• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Karolo: nechodím tam, tak neporadím...
Holky, kde jste ten maliník koupily? v lékárně?
Jinak k těm termínům, první mám podle menzes, ten poslední(až červenec),podle UTZ mám 25.6. a mezitím mám podle pohybů, myslím 27.6. takže asi v tom rozmezí,ale tím, že jsme byli na čtyřech genetických UTZ a všude to řekli plus mínus jeden den, tak věřím asi tomu nejdřívějšímu termínu.
23. bře 2009 ve 12:30  •  2 děti  • Odpověz
saly já ho dostala o švagrové :wink:
termín mám podle menz. a podle utz taky,ale otěhotněla jsem 2týdny po prvním dni posl menz.taky to vím +- den přesně :grinning: tak jsem zvědavá...
23. bře 2009 ve 12:44  • Odpověz
To jste dobré, to já nevím kdy jsem otěhotněla vůbec... :frowning2: pže to bylo hned po práškách, tak jsem se na to vůbec nezaměřila, nenapadlo mě, že to bude první měsíc a navíc jsme spolu tehdy byli chvíli, tak to bylo vlastně furt... :grinning: :grinning: :grinning: tehdy :sunglasses:
23. bře 2009 ve 12:55  •  2 děti  • Odpověz
Noo, Saly, já to mám jasné, boť jsme sexili nějak na začátku cyklu, pak v polovině a pak jsem se nechala odvézt do nemocnice... :wink: Takže u nás je to jednoduché :grinning:
Ehm, tak kolik nás na ten sraz je? Mám to rezervovat nebo to risknem bez?? Až lidi uvidí zájezd těhulí a matek, radši nás pustí beztak :grinning:
23. bře 2009 ve 13:01  • Odpověz
Já bych to raději rezervovala, kde pak budem lítat, kdyby tam bylo přes oběd plno..teda já jsem tam v životě nebyla, ale přes oběd bývá všude plno se mi zdá.. :frowning2:
Andu, jestli máš na ně číslo, tak tam raději brnkni...
23. bře 2009 ve 13:04  •  2 děti  • Odpověz
No číslo nemám, ale chystám se do Futura, tak tam asi zaskočím tedy :wink: Ale řekne už mi někdo konečně, kolik nás bude?? :grinning:
23. bře 2009 ve 13:06  • Odpověz
No tak už jsem si to číslo našla. Teď ale už chci vyrazit, takže mi prosím napište, kdo přijde a jak se vrátím domu, brnknu tam...
Holky, vy jste minule seděly v nějakém nekuřáckém prostoru? Chcete zas asi tam, že?
23. bře 2009 ve 13:13  • Odpověz
Andu, Saly, Gabik, Zabka, Hafi,Zuzu,maja... tak max těch 7-8 míst..nevím na koho jsem zapoměla...

Holky nebyly jste někdy na masáži pro těhotné? Bolí mě dost záda, asi bloklý nerv..nevím kam jít, do Lotosu se mi nechce,není tam kde parkovat..neznáte něco jiného?
23. bře 2009 ve 13:13  •  2 děti  • Odpověz
já jdu :grinning:
23. bře 2009 ve 13:13  • Odpověz
OK, tak bd se tam teď cestou stavím, nebo po návratu zavolám :wink: Tak zatím pá, ženy :wink:
23. bře 2009 ve 13:17  • Odpověz
jinak s tím oplodněním to vím,ptž jsem zhruba věděla kdy mám ovulaci a zrovna jsme měli dovču,takže jsme se tomu věnovali :grinning: Jinak manža pořád jako spoléhal na náhodu a matku přírodu :wink: ale s tím jeho prac.cestováním bych nebyla těhotná ještě ted :grinning: Jinak my spolu taky byli krátce...tak nějak jsme to všechno vzali hopem což se některým lidem nelíbilo...ale co mi do lidí že :wink:
23. bře 2009 ve 13:17  • Odpověz
saly já ti s masáží neporadím,tak se zeptej Jany na kurzík,ta určitě má přehled :wink:
23. bře 2009 ve 13:19  • Odpověz
Tak jsem to holky, rezervla už teď :wink: Pro cca 8 lidí. Sice týpek nebyl moc nadšen, boť je to v době menu, tak jsem mu řekla, že část si určo menu dá :wink: Muhehe, no kdyžtak ta část budu já, no! :grinning: Takže holky, v pondělí neobědvat a povinně menu... :grinning:

Úterý Polévka čočková
Pečená krkovička,červ.zelí,bramb.knedlík 69,-
Dušená zelenina v bešamelu,vařený brambor 69,-
Kuřecí steak marinovaný,hranolky,tatarka 79,-

:grinning:
23. bře 2009 ve 13:32  • Odpověz
andu ty jsi nejlepčííí :grinning:
23. bře 2009 ve 13:36  • Odpověz
Tak nee, že nedorazíte - jaště do mě chlapík nacpe 8 porcí! :grinning:
23. bře 2009 ve 13:40  • Odpověz
Jo a je to teda v té nekuřácké části :wink:
23. bře 2009 ve 13:40  • Odpověz
No já dorazím, já mmám hlad už teď..dám si steak a čočkovou :sunglasses:

Andu jsi šikulka, žes to tak zmákla.. :wink:

Gabi: my jsme spolu taky krátce..11 měsíců a končím 6 měsíc těhotenství :grinning: Na některé lidi to bylo taky moooc rychle,pže s manželem jsem byla 12 let a nic se nedělo..a teď se toho na ně děje až moc :wink:
23. bře 2009 ve 13:44  •  2 děti  • Odpověz
Hehe, holky, jinak se přidávám, my na to s přítelem vlítli taky poměrně brzy - tedy na dnešní poměry. Jinak jsem zjistila, že naši na tom byli podobně :wink: Mimoušková se nám podařila po roce a třičtvrtě našeho vztahu :wink: Ale co už, že?! :grinning:
23. bře 2009 ve 13:46  • Odpověz
Jó a zapište si. Rezervačka na jméno Maierová :wink:
23. bře 2009 ve 13:48  • Odpověz
ahojte :slight_smile: teda cockova polivka, tu si asi nedam nebo mi uleti dite... :grinning: :grinning: :grinning:
ja jsem otehotnela doslova do roka a do dne, co jsme se poznali... :grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2009 ve 13:49  • Odpověz
jojo Maierová :slight_smile:
Ahoj Maji :slight_smile:
Tak vidím, že my jsme si pohli asi nejvíc.. :wink: ale co, hlavně že se máme rádi, jak říká moje babička :grinning:
23. bře 2009 ve 13:51  •  2 děti  • Odpověz
Andu ty jsi šikulka :wink: No to teda bude s tou čočkovou a pak ještě na kurzík a sedět s nohama do tureckého sedu no chudák kukua toho to v bříšku utlačí. :grinning: :grinning:
23. bře 2009 ve 13:57  • Odpověz
autor
Tak jsem si po obědě nachviličku lehla a vytuhla jsem .
Jé Andu tak ty už jsi tam volala. super. Tak já hlasím že teda příjdu trošičku později - doufám že tam tak do 13,45hod budu. A menu si určo nedám, ale pizzu URČITĚ. Tak mi držte místečko. To vás asi nepřehlídnu - bandu těhulek a maminek :grinning:
Už se moc těšímmmmmmm.
23. bře 2009 ve 13:58  • Odpověz
Tak já doufám, že to do kurzu nestihne zapůsobit! :grinning: Teda a už fakt mizím do toho centra! Jsem se tu nějak zasekla nebo co?! :grinning:
23. bře 2009 ve 13:59  • Odpověz
Tak já bych kolem půl dvanácté mohla být na hlavním nádraží a pak tramvají. Andu jak pak dojedem na kurzík tramvajkou?? Ať si koupím ještě jednu jízdenku. :grinning:
23. bře 2009 ve 14:00  • Odpověz
saly no máme to podobné s těma chlapama :grinning: Já byla s bývalým taky tak nějak s pár přestávkama a žili jsme spolu 8let...mimochodem poprvé jsem taky otěhotněla skoro hned,proto jsem byla ted s manželem po půlroce co jsem vysadila prášky lehce nervozní...asi jsem to chtěla až moc :slight_smile: i když jsme spolu taky vlastně ted rok a půl,půl roku svoji :slight_smile: JJ saly hlavně že se máme rádi :grinning:
jj Maierová,už mám taky hlad,dnes opět nevařím,jen tak něco porád uždibuju :wink: Já tam taky ještě nebyla...vaří dobře?
23. bře 2009 ve 14:06  • Odpověz
taky na chvíli mizím,slíbila jsem malému že pro něj přijdu ve dvě a jsem už ve skluzu :confounded:
23. bře 2009 ve 14:08  • Odpověz
Tak holky já se loučím zítra se teda uvidíme v jednu v pizzerii. Já jdu dočistit počítač pro svého nástupce. Mějte se hezky já mám dneska smutný den :frowning2: :frowning2: loučení v práci tak papapapa
23. bře 2009 v 15:04  • Odpověz
hafi hlavně neplakej :frowning2: :frowning2: za šest let jsi zpátky co by dup :grinning:

Já se loučím, jdu na kurzík..dnes koupeme :wink:
23. bře 2009 v 15:19  •  2 děti  • Odpověz
holky já taky přijdu...
ahoj zítra :wink: hafi pěkně se rozlouči a doma žádný smutek!
23. bře 2009 v 16:10  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.