• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
jo a sejdem se před nemocnicí :slight_smile:
12. bře 2009 v 11:43  • Odpověz
aha tak to je dobré vědět já z práce vyjede hned po dvanácté ať mám čas na případné špatné odbočení a na parkování neboj
:slight_smile: taky jsem ráda v takových situacích na místě raději dřív než akorát. :wink: :wink:
12. bře 2009 v 11:45  • Odpověz
autor
jo před nemocnici. Mám takovou sportovní bundu s kapucí s kožíškem v cihlové barvě - mě nepřehlédneš - taková velká koule :grinning: .
12. bře 2009 v 11:45  • Odpověz
autor
No já už taky se jdu oblíct a fičím- 12:11mi jede tramvaj.
12. bře 2009 v 11:48  • Odpověz
myslím že jako těhotné se určo nepřehlídnem :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2009 v 11:54  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
Tak jsem pochopila, že holky zrovna brouzdají po Fifejdské porodnici :grinning: tak snad poreferují potom své dojmy...
Gabi: s tím potahem u V crossu nevím, jen vím, že je teda bílý :frowning2: jinak žádný příplatek za barvu na objednání nevybírají, cena je 8tis se sedajdou,7 bez.No ale je fakt tam zaručeně nejlevnější..asi ho koupím má dost velkou korbu,tak v ní vydržíme snad do 9 měsíců :slight_smile: a pak koupím sporťák..
12. bře 2009 ve 13:42  •  2 děti  • Odpověz
saly za 7 tis -já teda tu sedajdu nechci-je to super cena,taky o něm teda pořád uvažuju,ale když ho porovnám váhově s Colettem tak je to nebe a dudy...ale kdyby neprošla tříkolka tak tenhle je aspon schválený...To je fajn že není příplatek,trochu jsem se zhrozila jak jsem to četla na netu,je třeba kupovat,než si to s tím příplatkem rozmyslí...
12. bře 2009 ve 14:02  • Odpověz
Tak co, holky, radši ani nepíšete?? :grinning: :wink:
12. bře 2009 v 15:31  • Odpověz
nooo taky jsem zvědavá na dojmy z fifek :slight_smile:
12. bře 2009 v 15:32  • Odpověz
autor
čusík
tak jsme konečně dorazila domů. Prohlídka byla docela dlouhá. No a řeknu vám aspon teda za sebe že předčila mé očekávání. 'Reknu to asi tak že jak jsem tam nechtěla jít rodit, tak by mi to ted po tom co jsem vzhlédla vůbec nevadilo. Je tam teda na předporodním jeden pokoj a tam 5 lůžek a potom dva nadstandarty. Dneska bylo vše volné - nikdo nerodil. Jsou tam tři porodní boxy které jsou od sebe oddělené zdí, ale slyšíš i druhou i třetí maminku která tam třeba bude rodit. Všechny tři porodní boxy mají nové polohovatelné lůžka. I šestinedělí vypadlo dobře. Blbé je akorát to že pokud na tebe nezbyde nadstandart, tak na tom předporodním jsi třeba s dalšíma čtyřma mamkama a dělíte se o sprchu. To je jedinné co mě tam vadilo. A i na tom předporodním je WC a sprcha přes chodbu. Ale jo, na mě udělala docela dobrý dojem. A hlavně ta porodní asistentka co nás prováděla byla úplně super - tu bych brala u porodu. Tak asi tak. Hafi tady taky určo přidá svůj názor.
Jinak Hafi koupila jsem tam ty vložky - jsou větší než ty Hartman Samu - jsou dlouhé 25cm. Je jich v tom balíčku 20ks a stojí 37Kc. Koupila jsem si tam i kojící podrsenku za 370Kc, tak jsem spokojená.
12. bře 2009 v 15:56  • Odpověz
12. bře 2009 v 15:57  • Odpověz
zabi tak to byl vyčerpávající výklad :wink: A de jsi koupila ty vložky?v porodnici nebo lékárně?
12. bře 2009 v 17:31  • Odpověz
autor
Gabi koupila jsem je v Mariánských horách ve zdravotních potřebách. Je to hned když směr do centra , tak zastávka Mariánské náměstí - hned naproti zastávce. Je tam příjemná paní. Vzala jsem ji jeden balík a když bude málo pošlu tam pak manžela. Mám totiž ikoupené dva balíky těch Hartman Samu. Ty delší chci na noc.
12. bře 2009 v 17:57  • Odpověz
jj děkuji :slight_smile:
12. bře 2009 v 18:14  • Odpověz
Ahoj, Žabi, tak to jsou fajn zprávy. V podstatě jsi mi navrátila můj názor, že to nebude až tak hrozné :wink: Jako je fakt, že jak píšeš ty, ta sprcha a wc společné pro více rodiček by mi asi vadii... Ale zas si říkám, že mi jde hlavně o přístup PA a je fakt, že i když jsem tam včera volala, mluvila jsem s velmi příjemnou paní. A potvrdila nám to i Kamila na kurzu, že personál je tam fakt v pohodě. Jo a Žabi, ptaly jste se na ta křesla?? Jako jestli se na nich můžeš opravdu napolohovat jak chceš a ták? :wink:
12. bře 2009 v 19:32  • Odpověz
Tak co holky,jdete rodit na Fifky?? :wink:
12. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz
autor
Andu jsou tam ted už všechny tři křesla polohovatelné. Což je super. Před půl rokem tam bylo jenom jedno a nat o měla nárok ta rodička která byla na nadstandartu. Z toho jsem měla nejvíce strach , že když tam budu muset, tak budu třeba rodit na starém lůžku. Ale když se fakt podívám na stránky Fifejd, tak ty fotky neodpovídají. Mají už i polohovatelné ty normální lůžka na pokoji - nejsou to ty hnusy železné, které se daly jenom pod hlavou polohovat ručně. No mě se tam prostě líbilo - což jsem nečekala
12. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz
autor
Gabi poprvdě řečeno nevím. Já bych chtěla do toh Krnova, ale ono se uvidí až mě to prostě chytne jak na tom budu. ALe zae na Fifkách je dětská JIP a ve Vítkovicích není. Asi ještě budu uvažovat. Příští týden chceme jít mrknout do těch Vítkovic. Ono zase já raději dám přednost abych měla mimčo blízko sebe kdyby mu něco bylo než abych já měla komfort a mimčo mi odvezly do jiné porodnice. To mě na těch Vítkovcicíh trochu štve.
12. bře 2009 ve 20:16  • Odpověz
No, Žabi, jak píšeš. Dneska jsem se bavila i s tou slečnou Kamilou a taky říkala, že záleží, jak se ten porod rozběhne atd. Uvažovala jsem totiž o Opavě, o které říkala, že na ni neslyšela stížnosti, ale opravdu bude záležet na tom, jak mi bude... A máš pravdu, že kdyby, nedej bože mimošková potřebovala spešl péči, byla bych radši, kdybychom byly v jedné nemocnici, než kdyby mi ji někam odvezli...
12. bře 2009 ve 21:19  • Odpověz
Dobré ráno holky,
tak vidím, že to tu žabka popsala úplně dokonale. Mě fifejdy taky mile překvapily a nevadilo by mi tam rodit. Vypadalo to na velmi příjemný personál a jak psala žabuška porodní asistentku co nás prováděla bych chtěla mít u porodu. Byla opravdu milá, otevřeně nám o všem řekla a zajistila nám prohlídku i šestinedělí. Což jsem třeba v havířově neviděla, jelikož měli úplně plno. Takže já mám zase dvě porodnice na výběr. Ale vzhledem k porodnímu pokoji v havířově kdy tam je polohovatelné lůžko, sprška i záchod a vše v jednom pokojí nemusím nikam chodit tak je na tom asi pro mě líp ten havířov. :wink: :wink: No což oba jsme se s manžou tam narodili tak budem pokračovat :grinning: :grinning:
13. bře 2009 v 07:37  • Odpověz
Žabi tak to je super že tam byly ty vložky asi se tam taky některý den vydám, ještě se zeptám u nás v lékárně co je přímo ve středisku u gynekologa tam by taky něco takového mohli mít. :slight_smile:
13. bře 2009 v 07:38  • Odpověz
autor
Ahoj Hafi
Teda dneska to počasí je zase hnus. Já už myslela že přišlo jaro a ono zase sníh.
Včera jsem manželovi popisovala Fifejdy a on říkal že je dobře že se mi tam líbilo, že jak mě zná, tak jakmile mě chytnou bolesti, tak o Krnově nebudu chtít ani slyšet a pojedem do nejbližší porodnice - no tak aspon prý bude v klidu že jedem někam kde jsem se byla podívat. No ten mě má přečtenou :grinning: . sama nevím jak se budu chovat v té situaci.
13. bře 2009 v 07:55  • Odpověz
ahojte, holky!
Teda, co to má být to venku?! :angry: Noo, Žabi, tak asi tě manžel trochu zná, hihi :grinning: Já už fakt nevím. Asi, až budu rodit, řeknu příteli, ať mě odveze, kam uzná za vhodné a budu to mít vyřešeno! :grinning:
13. bře 2009 v 08:06  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: já jsem si myslela, že budete mít z Fifek dobrý pocit.Totiž na výše jmenované nedostatky(sprchy a spol.předporodní) jsem na ně nikdy neslyšela nic špatného.Jinak ve Vítkovicích jsou na šestlinedělí taky ty hnusné, staré,odrbané lůžka..z hlediska vybavení je fakt nejkrásnější Poruba ..je to tam jak v Chicago Hope :grinning: :grinning: a mají na wecku kachličky s ptáčkama z Raka :grinning:
13. bře 2009 v 08:36  •  2 děti  • Odpověz
tak na fifkách mají luxusní šestinedělí, polohovatelné postele a pokoje po tři ale porodní asistentka co nás provázela tak říkala že se snaží sestřičky dávat po dvou a je přímo na pokoji soc. zařízení takže jen max. pro ty tři a to si myslím se dá úplně luxusně vystřídat a udržovat třeba hygiena. Protože kámoška co rodila minulý rok v červenci v Karviné mi říkala ať se připravím na to že některé ženské jsou neskutečné prasata. :astonished:
13. bře 2009 v 08:40  • Odpověz
autor
No já myslím že chytnout na Fifejdách předporodní nadstandart tak si nestěžuji na nic. I tu sprchu přes tu chodbu bych přežila, protože vypadala pěkně. S manželem jsme se domluvili že budu mít i po porodu nadstandart pokud bude volný. On totiž přijíždí z práce o půl páté a to by snáma tam nemohl ani být - mají tam návštěvy jenom hodinu. No tak uvidíme. Ale jak píše Andu že až budu rodit, tak a't mě manžel odveze kam uzná za vhodné. Holky já už bych to tak chtěla mít za sebou a mít u sebe ten malý uzlíček.
Tak jsem se dozvěděla že od tchýně dostanu kojící polštář - teda mělo to být překvapení , ale nějak se to nechtěně provalilo - :grinning: .
13. bře 2009 v 09:04  • Odpověz
autor
Hafi taky se mi líbilo to šestinedělí na Fifkách - i když je to pokoj pro tři, tak vypadal pěkně. Teda oproti tomu co jsem ležela v Porubě na interním , tak luxus. A líbi se mi ty sprchy a záchod na pokoji. To je bomba.
13. bře 2009 v 09:05  • Odpověz
holky, ja myslela, ze to je normalni, ze je na pokoji sprcha a wc...a polohovatelny luzka taky... :sweat_smile:
13. bře 2009 v 09:07  • Odpověz
Noo, Maji, ses asi trochu přepočítala :grinning: No vidím to tak, že až to na mě přijde, zavolám si třeba na Fifejdy, jestli je volný ten nadstandard, hlavně teda ten předporodní, boť hekat s dalšími ženštinami by se mi nechtělo :sweat_smile: a pak uvidíme :wink:
13. bře 2009 v 09:12  • Odpověz
andu, my jsme to tak meli, tak me ani nenapadlo, ze by to mohlo byt nekde jinak :sweat_smile:
13. bře 2009 v 09:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.