• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
hm tak jestli ty sis říkala hnusná, tak nevím, jak bych si říkala já :grinning:
andu: jak je??? konečně sluníííííííííííííííííííííško!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
25. črc 2008 v 11:27  •  2 děti  • Odpověz
ženy dokud nemám // kolejnice jsem pořád jalová snažilkla :wink:
25. črc 2008 v 11:28  • Odpověz
tak jo ale v pondělí chci slyšet, jak se sama sobě omlouváš :grinning: a vidět dvě dálniční lajny na testu
25. črc 2008 v 11:29  •  2 děti  • Odpověz
:slight_smile:))))) no nevím no

slunko?? kde u nás nic, no jo bruntálsko je černá díra to už v ostravě je to lepší
25. črc 2008 v 11:30  • Odpověz
Ahoj, Zuzi, jojo, sluníčku, teploučko... Akorát můžu vylézt maximálně na balkón, neb přes ty rozbombardované schody se momentálně nedostanu nikam:grinning:

Strouži, si piš, že tam ty kolejnice budeš mít! A né, že ne!:wink: :grinning:
25. črc 2008 v 11:52  • Odpověz
autor
Strouži gratulujiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Uvidíš že zítra budou tluščí - ty ale nevykup celou lékarnu - pár těhu testů nech i pro nás jo? :grinning:
25. črc 2008 ve 12:01  • Odpověz
autor
Andu to nechápu, proč ta tvoje kamarádka neřekla jenom tobě. No ale musíš věřit, že vyberou tebe. Moc bych ti to přála. Já být doma, tak mi to leze na palicu.
Holky jak je v OV?
No nic půjdu asi na obídek. Co vůbec dneska vaříte?
25. črc 2008 ve 12:02  • Odpověz
zabko: dobrou chuť, já nevařím, mám ze včera - špenát s krabíma tyčkama a zeleninou... Terka bude mít asi cuketu se zeleninou, tu vyndám z mražáku-...
v Ostravě je krááááásně... taky půjdeme ven
25. črc 2008 ve 12:04  •  2 děti  • Odpověz
No, Zuzu, ale nějak se nám to tu začíná kazit :frowning2:

No nevím, proč řekla i další slečně, ale aspoň je to férovější výběrové řízení :wink: A já jinak pořád zvažuju, jestli vařit, nebo ne :wink: Si říkám, abych si toho svého huňáka moc nezhýčkala, měla bych vařit jen o víkendu. Ale to se mi tento víkend vyhne, neb v sobotu jdeme k přítelově mamce na obídek - má, stejně jako Strouzek:wink:, v úterý svátek, já v sobotu, takže budem mít takové "slavnostní" posezení :wink:
25. črc 2008 ve 12:13  • Odpověz
andu mamka je taky marta?? :grinning:
25. črc 2008 ve 12:15  • Odpověz
Jojo, Strouži, přesně tak :wink:
25. črc 2008 ve 12:17  • Odpověz
tak jestli jsem těhu budu mít mimčo k svátku :wink:
25. črc 2008 ve 12:18  • Odpověz
to jo, to je dost příjemný dáreček :wink: To já to asi do soboty nestihnu:grinning:
25. črc 2008 ve 12:19  • Odpověz
jé ty si anna?? :wink: tak to gratuluju k zítřku
25. črc 2008 ve 12:20  • Odpověz
Díky moc, Strouzi, já ti pogratuluju až v to úterý, můžu?:wink::grinning:
25. črc 2008 ve 12:27  • Odpověz
jasná věc :wink:
25. črc 2008 ve 12:28  • Odpověz
autor
Andu taky vše nej k svátku zítřejšímu - zítra se na PC nedostanu. Třeba budeš mít dárek - práci? kdy ti mají dát vůbec vědět jak jsi dopadla?
25. črc 2008 ve 12:31  • Odpověz
autor
Holky já už bych tak šla domů.
Ještš musím zajít pro kytku- jsem tak neskutečně zdechla dneska :confounded:
kdybych pila kafé tak bych si ho asi šla uvařit.
Strouži jaké jsi měla příznaky? kromě vynechání mrchy?
25. črc 2008 ve 12:33  • Odpověz
já mrchu teprve čekám testovala jsem dřív
25. črc 2008 ve 12:35  • Odpověz
příznaky mám tlačení v břichu asi už týden a takovou divnou chuť poslední 2 dny no a taky jsem 2x zvracela
25. črc 2008 ve 12:35  • Odpověz
Zabi, měla bych se to dozvědět v pondělí, tak jsem zvědavá:wink:

Kurnik, Strouži, tak prskéj, né?!:wink::grinning:
25. črc 2008 ve 12:39  • Odpověz
holky prsat budu po víkendu až to bude jisté ju?
25. črc 2008 ve 12:39  • Odpověz
strouzku já bych řekla, že to je víc než jasný :grinning: a těším se na prskání :wink:
jé tady se bude hromadně svátkovat... já až 11.8., to bych taky mohla mít k svátku, co :grinning:... před 2 roky jsem taky měla k svátku Terezku :dizzy_face: :dizzy_face:
počasí se zase zkazilo...no uvidíme... jdu uspat dítě a pak budu pro změnu uklízet..
jakpak se má asi hafi....
25. črc 2008 ve 12:43  •  2 děti  • Odpověz
autor
no tak to jsem teda holky zvědavá kdo bude následovat Strouzka.
Já čekám mrchu zítra. Zatím žádný příznak, ale pořád se mi točí hlava. Jsem říkala že budu muset asi zajít k doktorovi, nebo se brzo někde vyvrátím. Tak uvidíme. Poreferuju až pak v pondělí - ale myslím že mrcha se určo dostaví. :angry:
25. črc 2008 ve 12:45  • Odpověz
autor
Zuzu já myslím že Hafi se má dobře a bude teda koulet očima až příjde - hlavně díky Strouži a jejím //. myslím že jí to dá hodně práce dočíst nás - já na tom strávila hodně dlouho
25. črc 2008 ve 12:47  • Odpověz
Noo, holky, tak jsem zvědavá, co nám v pondělí povíte :wink: Jé, Zuzi, tak to by bylo hezké, kdyby to na tvůj svátek vyšlo i tentokrát:slight_smile:
25. črc 2008 ve 12:48  • Odpověz
zuzu stejně koukám že se brzo snažíte po prvním
25. črc 2008 ve 12:49  • Odpověz
strouzku: já jsem vždycky chtěla hromadu dětí... po prvním porodu jsem teda změnila názor ze 4 na 3 :grinning: ale i tak... zase jsem zatoužila po malém miminku... my to máme v rodině, ségra má holky od sebe 14měsíců nebo tak a my jsme se ségrou taky tak blízko, takže já čekám, že budeme mít taky holčičku...
už jsem jednou těhu byla, ale v prosinci jsem bohužel potratila :frowning2: to ale bylo spíš "nehoda" než snažení, ale samozřejmě bysme si mimi nechali...
koukala jsem, že máš mezi favority v albu náš kočárek :wink:
25. črc 2008 ve 12:59  •  2 děti  • Odpověz
jj o kočárku máme zhruba jasno akorát ta cena, no budeme muset našetřit
25. črc 2008 ve 13:00  • Odpověz
strouzku: jojo, je to dost pálka... ale pro mě to byl favorit numero uno a prostě jsem se nedala... taky jsem měla porodné 17000,- to byly časy
25. črc 2008 ve 13:01  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.