• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
24. bře 2009 v 08:06  • Odpověz
dobré ránko
24. bře 2009 v 08:07  • Odpověz
dobré ráno holky, tak začala jsem 11tt a už mi je konečně lépe
holky kdy jste začaly nakupovat věcičky?
24. bře 2009 v 09:05  • Odpověz
Bré ráno :slight_smile:
Ahoj, Berryl, noo, už jsme ti to sem sice psaly, ale já začala p tripple testech mám pocit...
Tak holky, dnes žádná vydatná snídaně a v 1 se nadlábnout. Jinak mě ten pán v pizzerce beztak sežere! :grinning:
24. bře 2009 v 09:49  • Odpověz
jo aha já už si to pletu ještě jsem ve dvou disk. sorry
24. bře 2009 v 10:04  • Odpověz
Jaká snídaně,já už stihla i posvačit,ale v jednu už budu mít hlad jeko pes,tak se nic neboj :grinning: :grinning:
24. bře 2009 v 10:32  • Odpověz
hehe, Gabi, já ještě ani posnídat nestihla :grinning:
24. bře 2009 v 10:42  • Odpověz
jak to?no jo já jsem ranní ptáče,musím ráno vybrat malého do školy,ještě že už chodí sám a nemusím s ním,tak si ještě vždycky lehnu :wink:
24. bře 2009 v 11:02  • Odpověz
No to chápu, že musíš vstávat a vypravovat do školy :wink: Ale je fajn, že dojde sám :wink: No já si tu snídani vždycky odkládám a momentálně přemýšlím, jestli má ještě cenu si ji dávat, když za hoďku a půl vyrážím na oběd :grinning: Ale asi si malý krajíček chleba dám :wink:
24. bře 2009 v 11:10  • Odpověz
Víš co já se normálně i budím hladem :grinning:
24. bře 2009 v 11:17  • Odpověz
Ty to se mi taky stává, že se třeba ve 4 ráno vzbudím a mám nutkání jít něco zožrat :grinning: No jak kdy, někdy odolám a někdy to prostě nejde! Zvláště, když v lednici je přesně to co potřebuju! :grinning:
24. bře 2009 v 11:26  • Odpověz
tak já se pomalu vydám na cestu...zatím paaa
24. bře 2009 v 11:47  • Odpověz
zatíííím :wink: Já se jdu chystat a vyrážím tak za půl hoďky! Pápá :wink:
24. bře 2009 v 11:54  • Odpověz
hlasim prichod domu :grinning: bylo to fajn, moc rada jsem vas vsechny poznala! :slight_smile:
24. bře 2009 v 17:38  • Odpověz
já už jsem taky doma :grinning:
Majko to jsem ráda, že jste to stihli, pdoel toho, co se děje venku... :grinning: fakt blázinec...
holky jsem moc ráda, že jsem vás všechny poznala! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. bře 2009 v 17:48  •  2 děti  • Odpověz
ahoooj já su taky ráda :grinning: a máte krásné dětičky :wink:
zuzi koukám že máš slušnou výbavu :wink: to se můžu s těma mýma pár kouskama jít zahrabat...a to mi ještě manžel říká,na co tolik věcí :grinning:
24. bře 2009 v 17:58  • Odpověz
Gabi: ale podle mě se neřiď, já jsem v tomhle blázen. Něco mám po Terce, ale samé šatičky, sukýnky a růžová bodynka, tak jsem lehce provětrala peněženku, mám to tak do vel.80 a mám vystaráno. Ale jak říkám, já jsem blázen a všichni se mi kvůli tomu smějí :grinning:
24. bře 2009 v 18:04  •  2 děti  • Odpověz
no já na hadříky taky ulítávám,ale zase si říkám,uvidím až bude malá na světě,podle toho co využijem,podle velikosti a tak...Já po Viktorkovi většinu mimi věcí prodala,nebo rozdala...ale ted to není zase tak drahá záležitost a hlavně je daleko větší výběr :wink: Už se nemůžu dočkat na to šatičkování a tak :grinning:
24. bře 2009 v 19:13  • Odpověz
holky tak já mám horečku a sotva se plazím... :frowning2: ještě že jsme ten sraz stihly...
Gabi to je jasný... šatičkování jsem si taky užívala... však mám taky doma ještě šatiček, to nevím, kam s nima půjdu :grinning:
24. bře 2009 v 19:19  •  2 děti  • Odpověz
autor
Holky tak jsem moc ráda že jsem vás poznala osobně. Maji je super že to máme kousíček od sebe, tak potom můžeme třeba vyrazit s kočárkama do parku. Jsem úplně blbá, protože jsem si až v autě uvědomila, že jsme tě mohli dovézt domů - sice Tobík neměl sedačku , ale to by se zvládlo i bez - venku totiž začalo být pěkně hnusně.
Zuzi jakto že máš horečku? nevypadala jsi na to na srazíku? Holky musím vám teda ale říct že máte fakt zlaté děti - tiše závidím.
Jo Maji na fotce tady vypadáš mnohem starší než ve skutečnosti :slight_smile:
24. bře 2009 v 19:47  • Odpověz
zuzi no tak to teda vyšlo,tak šup pod peřinu a léčit :wink:
chci se tě ještě zptat,ty jsi měla na kočárku to zdvojené kolečko,myslíš že je to lepší,stabilnější než klasická trojkolka s jedním kolem?
24. bře 2009 v 19:47  • Odpověz
jj maji taky jsem si tě přestavovala jinak :wink:
to se máte holky že můžete kočárkovat spolu,já tu nikoho nemám :unamused:
24. bře 2009 v 19:49  • Odpověz
autor
Gabi tramvaje existují, tak se můžeme taky domluvit a sem tam někam zajít společně. Já bych to neviděla tak tragicky.
Zuzi at se rychle vyléčíš.
24. bře 2009 v 19:58  • Odpověz
jasně :grinning: s tím počítám :grinning:
24. bře 2009 ve 20:02  • Odpověz
autor
To bude super. Bude už pěkné počasíčko, tak se vyřádíme. No nic, kočím jdu koukat na VKV. Tak hezký večer a zítra .
24. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz
paaa já jdu na Růžovku :grinning:
24. bře 2009 ve 20:22  • Odpověz
zabi, jj vyrazime :grinning: a to svezeni mi vubec nevadi, stejne bych Tobika bez sedacky do auta nevzala... a taky jsme aspon pokecaly v tramvajce se Zuzi :slight_smile:

jinak, na te fotce je mi asi 17..takze o pet let min nez ted :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2009 ve 20:24  • Odpověz
Ahojte, holky! Tak já jsem taky ráda, že už vím, která jste která atd. :wink: Včera to počasí bylo fakt maximálně ujeté! Jako ta chumelenice... :astonished: Maji, tak jsi na tom podobně jak já, mě taky všichni říkají, že ve skutečnosti vypadám mladší než na fotkách. A kamarádka mi ještě vyloženě lichotí, páč ta prohlašuje, že jsem velmi fotogenická a na těch fotkách mi to i víc sluší než v reálu! :grinning: :grinning:

Gabi, tak z Bartovic (ehm, jestli si to dobře pamatuju) už je to kousek do Radvanic a do Radvanic to mám zas kousek já :wink:

Zuzi, jéje, tak se hezky vylež! A holky, Maji a Zuzi, souhlasím s holkama, máte zlaté dětičky. Teda pokud to nebyl vyjímečný stav :grinning: Ale Tobík mě fakt okouzlil :slight_smile: Jak jsem říkala, sestřenka má taky mimčo a nedovedu si představit, že by tak v klídečku tak dlouho vydržel sedět :wink: A zuzi, Terinka má teď období, kdy se asi začíná stydět, že? :wink: Ale byla sladká :slight_smile:

No tak doufám, že ten náš špunt nebude nějaký narušitel klidu :grinning:

Žabi, jé, tobě už naskočila 39 :astonished: :wink:
25. bře 2009 v 09:17  • Odpověz
andu, treba budes mit taky hodny mimi, u nas je tohle opravdu normalni stav...akorat noci jsou horsi, ale to uz nejak preziju, do puberty se to snad zlepsi a ja se konecne vyspim :grinning: :grinning: :grinning: co mas dnes v planu?
25. bře 2009 v 09:25  • Odpověz
Maji, no tak snad tě Tobík v noci nebude vyžadovat do 15... :grinning: :grinning: Teda, u nás o hodném dítku pochybuju! S našimi geny by to byl takový malý zázrak :grinning: (hlavně tedy s tatínkovými, že ano! :grinning:)
Já dnes jedu se svým otcem (jako stávajícím, né nastávajícím :wink:) do Prahy za kamarádkou. On tam jede na služebku, tak jsem se mu vetřela do auta :wink: Akorát teda mamina mě včera tak vystresovala (ona na to má celkově dóst talent :grinning:), že jako ona by nejela, že co když porodím. No samože v tu chvíli jsem si klepala na čelo! Mám rodit za měsíc a půl a ona vymýšlí. No ale v noci se projevilo, že mi toho brouka do hlavy přece jen nasadila a já se vůbec nevyspala, jak jsem nad tím dumala :grinning: No příteli taky chvíli trvalo, než usnul! :grinning: Tak jsme mé mamině vděční za báječnou noc! :grinning:
25. bře 2009 v 09:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.