• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
autor
Hafi ježíš nestraš z císařem. Uvidíš všechny budeme mít hladký, rychlý porod - no aspo'n v to doufám .
Holky jak já jsem zdechlá, to snad není ani možné. Mám tu koš na žehlení a pořád se na něj jenom dívám a né a né se do něj pustit. Potřebovala bych někoho kdo by mi to vyžehlil.
Jinak včera jsem koupili cestovní postýlku a objednala jsem si hrací deku, pro kterou si jedeme ve středu. A konečně jsem si koupila tašku na kočár.
16. bře 2009 v 10:48  • Odpověz
Ahoj při pondělku :slight_smile:
Zabi: taky tu mám podobný koš a koukám na něj teda s děsným odporem..nemám ráda žehlení ani normálně, natož teď :unamused: Hrací deku máš novou nebo u MMB? Chci se taky po nějaké větší mrknout, mám takovou tu síťovanou ohrádku k sobě do kuchyně, tak bych to do ní uvítala..
Sraz bíglů Hafi to mohlo fakt být super :slight_smile: my máme štěně Maltézáka :slight_smile: Tento týden mu začíná docházka na cvičák :grinning:
16. bře 2009 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz
teda žabi ty už úspěšně končíš z přípravami?? No to mě teprv čeká. Dneska si musím sepsat co bych si chtěla koupit v tom centru Lotos u Kamči. No uvidím.
16. bře 2009 v 11:07  • Odpověz
jojo srazík byl super. Ráda bych kdybychom mohli chodit častěji, to ale asi nebude díky kukuovi možné no uvidíme jak se bude dařit a jak to zvládnem. :wink: :wink:
16. bře 2009 v 11:11  • Odpověz
A co tam Hafi nabízejí? Kosmetiku a tak? nebo i nějaké potřeby pro prcky?
16. bře 2009 v 11:13  •  2 děti  • Odpověz
autor
Saly koupila jsem tu hrací deku přes MMB ale novou a je to od paní tady z OV. A za hodně doboru cenu - aspon si teda myslím 499Kc. Má obchůdek v Hrabůvce, tak si to tam jedem ve středu vyzvednou, at nemusím platit poštovné zbytečně. Jestli chceš pošlu odkaz.
Hafi máš pravdu končím s přípravama, a jsem ráda. Nakoupené mám už vše teda kromě chrániče na matraci do postýlky - ale tu vím kde zajít koupit a taky ještě lehátko. A je to potom VŠE.
16. bře 2009 v 11:19  • Odpověz
no mají tam různé olejíčky na masáž hráze, bříška, i aromaterapii, pak jsem tam viděla i nějaké potřeby pro miminka ale to spíš ty plenkové kalhotky co jsou na látkovky, pak tam byla i přírodní kosmetiky pro děti. počkej pošlu ti odkaz tam to myslím je :slight_smile: co tam všechno mají
16. bře 2009 v 11:23  • Odpověz
Jo pošli žabi, jsem z Hrabůvky :slight_smile: a to je asi ta i s tou hrazdičkou,ne? Chránič jsem kupila za 200 v tom velkoskladu ve FM, odkud mám postýlku a přebalovák. A já ještě koukám po té senzorické houpačce, ale je to dost drahé.. a monitor už koupený máš?
16. bře 2009 v 11:24  •  2 děti  • Odpověz
16. bře 2009 v 11:25  • Odpověz
autor
http://www.nobilis.cz/index.php?page=detail&id=307
http://www.nobilis.cz/index.php?page=detail&id=1057
Hafi prosím mohla by ses mi zeptat jestli je možné u nich koupit tohle?
Saly tady je ten odkaz:
http://www.mimibazar.cz/nove_fotografie.php
16. bře 2009 v 11:29  • Odpověz
16. bře 2009 v 11:30  • Odpověz
autor
http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=1729697
Na této adrese je ten obchůdek - znáš to?
16. bře 2009 v 11:32  • Odpověz
Ahojte, holky!
Tak já se dnes vzbudila asi v 9, ale tak do 11 jsem se válela, páč se mi absolutně nechtělo vylézat z pelechu. A teď prosím ještě sedím v pyžamu :sweat_smile: Mohla bych aspoň umýt nádobí a mám chuť na obyč bábovku, ale to si ještě promyslím, jestli se na ni nakonec vybodnu, nebo ne :grinning:

Žabi, myslím, že ten olej na zavinování dělohy nám Kamila dokonce nechávala minule kolovat.

Hihi, a Hafi, Kamču jsem ve čtvrtek na józe dobře zaskočila :grinning: Jsem se jí ptala, jestli říkala, že bydlí ve Slezské Ově a ona že jo. A když jsem se jí zeptala přímo na ulici, tak koukala, jak to vím :grinning: Tož jsem jí oznámila, že jsme skoro sousedky, navíc, že jsme spolu chodily na gympl... :grinning: Pobavili jsme se o sestře jejího přítele a ták :grinning: No a chtěla jsem si ji "uloupit" na svůj porod, ale bohužel, už má až do května plno :frowning2: Docela by mi bodlo, kdyby s náma byl někdo, kdo v tom všem umí chodit...
16. bře 2009 ve 12:20  • Odpověz
autor
Ahoj Andu.
tak do 11hod v posteli? teda. No já se přemluvila, hodila pradlo do pračky, pověsila, ted jdu obědvat a pak se pustím do toho žehlení.
Holky co takhle udělat sraz příští týden v úterý než půjdete na kurz? že bychom šli dříve? co vy na to?
16. bře 2009 ve 12:36  • Odpověz
Jo znám, je to v tom komplexu obchodů naproti Komerční banky..takový hodně malinký..ani nevím, že prodává přes MMB,hned mrknu co ještě má..jinak ta deka je moc hezká, taková neokoukaná a je levnější než v polsku, tam stála 550.
16. bře 2009 ve 12:41  •  2 děti  • Odpověz
Žabi tak jak psala Andu ten olej na zavinování dělohy tam má Kamča určitě a ten na masáže určo taky. Juknem s andu zítra.
A jinak ohledně srazíku příští týden v úterý před kurzíkem nejsem vůbec proti. Aspoň bychom to stihly před tím než se nám narodí první dítko této diskuze :wink:
16. bře 2009 ve 13:08  • Odpověz
autor
A Hafi mohla bych tě poprosit, vzala by jsi mi ty dva olejíčky? Ten mandlový bych brala 200ml. A kdyby byl ten srazík příští týden tak bych ti hned dala penízky, nebo bych ti je poslala na účet.
Tak holky co vy na sraz : ÚTERÝ příští týden ?V kolik vám holky začíná kurzík?
16. bře 2009 ve 13:53  • Odpověz
Holky yes yes já bych mohla! Jestli vám nevadí, že se vetřu. Doufám teda, že budu ok a hlavně ta kultivace to se dozvím asi ve čt nebo pátek...
16. bře 2009 ve 14:14  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak super, Zuzi může. tak kdo dál. Já jen doufám že mě dr. nepozve na kontrolu zrovna v úterý. Ale nějak bych to udělala.
Hele tak jsem si vyhlídla novou klokánku: http://mimishop.cz/minimimi/detail.php?zbozi=555121
co vy na ní říkáte?
16. bře 2009 ve 14:25  • Odpověz
ahoooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj zuzi, maximálně budeš odbíhat na WC častěji no a když budeš moc unavená tak si dáš židličky dohromady a uděláš si z nich leháro. :grinning: :grinning:
Žabi jasan že ti ho vezmu a na srazíku se pak vyrovnáme. :wink: :wink: (takže chceš oba dva i na to zavinování dělohy i ten masážní, jo?) :wink:
16. bře 2009 ve 14:26  • Odpověz
autor
Hafi jé to by jsi byla hodná, kdyby jsi mi je vzala - chci oba. I na tu dělohu i ten mandlový olej 200ml. Já bych si to musela objednat přes net a ještě platit zbytečně poštovné.
Od kolika máte Hafi ten kurzík? v kolik bychom se tak sešly?
16. bře 2009 ve 14:30  • Odpověz
Holky, ja jeste nevim, mam ve stredu docela dulezitou zkousku ve skole a nevim jestli se tomu jeste nebudu muset povenovat :frowning2: ale snad se urvu a prijdu :grinning:
16. bře 2009 ve 14:31  • Odpověz
kurzík nám začíná ve čtyři,
to víš že ti ty olejíčky vezmu. :wink: :wink:
Maji nezapomeň důležité je se i odreagovat tak na chvíli by si za námi mohla zkoknout. :wink:
16. bře 2009 ve 14:55  • Odpověz
tak já holky pádím papáček zítra. :slight_smile: :slight_smile:
16. bře 2009 v 15:00  • Odpověz
holky, já jsem dneska úplně bez energie! Celý den se válím a nedělám NIC! Teď jsem si dala akorát velmi výživný oběd 3 párky a mám pocit, že půjdu spát :grinning: Fakt se mi vrací ta samá únava co na začátku! :confounded:

Jinak srazík, jojo, před kurzíkem bych mohla. Začíná nám to se Hafinkou ve 16, Žabi. A Maji, co tě čeká za zkoušku? Já si taky myslím, že by ses na chvíli odreagovat mohla :wink:
16. bře 2009 v 15:03  • Odpověz
andu, no na konci dubna mam absolventskej koncert a pristi tyden mam rozehravku, po ktere mi bud dovoli absolvovat na velkym krasnym sale, nebo kdyz to bude mizerny, budu to mit jen na takovym malym a skaredym... :sweat_smile: takze bych to nerada pokazila a jeste budeme predtim asi zkouset... no tak uvidime :slight_smile:
16. bře 2009 v 15:06  • Odpověz
Tak jsem úspěšně dožehlila celý koš a jsem totálně K.O.v úterý bych zatím nic mít neměla,takže bych dorazila, pokud se nic nezmění...
16. bře 2009 v 15:24  •  2 děti  • Odpověz
Holky, koupily byste mi tam u Vás z toho Nobilisu ten olej na masáž hráze? Peníze pošlu klidně předem na účet nebo předám v úterý...měl by být za 122
16. bře 2009 v 15:27  •  2 děti  • Odpověz
autor
Saly tak to si dobrá že už máš vyžehleno. Já se tady na ten svůj koš pořád dívám jak je plný.
16. bře 2009 v 15:32  • Odpověz
ahoj holky,tak jsem vás zpětně dočetla :wink:byla jsem v Ově a zase něco koupila,plínečky,vložky do por.polštářek s peckama a :wink: a manžílkovi na narozky tričko a peněžěnku o :slight_smile: Vyzvedla jsem hnedka malého ze školy a tak tak jsem dobelhala domů,jsem totálně ko.Andu s tou únavou to mám taky tak,akorát že v noci nespím a přes den jsem hotová...
:frowning2: :frowning2: Obávám se že já v uterý nebudu moci:frowning2: Zrovna dnes jsem se domluvila s kámoškou že přijede kolem pěti šesti ke mne,tak nevím...
16. bře 2009 v 15:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.