• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
autor
Ahoj holky.
No ANdu o tom počasí mi něco říkej. Ráno vstanu a sníh. Hnus. Já už chci sluníčko a teplíčko. Maji malý je fakt zlatý. U nás když přijede ségra nebo brácha se svými dětmi tak se vnich vždy probudí čerti - hrůza - už tady máme od malého i pomalovanou ze'd, jak tvořil. Tobík musel v tramvaji hned usnout - přišel mi že už toho má bobek dost. No včera jsi mě fakt překvapila tím že bydlíš kousíček od nás.
Andu jak bylo včera na kurzíku? Já jdu trochu uklidit a pak se jdu natáhnout
25. bře 2009 v 09:35  • Odpověz
andu, no tak budes mit malou prazandu kdyby nahodou, no...jsou aj horsi veci na svete :grinning: :grinning: :grinning: ja jsem se tehotna v aute hrozne bala, vubec nevim proc, po porodu to zase preslo... ale zato jsem se pekne najezdila vlakem a docela daleko... (jen tak mimochodem...jela jsem jeste den pred porodem na kontrolu vlackem a doktorka si ze me delala srandu, ze tak dorazim aj k porodu...) :grinning:
25. bře 2009 v 09:38  • Odpověz
No jó, taky si říkám, co už, tak kdyžtak za náme budoucí taťka dojede, nó! :grinning: Teda asi by mu to bylo líto trochu :grinning: Hlavně jak neporodím v autě :grinning: :grinning:

Žabi, včera byl kurzík v pohodě. Měli jsme péči o miminka, poslední lekce. A nechala jsem si namíchat olejíček na masáž k porodu, ale teda nevím jestli bude drahý ochoten mi tu masáž provádět, páč je to docela zběsilá kombinace vůní :grinning: Až jsem se sama lekla, co jsem si to vybrala :grinning: A taky jsem si koupila olejíček na tu hráz, tak už se "těším", zvláště po tvém barvitém popisu! :grinning:

Saly, pak se musíme domluvit, kdy ti ten olejík předám, když už jsem taková skleróza! :sweat_smile: Nevím, jestli jsi to psala, nebo říkala, ty bydlíš kde??

Teda, já toho svého otec uškrtím! Prý v 9 buď připravená.... Tak já vstávám před osmou, abych v klídku stíhala... No tohle fakt miluju! :grinning: :angry: :grinning:
25. bře 2009 v 09:45  • Odpověz
autor
Holky může odtékat plodová voda pomalu? Já se dneska vzbudila a najednou se mě vyteklo trošku vody - nebo moči - nešlo to poznat. Ale fakt málo. Nám říkali na kurzu že když odteče voda , tak je to tak 2dcl. Nevíte někdo? mimouš se kroutí v břichu, jak žížala. No počkám co bude a zeptám se dneska na kurzu.
25. bře 2009 v 09:53  • Odpověz
Ahoj maminy :slight_smile:
Andu jsem ze Šenova,ale to je fuk,to je hnedka vedle :wink:
Já bych asi do Prahy taky ted nejela,určitě bych nevydržela sedět :wink: Ale jinak přeju štastnou cestu :slight_smile: a rodit snad teda nebudeš ne?toho bych se nebála :wink:
25. bře 2009 v 09:55  • Odpověz
zabi tohle by mne taky zajímalo...
25. bře 2009 v 09:56  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: včera jsem se už nestihla připojit, musela jsem jet k našim barvitě políčit o autíku.. :slight_smile:
Jsem moc ráda, že jsem Vás všechny konečně poznala :slight_smile: :slight_smile:
Už nejste jen fotky z pasu.. :wink:

Já jsem do zítřka do večera slaměná vdova, tak si to užiju, dnes nejdu vůbec nikam..

Andu:Já jsem z Hrabůvky, já si někdy přijedu..až budu vědět, že mám cestu do centra, tak se domluvíme.Čekám jen na hezčí počasí, v té zimě se mi tam trajdat nechce..snad příští týden..
25. bře 2009 v 09:56  •  2 děti  • Odpověz
No, Žabi, já slyšela a mám pocit, že i Kamča nám to na kurzu říkala, že může odtékat postupně! Že když to nejde poznat, máme si čuchnout :sweat_smile: Nebo si dát slipovku a v případě nejasností to vzít do nemocnice, kde udělají test... Wow, že by 1. mimin :wink:
25. bře 2009 v 09:57  • Odpověz
zabi, Tobik usnul az za Svinovem, tak jsme to vzali pres trebovice prochazkou domu, ale unavenej uz byl broucek... :slight_smile: tou vodou nevim, me ju dvakrat protrhavali... :sweat_smile:
25. bře 2009 v 09:58  • Odpověz
No, Saly, já měla pocit, že ses zmiňovala o Hrabůvce :wink: Proto se ptám, páč tam jezdíme za přítelovou mamkou, takže bychom se klidně mohly domluvit někde tam :wink: Jó a říkala jsem Hafince, že jsi mi nějaká povědomá :wink:

Gabi, mě by to s tím rozením v Praze ani nenapadlo. Ale mamina má tak budjnou fantazii... :grinning:
25. bře 2009 v 10:00  • Odpověz
a jak to poznám po čuchu?? :grinning: :confounded:
25. bře 2009 v 10:01  • Odpověz
Zabi, tak to taky nevím,nám říkala, že po částech a že je třeba růžově zbarvená a smrdí tím co jsi jedla :slight_smile: tak si čuchni jestli necítíš PIZZU :grinning: :grinning:
25. bře 2009 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz
Noo, Gabi, tak na to jsme se taky ptaly, páč né vždy má moč svůj typický zápach, žee! :grinning: Ale tak třeba bude mít Žabka štěstí a pozná to! Jinak jsem četla Fulghuma a ten píše, že moč chutná jako pivo...nooo... :grinning: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. bře 2009 v 10:03  • Odpověz
mi právě taky vypustili :wink: vodu až při porodu,tak ted nevím,ale právě že dnes po druhé ráno se mi to stalo taky...
autor
Proč neexistuje něco čím bychom si mohli doma zkontrolovat jestli je to plodovka nebo ne. No asi si dám teda vložku a počkám. kdyby mi to udělalo ještě, tak asi raději pro jistotu bych zajela do porodnice. ale je mi divné že i mimouš se nějak moc hýbe. Ježiši , proč mi nemůže prasknout voda pořádně. Přesně takové situace nesnáším - když nevím.
Ježiš, hmm, to jsou teorie! Cítit pizzu... :grinning:
25. bře 2009 v 10:04  • Odpověz
andu no pokud pojedeš dřív do Hrabůvky, tak tě počkám tady někde a kde bydlí tchyňka? :slight_smile: Povědomá? já nevím..v práci jsem přišla do kontaktu s hodně lidma, ale myslím, že tebe jsem neviděla..TEBE bych si přece zapamatovala,ne? :wink: Jsem prostě tuctový typ už s tím žiju 30 let... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2009 v 10:05  •  2 děti  • Odpověz
No, Žabi, to se ti nedivím, to bych byla asi taky nervní jak sáňky v létě! :sweat_smile: Ale tak vydrž. Třeba to z tebe najednou vyteče, nebo už nevyteče nic a budeš mít jasno :wink: No a nebo si prostě uděláš výlet, abys věděla na čem teda vlastně jsi :wink:
25. bře 2009 v 10:05  • Odpověz
žabi já myslím že by to odtékalo postupně běhěm dne ne???
25. bře 2009 v 10:06  • Odpověz
saly určo nejsi tuctový typ,mě si taky něčím padla do oka :sunglasses: :grinning:
25. bře 2009 v 10:08  • Odpověz
Muhehe, Saly, tak já vždycky neměla dredy, takže jsem nebyla vůbec výrazná :wink: No nevím, možná mi někoho fakt jen připomínáš - je fakt, že já jsem úchyl a obličeje se mi hodně fixují do paměti :wink: Skorotchýňka bydlí u Kostela (resp. U Prodejny) a teď má chuděra pochroumanou nohu a já už tam dlouho nebyla, takže se v Hrabůvce určo vyskytovat budu :wink:

Jo a ta plodovka prý může odtékat i déle... Tak já nevím teda.
25. bře 2009 v 10:09  • Odpověz
:grinning: tak mě asi všechny od někud znáte..jen já mám sklerozu a vás si nepamatuju :frowning2:
Andu Tak já bydlím taky u kostela,ale přes tramvaj, tak k prodejně to mám asi 3 minuty,tak když tam budeš mít cestu, tak mi tu písni...
25. bře 2009 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz
saly, ja te znam jenom z kona :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2009 v 10:21  • Odpověz
autor
no tak uvidíme. dala jsem si vložku a budu čekat. jdu si asi lehnout.
25. bře 2009 v 10:25  • Odpověz
Tak my uz sedime v aute,jsme v Brne a ja jsem pripojena krs mobil:wink: No vidis,Saly,ja u Kostela nejakou dobu pobyvala u pritele,takze je mozne,ze jsem te opravdu zaregistrovala nekde:wink:
Jee a uz 2 hodiny jsem necurala a zacinam hazet utrpne pohledy na ridice-otce:grinning:
25. bře 2009 ve 12:25  • Odpověz
Andu, bydlím tu 3O let, tak je to možné..třeba z hospody :grinning: fotku přítele v albu jsem si prohlížela, ale taky ho neznám.. :frowning2:
Jeďte opatrně,bylo to ráno dost namrzlé..

Zabi co ty? už jsi něco vydedukovala?
25. bře 2009 ve 12:52  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky,já zrovna zjištuju jak se můj drahý dostane v úterý z Klatov domů,je to docela drsné :frowning2: a drahé...a to jen proto aby mohl jít se mnou ve středu na prohlídku porodnice...jinak by jeli domů až ve středu.
žabi hořím zvědavostí,jak to s tebou vypadá? :wink:
25. bře 2009 ve 13:24  • Odpověz
Gabi a kam jdete?
25. bře 2009 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz
do toho frýdku,já jsem už víceméně rozhodnutá,ale chtěla jsem ať i on vidí jak to tam chodí a vypadá...
25. bře 2009 ve 13:35  • Odpověz
Gabi: jj,já zapoměla..

já jsem dnes psala kámošce(porodní asistentka z Vítkovic, v současné době na MD) ať pozjišťuje přesné info ohledně rekonstrukce těch Vítkovic, říkala, že tam zítra jde, takže zjistí více..

Nevíte někdo něco o porodnici Havířov? Mám to stejně daleko jako do Poruby

:grinning:
25. bře 2009 ve 13:47  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.