• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
koukala jsem že tam mají v tom lotosu taky cvičení miminek,nechystáte se tam někdo chodit?
11. bře 2009 ve 12:26  • Odpověz
Gabi, já bych se možná i chystala, ale uvidíme, jak na tom budem s penízkama :wink: Ale ráda bych se po porodu nějak hýbala i s mimouškovou ať si holčina zvyká anení taková lemra jako já :grinning:
11. bře 2009 ve 12:33  • Odpověz
Jasně,uvidíme jak na tom vůbec budeme s kondičkou po porodu :grinning: a s financema taky :wink:
Já jsem ted taky total schnilá
:grinning: ...
11. bře 2009 ve 12:36  • Odpověz
Nám říkala, že ten Nobilis koupím normálně v lékárně...tak nevím,ještě jsem se neptala.Jinak v Lotosu jsou i prdíkové masáže s miminkama..tam se chystám já :slight_smile:

Holky a na ty Fifky nebuďte naštvané, že tam musíte zítra volat..já už jsem vám to tu předtím někdy psala..je to proto,že kdyby měli úplně plno, tak neuvidíte ani porodní sál nic a to pak nemá cenu..dělají to jen když mají některý volný..to si myslím, že je rozumné..daleko horší organizace byla v těch Vítkovicích..tam je na prohlídce plno lidí i porodnice plná, tak jsme toho moc neviděly.. :slight_smile:
11. bře 2009 ve 12:41  •  2 děti  • Odpověz
No prdíkové masáže mám nacvičené už od malého,dost na to trpěl,chudáček,co se naplakal :frowning2: a tak jsme doma cvičili a pomáhalo :wink: Není to nic těžkého.
Já se v lékárně taky ještě neptala,tak uvidím...
No nic,musím se překonat,obléct a vyrazit pro prcka do družky,na poštu a do obchodu :unamused: bude to náročné....
11. bře 2009 ve 12:52  • Odpověz
já mizím k holiči a pak na čarodějnický kurz :wink: tak ahoj zítra
11. bře 2009 ve 12:55  •  2 děti  • Odpověz
saly když tak chodíš koukat na tev v-cross,jak to má s tím vnitřním potahem?jde to sundat a vyprat?někde jsem četla že musíš rozšroubovat kočár abys to vytáhla...
11. bře 2009 ve 12:55  • Odpověz
čarodějnický kurz????to mne zajímá... :wink:
11. bře 2009 ve 12:56  • Odpověz
Tak jsem zde a zrovna mi psal švagrová,že jí zbyl olejíček,tak mi ho dá,jak na zavolanou :slight_smile:
11. bře 2009 v 15:36  • Odpověz
Habi, vidíš, tak máš vyřešeno :wink: Teda, holky, jsem si zdřímla, ale poněkud se mi to protáhlo :sweat_smile: Mě se normálně začíná vracet únava z 1. trimestru. Bych byla schopna prospat celý den a večer jít spát v 9 s tím, že jsem unavená! :sweat_smile:
11. bře 2009 v 16:26  • Odpověz
andu já už to taky říkala,že se mi to vrací,únava a nevolnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:,já vytuhla dopoledne ale nemůžu spát v noci :frowning2: když to tak vezmu,tak šest sedm měsíců z devíti je mi blbě...to je síla :frowning2:
11. bře 2009 v 16:40  • Odpověz
autor
tak holky jsem si zdřímla po obědě a jsem na tom jako ty ANdu. Já bych byla ted schopná prospat celý den. Ale ted valíme na kurz. Takže zítra - jo prosím jdu na 10:50hod zítra k alergoložce. Andu zavoláš tam zítra ty nebo mám já - do té porodnice. A't vím.
Tak zatím čusíííííík
11. bře 2009 v 16:41  • Odpověz
Žabi, jestli si vzpomeneš, brnkni tam. Nejsem si jistá, že já bych to nezapomněla! :sweat_smile: :wink: Tak si užijte kurzík, zatím pá :wink:
11. bře 2009 v 16:45  • Odpověz
Dobré ránko :grinning: dneska nám svítí sluníčko,hned se líp vstává...
12. bře 2009 v 07:26  • Odpověz
dobré ránko,
Gabi no nevím jak u vás, ale tady sluníčko zalezlo a teď sněží... a fest!
12. bře 2009 v 08:02  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj holky.
Andu tak já tam dneska teda zavolám. Vůbec se mi nechce k té alergoložce - venku je teda opravdu pěkný hnus - zase sněži.
Andu na které to číslo si teda včera volala? hafi půjdeš teda s námi dneska kdyby to vyšlo? at vím kolik nás mám nahlásit.
Zuzi už je ti líp?
12. bře 2009 v 08:10  • Odpověz
Žabi nic moc, ale o 50% líp to je. Bylajsem u mudr, stejně mi nic nového neřekl... ale tak snad už to bude ok.
12. bře 2009 v 08:11  •  2 děti  • Odpověz
ahojte holky,
zuzi to je dobře že už je trochu líp.
No venku jsou úplně vánoce.
Já dnes byla pro ten papír na mateřskou. Takže 24.3. jsem už doma :wink: Dostala jsem pochvalu že to beru sportovně a jsem u něho jedna z mála co chodí do práce a proto mi to minule zapomněl napsat. Tada spíš bych řekla, že jsem si asi měla sama říct. :grinning:
Jinak s vámi samože půjdu jestli to klapne. Už mám koupenou svačinku a pak půjdu jakože na oběd :grinning: :grinning:
Akorát nevím kde tam zaparkuju musím juknout na mapy.
12. bře 2009 v 09:20  • Odpověz
Ahojte, holky, Žabi, volala jsem na to, na které bys volala i ty, našla jsem ho totiž i v číslech, které nám v kurzu dávala slečna Kamila. Akorát teda, Žabi, nahlas akorát vás dvě, páč já to nestíhám. Zítra přijede kamarádka z Prahy a chystá se mrknout k nám, takže to tu musí dát trochu do pucu! Noo, pak mi poreferujete, ju? :wink:
12. bře 2009 v 09:41  • Odpověz
tak žabi jsi tady ještě?? Kde se teda potkáme?? :slight_smile:
12. bře 2009 v 10:08  • Odpověz
holky, jsem zvědavá, s jakými dojmy přijdete! :sweat_smile:
12. bře 2009 v 10:30  • Odpověz
A héč, už mám umytý hajzlík a půlku koupelny! :grinning: tak si teď dávám kafíčko a perníček a budu zas pokračovat :wink: :confounded: :grinning:
12. bře 2009 v 10:31  • Odpověz
teda andu ty si uklízecí maniak. :wink: :wink: :wink: a jde ti to pěkně od ruky jen tak dál třeba to ještě s námi stihneš :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2009 v 10:41  • Odpověz
Ahojky,tak jsem ted opět trochu dospala noc :wink:
To s tím sluníčkem bylo fakt jen chvilkové :frowning2:
Andu ty jsi taaak šikovná :slight_smile: já bych se už dnes měla taky k něcemu dokopat...
Zuzi to je fajn že ti je už líp,tak pěkně odpočívej :slight_smile:
12. bře 2009 v 10:44  • Odpověz
Hehe, Hafi, kdybych byla uklízecí maniak, nemusím to dneska, den před návštěvou, všechno dohánět, hihi :grinning: Jsem strašný bordelář a když né já, můj drahý mě zastane... A na úklid jsem aspoň týden nešáhla, tak bych se asi trochu styděla sem tu návštěvu tahat :grinning: :grinning: Tak kafínko dopito, tak jdu pokračovat :wink:
12. bře 2009 v 10:45  • Odpověz
Asi si dám taky kafe,moc ho ted nepiju,jinak jsem kávový maniak :grinning: ale snad mne trochu probere a nějak jsem na něj dostala chut když o něm mluvíme :slight_smile: A pak dám teda aspon prádlo do pračky,zvládnu :grinning: Včera jsem vytírala a teda až jsem byla neštastná,jak jsem nepohyblivá :frowning2: dvě místnostli a bolely mna záda i břicho...no síla :grinning:
12. bře 2009 v 10:50  • Odpověz
autor
Tak jsem přišla z alergologie - doktorka mě vzala dříve. Tak co Hafi mám tam teda zavolat? No venku je pěkně hnusně a vůbec se mi tam nechce jít. Ale co když budu rodit a nebudu vědět kam případně jít?
12. bře 2009 v 11:14  • Odpověz
autor
Tak Hafi volala jsem tam a říkala mi sestřička že prohldka dneska je - ve 13hodin na porodním sále
Prý když se zeptáme na vrátnici tak nás tam navedou. takže kde se setkáme? před nemocnici? můžeš zaparkovat tam- je tam docela velké parkoviště
12. bře 2009 v 11:19  • Odpověz
supr už jsem koukala jak se tam dostanu a snad to najdu :slight_smile: :slight_smile: takže před jednou se tam sejdeme. Jo a vzala jsem ti to povlečení :wink: :wink:
12. bře 2009 v 11:26  • Odpověz
autor
Hafi ono by asi bylo lepší tam být před tou nemocnici tak 12:45hod. at máme čásek to najít. Ty jsi hodná, že jsi mi vzala to povlečení . Já na to včera myslela že ti napíšu, ale zapoměla jsem a večer v deset už jsem ti psát necdhtěla. Taky mám pro tebe nachystané ty plenky a penízky. jo a říkala mi sestřička že si máme vzít přezůvky sebou
12. bře 2009 v 11:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.