• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
a teď je vlastně kolik porodné?
25. črc 2008 ve 13:15  • Odpověz
strouzi nevím,myslím okolo 13000. To už abys začla šetřit, máš na to už jen 36týdnů :wink:
25. črc 2008 ve 13:22  •  2 děti  • Odpověz
ty jo už?? :grinning: manža teď docela vydělává tak myslím nebude problém
25. črc 2008 ve 13:24  • Odpověz
strouzku: tak to je fajn...a jakou barvičku? tu co máš v albu? já čekám na kolekci 2009 s napětím, ptž ty letošní se mi moc nelíbí... my máme marine a ta je dokonalá... ale máme jen sporťák...
25. črc 2008 ve 13:25  •  2 děti  • Odpověz
bouřka...já se bojím :cry:
25. črc 2008 ve 13:31  •  2 děti  • Odpověz
jj no já chci jane tu barvu co mám černo zelenou
25. črc 2008 ve 13:33  • Odpověz
strouzi: viděla jsi ji v reálu? Ona je spíš šedo-černo žlutá, taková ta zářivá jako zvýrazňovač. Ta se mi moc nelíbila
25. črc 2008 ve 13:34  •  2 děti  • Odpověz
jj viděla mě se to líbilo

holky mizím dojede manža do 10 minut psychicky se připravuju na oznámení noviny, večer se zase zapojím
25. črc 2008 ve 13:42  • Odpověz
Nakukuji, Beatka usla...
Zuzu, Terezka už chodí na nočník? My zatím ne, vůbec nevíme, jak ji to začít učit :confused:
Strouzku, jsme zvědavé na další testíky :dizzy_face:
25. črc 2008 ve 13:51  • Odpověz
Jojo, Strouzi a taky jsme zvědavé na reakci manžílka:wink:

Zuzu, v Porubě je bouřka?? K nám na Slezskou ještě nic nedošlo :astonished:
25. črc 2008 ve 13:53  • Odpověz
strouzku: tak ať to klapne
beranku: no občas chodí, někdy se něco povede, ale spíš je to náhoda. Zatím tomu moc nerozumí. Začli jsme okolo toho roku pomalinku... jsou děti, které jsou v roce a půl bez plen, ale pak se to může zase vrátit, dle mě je to moc brzo. Moje mamka začala s nočníkem, když jsme tam s malou byli právě v roce na narozeninách, no a od té doby, když si vzpomenu, tak ji dám... snažím se jí vysvětlit, co se do nočníku dělá... ale stejně je to stále víc v plínce než v nočníku :wink:
25. črc 2008 ve 13:53  •  2 děti  • Odpověz
Jinak ke kočárkům, plno je jich moc krásných, já osobně mám raději takové moderní...ale my jsme museli kočár vybírat podle našich specifických podmínek bydlení, bydlíme v pátém poschodí bez výtahu, do sklepa máme taky schody bez sjezdů, tak musíme mít hodně lehký kočár a nemohli jsme mít korbu, takže jsme používali vložnou tašku jako jediné možné řešení. Nakonec jsme kočár vůbec nevybírali, přišli do prvního obchodu, jeden kočár se nám zalíbil - viděla jsem ho v Irsku a připadal mi hrozně zvláštní a okamžitě jsme ho koupili, tak žádné studování, porovnávání nebylo. A jsme moc spokojení :wink:
25. črc 2008 ve 13:54  • Odpověz
Zuzu, tak čekáš příští měsíc //? :grinning: My budeme spokojení, když je uvidíme do konce roku, zatím to nehrotíme :wink:
25. črc 2008 ve 13:55  • Odpověz
U nás doma nočník zatím vůbec neřešíme, stéjně máme pocit, že jí to vůbec nic neříká a násilím ji tam dávat nebudeme :grinning: Počkáme pár měsíců a pak se uvidí...
25. črc 2008 ve 13:57  • Odpověz
A bouřka taky nikde, spadlo pět kapek a nic :confused: :wink:
25. črc 2008 ve 13:58  • Odpověz
beanku: já chci chci chci!!! ale těžko říct....
kočárek je zajímavý... jaká značka?? já teda moc neznám, ale kamarádka má starší holčičku, koupila jané, já si ho povozila a už jsem škudlila a šetřila. Lehounký je parádně, prostě ho miluju stejně jako svoje dítě :grinning:
s nočníkem není kam spěchat, já sama bych ji tam asi taky nedávala, ale ona někdy jde okolo, donese si ho do obýváku, sedne si na něj a volá na mě, sundám punčochy nebo bodyno a plínku a ona se vyčurá... tak uvidíme... ale je to ještě dlooouhá cesta
25. črc 2008 ve 13:59  •  2 děti  • Odpověz
Jé, holky, už bych si ty // taky dala :wink:

Jo a bouřku už slyším, ale zatím nám tu stále svítí sluňo:wink:
25. črc 2008 ve 14:02  • Odpověz
My máme kočár Graco, ale s tou vložnou taškou vypadá fakt zvláštně a působí hrozně malinký, ale ve skutečnosti má velikost naprosto normální :grinning:
Ty // vám moc přeji, sobě samozřejmě taky :grinning: :grinning:
25. črc 2008 ve 14:09  • Odpověz
beranku: jj, Graco znám :wink:
to čekání je hrozný... snad aspoň víkend trochu uteče, protože já bych nejradši testovala už teď, ale je to dost zbytečné, že... když ani nevím, kdy ovulace byla a jestli vůbec byla...
25. črc 2008 ve 14:12  •  2 děti  • Odpověz
No nic, holky, já se rozhodla, že uvařím, asi udělám kuřecí nudličky s česnekem, tak jdu na to :wink:
25. črc 2008 ve 14:12  • Odpověz
andu: dobrou chuť :wink:
25. črc 2008 ve 14:12  •  2 děti  • Odpověz
Tak já tento měsíc testovat opravdu nemusím, tak se budu těšit na snažení v tom příštím :grinning:
25. črc 2008 ve 14:14  • Odpověz
Tak a bouřka je už tady :unamused:
25. črc 2008 ve 14:19  • Odpověz
autor
Holky na mě jde únava. Asi se dostavil nedostatek spánku od úterý. Čekám kdy se mi ty oči zavřou a já tu usnu. Hrozné. Při představě že se ani o víkendu nevyspím :frowning2:
Ke kočárkům - líbí se nám Jane - ale ta cena :astonished: . I když vyděláváme dobře, tak mi to přijde dosti přehnané. Ale taky jsme našli V-cross. ale nikde jsem se pořádně nedočetla jestli ho už někdo má delší dobu a jak je spokojen. No na tohle máme ale ještě čas.
25. črc 2008 ve 14:40  • Odpověz
zabi: V-cross měla kamarádka a v jednom kuse na něj nadává. Jestli ti můžu doporučit tak kočárky Implast - Bolder. Jsou z Polska, lehké, prostorné, cena kompletu s autosedačkou okolo 13000... dělají 3kolky i 4kolky... no my jsme ho měli před Jané a max.spokojenost. Kdybych nebyla rozmlsaná Jané, zůstala bych u něj :wink: ale jen tip...
25. črc 2008 ve 14:42  •  2 děti  • Odpověz
Teda, holky, já toho svého chlapa uškrtím... Tak já vymýšlím, co dobrého nám uvařím, když teda nikam nechodí na obědy, tak mu volám, kdy přijede, jestli už můžu začít vařit a on na to, že už se byl najíst! :angry: :wink:

Jinak co se kočárků týče, mě se líbí klasické 4kolky... Ty moderní jsou sice taky moc pěkné, ale taky mi přijdou moc drahé :frowning2:
25. črc 2008 v 15:41  • Odpověz
andu: teda chlapa zabít...obrazně samo :grinning: tak si dej něco ty :wink:
to je počasí :frowning2:
jinak kočárky drahé jsou, ale je to párkrát za život, to zkousnu. No nemít chlapa, co vydělává tak bych si to taky nedovolila...
25. črc 2008 v 15:43  •  2 děti  • Odpověz
Zuzu, no já ho možná zabiju i neobrazně!:grinning: No tak prdím na něj a to co jsem si připravila, že nám uvařím si prostě dám sama a zbytek třeba zamrazím:wink:

No my to právě s těmi penězi nemáme tak veselé, dělá přece jen jen přítel a navíc teď začal v nové práci. Ale kdo ví, možná, kdyby se teď zadařilo, za těch 9 měsíců už na tom můžem být zas líp:wink:
25. črc 2008 v 15:45  • Odpověz
andu: tak tak, jen si dej...:wink: s penězma: kdyby to bylo jen na mě, tak bych si koupila tak možná TAKO...
25. črc 2008 v 15:46  •  2 děti  • Odpověz
Ták, holky, já se nadlábla, není to špatný recept :wink: A tomu svému chlapovi nedovolím ani okem zavadit!:grinning:
25. črc 2008 v 16:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.