• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
autor
čusík holky
tak od rána nic - teda žádná voda. Tak si myslím že mi asi mimčo zatlačilo na močák trošku více. No uvidíme. Mám takové ty MS bolesti. sedět mi nejde. Tak jsem dneska vzdala i kurz - nezvládla bych to tam. Zítra ráno jdu ke kadeřnici a to jsem teprve zvědavá jak tam vydržím sedět.
Tak já se po tom co příjdu od kadeřnice ozvu. tak krásný večer
25. bře 2009 v 19:44  • Odpověz
tak žabi držím palce :wink:
25. bře 2009 v 19:48  • Odpověz
autor
Gabi díky. Byla bych ráda kdybych to měla už za sebou, ale tak abych to poznala že mám fakt jet do porodnice.
25. bře 2009 v 19:54  • Odpověz
zabi, neboj, az to prijde, urcite to poznas... :slight_smile:
25. bře 2009 ve 20:11  • Odpověz
Ale asi to už bude hoooodně brzy :wink:
25. bře 2009 ve 20:36  •  2 děti  • Odpověz
Tak jsem si nakonec taky objednala na MMB ten kojící polštář, když jste ho tak včera zpropagovaly :stuck_out_tongue_closed_eyes: za 250Kč
25. bře 2009 ve 20:43  •  2 děti  • Odpověz
saly, prinejhorsim ho budes pouzivat jako izolaci do oken jak ja :grinning:
25. bře 2009 ve 20:45  • Odpověz
maji dik :slight_smile: :grinning: uvidíme co to vůbec dorazí......dobrou pro dnešek..zítra jedu na ten výlet do Loany, tak tu nebudu.. :confused: :confused:
25. bře 2009 ve 21:52  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: tak co žabi?jak to stebou vypadá?úplně tě chápu,že už to chceš mít za sebou...Mne včera chytly hrozné křeče v podbřišku,nemohla jsem se ani pohnout,tak ted jsm taky nervozní z každého píchnutí a zabolení...stává se to někomu taky?Navíc se malá hýbe mín,ale to bude asi tím že už nemá tolik místa....asi jsem trochu paranoidní :slight_smile: :unamused:
26. bře 2009 v 07:46  • Odpověz
dobre ranko, gabi, to je normalni... :grinning: taky jsem se na konci hrozne nervozni z kazdyho zaboleni :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2009 v 07:54  • Odpověz
hlavně že už jeden porod mám zasebou :grinning:
26. bře 2009 v 08:03  • Odpověz
a jooo vlastne, vidis, ale tak to uz je prece jen delsi dobu :grinning:
26. bře 2009 v 08:29  • Odpověz
no právě...ted si připadám jako bych byla těhotná poprvé :wink:
26. bře 2009 v 08:31  • Odpověz
gabi, to verim..ja doufam, ze to do leta nezapomenu jaky to je :grinning: uplne jsem vam zavidela ty pupky, prijde mi to hrozne hezky a pohled na tehule me dojima ani nevim proc... :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2009 v 09:05  • Odpověz
já už ted vidím jen to pozitivní z toho porodu,ale nebylo to tak strašné,docela rychle a v pohodě a na bolest jsem právě zapoměla :wink: :grinning: tak doufám že druhý bude ještě lepší :grinning: To ti věřím,já jsem taky byla hotová z každého bříška,které jsem viděla, když jsem nebyla těhotná a že jsem se načekala :wink:
26. bře 2009 v 09:18  • Odpověz
musim vyrazit do skoly, ach jo, dnes se mi extra nechce, nastesti si jdu jenom napsat pisemku a hura domu :slight_smile:
26. bře 2009 v 09:47  • Odpověz
ahoj holky,
tak já vás zdravím z lože...jsem groggy. Mám nějaké homeo, snad to zabere, už mě to celkem skolilo. Šla jsem pro ně ráno do lékárny a málem jsem se sesypala po cestě, ptž Terezátor se vyválel v nových čistých riflích v kaluži a schválně, ne že by zakopla nebo něco, ale prostě schválně. Myslela jsem, že ji uškrtím, takže mi vůbec takové hodné dítě závidět nemusíte.

Žabi ať se netárpíš dlouho a my se můžeme brzy dozvědět to dlouho utajované tajemství!!!
Maji hodně štěstí na písemku a nedivím se,že se ti nechce...
Gabi vydrž...místa ubývá, tak se hýbe méně...

ještě vám musím říct, že jsem se zasmála u té diskusi ohledně plodové vody. Vůbec jsem netušila, jestli nějak voní/smrdí... ale mi praskla prostě najednou a bylo jasno...
26. bře 2009 v 10:56  •  2 děti  • Odpověz
Tak jsem se vrátila od dr.byla jsem mu zanést nem.lístek co jsem minule zapoměla doma a tak jsem se hned zeptala na to ranní "vylučování",zkontroloval mi ultrazvukem jestlimám dost plodovky,tak je to ok,ale mám příjít už za týden na ko a vzít sebou intimku,on pak pozná jestli mi voda náhodou neprotíká...Jinak streptokoka mám nega,tak jsem ráááda :wink:
Zuzi ty máš na ty nemoci nějak smůlu :frowning2: homeo mi docela pomohlo,ale nejlepší je ležet a vyspat to...a horký čaj :wink:
26. bře 2009 v 11:24  • Odpověz
autor
Ahoj holky.
Tak jsem pořád celá. Dneska dopoledne jsem se šla zkulturnit ke kadeřnici. už se cítím lépe, sice mi to vzala trochu více, ale to nevadí - bůhví kdy se dostanu pak ke kadeřnici.
No Gabi tak to já asi taky příští týden v úterý řeknu taky dr. že ze mě něco vyteklo a nevím co to bylo a uvidím co mi řekne. Dneska mě tak strašně se napíná břicho - mám pocit že se mi ta kůže roztrhne.
Jo jinak včera manžel nafotil postýlku a přebalovák tak to házím do albíka, tak mrkněte.
26. bře 2009 v 15:46  • Odpověz
žabi máš to krááááásnéééé :slight_smile: tu přebalovací desku jste si nechali udělat nebo koupili?
dneska už jsi v pododě?nic neteče? :wink:
26. bře 2009 v 16:41  • Odpověz
autor
Ahoj Gabi.
Děkuji za pochvalu. Tu přebalovací desku - tu samotnou desku jsme si nechali uříznout v hornbachu a manžel akorát udělal ty boční desky navrchu a ještě lepil takovou tu pásku kolem té desky. No a pak to přidělal k té komodě a ké zdi. Komodu jsme koupili v Ikei.
No jinak dneska už nic neteče. Ale koupila jsem si imtimky a raději je už budu nosit, kdyby zase náhodou, tak at jim to můžu ukázat v porodnici. ALe doufám že když mi praskne voda, tak pořádně a poznám to.
26. bře 2009 v 19:32  • Odpověz
žabi není za co,fakt se mi to líbí.Já měla mít původně půjčený přebalovací pultík od švagrové(sestry od manžela),ale vyskytl se jistý rodinný problém a už se neozývá,tak pultík asi nebude :confounded: přežiju i bez toho...nicméně chci stejně koupit komodu-taky mám tuhle vyhlídnutou :wink: a po Vikovi mám podložku,tak to asi udělám takhle.
S tou vodou taky doufám,že to bude takhle jednoznačně :slight_smile:
26. bře 2009 ve 20:23  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ještě spíte? :wink:
27. bře 2009 v 09:11  • Odpověz
Ahojte, holky,
ahoj, Gabi. Já teď vstala, ale vidím to tak, že dnešek stejně prospím :wink: Cesta z i do Prahy byla v pohodě, zpátky už mě sice začaly bolet záda, ale dalo se :wink:, ale nějak jsem nespala pořádně už 3 dny, tak to budu muset dohnat dneska asi :grinning:
27. bře 2009 v 09:31  • Odpověz
ahoj andu...jj to znám s tím spaním :frowning2:
tak dobrou noc :grinning:
27. bře 2009 v 09:36  • Odpověz
autor
Dobré ráno.
Tak jsem se vyhrabala z postele. Myslím že na tom dneska budu stejně jako Andu. jsem zničena, jako bych já nevím co dělala. Přijde mi že je to den ode dne horší s tou únavou.
27. bře 2009 v 09:37  • Odpověz
Já si vždycky něco neplánuju,žy bych třeba někam zajela,ale pak stejně zůstanu doma celý den proležím,maximálně něco poklidím...taky jsem hotová :unamused:
Uvažuju že bych zajela v sobotu s malým vlakem do polska,ale nevím jestli to přežiju :confounded: :wink:
27. bře 2009 v 09:51  • Odpověz
chtěla jsem napsat naplánuju... :slight_smile:
27. bře 2009 v 09:54  • Odpověz
autor
gabi ty si teda troufáš s malým vlakem do Polska. To já bych nedala. Sice je to kousek od vlakáče, ale i tak. Mě tam strašně vadili ti lidi jak vůbec neberou ohled na těhotnou - a může se ti udělat třeba špatně nebo já nevím co a co tam budeš dělat? a manža ti přijede kdy? oni tam jsou i přes týden.
27. bře 2009 v 09:54  • Odpověz
autor
Jo jinak Gabi já jsem tak schopna dojít k nám do obchodu a zpátky domů a pak jsem celý den doma než příjde manžel a pak jdeme ven - samo že né každý den - to se mi nechce. Jsem tak zdechlá jak nikdy. A to jsem byla zvyklá pořád něco dělat - být venku. A ted je ze mě pecivál
27. bře 2009 v 09:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.