totiž i lehátko akvárium..
Tak já nevím jak s tím srazíkem.. :frowning2:
8. bře 2009 v 17:19  •  2 děti  • Odpověz
autor
čusík holky.
No tak já teda nevím kdy udělat ten srazík. Bylo by totiž super kdybychom se sešly všechny. Musíme to nějak vymyslet. Tak já napíšu Hafi že ten sraz zítra není a domluvíme se teda na nějakém tom datu příští týden. Ale prosím co nejdříve, nebo já se vsadím že při mém štěstí budu zrovna rodit!!! nějak se to přibližuje to datum. Přesně za měsíc mám termín :astonished:
Jinak my chceme pořídit lehátko určo. Jo a už máme dodělaný přebalovací pultík - huráááá!!!!!!
Holky nepůjdete některá na tu prohlídku na ty Fifejdy? že bych se přidala?
8. bře 2009 v 18:03  • Odpověz
Saly:
http://www.babydracek.com/zbozi/670-fisher-price-h7184houpacka-s-akvariem
Žabi:
já to naprosto chápu, už se to blíží, takže bychom měly na tebe brát ohled. Všechny se zkrátka asi nesejdeme, takže kdyby to vázlo jen na mě... tak se klíďo na to pondělí domluvte... jde hlavně o vás, máte to povlečení, on se asi vždycky na každý den najde někdo, kdo nemá čas atd... :frowning2:
8. bře 2009 v 19:11  •  2 děti  • Odpověz
autor
Zuzi uvidíme, zítra se zkusíme domluvit a bude. já akorát budu na netu až večer, takže já můžu kdykoliv kromě středy. Tak zatím čusík a krásný večer.
8. bře 2009 ve 20:10  • Odpověz
Ahoj holky ,ohledně srazu,já můžu příští týden zatím kdykoli :wink:
9. bře 2009 v 07:33  • Odpověz
dobré ránko,
uf, to byl náročný víkend :frowning2:
9. bře 2009 v 07:59  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj při pondělku :slight_smile:
Zabi já na Fifky nepůjdu, pže jsou v době mého porodu v rekonstrukci, tak je to zbytečné..
Zuzu tak to je teda luxusní houpačka.. :wink: vypadá fakt super,já zvolím tu menší variantu,aby mi vela do kuchyně když vařím..ale je fakt super.Obecně ty věci od fisher price jsou skvělé, jen kdyby stály tak o půlku míň

:frowning2:

Na sraz můžu příští týden kdykoliv..
9. bře 2009 v 09:32  •  2 děti  • Odpověz
holky obě houpajdy jsou super,ted mám zase brouka v hlavě :grinning: ale asi to fakt nechám až po porodu,třeba nějakou dostanem :slight_smile: Je fakt že ceny jsou drsné :unamused: Saly na tu tvou jsem narazila někde v bazaru na netu dokonce za 800...
Zabi já fifky taky ne.
9. bře 2009 v 09:40  • Odpověz
Saly jj cena je lahodná...já vůbec nevím, jestli to někdy budu mít, ale vysnila jsem si ji už od těhu s malou a tak doufám, že si to teď splním :slight_smile:
Já Fifky taky ne, ptž stejně jako u Saly jsou v rekonstrukci...
9. bře 2009 v 09:43  •  2 děti  • Odpověz
Tak já zase mizím,mám lítačku po úřadech :unamused: a pak jedu za kámoškou do opavy do porodnice,má 3 týdny před termínem a mimi je prý menší naž má být,tak si ji tam nechali,tak ji jedem trochu obveselit.
Akorát mi není nějak nejlíp,celou noc mne bolelo břicho a je mi nějak špatně od žaludku,tak doufám že je to jen střevní záležitost :frowning2: Holky ani nevíte jak ráda bych už rodila :frowning2:
Tak zatím paa
9. bře 2009 v 10:03  • Odpověz
Ahojte holky,
tak jsem po týdnu dovolenkování tady. Ještě jednou se moc omlouvám, že jsem to s tím srazíkem tak zkomplikovala. Ale slibuji, že teď už teda kromě úterků můžu kdykoli a dokonce i kvůli vám odejdu dříve z práce. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Fakt
9. bře 2009 v 10:14  • Odpověz
Ahojte, holky!
Gabi, asi tuším, jak ráda bys rodila! Já už totiž taky! :grinning:
A Hafi, teda jako nevím, co s tebou no! :grinning: :wink: :grinning: Zvláště mě to strááášně štve, když jsem furt doma, že ano :wink: :grinning:
9. bře 2009 v 10:24  • Odpověz
Hafi ahoj zpátky.. :slight_smile: to já si zase pobyt doma užívám..nic mi nechybí :slight_smile:
Holky, že zas prudím s těma kočárama,ale nevíte o někom kdo má Quinny Freestyle?Nějaké postřehy a zkušenosti? Já asi fakt nic nevyberu.Je to sice nějaký výběhový typ, ale zas má otočnou korbu, oproti Speedimu..

http://abc-baby.mimishop.cz/detail.php?zbozi=893470
9. bře 2009 ve 12:11  •  2 děti  • Odpověz
Saly: bohužel neporadím. jedna kamarádka ho měla, ale prodávala ho hned po hluboké korbičce, protože chtěla jiný kočárek... ale nemám možnost se jí zeptat, jestli byla nespokojená nebo jak. Řekla bych, že je fajn...
9. bře 2009 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz
Díky Zuzu,pátrám co se dá, protože nový se prodává už jen v březnu a pak konec..je to už 2 roky starý model, ale někde jsem vyčetla,že by měl vážit 18kg :confused: což mi přijde na quinny strašně moc.Budu hledat dál..nikde totiž v Ostravě není fyzicky...

Holky a nevíte jestli to Sam Baby z Karoliny někam přestěhovali? nebo prostě zrušili...
9. bře 2009 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz
anduu no zabít co jiného se mnou. :wink:
9. bře 2009 ve 13:36  • Odpověz
Saly, Sam Baby se stěhovalo vedle skladu do Slezské Ovy, vedle hřbitova.

Ale tak né, Hafi, necháme tě žít :wink: :grinning:
9. bře 2009 ve 13:55  • Odpověz
No to je teda marketingový tah :unamused: tam je asi moc lidí hledat nebude :frowning2:
9. bře 2009 ve 14:06  •  2 děti  • Odpověz
holky mi ta paní říkala, že ještě neví, kam to bude, že buď tam jak psala andu nebo do Tesca v Třebovicích (no to by nebylo špatné :grinning:)
Saly: taky mě napadlo, že je těžký, ale zas neumím posoudit, pro každého jiná váha jinak těžká...škoda, že se nedá nikde osahat. Stejně mě napadlo, že vůbec s některými kočárky je tu fakt terno... :angry:
hafi: ale já myslím, že zabíjet se nebude :grinning:
9. bře 2009 ve 14:34  •  2 děti  • Odpověz
dívala jsem se na jejich web a je tam napsáno, že nová prodejna u velkoskladu...
No fakt jsem ho sháněla všude, první mají v Brně:frowning2:(( v chiccu. Tak jedině, kdybych měla náhodou cestu:frowning2:((
9. bře 2009 v 15:23  •  2 děti  • Odpověz
autor
čusík holky.
Tak jsem se konečně dostala dneska na net. Měli jsme jet dnes do toho Krnova se podívat do porodnice, ale nakonec jsme nejeli. Manžel dával ráno auto do servisu a jim se to tam trochu protáhlo tak jsme to nestihli. No tak jsem zvědavá jestli stihneme další prohlídku. Mají naplánovoanou na 30.března - a to je opravdu jen pár dní před porodem. Tka uvidíme. Příští týden jdeme mrknout do těch Vítkovic.
Saly a oni ten kočárek nemají tady v Chiccu? Tak jsem si dneska koupila ještě dvě noční košile do porodnice - žádné spešl kojící , ale normálně u 'tamíku za 150kc jednu. A vypadjí super - mají zapínání na knoflíky takže se snima dá i kojit. tak to jsem ráda. Tak doufám že čtyři noční košile mi budou stačit.
Tak já vás do ničeho nechci tlačit, ale kdy uděláme ten srazík? dávejte nějaké termíny.
9. bře 2009 v 17:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.