• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
andu jojo :slight_smile:
11. bře 2009 v 10:00  • Odpověz
Hmhm, no co já pak budu ten další měsíc dělat?! :grinning: Asi masírovat hráz a pít všechny doporučené lektvary a ták :grinning: Mimochodem, Hafi, už jsi byla na pojišťovně nechat si ten kurzík proplatit?? Já jsem líná jak lemra, ale mohla bych tam skočit, než nám to skončí, jen co je pravda! :sweat_smile:
11. bře 2009 v 10:03  • Odpověz
autor
Andu no já bych velice ráda zítra šla na prohlídku, ale ráno už mi manžel psal z práce na icq, že jsem si nechala u něj v bundě včera mobil (to je snad pokaždé co někam jdeme a já si nevemu kabelku) , takže bohužel dnes nejsem mobilní a nemám tam jak zavolat.
11. bře 2009 v 10:14  • Odpověz
Žabi, tak mám tam zkusit brnknout?? Ale teda jestli bys mi poslala to číslo...
11. bře 2009 v 10:17  • Odpověz
autor
No holky tak mi už hráz masírujeme a je to teda pěkný humus. Poprvé jsem říkala manželovi že ta hlava tama prostě neprojde, at vymyslí nějaký jiný způsob :grinning:
Jinak si chci jít koupit maliníkový čaj a začnu si jít lněné semínko. Jo a kurz taky ještě nemám proplacený pojistovnou - jsem tam taky zdechlá zajet a za druhé ani nevím kde je sídlo VZP.
11. bře 2009 v 10:17  • Odpověz
autor
Andu to by jsi byla hodná. Ted jsem psala manželovi jestli by tam nezavolal a on prý udělá cokoliv ale volat do porodnice bude prý jenom jednou - a to když mě tam poveze.
11. bře 2009 v 10:18  • Odpověz
autor
http://www.mnof.cz/oddeleni/porgyn.php
když sjedeš trochu níže je tam porodní sál a číslo, tak na to bych volala já
11. bře 2009 v 10:19  • Odpověz
autor
Holky neříkejte že nenajdeme společný den kdy bychom se mohly sejít. Nebo jako to já už pak fakt příjdu i s tím mimčem našim v kočárku
11. bře 2009 v 10:22  • Odpověz
autor
Takže jak jsem pochopila tak příští týden na sraz nepřipadá k úvahu úterý,čtvrtek - to nemůžou ANdu, Hafi a já ve středu . Takže jedině v pondělí nebo pátek.
11. bře 2009 v 10:24  • Odpověz
v pondělí myslím psala, že nemůže Zuzu... Tak jdu na to mrknout a zkusit tam zavolat... Takže 3 těhule, ju? Nebo se přidá ještě někdou?:wink:
11. bře 2009 v 10:28  • Odpověz
Ahoj holky,opět jsem nemohla celou noc zmhouřit oko,tak jsem to ted ráno trochu dohnala,jsem jak praštěná a bolí mne v krku :frowning2: Už chci jaroooo :frowning2:
Zuzi holky mají pravdu,určitě je nejvyšší čas zajít lékaři,miminku to určitě neprospějě.
Holky já jsem pro to pondělí.
Jo a koj podprdu jsem měla tu co má saly,že mi tam zůstal po odepnutí taky ten trojůhelníček.Ted jeětě nemám koupenou :unamused: 4ekám na penízky a hurá na další vlnu nákupů,taky bych už chtěla být komplet :slight_smile:
11. bře 2009 v 10:33  • Odpověz
Zabi máš na tu masáž nějaký ten spešl olejíček?Taky bych chtěla začít...pokud si tam ovšem přes ten můj břuch dosáhnu :grinning:
11. bře 2009 v 10:35  • Odpověz
autor
Jo Gabi mám olejíček od Nobilisu - doporučila nám ho porod. asistentka. http://www.nobilis.cz/index.php?page=detail&id=1040
11. bře 2009 v 10:40  • Odpověz
Nám doporučovala olej od Nobilisu nebo Weleda..tak nějak, že ten nobilis je menší(kolem stovky kč) a že to stačí.Jinak jaké lektvary budete pít? Maliník a lněné semínko nám taky říkala..jen nevím kde lněné semínko koupím a jakou formou ho mám do sebe dostat? :slight_smile:
11. bře 2009 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz
Tak, Žabi, Hafi, na Fifejdách mi paní řekla, že si mám zavolat zítra kolem 11. hodiny, že záleží na tom, jestli nebudou mít moc maminek atd.

A Gabi, taky se chystám na další nákupy - už mám absťák :grinning:
11. bře 2009 v 10:42  • Odpověz
autor
Andu tak to nechápu proč jako máme volat i zítra. To si nás tam ta trubka nemohla zapsat už dneska? ježíši no opravdu úžasná porodnice, už jenom co se organizace týká.
Saly já si koupím lněné semínko a prý to stačí když se to jí i tak - takže to vidím do jogurtu, nebo na chleba - myslím že jsem ho viděla v DM drogerii. Určo si ho neuvařím - ten sliz bych nesnědla.
11. bře 2009 v 10:45  • Odpověz
tak já andu taky ještě nebyla na pojišťovně všechno nechávám až budu doma teď vůbec nemám čas a už to vidím že budu muset ještě během mateřské si přijít do práce odpracovat hodiny co jsem odcházela dříve kvůli vyšetřením a vyřizováním atd. :astonished: :astonished:
11. bře 2009 v 10:47  • Odpověz
Žabi, ona myslela rodičky... A na maliník a lněné semínko se taky chystám:wink:
11. bře 2009 v 10:48  • Odpověz
autor
Jo tak. Tak to jsem špatně pochopila.
Hafi a ty nemáš už žádnou dovolenou že si budeš muset jít napracovat to co jsi byla u dr.?
Nic jdu do obchodu - venku sněží - aspoň teda tady v Porubě
11. bře 2009 v 10:53  • Odpověz
Hafi ty jsi bláááázen,na mateřské už bys měla konečně jen odpočívat :wink: myslím teda na mat.před porodem :slight_smile:
Andu jj taky mám abtááák,ale nejvíce se uspokojím až koupím konečně ten zatracený kočár :slight_smile:
Holky a koupím ten olej normálně v lékárně?Weleda je dražší a taky mi přijde zbytečně velké bal.
A k čemu je dobré semínko?O maliníku vím ale tohle ne,jsem asi nějak mimo :slight_smile:
11. bře 2009 v 10:55  • Odpověz
coooo sněží???!!!!to už mne asi zabije :astonished: taky prší...zatím
11. bře 2009 v 10:56  • Odpověz
Ježiš, Žabi, jsi mě tím sněhem zaskočila! Mrknu ven a atdy sněží taky :angry: No a já jdu teda taky něco dělat - uklízet bordel, blééé... :unamused: :grinning:
11. bře 2009 v 10:56  • Odpověz
Holky tak tady taky sněží teda jako v Mariánkách.
No já doufám že ty chybějící hodiny budu moct zaplácnout nějakou dovolenou co mi zůstane. :slight_smile: :slight_smile: No uvidíme jak to zítra zpytlíkujeme s tou naší účetní.
11. bře 2009 v 11:15  • Odpověz
tak hlásím že v šenově už taky sněží :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2009 v 11:23  • Odpověz
Jinak já mám nástup na md 19.3.
11. bře 2009 v 11:24  • Odpověz
autor
http://www.centrumlotos.net/?page=tehotenska-a-detska-kosmetika
Gabi řekni holkám jestli až půjdou na kurz by se nezeptali v tom Lotosu jestli by jim prodali ten olejíček z Nobilisu na masáž hráze - mají ho v nabídce - v lékárně od Nobilisu asi nic nekoupíš.
11. bře 2009 v 11:24  • Odpověz
jj koukala jsem že to tam mají :wink:
a teda co ten srazík??? :slight_smile:
11. bře 2009 v 11:55  • Odpověz
Jojo, holky, slečna Kamila tam má ten olejíček vystavený :wink: Takže kdybyste chtěly, stačí říct...
11. bře 2009 ve 12:10  • Odpověz
andu akdybych si to tan zajela koupit,bývá tam někdo?nebo jen někdy?
11. bře 2009 ve 12:20  • Odpověz
Gabi, to přesně nevím, ale myslím, že tam bude někdo každý den... Oni tam dělají i masáže a ták, takže snad... Jina v úterý tam je určitě :wink:
11. bře 2009 ve 12:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.