• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Ahojte, holky :slight_smile:
Tak to vypadá, že dneska bych mohla být aspoň trochu použitelnější než včera, tak jakmile tohle dopíšu, jdu na nádobí :wink:
My máme na nošení šátek - asi se mi nebude furt chtít trajdat s kočárem - třeba na nějaký výlet :wink: Jo a monitor asi taky kupovat nebudem! Usoudili jsme s přítelem, že jen pokud by se malá narodila dříve, nebo pokud by se vyskytly nějaké zdravotní problémy.
Fuj, dneska se mi pipinková tlačí nějak dolu a není to zrovna příjemné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2009 v 11:58  • Odpověz
Saly to mimi v klokance stejně nebudeš mít nikdy dlouho,aspon já to vidím jako zabka,do obchodu na skok ap.já bych to neviděla až tak dramaticky s tou skoliozou,každopádně mi vak přijde pohodlnější pro maminku i mimčo,proto ho chci,ale nemám vyzkoušeno...Jo a už se těším až půjdem v létě na hřiby s mimčem ve vaku :slight_smile: manžel je super hledač hřibů :grinning:
17. bře 2009 v 11:59  • Odpověz
No ahoj Andu :grinning: já mám taky plný dřez,už se chystám od rána,snad to ještě dnes vyjde :grinning:
17. bře 2009 ve 12:01  • Odpověz
Já ho teda zatím asi pořizovat nebudu a počkám si na vaše zkušenosti :grinning: a kdybych pak usoudila, že se šikne, tak dokoupit si ho můžu vždycky, že?
Ahoj andu, tak já už mám uklizeno, měla jsem tu dopo na návštěvě babču, tak jsem uklízela brzy ráno..
Já jdu dělat obalovaný květák, a´t máme něco na véču..
17. bře 2009 ve 12:05  •  2 děti  • Odpověz
Jéje, Gabi, ani nelaškuj, že to neudělám ani dnes! :grinning: Musíííím! :grinning: Kurnik, ale už jsem dávno u toho dřezu měla stát! :grinning: No nic, pouštím si nějakou hudbu a jdu na to! :wink: A pak asi udělám zapékané těstoviny (nebo brambory :wink:) ať to vypadá, že jsem toho stihla hrozně moc :grinning:
17. bře 2009 ve 12:14  • Odpověz
Ty tam ještě nejsii?? :grinning: Myslela jsem sebe že dnes fakt musííím :grinning: tak teda už idu :grinning:
17. bře 2009 ve 12:15  • Odpověz
Já si asi uvařím vysoce výživnou a zdravou polívku ze sáčku :grinning: když mi se tak nechce vařit sama pro sebe :confounded:
Naštěstí zítra se mi vrátí domů můj drahý manžel,tak zaze budu jíst 4 dny pěkně poctivě :grinning:
17. bře 2009 ve 12:17  • Odpověz
Hihi, Gabi, no já musím taky :grinning: Už to teda skoro mám, ještě nějaké zbytky, co se mi nevešly na odkapávač, ale to už snad zvládnu! :grinning: Ale teda to stání u linky, noo, nic moc :confounded: :wink:
17. bře 2009 ve 12:55  • Odpověz
já taky už to mám heč :grinning: ale to stání u linky.... :unamused: já už nejsem schopná ani vytřít a vysát,jsem z toho úplně bolavá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2009 ve 13:05  • Odpověz
Holky to chce přece myčku!!! :wink: na tenhle spotřebič nedám dopustit...já celkem vařím, naučili jsme se jíst teplé spolu kolem šesti odpo a přes den se taky odbývám..včera jsem nakoupila zeleninu, tak si udělám aspoň mrkvový salát.. :slight_smile:
17. bře 2009 ve 13:06  •  2 děti  • Odpověz
ahoj andu.
uff tak to se mi ulevilo, že dva roky užívání. Ještě jsem se ani nestihla podívat do krabice. :grinning: :grinning: To by teda fakt bylo naprd, kdyby to mělo životnost jen dva roky od výroby a né dva roky používání. Jsem to ale trumpeta. :fearful: :fearful: Andu mě by se taky nechtělo, ale člověk se vždycky tak nějak dokope. Ono je to potom příjemné koukat jak je to všechno vcajku.
Já dnes asi dorazím sama na kurzík. Manža má ve dvě hodiny měření a neví jak dlouho se tam zdrží tak říkal, že už pak nepůjde a raději zajede pro ten počítač k bratránkovi ať může zavolat ty internetové maníky a přes víkend by nám mohli nainstalovat netík. Teda to jsou naše růžové myšlenky ještě se uvidí. No jinak co se mimouškového pohybu týče tak má asi dneska nohy pěkně zapřené o žebra, jelikož už tu v práci nemůžu usedět.
17. bře 2009 ve 13:09  • Odpověz
Noo, Saly, myčka bude, až přítel prodá byt! Už se nemůžu dočkat! Naši mají už nějaký ten rok (a to hodně let :grinning:) a jako luxus! Už jsme si dokonce i jednu na netu vybrali, má vše, co požaduji, a teď ještě ten detail - peníze - a myčka je doma :grinning: Do té doby to budu muset nějak zvládat sama! :wink:

Žé, Gabi, to stání jako fakt není úplně ono! Vysávala jsem v pátek a to jen 2 místnosti a myslela jsem, že u toho vyplivnu duši - jako mazec už docela noo :grinning:
17. bře 2009 ve 13:11  • Odpověz
no andu nejhorší je,že já nemůžu ani stát ani sedět ani ležet,tak už asi fakt jen porodit a je klid :grinning: Včera jsem četla malému pohádku na dobrou noc a úplně jsem se u toho zadýchala...takže už ani mluvit :grinning: :sweat_smile:
JOoo myčku mám taky v plánu,jen pořád čekám na ten úvěr :grinning:
17. bře 2009 ve 13:18  • Odpověz
jé já se mám,zrovna jsem dostala od tety výborné palačinky s jablíčkama,tak nezůstanu u polívky ze sáčku :grinning: hurááá :grinning:
17. bře 2009 ve 13:34  • Odpověz
No vidíš, Gabi, a máš vyřešeno :wink: U nás taky nakonec změna plánu. Drahouš se prý nají někde v centru a já si udělám brokolici s bramborem (to on nejí) a večer nám přijede ovarové koleno :wink: Tedy, přijedou naši, kteří si teď dlabou ve Znojmě a tam právě mají to koleno naprosto výýýborné, tak prý budou hodní a dovezou nám ho :wink:

Jo a přesně jak říkáš, porodit a "klid" :grinning:
17. bře 2009 ve 13:41  • Odpověz
palačinky bch si taky dala :stuck_out_tongue_closed_eyes: já tlačím ten mrkvový salát.. :grinning: a holky kdy vám to cca začlo, že už člověk není schopen nic dělat? já jsem 25tt a jsem zatím OK.jen ty ohýbací práce mi moc nevyhovujou, právě to luxování..
17. bře 2009 ve 13:44  •  2 děti  • Odpověz
hele andu na klid v nejbližší době zapomeň :grinning: ale aspoň budu zase já ve svém těle,teda doufám že těch sto kilo dám dolů jako poprvé :wink: i když prá po třicítce už to nejde :frowning2:
jo kolínko,tak si nech chutnat :slight_smile:
17. bře 2009 ve 13:47  • Odpověz
saly obávám se že u mne to začalo dnem oplodnění :grinning:
17. bře 2009 ve 13:48  • Odpověz
No, Gabi, proto jsem ten klid dala do uvozovek! :grinning: A jinak mám podobný pocit - od té doby co jsem těhu, jsem jakási prapodivně lemroidní! :grinning: Ale né... Jako hrozný byl začátek - to jsem fakt spala furt, a tím myslím opravdu furt:grinning:, a teď to začalo tak měsíc zpátky... A už ji chci fakt vyplivnout a muset něco dělat. Páč takhle sice taky musím, ale nějak není nic, co by mě k tomu donutilo! Obávám se, že Amelinčin řev, že má hlad, mě chladnou nenechá! :grinning:
17. bře 2009 ve 14:18  • Odpověz
Já bych řekla že v poho byla část druhého trimestru,první čtyři měsíce na houby,únava a nevolnosti a omdlívačky a ted asi taky ten měsíc zpátky to stejné v bleděmodrém :frowning2:
17. bře 2009 ve 14:37  • Odpověz
Teda, já musím zaklepat, že jsem "jen" spala a vylézal mi nehorázným způsobem ekzém... To spaní se mi vrací v plné parádě, tak aspoň, že ekzém můžu krotit mastmi :wink:
17. bře 2009 ve 14:50  • Odpověz
Tak to já zase klepu, že mi nic není ani nebylo.Jen mě občas pobolívají záda.Unavená se necítím vůbec, asi proto, že v noci spím jak zabitá ráno se budím celkem odpočinutá..ale třeba to ještě přijde :unamused:
17. bře 2009 v 15:05  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak jsem zpátky z kontroly. No nevím. dneska jsem byla už málo od toho aby mě dr. poslal do porodnice. Prý už je vše přichystané a miminko naštelované. Mám strašně vysoký tlak 155/110 a tak jsem tam musela zůstat dýl a pořád měřit jestli neklesne. Nakonec asi po hodině se umoudřil a naměřili 150/90. No prý porod můžu už očekávat každým dnem - prý si netroufá tipnout jestli se vůbec příští týden v úterý uvidíme. Jo a asi třetí den mám šílené nateklé nohy a ruky - přes celý den . No tak jsem zvědavá.
Tak u nás třeba už zachvíli bude veselo.
17. bře 2009 v 15:35  • Odpověz
zabi já ti taaaak závidím :wink: taky bych už na to chtěla vlítnout :grinning:
saly to máš fajn,já měla taky první těhu úplně v poho,akorát ten poslední měsíc už to šlo ztuha :slight_smile: teď je to nebe a dudy,ale pořád by mohlo být hůř...klepu na dřevo :slight_smile:
17. bře 2009 v 15:47  • Odpověz
Zabi :slight_smile: tak to je mazec..aby jste už nepřijeli v úterý dva.. :slight_smile: taky bych chtěla raději dřív než přenášet.. :slight_smile:
17. bře 2009 v 15:49  •  2 děti  • Odpověz
autor
No holky uvidíme jak to nakonec bude. ALe taky bych byla ráda kdybych to už měla za sebou - to by mimoušek nemusel ani tolik vážit.
saly a sraz byl na těch 12hodin na příjmu ? to je ten pavilon I ? to je někde v přízemí?
17. bře 2009 v 15:58  • Odpověz
ahoj holky zdravím Vás, u mě vše zatím v pořádku jsme v týdnu, začátky hrozné jen jsem zvracela, bylo mi těžko od žalůdku a stále pocit hladu, teď už to je lepší, teď se mi chce pořád spát, jsem strašně unavená nechce se mi nic dělat, co všeho se musím strašně přemlouvat, byla jsem vždycky šíleně hyperaktivní a teď ??? jen ležím a nehýbu se :grinning:
17. bře 2009 v 16:56  • Odpověz
no já teda píšu chtěla jsem napsat v 9 týdnu

zítra jdu na druhý ultrazvuk tak se těším, už by mělo být miminko více vidět
těhotenský průkaz ještě nemám doktor ho dává až ve dvanáctém týdnu což mě překvapilo, protože ho holky kolem mě měly dříve, ale co na tom sejde je to jedno ne
17. bře 2009 v 16:59  • Odpověz
Žabi tak to se blíží porod je za dveřmi, jak vyleze tlak, je jasno :wink: řekla bych do týdne máme miminko tu!
Berryl já jsem dostala průkazku v 13tt neboj, je to normální...buď ráda, že ti to polevilo, já se trápila do 16tt a normálně jíst jsem mohla od 19tt :grinning: hlavně ať je vše ok
17. bře 2009 v 17:06  •  2 děti  • Odpověz
tak to jsem ráda, je to děs, neznám takový pocit, připadá mi, že i moc jím, ale já mám fakt hlad
v noci se budím hlady nebo na wc, pak jsem samozřejmě unavená, protože se mi nepodaří hned usnot :o(
ani nemluvím o tom, jak moc jsem protivná na manžela, ale všechno mi vadí!
nechce se mi ani ven, doma mi je dobře, ležím, čtu, dívám se na tv atd. však to známe, už se těším až se oteplí a já se konečně budu těšit ven na sluníčko

jo a nejhorší je, že všude píšou, že mám samozřejmě jíst zdravě, to se to řekne, já jsem vždycky jedla hodně zdravě, nejím salámy, pečivo, sladké atd no a teď? mám vše naopak čím více nezdarvé tím lepší, za hranolky od MC donalda bych dala všechno :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2009 v 17:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.