• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Saly já to mám s kočárkem úplně stejně,pořád nevím a nevím.... :wink: Nejspíš kouknu do toho polska a vyberu něco tam,ted mi kámoška zase nasadila brouka do hlavy že tedyX-landery jsou dobré za dobré peníze...ale já bych to stejně viděla tak do těch 8500 nanejvýš.
9. bře 2009 ve 20:28  • Odpověz
KOČÁRKY :grinning: tenhle už jsem tu jednou dávala k posouzení,ale teď má nové moc pěkné barvy...http://www.sambaby.com/1985-kombinace/16191-kocar-fyn-3xl-kolekce-2009/?im=33263
9. bře 2009 ve 21:18  • Odpověz
dobré ráno holky,
tak včera manža zoperován, znamínka jsou fuč a příští týden ve čtvrtek pokračování, jelikož to měl hnedle vedle sebe tak by se mu rozjely stehy kdyby mu to vyřízli všechno naráz. Jen má pak ještě jedno hned u kořene nosu a to jsme si říkali, že by se asi oplatilo zajít na plastickou chirurgii a ne na obyč ať mu to udělají hezky přeci jen je to na obličeji. Kdyby jste měli typa na doktora i s telefonem tak hoďte. :wink:
Jinak my dneska s Andu kurzík už se mocinky těším akorát to hrozně rychle uteklo.
Jsem už ohledně porodnice asi rozhodnutá, ale klidně s tebou žabi půjdu se i mrknout na ty fifky. Zjisti kdy a jdem. :slight_smile:
10. bře 2009 v 07:47  • Odpověz
Zabi, ne tady v Chiccu není,psala jsem tam a jediný kus v celé ČR je v tom Brně :frowning2: už se totiž nevyrábí...Ale příští týden bych se do Brna mohla dostat, tak uvidím co uvidím :slight_smile:

Gabi, dívala jsem se i na ty nové X landry 2009, ty čtyřkolky se mi moc líbí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nejde otočit ta sport.korba, proto o něm neuvažuju a jinak se mi zdají, že je zase zdražili.Na to, že je to polský kočár, tak stojí jak ty ze západu..ale líbí se mi to jo... :sunglasses:
10. bře 2009 v 08:48  •  2 děti  • Odpověz
dobré ránko,
Saly oni postupně zdražují všechny kočáry :wink: Já jsem teda měla otočnou korbu ale nikdy jsem to nevyužila. V létě stačila plínka, slunečník nebo sluneční clona... ale třeba to využiješ více :wink:
Hafi tak to máte za sebou... vůbec nezávidím...manžel se taky se znamínkama natrápí -je to zrzeček tak to je samý pigment ...
já mám za sebou noc hrůzy, takže jsem groggy. Zvracela jsem snad v kuse...takže jsem groggy :frowning2:
10. bře 2009 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz
no právě prcek bude mít půl roku v zimě a to jak tam bude zababuchaný, tak na bobečka neuvidím vůbec :frowning2: kdyby se třeba dusil a tak..já bych to určitě využila..Zuzu ty jsi měla ale to Jané,ne? a to má průhlednou stříšku,teda myslím..to je dobré, ale to taky každý sporťák nemá.. :frowning2:
Hafi,moje mamka teď taky byla na plastice..Mudr Raška? někde v centru...
Zuzi ty ještě furt zvracíš jako kvůli těhu? :confused: :confused: nebo jsi něco snědla?
10. bře 2009 v 09:20  •  2 děti  • Odpověz
Saly já nejdřív měla Implast Volant3... Jané až sporťák a až od ledna 2007. Jinak ta průhledná stříška je to dobrý a není... zase přes to praží slunko...:wink: Navíc ani ten nemá otočnou sedačku. Terka stejně prděla na koukání na mě,koukala ven...
to zvracení já nevím z čeho... už jsem dlouho nezvracela tak nevím... asi jsem něco snědla blbýho...ale netuším co :confused:
10. bře 2009 v 09:23  •  2 děti  • Odpověz
teda tady nějak litají bacily - nejdřív andu s přítelem mají rigoleto a teď zuzi. No to teda je hůůůza holky držte se jaro už se blíží. :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2009 v 09:36  • Odpověz
autor
Ahoj holky
Hafi tak manžel už je po zákroku, to je super. Já myslela že jde jenom s jedním znamínkem a on šel s více? Moje mamka taky byla na vyřezání znamínek ale to už je asi takových více než 10let. Měla dvě na obličeji, a řeknu ti že jsme si nemohli zvyknout jak přišla bez nich, ale na žádné plastice nebyla a nejde to na ní vůbec vidět. Žádná jizva. Tak nevím. Ale taky bych nechtěla mít na obličeji jizvu, tak bych zvolila tu plastiku. Jinak díky moc že by jsi se mnou šla na ty Fifky - já tam rodit teda nechci jít, ale kdyby náhodou - na kurzu nám říkali že i Vítkovice se mají nějak ještě modernizovat a tak budou mít omezený příjem, tak at vím na jakou hrůzu se mám těšit na Fifkách. Dívala jsem se a mají prohlídky ve čtvrtek ve 13hodin. Kdyžtak bych tam i zavolala. Ale ty by sis musela vzít volno z práce ne?
Holky co ten srazík? naléhám já vím, ale když já vás chci poznat.
Jinak s kočárkama - my máme otočnou i hlubokou korbu i sporták, ale u hluboké toho nevyužiju. Koupím si slunečník. Ale sporták člověk asi využije otočný. Uvidíme v praxi.
A Saly jiný ten Quinny se ti nelíbí? proč zrovna tento?
10. bře 2009 v 09:37  • Odpověz
Hojte, holky! Ježinkot, Zuzi, drž se, jsem ti toho bacila poslala virtuálně, či co?! Mě na obojí (zvracení i průjmování) zabrala smecta. Teda myslela jsem, že to neustojím, páč je fakt hnusná, ale zvládla jsem to. A taky jsem po doušcích pocucávala meduňkový čajík...

Hafi, taky mi ten týden utekl nějak rychle! No dnes by se mnou měl jít zase přítel, tak uvidíme :wink: A před tím se chystám na vytrhání obočí a po kurzu asi půjdem s drahým do kina.

Teda, že bych se šla na Fifejdy mrknout s váma? Já si teda říkala, že to snad ani radši nechci vidět, kdybych tam měla náhodou jít, abych z toho neměla nějaké trauma...:grinning: Ale možná je lepší se psychicky připravit, což?! :grinning:
10. bře 2009 v 09:48  • Odpověz
ahojky žabi, můžu klidně z práce odejít na hodinku a zase se vrátím není u mě problém.
No manžel mě tři blízko sebe a na té chirurgii měli strach ať se mu nerozjedou švy tak to dělají na etapy teď tam má bobatko dvě náplasti a ten příští čtvrtek to poslední na zádech a pak jedno ještě na klíční kosti a to je takové to vystouplé tak to bude jen malá ranka. Ale u toho nosu to bude na hodně viditelném místě tak chceme ať je to co nejmíň poznat a né každý chirurg umí krásně šít a nebo se to né vždy povede. Psala jsem kamarádce ze střední co vím, že si právě taky nechávala odstranit znamínko u kořene nosu a už mi poslala odkaz na jednu lékařku dermatoložku z Orlové co to dělala laserem a našla jsem i stránky plastiky v Ostravě tak jsem to přeposlala manželovi a představte si co mi manžel odpověděl. Že už ví za co utratíme stavebka. Najel si ceník a zjistil, že zvětšení prsou, liposupce ze tří lokalit a ještě nám zbyde na dovču. Drzoun jeden :astonished: :astonished: :astonished:
10. bře 2009 v 09:51  • Odpověz
Ahoj holčiny maminy :slight_smile: koukám že dnes jste po ránu pěkně ukecané :slight_smile:
Saly to jsem ani nevěděla že x-land.není otočný,ale on stejně není můj favorit...Já každopádně otáčení korby chci na sportáku u malého jsem měla přehaz.rukojet a využila jsem ji dost.
Jinak s plast. asi neporadím,vím že je v Hrabůvce na poliklinice a pak já byla v centru,odstraňovat kerku:unamused: ale ted nevím jak se jmenuje...je to vedle velkého parkoviště u černé louky.
Zuzi co vím tak ted nějak řádí střevní chřipka tak pozor na bacily.
Hafi koukni na ten nový firkon,co na něj říkáš?Ptám se tě jako zkušené :grinning: majitelky Firkona,je podobný jako ten tvůj....http://www.batolatko.cz/NEJNOVEJSI-MODEL-2009-!!!-FIRKON-VERANO--KOMBINOVANY-KOCAREK,3726.html
10. bře 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
takže Hafi ty už máš naplánovou operaci prsou, liposukci - tak to jsou krásné vyhlídky :grinning: . Tak na tohle by mě nikdo nedostal. Leda ze zdravotních důvodů. ALe nemusím bolest, tak jako asi každý, a nechat do sebe řezat jen tak - brrrrr. BOjim, bojim. Já doufám že po porodu vše shodím cvičením a procházkama s kočárkem. Mám doma i posilovací stroj , tak budu i na tom řádit. ALe tu dovolenou bych brala. My si říkali s manželem že bychom letos jeli i s prckem někam na nějakou chatičku. A příští rok moříčko - už se těším - to je pro mě droga.
Zuzi odpočívej, sice s malou Terkou toho moc neodpočineš.
Holky dneska je docela venku pěkně, aji by mě to lákalo na procházku, ale sama :frowning2: , to mě moc nebere. Počkám až příjde manžel z práce a půjdeme na večerní procházku. Potřebuju pohyb.
Andu , Hafi tak šly by jste tento týden na tu prohlídku těch Fifejd? Andu já čekám na Fifkách to nejhorší, ale chci prostě vědět do čeho bych případně musela jít, at nejsem něčím zaskočena. Mrzí mě že nám včera nevyšel ten Krnov. Já z toho začínám mít hrůzu kde nakonec skončím - a při mém šttěstí to budo právě ty Fifejdy a budu rodit s nohama nahoře - :angry:
10. bře 2009 v 09:59  • Odpověz
jé hafi no to je fakt drzoun! :astonished:
Smecta je fakt hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale pomáhá...A pak je dobré klasické uhlí :wink:
10. bře 2009 v 10:01  • Odpověz
Hehe, Hafi, manžílek je taky dobrý vtipálek, že?! :grinning:
10. bře 2009 v 10:01  • Odpověz
Holka a co spojit prohlídku se srazíkem,když už se tak domluváte? :slight_smile:
10. bře 2009 v 10:02  • Odpověz
Žabi, já hlásím, že tento týden na prohlídku Fifejd kidně můžu :wink: A budu tajně doufat, že až půjdu rodit, budou zavřené :grinning:
A o té dovče - my jsme uvažovali i o tom moři, třeba nějaký jih itálie v září... Ale tak uvidíme, jaké bude malá miminko a vůbec :wink: Kdyžtak to taky necháme až na příští rok :wink:
10. bře 2009 v 10:05  • Odpověz
jj klidně jsem pro prohlídku a srazík může být taky ale myslím že ve čtvrtek nemůžu andu kvůli józe :sweat_smile:
10. bře 2009 v 10:05  • Odpověz
Gabi, ja prave mam ve ct od 5 jogu... takye jedine pred tim, ale yas Hafi se asi musi po Fifekach vracet do prace,ne?
10. bře 2009 v 10:07  • Odpověz
tak my teda dovču až příští rok letos budu dovolenkovat na zahradě. :wink: :wink: a doufejme nějaký ten výletek. :sunglasses: :sunglasses: a snad nám i vyjde kočárkování v ostravě společně ne?? :wink: :wink: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. bře 2009 v 10:08  • Odpověz
autor
GAbi nešel mi ten tvůj odkaz otevřít. ALe dívala jsem se na batolátko a teda těch barviček mají požehnaně. Ted už jen vybrat.
My s manželem uvažujem o koupi toho nosítka
http://www.babyexpert.cz/produkt/nosic-pro-deti-chicco-go-09-wimbledon/
Chci ho proto že máme obchod hned kousíček od baráku, a přemýšlela jsem jak budu s prckem chodit do obchodu - příjde mi naprosto zbytečné tahat pokaždé kočárek , tak jsem si říkala že dám mimčo do tohoto a pak hurá nakoupit. Co vy na to?
10. bře 2009 v 10:09  • Odpověz
jj ve čtvrtek musím zpátky do práce
jj manžel je teda pořádný vtipálek :confounded: :confounded: hlavně že on je připoserinkaný ze znamének a já mám nechat do sebe vrtat. To se dobře druhého vyhání. :wink: A mimochodem jsem taky proti veškerým zásahům chirurgie raději příroda a shazování pomocí sportu a nežrání. Přeci nemusí být všichni jak modelové. To by byl svět pěkně hnusný. Ale já vím, že to manžel myslel ve srandě. :wink: :wink: :wink: Naštěstí jinak by dostal do čuně
10. bře 2009 v 10:11  • Odpověz
autor
No to by nebyl špatný nápad udělat srazík po prohlídce krásných Fifejd. Ale jak psala Andu , Hafi se musí vrátit do práce.
No my bychom chtěli příští rok s prckem jet do Chorvatska autem. Někam dál asi ne.
Ale Hafi já taky doufám že se domluvíme a vyrazíme i s mimčama po Ostravě. To bude super - už ted se mooooc těším.
10. bře 2009 v 10:14  • Odpověz
Zabi nevím proč to nejde :frowning2: vždycky se zobrazí jen půlka toho odkazu...ale je to ten nový model Verano,mi se líbí ten růžový a zelený...
To nosítko je super,já pořád neví jestli pořídit tohle nebo babyvak...Já to vidím stejně,tak mám obchod vedle anebo tak teba,když půjdem na hřiby :grinning:
Já to letos a dovču taky nevidím,budeme rádi když doděláme barák :frowning2: ale každopádně určitě nějaký výletík podniknem.
Hafi co ten tvůj kočík?Myslíš že se s ním dá jezdit i po lese?
10. bře 2009 v 10:38  • Odpověz
http://www.sambaby.com/1985-kombinace/16191-kocar-fyn-3xl-kolekce-2009/?im=33267
holky a co říkáte na ten?J8 vím že už jsem trapná s těma kočárkama :grinning: :grinning:
10. bře 2009 v 10:39  • Odpověz
autor
No tak Gabi abych řekla svůj názor mě se líbí více tento kočárek - ted co jsi poslala odkaz. A líbí se mi strašně moc ta zelená barva. Ale zase je to nepraktické - bude se to hodně špinit. Já bych kdybych si musela vybrat z těch dvou značek brala ten Fyn. Ale je to jen můj názor
10. bře 2009 v 10:43  • Odpověz
gabi já ti o kočárku moc neporeferuji, jelikož si jen tak sem tam pojezdím u našich doma v pokoji kde je kočárek uskladněný do května. Moc se mi na něm líbilo, že má 4 kolečka z toho ty přední mají užší rozvor a jsou otáčecí a dají se zaaretovat takže do terénu si myslím to bude supr. Taky se mi moc nechce po asfaltu jezdit jelikož u nás to frká jak na dálnici. Jdeme na procházku se psem a co jdem po asfaltce tak jdeme jak husy, aby nás náhodou něco nesrazilo. Mě se kočárků líbí hodně a každé menší mínus se dá něčím nahradit nebo nějak vychytat to už pak bude jen otázka cviku. :wink: neboj. Kdysi moc na výběr neměli tak neměli takové problémy. :wink: :wink: :wink: ale zase spousta vychytávek nebyla
10. bře 2009 v 10:46  • Odpověz
JJ souhlasím,je to o tom že je moc velký výběr a člověk kouká na zbytečné detaily :unamused: ale dík holky za názor :slight_smile:
10. bře 2009 v 10:50  • Odpověz
autor
Jo Hafi tak to jsi napsala velice pěkně a trefně.
Já náš kočárek neviděla od té doby co jsme ho koupili v prosinci. Je uskladněný u ségry a už se těším jak si pro něj pojedeme. Uvažovali jsme že pro něj pojedem už tento víkend, at je nachystaný doma. Já jsem zvědavá jestli s ním budu spokojená nebo budu nadávat. Trochu se bojím toho že nemme nafukovací kola, ale zase my do terénu nikam jezdit nebudeme. Prostě nikam na hory se s ním nechystáme a i kdyby tak je lepší to nosítko než se tahat s kočárem. Hafi to nezávidím že po asfaltce musíte jít jak husy - to pak je i kočár zašpiněný od aut.
10. bře 2009 v 10:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.