• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
autor
Holky kde jste? určo všechny vaříte, jenom já sjem zdechlá a zašla jsem si koupit pizzu. Já si asi budu muset napsat jídelníček na celý týden a podle toho vařit, jinak já vůbec nevím co porřád vařit. Hrůza a to budu doma 3roky - to se ze mě pak stane zdatná kuchařka
10. bře 2009 v 11:34  • Odpověz
Žabi, klíd, taky nevařím :grinning: Teda ani nemám z čeho, páč lednička je úplně vybraná a hlavně ani netuším, kdy pojedem nakoupit, páč se mi do toho dnešního plánu obchod nějak nechce vejít! :grinning:
10. bře 2009 v 11:48  • Odpověz
no já taky nevařím,páč se mi pro sebe samou fakt nechce,tak to vždycky něčím zaplácnu....asi bych se měla stydět :frowning2: Ještě že mám obchod vedle baráku,tak až půjdu pro malého do školy,tak aspon něco nakoupím...
10. bře 2009 v 11:58  • Odpověz
Holky já jsem tu ale jsem úplně zdechlá..andu jj Smecta to znám, je to hnus, ale zabírá,takže se překonávám. Čajíky taky, ale jídlo do sebe teda nedostanu ani omylem.
Žabi nosítko myslím super věc, já osobně preferuji šátek, protože to je i pro mě příjemnější, když se správně uváže, tak sebetěžší dítě je jak pírko. U nosítka jsem měla záda úplně bolavá... ale měla jsem Chicco 2007 tak třeba změnili nějak ten typ nebo nošení a je to příjemnější...:wink:
10. bře 2009 v 11:59  •  2 děti  • Odpověz
zuzu vůbec ti nezávidím
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zuzu a co baby vak,je jak šátek akorát se nemusí vázat jen ho zapneš,přijde mi to jednodušší ale nevím...
10. bře 2009 ve 12:02  • Odpověz
Gabi: koukala jsem na ty tvé kočárky..a ten Fyn je jen s tím zdvojeným předním kolem? zůžená čtyřkolka se nedělá?a jaké kola má ten Firkon Verano? není to moc vidět..

Někdo se mě ptal proč jsem si vybrala zrovna quinny freestyle a ne jiný..pže to je jediný quinny,kt.má otáčecí sport.korbu :unamused:

Vítkovice budou opravdu rekonstruovat,už jsem to tu psala, měnit okna a socky na šestinedělí..termín Jaro..

Jinak to chicco go nosítko mám, všera mi přišlo z MMB, myslím, že ho využiju
10. bře 2009 ve 13:03  •  2 děti  • Odpověz
Gabi tak s tím vůbec zkušenost nemám... :wink: může být taky fajn... já jsem si zvykla na šátek, svého času jsem dělala milion úvazů :wink:
10. bře 2009 ve 13:08  •  2 děti  • Odpověz
saly 4kolka je taky ale má ty přední kolečka strašně prťavé,to se mi už zdá nepraktické...A firkon verano je nafukovací zůžená 4kolka...
10. bře 2009 ve 13:08  • Odpověz
saly:jinak na prvním místě je asi pořád Coleto :wink:
10. bře 2009 ve 14:32  • Odpověz
Gabi..takové ty kolečka ala nákupní vozík jo? to já nee....ještě mrknu na to verano
S tím Coletem se máš.. :frowning2: já ještě obkouknu tu čtyřkolku, ale myslím, že měla plastové kola..já mám jen ten V cross..jediný co vejde a jde otočit..to teda moc výběr nemám, včera jsem se na něj byla zas ve špalku dívat, asi to s ním nakonec ujezdím.mi se jako hluboký líbí, ale nee jako spor´ták, ledaže bych ho pak prodala a koupila si jiný sporťák..
10. bře 2009 ve 14:48  •  2 děti  • Odpověz
Jo nákupní vozík,to já taky nee...
Coletto 4kol.má plastovky kola,ale je taky lehoučký...
V-cros je taky dobrý...a s tou výměnou za sporták to je taky řešení,co vím,tak hodně mamin to tak dělá.
S Coletem se možná ám ale manža je proti,tak se zase zas tak nemám,jinak bych už ho měla asi doma :frowning2: Tak nevím jestli se mám na jeho názor vykašlat.... :grinning: je fakt že převážně budu jezdit já že... :wink:
10. bře 2009 v 15:48  • Odpověz
Dobré ráno holky,
sákryš tady nikdo tak poránu. :grinning: :grinning:
11. bře 2009 v 08:23  • Odpověz
já jsem tu, jen nakukuji,jinak se pohybuji v blízkosti wc...uf... holky, přeju vám, aby vás nic takového nepotkalo.. :confounded:
11. bře 2009 v 08:49  •  2 děti  • Odpověz
Bré ráno!
Zuzi, ještě tě to nepřešlo? A nechceš si už radši zavolat k Dr.? Já si dala limit, že jeden den v poho a pak už si zavolám
11. bře 2009 v 08:59  • Odpověz
ahoj ahoj, no to teda zuzi to bys měla ať se s mimískem netrápíš :frowning2:
11. bře 2009 v 09:00  • Odpověz
Hoj, Hafi :slight_smile: Teda, včera na kurzu mě nejdříve Kamila zarazila zpávou o jedné holčině z Května, co jsem s ní chodila na jógu, a pak jsem myslela, že něčím bacím drahého. On asi někde požral vtipnou kaši, tak jsem měla co dělat, abych se udržela v klidu! :grinning:
11. bře 2009 v 09:07  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Gabi, já bych si kočárek vybrala podle svého, ale nemá cenu se kvůli kočárku hádat :frowning2: můj třeba byl zásadně proti trojkolce a po několikaměsíčním chození mi řekl"je mi to jedno, kup si co chceš, hlavně už něco kup,dyť je to jedno!" :slight_smile: a mám nenásilnou formou vyhráno... :wink:

ZuZU: to já bych se bála prozvracet další den a raději bych si k dr.zašla..jen vyloučit, aby to nebylo něco vážnějšího..

Andu a co se stalo s tou holčinou z května?
11. bře 2009 v 09:16  •  2 děti  • Odpověz
Saly, bohužel to nejhorší, co těhuli může potkat :pensive: Ale nechci to tu rozebírat, víc stejně nevím...
11. bře 2009 v 09:19  • Odpověz
Jo jasně andu,já to ani slyšet nechci.. :unamused:
Holky, ten srazík byl odložen na neurčito?

Jo a ještě se chci zeptat na kojící podprdy, mám jednu z toho Polska a když sundám ten jeden košíček, tak pod tím je ve stejném tvaru trojúhelník,ve kterém je díra na prs.Jsou i jiné typy?že oddělám celý ten jeden trojúhelník a mám holý prs? nevíte? s tou dírou mi to přijde takové zvláštní...
11. bře 2009 v 09:28  •  2 děti  • Odpověz
andu až tak :grinning: :grinning: ale v pohodě jsi se udržela :wink:
11. bře 2009 v 09:31  • Odpověz
saly tak to je opravdu divné, já myslela že klasické kojící podprdy jsou takové že jenom odepneš košíček a už je holý prs :unamused: :unamused:
11. bře 2009 v 09:33  • Odpověz
autor
Dobré ráno.
Tak dneska jsem si přispala. Hafi kdy vůbec končíš v práci a nastupuješ na mateřskou?
No Andu já bych svého manžela taky někdy přizabila na těch kurzech. On mi vždy něco řekne - zrovna takového trefného že mám co dělat at se nezasměju. Jsem říkala že jestli bude mit stopadesát keců i u porodu tak ho z tama asi vyhodím :grinning:
Zuzi taky bych si radši zašla k doktorovi. Stačila mi ta má bolest hlavy v listopadu a kdybych třeba šla hned, tak neskončímj v nemocnici. Tím tě nechci strašit, ale holky mají pravdu. Je to zvláštní z ničeho nic zvracet.
No saly já doufám že se srazík nepřesuul na NEURČITO - já vás chci ještě do porodu vidět!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
11. bře 2009 v 09:38  • Odpověz
ahoj žabi, no já právě nevím s kamarádkou jsme to napočítaly na 23.3. ale doktor jak měl v poruše ten svůj počítač jak jsem tam byla minule tak byl celý rozhozený a jelikož už mě včera uháněla naše účetní tak dnes fičím k doktorovi si pro papír s datem odchodu na mateřskou ať mám vše v cajchu. :wink: :wink:
No taky doufám, že to nemáme odloženo na neurčito
11. bře 2009 v 09:44  • Odpověz
autor
Takže holky pište ty data toho srazu. Já už to opravdu nevidím na dlouho - až jsem se zalekla mého 37tt
11. bře 2009 v 09:51  • Odpověz
autor
Hafi tak to už je zachviličku 23.3. - pak už budeš užívat volna doma. A už budete mít ten internet doma - at si tady s námi můžeš psát
11. bře 2009 v 09:52  • Odpověz
No, Žabi, taky na to tvé číslo v pasu koukám :grinning: Takže příští týden - krom út a čt... případně, kdybyste daly vědět dopředu, na jógu nemusím, takže bych měla volný i ten čtvrtek...
Jo, Žabi a jak s tou porodnicí zítra??
11. bře 2009 v 09:56  • Odpověz
no to doufám, bratranec co nám nejdříve musí opravit PC už dopřestavoval, vypadá to že je jakžtakž ok takže dneska mu manža volá a jakmile bude počítač v cajchu tak si myslím že už to bude rychle. :wink: :wink:
11. bře 2009 v 09:57  • Odpověz
Hele, Hafi, jestli dobře počítám, chybí už nám jen dvě lekce kurzu??
11. bře 2009 v 09:58  • Odpověz
tak to já pro příští týden hlásím že stopro nemůžu úterý a čtvrtek - úterý kurz a čtvrtek pokračování těch znamínek. :slight_smile:
no to teda žabi tobě to utíká
11. bře 2009 v 09:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.