• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Ahoj holky:¨
Zuzu: v té loaně nebylo vůbec nic co by stálo za řeč,tak jsem ti ani nepsala... :frowning2: koupila jsem tam jen pár drobností, ale nic levného..

Zabi, no pultík máš moc hezký :wink: podložku s medvídkem mám stejnou, jen v modré barvě,ze sam baby :slight_smile:

Gabi: včera jsem byla s kámoškou ještě po kočárcích, ale nic mě nepřekvapilo.Prodejci co do kvality doporučují Cortinu X 3, tak jsem na ni koukala..jinak jsem objevila ještě jeden srandovní a celkem se mi líbil,pošlu odkaz.Kola v reálu nejsou tak malé jako na fotce a ovládáš ho jedním prstem jako ten austin..

http://www.kocarkydeniska.mimishop.cz/detail.php?zbozi=991265
ještě tam měli nějakou novinku Barakuda..mají to na stránkách..

Ale jinak je to všechno na jedno brdo..
27. bře 2009 v 09:55  •  2 děti  • Odpověz
No právě,nevím no...když se mnou nikdo nechce jet :frowning2: :wink: Manža přijede v úterý ale on tak chce jet až po váplatě...na poslední chvíli :confounded: a já bych chtěla mít aspoň vybráno...
27. bře 2009 v 10:00  • Odpověz
autor
No Gabi nemáš to jednoduché. Ale jsi 36tt a teda jet po výplatě - to už je dobrý risk. To už můžeš taky porodit!!!!!
Saly díky za pochvalu. No s těma vašima kočárkama - já už bych měla hlavu jak lavor. Ale ten Barakuda je pěkný, akorát jako sporták mi příjde že má tu boudu z boku moc takovu - no nevím, měla bych strach že mi na mimčo bude foukat. ALe je pěkný.
27. bře 2009 v 10:08  • Odpověz
žabi já to mám stejně,jdu víceméně akorát pro malého do školy,je to asi 10min normální chůze a v normálním stavu :grinning: ,zpátky jdu asi půl hodiny,vezmu to přes obchod co mám vedle baráku a jsem mrtvá... :grinning: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nemůžu dýchat a ted mne k tomu začaly bolet kříže...to je síla :grinning:
Saly zrovna dneska jsem koukala na podobný na netu...vypadá dobře ale ty malé kolečka mne odrazují....super je taky tenhle....ale zase ty kola....http://www.mimistyl.cz/kocarek-jet/
Cortina je pro mne už zase drahá...
27. bře 2009 v 10:08  • Odpověz
6abi já mu to pořád říkám,od 15.4. už bude v Ově a zakázal mi do té doby rodit :grinning: :astonished:
27. bře 2009 v 10:09  • Odpověz
Jooo Bracuda vypadá taky dobře,ale je fakt že líp vypadá jako hluboký...koukám že je to taky polák coneco...
27. bře 2009 v 10:15  • Odpověz
Gabi: ale u toho jetu nejde otočit sportovní korba, to bych chtěla. :frowning2: Jsem už z toho jelen:slight_smile:) U toho vectoru ty kolečka vypadají na fotce menší, jezdí se s ním ale velice lehce,zkoušela jsem po obchodě,korba je na můj vkus trochu nízko u země a malý koš nákupní to jsou mínusy, jinak jsem neshledala nic.
Kámoška má termín 15.4.a taky nemá kočár, kupuje asi nakonec X landera XA
27. bře 2009 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz
saly a nenarazila jsi někde na nové barvy atlanticu,mají ted být,říkala mi to prodav.v prodejně na poliklinice a na netu jsem ještě nenašla...
27. bře 2009 v 10:19  • Odpověz
no ten baracuda mi taky přijde jako spor´ták zvláštní :slight_smile: ale to asi všechny ty kombinované...to jsou bohužel všechno poláci... :frowning2: ale po konzultacích včera v obchodech jsem byla ujištěna, že se stejně vše vyrábí v číně :slight_smile: takže čím levnější tím lepší a když se rozpadne, tak ho prostě postavíš k popelnici... :slight_smile:
27. bře 2009 v 10:20  •  2 děti  • Odpověz
ne, včera jsem ho viděla jen v té světlo modro šedé...
27. bře 2009 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz
nejde? :astonished: no to já bych taky chtěla otáčecí...Já už jsem z toho taky magor :dizzy_face: :confounded:
Jééé to je na tom kámoška líp než já...já mám pořád ještě měsíc...snad :grinning: Já x-landera moc neee,je jich moooc :unamused:
27. bře 2009 v 10:23  • Odpověz
mi poláci nevadí....tak to potom půjdem do toleda,tan je dokonce už 5500 :sunglasses: :grinning: ...kámoška si ho chválí ale tady na konovi jsem četla jaký je to křáp....ale za ty prachy :grinning:
27. bře 2009 v 10:25  • Odpověz
autor
No Gabi a Saly vy asi budete ty vaše dítka fakt nosit v šátkách - jak vás tady čtu.
27. bře 2009 v 10:27  • Odpověz
Gabi, jde otočit..teď jsem četla tu diskuzi pod tím a tam je napsané, že to jde otočit....
Mi se X lander líbí, ale tam právě otočit nejde..
Mi Toledo přijde akorát trošku těžký a malá korba, ale v té modré se mi moc líbí..
27. bře 2009 v 10:28  •  2 děti  • Odpověz
jooo žabi,taky to tak vidím...ale já nemám ještě ani ten šátek :grinning: :astonished: :astonished: :astonished: :sweat_smile:
27. bře 2009 v 10:29  • Odpověz
saly ony většinou mají všechny cca 15 kilo...mi se třeba zdál těžký i V-cross když jsem ho zkoušela nadzvednout na kolech jako bych nejížděla na chodník...
27. bře 2009 v 10:31  • Odpověz
výjimka je coletto :sunglasses: :grinning: já se z toho picnu...
27. bře 2009 v 10:32  • Odpověz
27. bře 2009 v 10:49  • Odpověz
Já taky nemám ani šátek :grinning:
No právě mě zaujalo, že ten Vector má kolem 9kilo.V cross měl 16 :frowning2: já ti říkaám, já neřešit výtah, tak beru ten austin..včera jsem ho opět přeměřovala a obě dvě varianty mají 70cm :frowning2:
27. bře 2009 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz
zas si říkám že moc lehký kočárek taky není moc dobrý...a proč nejdeš do 4 kol austina?ten má užší rozchod kol než tříkolka ne?
27. bře 2009 v 10:57  • Odpověz
http://www.promimina.cz/kombinovany-kocarek-lumina-fialovy/
saly a to je ten podobný jako ten vector...
27. bře 2009 v 11:03  • Odpověz
No právě že nemá, včera jsem ji měřila a má bohužel a kupodivu taky 70 cm,já musím mít max 66..
Myslíš, že lehký není dobrý..já si myslím, že to mimčo to dost zatíží..já hledám co nejlehčí..až ho budu tlačit na chajdě po kopcích, tak si vzpomenu :slight_smile:

Ten bych řekla, že je hodně podobný, jen ty barvy.. :frowning2: a je o 1400 drahší..ještě ho okoukám, ten jsem taky nikdy neviděla...
27. bře 2009 v 11:15  •  2 děti  • Odpověz
ten fialový je luxusní,ale na ďury a kopce určitě nebude :frowning2: už jsem na něj koukala...Mi se právě tyhle barvy líbí :wink:Ale to už se zase nechávám unést designem a nakonec bude kočár stát venku na zahradě :grinning:
K té váze,máš pravdu mimi to zatíží...
27. bře 2009 v 11:25  • Odpověz
27. bře 2009 v 11:39  • Odpověz
Jé, holky, jak vás tak čtu, jsem ráda, že kočár máme vyřešen! Tak snad na něj pak nebudu nadávat! :grinning: Mě teda ten, co na něj dávala odkaz Saly, připomíná kolečkové křeslo :grinning: Příteli se sice některé líbí, ale mě moc né :wink: :grinning:

A teda jako zalezla jsem do postele a vůbec mi to nespí! :angry: Jsem nasratá, páč unavená jsem jak želva, ale spát mi prostě nejde. Taky mám spoustu věcí, co bych mohla doma dělat, ale to se taky ne a ne přemluvit. Nějak nemám energii. Zatím jsem akorát vynesla koše :grinning: Tak možná ještě hodím prádlo do pračky a mám pocit, že pro dnešek s výkony končím! :grinning:
27. bře 2009 v 11:44  • Odpověz
Andu já už stihla i uvařit-dnes jsem teda vařila :grinning: a chystám se vytřít,ale ted jsem se nacpaly tak to musím kapánek odložit :grinning: Jo ted jsem vlezla na váhu a mám 83kg :astonished: :astonished: :astonished: Ještě dvě a oslavím :wink: dvacítku :sunglasses: Už musím rodit nebo se za chvíli fakt neunesu!!!!!!!!
27. bře 2009 v 11:57  • Odpověz
Hehe, Gabi, a na oslavu si dáš dortík :wink: Tak je fakt, že s přibíráním jsem naprosto spoko, ale i tak těch 8 kileček cítím - no nezvyk :wink: Hlavně to teď pociťuju na nártech a chodidlech - předevčírem jsem pochodila hoďku a půl po praze, páč kamarádka měla jógu, a na těch kočičích hlavách jsem si ty nohy docela odrovnala. Ale včera jsem si je trochu po masírovala a už je to vcelku v pohodě :wink:

Jó a taky jsem zkoušela masáž hráze - po prvé sama, dneska už bude masírovat přítel :wink: - a teda je to fákt "bájo" !:grinning:
27. bře 2009 ve 12:08  • Odpověz
ta dema je teda zajímavý kočárek..dokonce i rukojeť přehazovací :unamused: teda a v popisu je ruční brzda, ale na fotce není, tak to je asi chyba..

no já mám už teď 27tt plus 9kg,takže myslím, že dvacku klidně pokořím..ještě tři kilka(tak v půlce dubna) a mám 80kg :sweat_smile: :confused: to je mazec..
27. bře 2009 ve 12:19  •  2 děti  • Odpověz
já jsem z toho úplně špatná :frowning2: ted jsem přibrala 5 kilo :astonished: za poslední měsíc :frowning2:
27. bře 2009 ve 12:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.