• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
autor
Zuzi to mi ani neříkej že fakt budu už rodit. Já si to najednou neumím představit. No ale co, doktor se může taky spléct a třeba budu rodit až za 3týdny. Uvidíme jak se mimouškovi bude chtít ven.
Berryl já jsem taky ze začátku nebyla použitelná - nevíím jak jsem dokázala chodit do práce. Pořád jsem totiž spala ale zase naopak jsem vůbec neměla chut na jídlo - tak yjsem zhubla, to bylo dobrý. A na smažené jídla jsem se nemohla ani podívat - žila jsem jen na mandarinkách - těch jsem snědla hoooooodně. No střed těhotenství super, ale ted se mi vrací ta neskutečná spavost a únava. Zítra držím pěsti at je miminko v pořádku.
17. bře 2009 v 17:30  • Odpověz
zabi děkuji, ještě jsme v začátku tak člověk nikdy neví, ale ani si nepřipouštím, že by mohlo být něco v nepořádku!!!

holky někde jsem četla, že plodová voda se miminku v těle mění 4x denně, slyšely jste o tom něco?
17. bře 2009 v 17:41  • Odpověz
Berryl, tak to máš úplně samé, co jsem měla já... Teda nezvracela jsem atd. ale ta únava, žravost a protivnost, no jako bych to psala já sama :wink: A jak píše Žabka, únava se mi teď vrací...

Jejda, Žabi, tak ty už jsi připravená rodit, joo? Tak abychom se ještě stihly potkat! :wink:
17. bře 2009 ve 22:52  • Odpověz
Dobré ráno holky,
jejda žabi tak to držím pěsti ať to ještě do srazíku vydržíš. Jinak hlásím že olejíčky jsem ti koupila mandlový masážní 200ml a na zavinování dělohy taky. Tak kdyby něco tak mě pak budeš navigovat a já ti to dovezu do poruby. :wink: :slight_smile: :slight_smile: Jo a jinak jsem vybafla na Kamču olejíček na zavinování hráze tak na mě vytřeštila oči tak jsem se hned opravila, jelikož jsem si uvědomila co jsem plácla za kravinu. :grinning: :grinning: :grinning:
No a jinak jsem si koupila olejíček na masáž hráze a pak jsem si od Kamči nechala namíchat z různých vůní olejíček na masírování na předporodní bolesti. Předpokládám dle svých bolestí již teď, že budu trpět na bolesti kříží před porodem, tak se už chystám. Ještě jsem si řekla, že dneska si prolítnu veškeré materiály co nám dala Kamča na kurzu a už si podle toho nakoupím. Příští týden začínám. :slight_smile: :slight_smile:
18. bře 2009 v 07:34  • Odpověz
super dnesk svítí sluníčko snad to vydrží. :slight_smile: :slight_smile: Hned se lépe vstávalo do práce (no ehm zalehli jsme s Honzou ve 20:00) tak to bodejď, že jsme vyspaní. :grinning: :grinning:
18. bře 2009 v 07:35  • Odpověz
Ahojte, holky :slight_smile:
Tak mě dneska taky vzbudilo sluníčko, ale zatím koukám jen přes okno a řekla bych, že žádné vedro tam asi nebude, což?! :sweat_smile:
Hihi, Hafi, to Kamča musela čučet, co to po ní chceš! :grinning: Teda, takže ty už se začínáš vybavovat, jo?? No s těmi kříži mám pocit na tom budu obdobně jako ty... Se zádama skuhrám normálně a teď je to docela mazec. Proto jsem se minule Kamče tak ochotně nabídla, že na mě může předvádět masáž :grinning: Prosím tě, můžeš mi prozradit, kolik stály ty tvé dvě věcičky?? Jako olejíček na hráz si příště nebo na józe určo taky koupím a ten druhý uvidím :wink: A asi tu levanduli, i když její vůni moc nemusím... Ale jestli je tak zázračná, jak Kamča říká :wink:

Jinak já se dneska chystám s kamarádem do centra. Chci skočit na VZP a mám vyhlédnutou těhu sukýnku v sekáči, tak hezky potrajdá se mnou :wink: Přítel z toho má teda radost - se škádlíme, páč je to můj bývalý přítel :grinning:, ale ví, že jsem hodná žena a kamarád hodný muž jiné ženy, tak si z toho spíš děláme srandu :wink: :grinning:

Teď jsem si uvědomila - některá zvás taky chtěla olejíček, že?? Která z vás to holky byla, přiznejte se! :wink: Že bych ho vzala na ten srazík příští úterý... Jestli to teda platí! :wink:
18. bře 2009 v 08:33  • Odpověz
autor
Dobré ráno.
Jé Hafi ty jsi zlatíčko že jsi mi to koupila. No já mám v úterý kontrolu u dr. Jdu na 12hodin na monitor a pak musím počkat do 13hodin na prohlídku. No tak pak bych hned jela za vámi na srazík. Kdybych náhodou porodila, tak tam za vámi pak pošlu manžela. Nebo by tě počkal před kurzem. To by se nějak udělalo. Ale já doufám že ještě vydržím - chci vás vidět!!!!!!!!!!!!!!
No dneska je venku fakt krásně. My jedem s manželem do těch Vítkovcich na tu prohlídku a pak pro hrací deku a pak asi půjdeme na procházku. Už se těším. Doufám že počasí vydrží.
Dneska se jdu zeptat k dětské doktorce jestli nás veme, tak jsem zvědavá.
18. bře 2009 v 08:45  • Odpověz
Jé, Žabi, koukám, že už ti naskočilo, že jedeš 38. týden :wink: Tak to jsem zvědavá, jak dlouho u tebe mimin vydrží :wink: Ale do úterka by to ještě zvládnout mohl, což? :wink: Jé a už máš vše nachystáno? :wink:

Tak holky, v kolik v to úterý? :wink:
18. bře 2009 v 08:57  • Odpověz
jejku tady ještě někdo chtěl olejíček, ani jsem si nevšimla, sem nějak asi ten příspěvěk přeskočila. No ještě že tam chodíš ještě andu na jógu.
No žabi taky doufám, že ti mimi vydrží do příštího týdne v bříšku ať se můžeme sejít. No piště piště v kolik ať vím jaký vlak si najít. Žabi doufám, že pak poreferuješ jak vypadají ty vítkovice, no a taky doufám, že pak pošleš sms a nebo manža tu napíše a přihodí foto. Teda až bude mimi na světě. :slight_smile: :slight_smile:
18. bře 2009 v 09:06  • Odpověz
jojo andu to teda koukala co to chci. Jo a ceny ti napíšu až zítra vůbec si to nepamatuji a účet jsem od toho nechtěla. je to na těch krabičkách a lahvičkách napsáno. :wink:
18. bře 2009 v 09:09  • Odpověz
autor
No holky včera mě doktor docela fakt vyděsil, tak taška už je zblalená, a ještě jsem včera žehlila mimi věci. Tak už mám vše nachystané. AKorát se mi nechce povlíkat postýlka - aby na ní nebyl případně zbytečně prach, tak jsem zaukolovala manžela. To zvládne.
No já dorazím v to úteýr trošičku později - do dvou bych tam mohla být. Musím na tu kontrolu.
Jo a sms určo pošlu a fotit budeme taky , tak musím ukázat manželovi jak tady dát fotečky.
18. bře 2009 v 09:14  • Odpověz
Tak já nevím, ženy, třeba kolem 1. by ten srazík šel? :wink:
18. bře 2009 v 09:20  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Ono to z okna vypadá krásně ale je tam pěkná kosa :unamused:a úplně ledový vítr :confounded:
Já uvažuju o tom oleji na zavin dělohy,je to k něčemu?Vy jste určitě vyškolené z kurzu co? :wink:
Včera mi taky kámoška říkala že jsou fajn homeopatika Arnika po porodu na lepší regeneraci organismu, hojení ran...
18. bře 2009 v 09:27  • Odpověz
za mne v jednu ok :slight_smile:
18. bře 2009 v 09:28  • Odpověz
autor
Za mě taky klidně v jednu, ale jak jsem psala, dorazím později, ale to tam ještě budete, že jo?
18. bře 2009 v 09:34  • Odpověz
to víte že jo takže plus mínus v jednu. :slight_smile: :slight_smile:
18. bře 2009 v 09:42  • Odpověz
no já myslím, že všemocný není, ale když ta možnost je tak proč tělíčku přírodními věcmi nepomoct. Homeopatika mám taky ráda, lepší než chemie. Takže já si taky ještě příště dokoupím ten olejíček na zavinování dělohy a taky si pak koupím čajík na kojení od Weledy, i když teda já moc na čajíky bylinkové nejsem. :slight_smile: :slight_smile: Jé holky já už se tak na vás těším. :wink: :wink:
18. bře 2009 v 09:44  • Odpověz
Ahoj holky,tak já taky počítám s úterkem ve 13hodin(na oběd) :grinning: akde? stejně jako to mělo být minule? Nevíte jestli se tam dá někde zaparkovat?

Ten olej na masáž hráze jsem chtěla já..andu pokud bys mi ho koupila, byla bych ráda,měl by být za 122Kč,peníze ti můžu poslat na účet nebo dát v to úterý.

Jinak ještě jednou nabízím, že pokud některá chcete dětské vlhčené ubrousky na prcku pro malé, prodávám je za 10, 25 a 30 Kč..za půl ceny než v obchodě..foto můžu poslat na mail.
Andu ty jsi před tím mi psala, že si nějaké vezmeš, ne? Pokud ještě chceš..písni mi do IP
Dovezla bych je sebou na sraz..
18. bře 2009 v 09:52  •  2 děti  • Odpověz
Jejku Saly tak to si měla více řvát, že chceš ten olejíček. :wink: :wink: :wink: Jo dá se tam zaparkovat přímo za tou pizzerií jestli teda chcete zase jít do Giovaniho, minule jsme seděli v nekuřáckém oddělení a bylo supr. Akorát asi by bylo dobré tam zavolat a reservovat stůl, jelikož tam bylo dosti plno, ale tehdy to zas bylo odpoledne. :sweat_smile: :sweat_smile:
18. bře 2009 v 10:11  • Odpověz
Já souhlasím s místem i časem :slight_smile:
18. bře 2009 v 10:36  • Odpověz
JJ, ten olejíček bych moooooc chtěla :grinning: pokud to nevyjde, nic se neděje..mám na masáž času dost..včera jsem si koupila v DM lněné semínko a ještě se musím podívat po tom čajíku z maliníku...
já teď mizím jdu na nehty a s kámoškou na oběd, pak se zas přihlásím.Ahoj :slight_smile:
18. bře 2009 v 10:43  •  2 děti  • Odpověz
Zrovna mi mamka přivezla 3balíky plínek,tak máme slušnou zásobu,mají v tescu akci na ty jejich fialové 2+1 zdarma,takže mám za 500 2x mini 80ks a 1xmidi 68ks,prý jsou dobré,mamky si je chválí,šly tam na dračku :wink: dobrý kauf ne? :slight_smile:
18. bře 2009 v 11:06  • Odpověz
no gabi super - zlatá mamča. Taky jsem četla na netu že ty fialové tesco jsou dobré. Nám včera přivezl švagr jedno balení z dm plínek co používali oni měli nějakou slevu jako členové dm-clubu. Ale plánuji užívat taky ty tesco nebo ještě si kámoška pochvalovala huggisky.
Saly když tak mi prosím taky přiber na srazík pak nějaké ty vlhčené ubrousky na prdýlku. :grinning: :grinning:
18. bře 2009 v 11:17  • Odpověz
já si koupily ty DM balíček newborn do porodnice.Huggisky jsem používala pro malého,byly super a levnější než pampersky,chce to vykoušet.
saly já bych si taky vzala balíček,za ty prachy :wink:
18. bře 2009 v 11:24  • Odpověz
páni to bude obchodování na srazíku :grinning: :grinning:
18. bře 2009 ve 13:09  • Odpověz
Holky co říkáte venku to je parááádička počasí cooo??
18. bře 2009 ve 13:13  • Odpověz
No to jo gabi ale tak za oknem. Málem nás s kolegou sfouklo jak jsme šli na oběd. :grinning: :grinning:
18. bře 2009 ve 13:18  • Odpověz
ale vypadá to už optimističtěji
:wink:
18. bře 2009 ve 13:18  • Odpověz
no když jsem to psala tak se taky prohnala černočerná vichřice se zmrzlým sněhem a ted zase svítí sluníčko...to je síla :astonished:
18. bře 2009 ve 13:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.