• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
ahoj holky, tak jsem dneska byla na ultrazvuku, miminko má 2,5 cm a vše je v pořádku, přidala jsem fotku do alba, nedávno jsem zjistila, že čekám mimi a teď už ho sleduji jak roste, strašně rychle to utíká :o)
18. bře 2009 v 18:03  • Odpověz
ahojte holky, tak ja teda v utery taky dorazim, ale asi trochu pozdej, koncim o pul jedne ve skole a jeste musim skocit na obed do jidelny... :slight_smile: ale uz se na vas tesim!!!
berry: to je kraaasny, uplne jsem si vzpomnela na svuj zacatek s Tobinkem....zavidim, uz se tesim az zase budu tehu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. bře 2009 ve 22:18  • Odpověz
Jé, holky, tak to vypadá, že se nás tentokráte sejde trochu víc :grinning:

Saly, ten olejíček ti vezmu a pk to nějak pořešíme :wink: No nic, trochu jsem se zapomněla se spaním :grinning: a zítra mám vstávat, páč musím na pracák :unamused: , tak už jdu chrupkat. Tak jestli tu ještě někdo je, tak dobrou noc :wink:
18. bře 2009 ve 23:16  • Odpověz
Dobré ránko,
teda andu ty jsi ponocník. :wink: :slight_smile: V takovou hodinu příspěvek to já už měla hlubokou půlnoc. :grinning: :grinning:
19. bře 2009 v 06:54  • Odpověz
Bré ráno :slight_smile:
No nějak jsem byla nucena přemoct únavu v 5 hodin odpoledne a byla jsem odtáhnuta do Ikea, pak jsme si šli koupit nějaké mňaminky a u toho jsme zabrousili do rockpointu, kde mejí slevy a koupila jsem drahému na narozky kalhoty. No a přijeli jsme v 9 a už se mi nějak spát nechtělo... :astonished:
Akorát teda teď jsem trochu mimo :sweat_smile: Teda tahat těhuli takhle brzo ráno na pracák, no kdo to kdy viděl?! :grinning:
19. bře 2009 v 07:29  • Odpověz
no to teda andu to je drzost. Tak už ty ceny vím olej na masáž hráze stojí 118,-, ten olejíček na masírování k porodu nebo do aromalampy apod. použití tak ten stál 100,- a jinak na zavinování dělohy je olej za 140,- a masážní mandlový olej je za 216,-.
19. bře 2009 v 07:35  • Odpověz
Super, Hafi, dík za vyčerpávající info :wink: Tak to je super, má to myslím i trochu levnější, než normálně olejíčky kupuju... No i tak to ale budu muset nějak rozdělit, páč teď jsem utratila víc než jsem předpokládala :sweat_smile: A mám pocit, že to mi ještě spousta věcí pro pipinkovou chybí :pensive: Inu co už! Hlady neumře, hadříků má dost, takže neumrzne... No Asi by u nás už přežila! :wink: :grinning:

V pátek měla termín moje sestřenka a furt nic. Tak prý jestli neporodí do pátku, už si ji nechají v nemocnici... A asi budou vyvolávat. Tak jsme s maminou usoudily (sestřenka si taky nenechala říct, co to bude), že to je kluk, když tak strašně zdržuje! :grinning:

No nic, tak já valím, ať to mám za sebou :wink:
19. bře 2009 v 07:40  • Odpověz
jasan andu tak přeji dobré pořízení ať to na pracáku utíká. No já jsem taky nechtěla ven. Mamča dvakrát byla v porodnici s tím, že ji poslali domů a pak jak už si ji tam nechali tak to bylo na hodně dlouho prý už mezitím přišly a porodili aspoň pět maminek. :grinning: :grinning: tak že bych byla kluk??
19. bře 2009 v 07:44  • Odpověz
autor
Dobré ráno.
Tak včera jsme nedorazili do Vítkovické nemocnice - manžel měl v práci poněkud fofr a nestihl to. Takže další pokus bude příští týden - teda pokud už nebude pozdě :grinning:
Jinak včera jsme dodělali finální úpravu ložnice - různé dětské dekorace jsou nalepeny na zdi jak mají být a už jenom teda to mimčo nám tam chybí. Dneska ještě vyžehlím povlečení do postýlky a vše hotovo.
Dneska se jdu mrknout k dětské doktorce jestli nás veme. Mám to kousíček od baráku, tak si udělám i takovou mini procházku - venku svítí sluníčko a vypadá že tam bude pěkně.
Jo holky chtěla jsem se zeptat - nepsala jste tu některá že jste si koupili kojící podrsenku v Polsku? My se tam asi v sobotu chystáme prrotože mamka chce novou kuchyň, tak tak sní pojedeme - no jo, tatka nebude 2-3měsíce doma a mamka bude zase dělat rekonstrukci, tak jako pokaždé :grinning: . Hafi vy jste si kde tu kuchy'n objednávali?
19. bře 2009 v 08:32  • Odpověz
Ahoj žabi, my si objednávali kuchyň u jednoho pána z Horních Marklovic, je moc šikovný přijede, poměří, udělá návrh a za dobrou cenu jak už jsem tu psala, když to bylo u nás aktuální. No telefon na něho nemám jestli tak zítra dodám. Myslím, že ale i v Těšíně narazíte na šikovné, i když člověk by už chtěl s referencema. :wink: :wink:
Teda tak vy jste už kompletně nachystaní. No tak to klobouk dolů. U mě to teprve začne.
19. bře 2009 v 08:43  • Odpověz
autor
No mě se líbily kuchyně v Těšíně , a měli tam i dobré ceny. No tak uvidíme. Mamka se jde ještě mrknout k jednomu truhláři.
No jsem ráda že už je vše nachystané. Bylo toho dost.
19. bře 2009 v 08:47  • Odpověz
no mě to stačí psát a už se mi toho zdá hodně. :slight_smile: Ale na mateřské na to naběhnu a doufám, že to půjde. :slight_smile: Ono stejně budu každý týden v Karviné takže vždycky dokoupím další věci co si náhodou povzpomínám. :grinning: :grinning:
19. bře 2009 v 08:53  • Odpověz
autor
No já dokupovala pokaždé něco, protože jsem hlava děravá a nenpasala jsem si seznam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. bře 2009 v 09:05  • Odpověz
já si ten seznam napíšu a pak buď zapomenu seznam, nebo stejně něco zapomenu koupit. To máš jedno asi vědí proč dávají těch 6 týdnů mateřskou před porodem :grinning: :grinning:
19. bře 2009 v 09:21  • Odpověz
autor
No 6týdnů uběhne jak voda a stejně si myslím že na něco určo jsem zapoměla. Ale když jo tak se to dokoupí za pochodu. Neřeším to už.
Nic jdu k té dětské doktorce. Tak zatím čusík . pak se zase přihlásím.
19. bře 2009 v 09:35  • Odpověz
jasan dobré pořízení :grinning: :grinning:
To víš že jo přeci už není doba kdy by se muselo horkotěžko shánět. Dnes je všeho dostatek, takže jakmile bude něco chybět tak se dokoupí a máme šikovné manžílky takže ti jsou schopní taky něco koupit. :slight_smile:
19. bře 2009 v 09:51  • Odpověz
Tak já jsem zpátky z pracáku. Paní mi popřála, ať to zvládnem a v květnu až porodím se za ní přijdu zas podívat :grinning: A koupila jsem si lněné semínko a maliník, tak už jsem snědla jeden osemínkovaný chlebík na snídani a teď si asi uvařím čajík :wink:

Heh, Hafi, tak to nám zas s maminou nevychází další teorie na tip pohlaví miminek, sákryš! :grinning:Jsi nám to celé zhatila! :grinning:
19. bře 2009 v 10:33  • Odpověz
Ahoj holky,koukám že jste dnes ranní ptáčata :slight_smile:
Já se zrovna vrátila z poradny :slight_smile: malá má 2100 g,takže by neměla mít víc neř3,5kg,prý spíš míň :grinning: což je super podle toho jak kolosálně vypadám :grinning: jinak vše ok :slight_smile: pan doktor se opět rozplýval nad pipinkou :wink:prý že jako z Playboye :grinning: :grinning:srandista. Akorát mi minule vyšel rochu podlimit krevní obraz,tak jsem dostala železo.Tlak ok,trochu cukr v moči.Na další ko.jdu 9.4. a pak už do porodnice na ozvy,samo kdyby něco tak hned do porodnice.Jo a jinak ode dneška jsem nastoupila mateřskou :slight_smile:
Včera jsem si nachystala kabelu do por. ado ní co už mám,taky jsem hlava děravá :wink: tak tam už budu jen přihazovat co si vzpomenu.Jinak jsem dostala od sestřičky seznam,tak to mám aspo na papíře :wink: A jak píšete dnes není problém cokoli kdekoli dokoupit,jen ten kočár mi trochu leží v žaludku :frowning2:
19. bře 2009 v 10:50  • Odpověz
autor
Tak jsem se vrátila. Tak dětskou doktorku už máme - moc příjemná sestřička tam je a máme to asi 5minut od baráku - což je super. tak až příjdeme z porodnice, máme zavolat.
Jinak jsem byla nakoupit - dneska dělám na obídek zapečné kuřecí maso se žampionama a brambůrky. Už se těším.
Jé Gabi ty ještě nemáš ten kočárek vybraný? ty jo ale už jsi ve 35tt - to už by chtělo mít něco vybrané né? já dneska poprvé viděla jednu mamču s kočárkem jako máme my - ale úplně ten samý. Já už se tak těším jak budu trandit s kočárkem.
Tak já jdu vařit a pak se tu zase ukážu.
19. bře 2009 v 11:01  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Ty fialové Tesco plíny,kt.jste tu probíraly vyrábí firma u kt.jsem 7 let dělala, jsou to nejprodávanější plínky v ČR, takže je můžu v klídku doporučit.Navíc cena při akcích 2+1 vychází suprově.My je samozřejmě mimo jiné používat budeme taky(ale nemusíme je kupovat :grinning: )

Ubrousky vezmu na sraz do kufru a vyberete si co která potřebujete..

Zabi: Kojící podprdu jsem koupila v polsku na malé burze za 130 Kč a kuch.linku jsem objednala ve stolařství u velké burzy(dvoupatrová prosklená budova u kruháče, nahoře je nějaké elektro) a to kuchyňské studio je dole, mají tam i nějaké na ukázku.Byli jsme max spokojeni, přijeli, vyměřili,dovezli a namontovali(za odpoledne) fakt šikovní kluci, mám ji š roky, nic jí zatím nechybí a doporučila jsem je už mnoha známým, kterým se u nás líbila..

Andu, dík za ten olej, peníze ti dám teda na srazíku..jsem zvědavá jak až nás ta masáž hráze doma chytne
:wink:

Jdeme teď v neděli na 3h kurz příprava párů k porodu k Janě Čurdové a budeme si tam nějaké masáže olejíkem ukazovat, tak už se těším...myslím, že masáž hráze to ale nebude :grinning: :grinning:
19. bře 2009 v 11:09  •  2 děti  • Odpověz
tak to andu pardón jsem raději měla mlčet co?? A třeba to bude kluk. Já celý život slyším od taťky, že jsem se měla narodit jako kluk tak asi už ten příchod jsem měla jako kluk jen to něco navíc dole jsem neměla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Jé Saly to bude super. No já pročítala diskuze a hodně hodně pochval na ty fialové teskácké plínky. Gratuluji všem co v pohodě absolvovali poradny, pracáky a nebo návštěvu dětské lékařky. Vidím, že u všech vše v pořádku tak to je super a optimistik. Gabi tak gratuluji k nástupu na mateřksou. :slight_smile: :slight_smile:
19. bře 2009 v 11:20  • Odpověz
Hehe, Gabi, nad kterou pipinkou se pan Dr. rozplýval??? :astonished: :wink: :grinning: :grinning:

Žabi, ty jo, to je inspirace - furt přemýšlím, co uvařit... Hmm, ten tvůj nápad nezní vůbec špatně :wink: A zapékáš to se smetanou nebo tak něco??
19. bře 2009 v 11:23  • Odpověz
Já budu dnes dělat taky zapékané, ale brokolici.. :wink: sice ji moc nemám ráda, ale co bych všechno zdravého pro prcka nesnědla :slight_smile:
Já hlásím, že u´ž máme hotový pokojíček.Koupili jsme a natáhli koberec, ustavili postýlku a přebalovák a už zbývá ho jen naplnit, ale to nebude snad problém...aspoň se nám to tady trochu rýsuje
Gabi: včera mi psala kámoška, že má kočárek Atlantic Espiro z Polska asi za 6tis a upadlo ji teď přední kolo :frowning2: tak to jedou reklamovat, jsem zvědavá jak pořídí..já s těmi kočárky fakt nevím..včera se mi líbil v chiccu nějaký moon tak na něj chci teď mrknout :slight_smile:
19. bře 2009 v 11:36  •  2 děti  • Odpověz
Andu nad pipinkou naší malé Paťuly neee???!!! :grinning: :grinning:
Já dnes vařím na sladko :slight_smile: tvarohové šišky...
Holky a nevíte na kolik by mne vyšla aspon přibližně kuchyň z polska asi tak 3,5m?asi je to blbá otázka,ale já jen jestli se to vyplatí...když u nás bych ji pořídila cca za 35tis.
Zabi jj taky si myslím,žy bych už měla mít vybráno,chci právě zlanařit manžu aby se mnou zajel v sobotu do polska,než zase odjede...Jinak jéééé já se taky tak těším až budu kočárkovat a miminkovat
:grinning: a hlavně až to budu mít už za sebou :wink:
19. bře 2009 v 11:41  • Odpověz
Heh, Hafi, a neupadlo ti něco cestou ven?? :grinning: Noo, jsem zvědavá, kdo ze sestřenky vykoukne! :grinning:
19. bře 2009 v 11:42  • Odpověz
Saly,Atlantic už jsem teda škrtla ze seznamu,ua prvé jzdí jich fakt hodně a za druhé mi se s ním až tak dobře nemanipulovalo...
Chci se kouknout na ten Babypoint,co je podobný V-crossu,ale jestli má flauš.vnitřek,jak psala žabka,tak ho asi nechci...uvidím co bude v tom pol.třeba narazím na něco úplně jiného...
19. bře 2009 v 11:45  • Odpověz
autor
Andu já to dělám tak že si koupím od Vitany šikovné recepty - hřibkovou omáčku - je to v takovém sáčku stojí to 16Kc - mají různé na brokolici, francouzskou omáčku, zapečené filety .... a dám kuř. maso, žampiony, a smíchám ten ssáček s 250ml smetany ke šlehání - kupuji vždy OLMU. No a dám to zapéct na půl hodinky. Vyjde mi to na 3 porce obědů.
Jinak ten atlantic je skoro úplně stejný jako ten smile twister - a to jsem na diskusích četla že ten atlantic by měl být lepší. No holky fakt vám nezávidím. Ale moc vám přeji at už něco najdete.
saly a kde na té malé burze jsi tu podprsenku koupila? at nemusím běhat od čerta k Ďáblu. Jo a taky by mě zajímalo kolik si asi dala za kuchyn a jak velkou? at se trochu zorientujeme. A kolik si brali za to že ti to přijeli namontovat?
19. bře 2009 ve 12:06  • Odpověz
andu že by??? :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2009 ve 12:28  • Odpověz
tak my máme tak 7-mi metrovou linku a bez spotřebičů s tím, že teda nám tři skříňky atypicky upravovali a máme dvě rohové skříňky tak nás linka vyšla na cca 35.000,- teda plus mínus už je to nějaký čas tak nevím přesně myslím že to bylo 32.700,- ale raději jsem zaokrouhlila nahoru :wink: :wink: a odhad metrů je jen hrubý.
19. bře 2009 ve 12:36  • Odpověz
jo a je to se všim všady i s montáží. Akorát jsme měli jeden menší zádrhel, že si pán truhlář myslel že volal, že jako doveze linku a nevolal. Tak nás narychlo sháněl a skládal linku venku pod pergolou a večer na nás čekal a nosili to s manželem do garáže. Ale to byl jediný zádrhel :wink: :wink:
19. bře 2009 ve 12:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.