• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
holky kde mají levné ty protipočurávací :wink: podložky do postýlky?
A monitor dechu?ten mi taky ještě chybí...Nejlevněji jsem narazila zatím na Mimistylu za cca 2040,-
16. bře 2009 v 16:01  • Odpověz
halooo kde jste se ztratily???
16. bře 2009 v 19:37  • Odpověz
Saly koukni ne tenhle vypadá taky dooost dobře :wink:V-MAX http://www.babysmile.pl/index.php?lang=pl
16. bře 2009 ve 20:33  • Odpověz
autor
Ahoj Gabi.
Jo kočárek baby smile twister jsme viděli v Polsku a dokonce se nám ze začátku tak líbil že jsme o něm hodně uvažovali. Ale pozor - ve vnitř v korbičce je flauš a odradilo nás to že nahoře na boudě má kolečko na které je slída a mě příjde že je přesně dana tak že mimču bude svítit do obličeje když bude svítit sluníčko.
16. bře 2009 ve 21:41  • Odpověz
dobré ráno,
to mám budíček, co :slight_smile: dneska hrozně brzy, až se za 14dní bude měnit čas, tak my snad budeme vstávat ve 3 :confounded: :confounded:
Gabi: které myslíš?ty jednorázové nebo igelitové? Ty trvalé jsem viděla v Tescu ale nevím, kolik stály. Na tom Mimistylu je monitor dechu (nový) nejlevnější :wink:
jinak holky na ten srazík napište jen kdy a kde... nebo prostě někdy ten příští týden, aby se nás sešlo co nejvíce :wink:
17. bře 2009 v 06:10  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ránko,tak já vlastně můžu v úterý,holky stejeně půjdou na 16 h.na kurzík,tak pokud se sejdem před tím,tak by to šlo.Budu toho mít sice ten den hodně,ale pokud je to pro ostatní nejlepší termín,tak se přispůsobím :wink: Jinak můžu kdykoli-teda zatím :slight_smile:
Zuzi jednorázovky mám,myslím ty trvalé.A ten monitor edině nový ne?Prý se nemá kupovat použitý,ptž má jen omezenou dobu použití...nebo je to jen drb???
Žabi,nepamatuješ si kolik tam stál?Mají ho i na té celnici?Právě že se mi zdá že ten novější typ V-max má to okýnko otevírací,no chtělo by to zkouknout :wink:
17. bře 2009 v 07:58  • Odpověz
autor
Dobré ráno.
Gabi mě se zdá že stál 8tisíc i s autosedačkou, ale nevím to jistě. Určo ječ to tady na diskusi napsané.Protože jsem se do něj zamilovala hned jak jsem ho viděla a až pak jsem řešila případné nedostatky.
Ale ten nový vypadá pěkně - barvičky. Není tam vidět jestli je tam to okýnko. Jo a ještě myslím že šel polohovat - sporták jen do tří poloh pomocí popruhu - to se mi moc nelíbilo. No je lepší to omrknout. Vím akorát že jsme ho viděli i v reálu - když jsme s manželem byli u rodičů, tak po městě jeden jezdí - a teda pěkně vrzal - to manžela odradilo hned. ALe víš jak může vrzal i kočár za dvacet tisíc. A taky to mohl být vadný kus. ALe bylo to strašné. Ale počítám s tím že když je to nová kolekce tak ho určo vylepšili. Jo a na té celnici byl hned. Ale né ten V-max . Ale byli jsme tam před vánocema.
17. bře 2009 v 08:14  • Odpověz
autor
Jinak mi monitor dechu nebudeme kupovat. Mě by to spíš více znervozňovalo, ale je to jen můj názor. Kdybychom ho nutně potřeboavali tak ho pak koupíme.
Dneska jdu k dr. a už i na ozvy. tak jsem zvědavá. Sice se mi tam vůbec nechce 20minut ležet, ale co už. DOufám že dneska budu mít ultrazvuk abych mimouška viděla a hlavně bych chtěla vědět váhu - snad mě neporazí.
17. bře 2009 v 08:17  • Odpověz
Gabi jj za sebe nový ale nikomu to nevnucuji, třeba někdo chce použitý tak jeho věc. Já ho budu brát na tom Mimistylu asi... u Terky jsem to nechala na poslední chvíli a pak jsme ho sháněli po celé Ostravě jak trubky a v Babyexpertu o 500 snad dražší. To už měla Terezka 2 dnytak to muselo být hned. Takže teď ho chci už mít doma.
Žabi tak pěkný oddych na monitoru, kam jdeš? do porodnice nebo u dr? Já chodila do fakultky a tam to bylo šílené... lidí jak mraků a nechutné čekání. Teď má monitor už moje doktorka,tak snad to bude ok.
Holky kdo jste byly na cukrovce, kde jste byly? a za jak dlouho byly výsledky??? mě dala žádanku a číslo do fakultky, tam jsem nebyla, tak bych chtěla vědět, jak to chodí.
17. bře 2009 v 08:29  •  2 děti  • Odpověz
Žabi dík za info :wink: Taky se milíbí barvy a má moderní design :wink: Uvidím no,taky už nezbývá moc času tak musím pohnout :grinning:
Já mám poradnu ve čtvrtek,taky se vždycky hrozně těším na ulttrazvuk,naštěstí mi to vždycky vyjde,že je manžel zrovna doma a jde se mnou kouknout co je u Paťulky nového :grinning: Dr mi minula říkal taky že nás poměří a řekne mi váhu,tak jsem zvědavá...podle toho jak vypadám to bude tak 10 ti kilové mimi :grinning:
Tak at ti to dobře dopadne :slight_smile:
17. bře 2009 v 08:29  • Odpověz
autor
Gabi no teda koukám že ti fakt nezbývá moc času. Ale v tom Polsku je dobré že nemusíš čekat a aoni ti ten kočár dají hned. Určo se jedte mrknout. Na živo vypadá fakt krásně a má taky lehké ovládaní.
Zuzi já jdu na monitor ke svému dr. tak je to v poho a hned pak mě veme na prohlídku, tak tam nemusím čekat. Jinak já jsem byla na cukrovce, ale v Medcentrum , kde mám i svého doktora. Nikdo tam nebyl, sestra mi vzala krev, vypila jsem tu vodu a pak jsem dvě hodky čekala a pka mi brali znova krev. Takže v poho. No jo, na fakultce je všude plno lidi, to si nevyberem. Ale to zvládneš
17. bře 2009 v 08:36  • Odpověz
Zuzi já byla na cukrovku na Fifkách,šla jsem bez objednání hned ráno v sedm a brali mne přednostně,bylo tam lidí jako much,ale moooc hodné setřičky,už jsem psala jak jsem tam dvě hodiny kolabovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:...Druhý den jsem si vyzvedla výsledky.
Jinak na ozvy budu chodit do porodnice,ale dr mi vždycky pustí srdíčko přes ultrazvuk,je to supeer :slight_smile:
Jo žabi oni tam mají všechny barvy od těch různých kočárků,nebo je můžou hned sehnat?Asi ukecám manžu a sjedem tam hned tento týden,než mi zase odjede...ptž už to chci mít fakt z krku :slight_smile:
17. bře 2009 v 08:53  • Odpověz
Jo ale mi brali krev třikrát,to prý dělají jen tam-to jsem něvěděla a ta hodnota po hodině mi vyšla zvýšená,ale dr říkal,že pro něj jsou důležité jen první a poslední odběr....
17. bře 2009 v 08:55  • Odpověz
zabi ještě jedna otázka,nevíš jestli je v ceně i pláštěnka?
17. bře 2009 v 08:57  • Odpověz
Ahoj Holky :slight_smile:
Gabi:ten kočárek vypadá dobře, dokonce je i v černé...

K těm monitorům: byla jsem na prezentaci ve fakultce a paní říkala, že má životnost 2 roky, klidně i více dětí, ale pak konec..že ta elektronika je hodně citlivá a nefunguje na 100% a nestačí ani jen vyměnit desku.

Já na tu cukrovku nemusím, takže nic o tom nevím..
17. bře 2009 v 08:59  •  2 děti  • Odpověz
jj saly to mi právě taky někdo říkal o těch podložkách
jinak mi se taky líbí ten černý,i když nejsem až tak zastánce černých kočárků :wink:
17. bře 2009 v 09:07  • Odpověz
autor
Gabi jak jsme tam byli mi, tak tam měli ten smile twister ve všech barvách - čtyřech. Mohli jsme si ho hned odvézt. Ale těžko říct jestli tam mají ted ten nový . Uvidíš. A nevím jestli tam byla pláštěnka,a le většinou bývá u všch kočárech plaáštěnka - bud na sporták nebo na hluboký. My třeba měli na sporták a na hluboký jsme si museli dokoupit za 199kc. Takže v poho
17. bře 2009 v 09:13  • Odpověz
JInak my ten monitor kupovat určitě budeme..navíc by to měl být kluk, tam to riziko je ještě o něco vyšší..Na fakultce ho nabízeli za 2490 s dovozem, zapojením, odzkoušením a servisem..
Na netu nabízí i s prodlouženou zárukou na 48 měsíců..

Včera na kurzu nám vychvalovala ten Baby vak..já mám klokanku a dozvěděla jsem se, že není vhodná, až později, kdy dítě drží hlavičku..tak ji mám asi naprd :frowning2: vak e dá koupit už za 3 stovky, tak začínám uvažovat..
17. bře 2009 v 09:21  •  2 děti  • Odpověz
no prááávě a taky prý se líp nosí než klokanka...já měla u malého klok.a bolela mne záda a to jsem ho nosila jen po chvilkách,ale ted jsou už zase vymakanější....ale vak si chci taky pořídit,určitě jej využiju
17. bře 2009 v 09:25  • Odpověz
autor
Saly mě se líbí tento baby vak, ale nevím , spíš chci víc tu klokánku. Ale já to potřebuju jenom proto , když půjdu do obchodu - mám ho asi 10 kroků od baráku, tak at nemusím vytahovat kočár nebo mít mimčo na rukách. Jinak ho v tom nosit nebudu jako miminko http://mimishop.cz/minimimi/detail.php?zbozi=555793
Ale i tento je pkěný a je levnější.
http://mimishop.cz/minimimi/detail.php?zbozi=604110
Já mám vyhlídnuto toto: http://mimishop.cz/minimimi/detail.php?zbozi=555121
17. bře 2009 v 09:29  • Odpověz
Dobré ráno holky, tak už jsem v práci. :slight_smile: :slight_smile: Jak to tak čtu tak my už monitor dechu máme koupený akorát na další dítě už asi budeme muset koupit nový jelikož do dvou let další neplánujem. Ale dozvěděli jsme se hezkou novinku že v říjnu se manželově sestře narodí druhé dítko tak si ho půjčí ať aspoň absolvuje monitor dvě děti. :slight_smile: :slight_smile:
Jinak na kontrole jsme na výbornou celkově máme ve 33 týdnu +8 kg, tlak a vše ostatní v pořádku a příště 7.dubna už jdeme na ozvičky. Taky se to vyšetření provádí přímo u mého doktora tak aspoň nikam nemusím. :slight_smile: :slight_smile:
17. bře 2009 v 10:13  • Odpověz
saly mi taky bolely záda z klokanky. Tak jsem ji prodala na aukru a koupila šátek... ten nebo babyvak jsou určo lepší :wink:
holky já už se tak těšímna mimíska...ale ještě dlouhá cesta :slight_smile:
17. bře 2009 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj Hafi. Tak ty už jsi po kontrole. Mě to teprv dneska čeká. Ovšem nevím nevím jak tam vydržím ležet na ozvy, protože mimoušek se dneska od rána nezastavil a pořád se vrtí. Jé a další kontrola 7.dubna? to já možná budu rodit :grinning:
Tak vidím že jsme asi jedinní kteříl monitor nebudeme mít. Tak snad se nic nestane.
Tak já jdu ještě něco douklízet.
17. bře 2009 v 10:22  • Odpověz
autor
Holky kdo jste byly na prohlídce Vítkovické nemocnice - musím tam volat nebo stačí když tam s manželem příjdeme zítra na těch 12hodin? a kde tam je vůbec sraz?
17. bře 2009 v 10:28  • Odpověz
No já u Viktorka taky žádný monitor neměla a zvládli jsme to,ale zase si říkám,když je ta možnost,proč ne...i když si někdy taky říkám,že to je dost dobrý byznys...
:slight_smile: Hafi zdravím,to je fajn že jste s mimiskem ok :slight_smile: 8 kg to je super,já mám15...zatííím :astonished: :grinning:
17. bře 2009 v 11:00  • Odpověz
zabi přesně na tyhle babyvaky jsem se taky koukala a mám ho v plánu :wink: a nenarazili jste na ně někdo někde v Ově?raději bych ho koupila osobně.
17. bře 2009 v 11:17  • Odpověz
autor
No Gabi mám ten stejný problém, že bych ho ráda koupila osobně a vyzkoušela ale nikde jsem ho neviděla. Tak jsem se objednala ke kadeřnici - na příští týden na čtvrtek, tak doufám že neporodím, at nejdu jak čarodějnice do porodnice.
17. bře 2009 v 11:19  • Odpověz
zkouším hledat na netu ale nic :frowning2: ale ten obchod co jsi poslala v odkaze je levnější,než co jsem našla já :wink:
já byla minulý týdenu kad.po půl roce :astonished: hrůůůza a ostuda :grinning: naposledy jsem byla před svatbou :dizzy_face: a hned se cítím mnoohem líp :grinning:
Teď jsem byla barvit vlasy manželově tetě :slight_smile: ale sama se raději svěřím odboníkovi :wink:
17. bře 2009 v 11:30  • Odpověz
jako myslím hrůza že jsem tam nebyla tak dlouho,aby to někdo nepochopil špatně,mám super kadeřníka :slight_smile:
17. bře 2009 v 11:32  • Odpověz
Ty barevné vaky jsou moooc pěkné...nám doporučovala mimivak od emitexu..ty nejsou tak pěkně barevné, ale že ne ten víceučelový, ale obyč.Pak nám ukazovala nějaký od Pecha ,ale ten prý je jen na chvíli..je nějak jinak šitý a mimi tam pak nevejde a do emitexu prý tak půl roku..no já klokanku už mám(chicco go, takže pouvažuju ještě nad tím vakem.Tu klokanku nedoporučovala, že prý se mimi bortí páteř když je ve vertikální poloze, že nemá pevné ty meziobratlové svalíky a hlava mu na tu páteř tlačí a jsou z toho skoliozy, že je lepší tvar klubíčka..ale či ja vím.. :wink: no už ji stejně mám doma... :unamused:

Hafi: s tím monitorem jsem myslela 2 roky používání, tzn, že když rok to má první prcek, pak na dva roky schováš a pak to má rok druhý prcek, tak to má být spolehlivé.Ne 2 roky od zakoupení.A tím, že některá firmy dávají 48 měs, tak by ti to třeby vyšlo :slight_smile:
Ti třeba dávají 4 roky...
http://www.kocarky-shop.eu/monitor-dechu-nanny-cela-sada-130164.html

Zabi:Já byla ve Vítkovicích, volat předem nemusíš..., sraz je na příjmu
17. bře 2009 v 11:50  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.