• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
jo a asi tak dva a půl metru kuchyňské linky je bez vrchů jelikož tam máme okno. Až budeme mít doma net tak vám to klidně nafotím. :slight_smile: :slight_smile:
19. bře 2009 ve 12:39  • Odpověz
Gabi: já mám tu kuchyń z Polska taky za 35tis(4,2 m,ty nejvyšší horní skříňky myslím 92 cm, včetně rampy s bodovkama,1 x navíc mám ještě dveře(jako normální dveře, velké do špajsky) posuvné a k tomu obložené zárubně, vestavění 5ti spotřebičů zdarma a mám tam hydraulické posuvy na šuplíky Blum, kt.jsou celkem drahé,1 skříňka 3,5tis..)a 1 x hydraulické písty na horní skříń,myslím, že bez dveří a těch vychytávek co jsem chtěla navíc stála asi 25-27, ale jsou to tři roky.Když si nakreslíš co chceš, oni ti do hoďky než projdeš tržiště zkalkulují cenu...
Zabi:montáž i dovoz zdarma, včetně vestavěných spotřebičů, dřezu a úchytek, které jsem od nich nebrala..to orfa chtěla za každý úkon 500 navíc.(když to nebylo od nich)
Podprdu jsem koupila na jednom stánku s pyžamama až v poslední uličce od hl.cesty spíš vlevo.. :grinning: nevím jestli ti ten popis postačí, prostě u pyžam :slight_smile:

Tak to máš Hafi veeelice levné, takovou jsem tehdy netrefila.Máme teda profilované dvířka(z 5 ks skládané), pže kdybyste chtěli hladké, rovné, tak ty jsou určitě mnohem levnější..
19. bře 2009 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz
jj saly my máme hladké dvířka a obyč jako normální otvírání ne nahoru ale doboku (klasika), a v šuplících levnější pojezdy. nemuseli montovat žádné spotřebiče, jelikož máme vše samostatně stojící a rampu nemám volila jsem světla přímo pod vrchními skříňkami, máme šikovného elektrikáře kamaráda, co už má nějakou tu kuchyň za sebou a jelikož jsme předělávali celý vrch tak těmi penězi jsme moc neoplývali a levnější bodovky do rampy třeba co mají naši tak za dva roky fungování už jim dvě odešly a je z nich hrozné teplo. Tak jsme volili tak, ale ono vždycky záleží co se komu konkrétně líbí a taky jaké má prostorové možnosti. Nám se to líbilo takhle tak to máme takhle. :slight_smile:
19. bře 2009 ve 12:58  • Odpověz
Jo a k těm kojícím podprdám máte tam opravdu všechny ten trojúhelník co zůstane po odepnutí košíčku??? :confused:
19. bře 2009 ve 13:09  • Odpověz
Hafi: No my ty bodovky máme už v květnu tři roky a zatím kupodivu nebuchla ani jedna žárovka, ale mám to spíš na okrasu, když chci intimčo, jinak mám v kuchyni ještě další tři světla :slight_smile: jsem totiž trochu úchyl na dostatečné osvětlení.. :grinning: ale i tak nás vyšla llevně, ostatní firmy u nás chtěly 2x tolik.. :frowning2: což byl bez spotřebičů mazec...My jsme taky předělávali celý byt,nezůstao původního nic..(omítky, el,topení, odpady,podlahy..všechno) a když jsme to dodělali a zkolaudovali..tak jsme se rozvedli :wink: ..ale byt uzůstal naštěstí mi..podruhé by se mi už nechtělo.. :frowning2:

Gabi:to je to co jsem viděla v chiccu, není drahý je německý, ale přijde mi takový Hi-TECH :sunglasses:a je strašně lehký, nemá ani 10kg..ale ty přední kolečka :rolling_eyes:

http://www.moje-miminko.cz/trikolky-kombinovane-trikolky/kocarky-moon-ping-2009--hluboka-korba
19. bře 2009 ve 13:10  •  2 děti  • Odpověz
jj u poláků to vyjde levně tak jak tak, já jsem taky zatížená na pořádné světlo.
Nic holčiny budu se loučit, jedu podpořit manžu na ty známínky. Tak papa a hezké odpoledne. :grinning:
19. bře 2009 ve 13:48  • Odpověz
Saly, tak mám pro tebe ten olejíček - měla tam poslední, tak jsem ti ho hned ukořistila :wink: Přítel je teda smutný, že budem masírovat až od úterka, ale má smůlu! :wink: :grinning:
19. bře 2009 ve 21:32  • Odpověz
Dobré zasněžené ráno. :slight_smile: :slight_smile:
20. bře 2009 v 07:02  • Odpověz
Dobré ráno, Andu strašně mooc děkuji za ten olej :slight_smile: mi zas ještě chvíli poleží, ale slyšela jsem, že čím je ta masáž nepříjemnější, tím je účinnější..tak nevím jestli se je na co těšit..mě bolely šíleně včera zase záda, tak jsem taky dostala masáž, ale mám pocit, že to pomůže jen trošku, ale úplně bolest neodstraní..

Ahoj Hafi..už jsi dneska poslední den?
20. bře 2009 v 08:33  •  2 děti  • Odpověz
Holky ještě se chci zeptat..v jakém pr.prostředku budete mimískovi prát? Dívala jsem se, že je ta Lovela Baby,Batole a pak třeba Persil Sensitive...nebo v normálním vašem prášku? Dík chci si už pomalu něco sehnat...
20. bře 2009 v 08:42  •  2 děti  • Odpověz
autor
Dobré ráno.
Tak včera večer jsem si sbalila poslední věci do tašky a už je nachystaná na cestu do porodniíce. Ted už si budu jenom užívat a odpočívat - teda kromě běžných domácích prací.
Saly máš pravdu že čím nepříjemnější je masaáž tím je lepší - a věř že nic příjemného to není - teda aspon já to nesnáším, ale když to má pomoct. U toho si člověk uvědomí že tama musí prolézt hlavička a celý človíček.
Jo jinak já vše prala v Batoleti. Aviváž jsem nepoužívala.
20. bře 2009 v 09:04  • Odpověz
ahoj ahoj,
tak my budem začínat s masáží asi o víkendu. Už se hrooozně těšim :unamused: :unamused: , ale asppoň si řeknu, že jsem pro pohodový porod udělala maximum.
Jinak včera jsem upekla zákusek a dneska si uděláme rozlučku, ale ještě v pondělí jdu do práce. Tak mi to vyšlo. :wink: :wink:
já si včera koupila lovelu baby a nebudu dávat aviváž. Sice mi asi bude škubat rukama, ale miminko je samo o sobě voňavoučké tak mi to až tak nebude vadit. :slight_smile: :slight_smile:
Tchán asi ze mě padne jak bude pořád puštěný radiátor v prádelně. Ten net budeme mít asi až příští týden tak se v pondělí pořádně domluvíme ohledně toho úterka, jo? Zavoláte tam některá a zarezervujete stůl? Já se teda hlásím, že stopro přijedu. :slight_smile: :slight_smile:
20. bře 2009 v 09:26  • Odpověz
Zabi napsala jsem to špatně..říkala nám, že čím je nejNEpříjemnější, tím je účinnější... :wink:

To už hafi v práci vydržíš..a potom už jen v klídku doma.. :slight_smile:
20. bře 2009 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jé Hafi ty máš předposlední den. Tak to si užívej. Já nevím , ale třeba to Batole voní i bez aviváže. A jak píšeš mimča budou vonět sami. Jo a jak já jsem prala pro mimouška věci tak to u nás bylo obložené topení, v koupelně plno, a pračka jela každý den. Ale už to mám za sebou - ufff.
já teda v úterý taky můžu, ale příjdu později - teda snad mě doktor pustí ještě domů. Kdyby ne, napsala bych ti Hafi.
20. bře 2009 v 09:38  • Odpověz
jasan - no to teda vysvětlíš doktorovi, že máš ještě sraz a pak se teprv dostavíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2009 v 09:46  • Odpověz
autor
Hafi myslíš že by mu mé vysvětlení stačilo :grinning: - no nevím.
tak mám uklizeno, a jdu upéct buchtu - teda né buchtu, ale budu dělat naše oblíbené mufíny. Zrovna udělám dva plechy, poněvadž to jde u nás na dračku. Jé už se těším - mňam.
tak já se tu zase objevím.
20. bře 2009 v 10:07  • Odpověz
A já mizím do centra, ještě se chci podívat po nějakých věcech, budu tady zase nodpo.Páčko :slight_smile:
20. bře 2009 v 10:09  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte, holky.
Teda to počasí mě už vážně nebaví! Žabi, máš i zimní fusak? Boť jak to tak vypadá, porodíš a bude ještě sníh :sweat_smile:

Jinak my perem v Lovele pořád, páč jsem ekzematik, takže nic nebudu měnit a asi v ní budu prát i mimouškové. Mám teda ještě ty mýdlové ořechy, takže taky možná v nich :wink:
20. bře 2009 v 10:10  • Odpověz
ahooj holky jak se pořád máte??
20. bře 2009 v 10:13  • Odpověz
autor
Andu zimní fusak nemám - nestraš!!!!! ale mám od emitexu tu zimní zavinovačku do autosedačky, tak případně tohle poslouží a ještě deka. Já chci mít krásné počasí jak půjdu z porodnice.
Ahoj strouzku. No my se máme dobře, začínáme finišovat. A co ty? jak se daří?
20. bře 2009 v 10:27  • Odpověz
no jo koukám jaký máte vysoký čísla v pasu, sakra vy už všecky skoro rodíte :grinning: no u mě normálka, řešíme pořád hormony po operaci a tak nějak se snažíme ale moc ne popravdě, jestli byli 3 sexíky tak je toho moc, doktor říkal že do května musíme dořešit hormony a léky a pak už můžu i těhotnět do tý doby musím čekat
20. bře 2009 v 10:28  • Odpověz
ahoj strouzi, teda tak to držím pěsti ať donastavíte hormony a léky do pohodičky. A pak příjemňoučké snaženíčko. Jsme rády, že ses tu za námi taky přišla podívat. :dizzy_face: :dizzy_face:
20. bře 2009 v 10:39  • Odpověz
díky no já na vás koukám často ale nepíšu protože není ani tak co, všechny tu řešíte těhu starosti a já svoje depky, smutky a starosti takže bych vám tu zanesla akorát blbou náladu, ale jsem moc ráda že se tu máte všechny dobře a těhulkujete bez starostí a že mimíška jsou zdravé
20. bře 2009 v 10:42  • Odpověz
autor
Strouzi moc budu držet pěsti at vám to po tom co pořešíte hormony brzy výjde. Ale věřím v to že na každého se jednou štěstí usměje :slight_smile:
20. bře 2009 v 11:06  • Odpověz
díky moc
20. bře 2009 v 11:27  • Odpověz
autor
Holky chtěla jsem se zeptat, která strana té dětské matrace - pohanka kokos patří nahoru? vůbec nevím jak jí mám otočit. Nevíte někdo?
20. bře 2009 ve 14:43  • Odpověz
Tak jsem zpět..stavila jsem se i do té VO prodejny Sam Baby a řekla bych, že tam mají velice slušné ceny..tak jsem tam koupila:přebalovací podložku na pultík, české klasické pleny, osušky, žínky.nějaké ponožky na léto a tak..bylo tam celkem dost lidí na to, že to je pro mě na konci světa :grinning:
Dokonce tam měli fyzicky ten High zrek, ale teda nic moc :frowning2:

Zabi, já ji mám sice taky,ale to si zas nepamatuju..to bude někde na netu..celkem mě v kurzu teď překvapila, když říkal, že úplně malé mimi(do 3 měsíců )nemá ležet na takovém tvrdém podkladě, že ho máme podložit polštářem..tak jsem z toho zas jelen :slight_smile:
20. bře 2009 v 15:15  •  2 děti  • Odpověz
No dovol, Saly, ti dám na konci světa - tak kousek bydlíme! :grinning:

Jinak, Hafi, určo ti při porodu upadl pinďour, páč sestřenka dnes porodila a ten kdo zdržoval byl chlap! :wink: :grinning: :grinning: Tak má Lukáška a jestli jsem to správně pochopila, váží nějakých 4,05kg - takže pěkný macek! :astonished:
20. bře 2009 v 16:24  • Odpověz
Ahooooj zdravím :grinning: Dřív jsem se sem nedostala
Holky dík za info o kuchyních,už se nemůžu dočkat až nějakou pořádnou budu mít,zatím jen čekáme jestli nám odklepnou ten úvěr :unamused: :wink:
Saly ty jdeš zítra na ten kurz pro páry?Tak to se tam potkáme :grinning: my nakonec jdeme taky,akorát nevím jak vypadáš,tak když poznáš ty mne tak se hlas :grinning: akorát mám ted tmavší vlasy(a blond melír) než na těch fotkách co tu mám...a manža vypadá stejně jako na fotce v albu :wink:
Jinak já peru v Batoleti a prádlo voní pěkně,ale ne můj vkus je trochu tvrdé i po vyžehlení,no není jak aviváž.
Matrace s edává nejdříve ta kokosová ne?Akorát ta pohanková strana mi přijde nějak divně hrbolatá :confused: taky to tak máte?
21. bře 2009 v 18:37  • Odpověz
Gabi, já mám tu matraci otočenou už tou pohankovou stranou nahoru... A jojo, hrbolatou ji máme taky :wink:
21. bře 2009 v 19:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.