• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
V Porubě je taky pokoj pro 3, ale dávají po dvou a sprcha i WC je pro dvě na pokoji.Ta porodnice(jako ta budova)je celá úplně nová postavená, všechno co je nové a čisté je hezké.. :slight_smile:
Ale hoďku návštěvy jsou dost málo :frowning2: nám ale říkali, že po domluvě třeba manžel kdykoliv,pokud to nevadí spolubydlící..
13. bře 2009 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz
majatob: a kde jsi rodila?
13. bře 2009 v 10:31  •  2 děti  • Odpověz
saly, v Prostejove :slight_smile:
13. bře 2009 v 10:33  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: zrovna jsem se vykopala z postele,zase byla noc na.... :unamused: tak jsem to trošku dospala.
Venku ja naprosto úžasné počasí :angry:
Koukám že debata o porodnicích je v plném proudu :slight_smile: já jsem taky docela překvapená že jste z těch Fifek tak natěšené,myslela jsem že je to tam horší :wink:
13. bře 2009 v 10:50  • Odpověz
ahoj holky,
jsem tu jen na skok... pořád mi není moc hej, navíc jsem včera měla v moči bílkovinu :frowning2: takže nálada nic moc...ale aspoň už je pátek a čeká nás víkendík.
Fifejdy: já si ani nemyslím, že by to byloněkde vyloženě špatné, ale v našem termínu mají být zrovna zavřené, takže na prvním místě Poruba, na druhém místě asi Havířov a pak se uvidí... vůbec netuším, ale popravdě, až to na mě přijde, asi mi to bude jedno :grinning:
všechny moc zdravím :wink:
13. bře 2009 v 11:00  •  2 děti  • Odpověz
jo tak fifejdy teda zavřené nebudou v žádném termínu, jelikož se rekonstruovat nebudou. Personál je z toho smutný, ale bohužel. Říkala nám to i Kamča na kurzu. Ti naši šašci tam nahoře v tom dělají pěkné čoro. jako ve zdravotnictví. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2009 v 11:16  • Odpověz
zuzi tak to je škoda že ti pořád není dobře.
13. bře 2009 v 11:20  • Odpověz
Hafi tak to je škoda, že jsem tonevěděla, bývala bych byla šla s vámi... :frowning2: škoda, že jsem to nevěděla... tu chvilku bych to vydržela. No co se dá dělat...
13. bře 2009 v 11:24  •  2 děti  • Odpověz
To jsou teda novinky..takže asi nedostali prachy co? No tak to je teda na zvážení.. :sunglasses: Vítkovice totiž moc nechci.
Mám taky na prvním místě Porubu.Zuzu možná se tam ještě potkáme
:wink:

Holky, kde je nějaké pořádné hračkářství? jdu koupit nějaké hezké odrážedlo pro holčičku, ale nevím kam...
13. bře 2009 v 11:27  •  2 děti  • Odpověz
saly třeba jo :wink: uvidíme...
pořádné hračkářství no těžko říct...já chodím většinou do Pompa, mám ho nejblíž jako hračky s větším sortimentem...
13. bře 2009 v 11:35  •  2 děti  • Odpověz
právě, že když hledám na netu, pořád mi ve včech marketech vyskakuje jen pompo :frowning2: a tam to nemají :slight_smile:
zkusím projít nějaké malé,tady v hrabůvce.. :slight_smile:
13. bře 2009 v 11:44  •  2 děti  • Odpověz
Saly prý je dobrý Dráček co je vedle Kauflandu v zábřehu,ale já tam ještě nebyla,takže z vlastní zkušenost nevím :slight_smile: Jinak já taky většinou pompo a ve špalíčku taky mívali velký výběr všeho možného,kdž jsen tam bydlela :wink:
13. bře 2009 v 11:51  • Odpověz
Nebo zkus na hlubiňáku v hračkárně-papínrictví
13. bře 2009 v 11:52  • Odpověz
Ty obě jdu zkusit.Tak zatím.Ahojte :wink:
13. bře 2009 ve 12:12  •  2 děti  • Odpověz
Tak nám holky za chvíli začíná víkendek. Jupí
Teď jsem se dozvěděla, že v práci rozsévám těhu bacilky co se dá. Kolega z brna i kolega tady z Ostravy čekají miminka teda jejich manželky a ostravský kolega dokonce o tři týdny později mají termín a bude to kluk. :wink: :wink: Tak to nakonec bude ještě manželka od šéfa doopravdy zřizovat podnikovou školku jak si dříve z toho dělala srandu. :grinning: :grinning:
13. bře 2009 ve 14:34  • Odpověz
Dobré ránko,tady to dnes ještě spí?
14. bře 2009 v 09:41  • Odpověz
Ahojte holky. Jojo, Gabi, já se vyhrabala teprve teď. Včera jsem tu měla tu kamarádku, pak jsme šly cournout do Hypernovy, ale teda zašly jsme akorát mrknout do C&a a H&M na sukni a rychle jsme vypadly, páč tam bylo strašně moc lidí. :confounded: A pak jsme přibraly ještě druhou kamarádku a zašly si na véču. Domů jsem se dostala někdy kolem půl 11. a musím říct, že jsem byla unavená jak malé děcko. Až mě to štve, že nevydržím déle... No ona mě malá asi zas naučí :grinning: Boť jestli se bude ze začátku budit jako v bříšku, od půl desátá tak do 12 mi spát nedá :grinning: Teď ji teda můžu ještě jakž takž ignorovat, ale obávám se, že to už pak nepujde! :grinning:
Jéé, konečně sluníčko! Doufám, že to dneska vydrží!
14. bře 2009 v 10:26  • Odpověz
takže dámská jízda :grinning: to se máš :wink:
počasí je super,hned mne to láká někam na výlet,ale nebudu si dělat iluze,taky nic nevydržím,takže asi pojedem jen k našim na druý konec našeho malého města :wink: asi vytáhnu postýlku a trochu ošmirgluju ty viktorkovy vykousané díry :slight_smile: a malý si aspon může udělat generálku na kole,hned je to lepší když svítí sluníčko :grinning:
mna malá taky kope nejvíc v noci tak doufám že nebude noční sova :wink:
14. bře 2009 v 10:32  • Odpověz
Ahoj při neděli :slight_smile: včera bylo nádherně, tak jsme toho využili k výletu na chatu :slight_smile: Sluníčko svítilo až do pěti hodin, tak tam fakt bylo krásně..Odrážedlo(pejska) jsem nakonec sehnala tady v Hrabůvce dole v Hlubiňáku, tak jsem ani dál nemusela.. :slight_smile:
Mě teď prcek 2 dny skoro nekopl, tak jsem z toho byla dost na nervy,ale za to dneska mi to vynahrazuje, tak už jsem v klidu :slight_smile:
15. bře 2009 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
16. bře 2009 v 07:29  • Odpověz
dobré raníčko, :grinning: tak mám před sebou poslední celý týden v práci. :slight_smile:
16. bře 2009 v 07:31  • Odpověz
dobre ranko, hele je ten sraz dneska nebo ne? :sweat_smile: ja si nemuzu vzpomenout na kdy jsme se domluvily :slight_smile:
16. bře 2009 v 07:53  • Odpověz
dobré ránko,
víkend deštivý, v sobotu bylo trochu hezky ale včera teda hnus velebnosti a dnes to pokračuje :wink:
HAfi ať ti ten poslední týden uteče :wink:
16. bře 2009 v 07:58  •  2 děti  • Odpověz
ahojte holky děkuji,
no s tím srazíkem, myslím že jsem to nakonec nedomluvily. :unamused:
16. bře 2009 v 08:02  • Odpověz
hafi, aha, skoda :frowning2:
16. bře 2009 v 08:13  • Odpověz
Hafi taky gratuluji k poslednímu týdnu :slight_smile:
16. bře 2009 v 08:19  • Odpověz
autor
Dobré ráno - teda dopoledne.
Tak my měli víkend náročný. V sobotu jsme jeli nakupovat poslední věcičky a drobnůstky pro miminko, pak oběd a pak hned dlouhá procházka venku se známýma. Dorazili jsme domů až někdy kolem sedmé a to jsem padla a spala. Včera jsme měli dvě návštěvy - prý se museli přijet podívat ještě jak jsem 2v1. Tak si osahali bříško. Sranda.
Dneska mě čeká žehlení - ale vůbec se mi do toho nechce.
Hafi to se ti už tento týden bude dobře pracovat - s výhledem na dloooouuuuuhéééé volno :grinning:
16. bře 2009 v 09:50  • Odpověz
ahoj žabi
jj to teda. :slight_smile: :slight_smile: Tak my měli víkend taky náročnější a plný. V pátek jsme odvezli počítač na léčení a šli spát k manželově sestře, jelikož v sobotu jsme hlídali synovce. Sobotu díky krásnému počasí jsme si hlídání užili jelikož jsme vyrazili na super dlouhou prochajdu i s naším hafušáckým turbem. Bylo super synovec byl kupodivu jako zlatíčko. V šest hodin si ho rodičové vyzvedli a my padli k telce a pozorovali opět vetřelce jak mi hýbe šíleně břichem. :grinning: :grinning: No a v neděli jsme vyrazili na sraz bíglů do Hradce nad Moravicí. Kupodivu v zámeckém parku není zákaz volně pobíhajících psů tak jsme zírali kolik má ta naše Bekuša energie a jak všechny proháněla. Kluci byli vychytralí a vždycky se připojili jak probíhali a Beky si udělala ze slečny Ritchbacka hnanou zvěř či co a pořád ji honila a ona svým gazelím během byla úplně v poho. Tak jsme se nasmáli. Vrátili jsme se sice mokří a špinaví od bahna až za ušima, ale bylo super. No a odpoledne přijela kamarádka z Elenkou tak jsme pokecali a pohráli si z malou a už zase byl večer. No uteklo to extrémně rychle. :sunglasses: :sunglasses:
16. bře 2009 v 10:06  • Odpověz
autor
Hafi taky pěkně napráskaný víkend. Ted jsem se dívala na předpověd počasí a ono má zase sněžit a ochladit se - brrr. Já snad porodím a bude ještě sníh. Já mám před sebou ještě 3týdny a doufám že miminko pak ze mě už vypadne. Už se moc těšíme.
16. bře 2009 v 10:15  • Odpověz
No to žabi věřím. No snad už pak bude hezky a vhodné počasí na prochajdy. Ráda bych sotva budu schopná chodila ven. Už toho přes tu zimu bylo dost a dost.
Normálně představte si, že se mi zdálo, že jsem už rodila byl tam u toho doktor a říkal mi no nic budeme muset provést císařský řez a cítila jsem i bolest, tak to musel kukua v noci pěkně řádit, když se mi zdálo že mi řežou břicho. :astonished: :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2009 v 10:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.