• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
...a to mám ještě měsíc před sebou.. :frowning2:
27. bře 2009 ve 12:45  • Odpověz
:slight_smile: :slight_smile: neboj, myslím, že nás bude takových víc...to přibírání je bohužel zase jedna stinná stránka těhotenství..
jdu obědvat, mám hlad jako vlk..
27. bře 2009 ve 13:10  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky,
tak díkybohu už je mi o moc líp... vypadá to, že už to bude dobré. Zítra se nám snad vrátí taťka, někdy v noci, tak to už musím být fit...
saly: v pohodě, nic se neděje :wink:díky že ses koukla...
Žabi stále 2v1? Že ten prcek čeká na apríla? :wink:
ad kočárky: koukám, na kolik pěkných jste tu ještě měly odkazy...a jsem zvědavá, jak vyberete :slight_smile::wink:
přibírání: já mám nahoře asi tak kilo,ale teď to půjde rychle... do porodu ještě všechny předeženu, už to vidím... Gabi někdo prostě přibírá i ze vzduchu a někdo se cpe s prominutím jak protržený a nic...tak z toho nebuď špatná... a kolik jsi přibrala u Vikinka?
jinak krásný víkend :wink: a opatrujte se!
27. bře 2009 ve 14:07  •  2 děti  • Odpověz
zuzu o je fajn že ti je už líp,závidím že vám už vrátí tatka,nám až v úterý :frowning2:
poprvé jsem přibrala taky 18 a šlo to naštěstí dolů a ještě o něco víc...ale obávám se že ted to bude víc a už to tak shodit nepůjde.
Zuzu ještě mám dotaz myslíš že je lepčí to zdvojené kolečko ve předu než jen jedno?ty jsi měla zdvojené že?
27. bře 2009 ve 14:36  • Odpověz
Gabi jj měla jsem zdvojené a jezdulo se mi s ním úplně stejně jako s jedním... já bych řekla,že to vyjde podobně :wink: Akorát v zimě když se tam dostal sníh tak mi to přišlo horší než s jedním...
s tím přibíráním tak třeba už to teď nahoru nepůjde :wink:
27. bře 2009 ve 14:59  •  2 děti  • Odpověz
Takže porodnice Vítkovice je zavřená od 15.4.do 11.5. tak pokud to tam opraví, tak ji mám jako rezervu… :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já mám najeřděno s šestikolkou ..2x dvojité přední a hlavně v zimě se ti tam dostává něco pořád... :unamused:
27. bře 2009 v 15:49  •  2 děti  • Odpověz
Saly, tak já už jsem z těch informací jako mimo!! Na józe mi paní říkala, že její známá, co tam dělá ji řekla, že porodnice je uzavřena od toho 15. dubna a na začátku května má být zas otevřená... Že prý květen, červen je očekáváno nejvic porodů. No jestli ta její známá myslela začátkem toho 11. tak jsem teda asi v dupě :frowning2: a budu muset do Poruby nebo na ty Fifejdy. Které tudíž budou plné, takže by asi byla náhodička, kdybych chytla nadstandard. No a nebo zkusíme tu Opavu, pokud to budu zvládat, no...
27. bře 2009 v 16:07  • Odpověz
andu a třeba budeš přenášet a stihneš i Vítkovice :wink:
27. bře 2009 v 16:10  •  2 děti  • Odpověz
to je teda pěkně na houby s těma porodkama,nakonec bude plno i v tom frýdku...sice dr říkal že oni berou jen z okresu ale kdo ví....ono je to dost dlouho na měsíc zavřít porodnici...
27. bře 2009 v 16:29  • Odpověz
andu to je info od kámošky, co tam dělala, teď je na MD a včera byla za kolegyněmi na návštěvě..tak bych tomu asi věřila...třeba ti to vyjde a budeš první rodička v novém... :grinning: hlavně nepanikař, mi už to začíná být jedno kde skončím, hlavně, ať už to mám za sebou :slight_smile:

Gabik: Frýdek má kooperaci s vítkovicema..loni když ho malovali, odkazovali, že se má jet do Vítkovic, proto byly plné a kámoška skončila na fifejdách..to je asi fakt osud
27. bře 2009 v 16:33  •  2 děti  • Odpověz
teda saly ty máš teda informace :wink: Můj gyn.říkal že ted eliminovali počet rodiček z jiných okresů ptž jich bylo hodně a na jejich region pak nebylo místo...já jsem sice taky ostrava ale on tam ambuluje tak je to v poho,když jsem jeho pacientka...tak ked musím jen doufat že tam nebude stop stav :astonished:
27. bře 2009 v 16:45  • Odpověz
Holky já se pro dnešek loučím, jdeme se projít trochu na vzduch...hezký víkend :slight_smile:
27. bře 2009 v 17:00  •  2 děti  • Odpověz
No, Zuzi, díky! :wink: Já tajně doufám, že malá vykoukne dřív, než toho 8. a ty mi tu prorokuješ přenášení! :grinning:
27. bře 2009 v 17:55  • Odpověz
andu ono to přenášení není tak zlé... já myslela v rámci toho, že chceš mít možnost na Vítkovice :wink: ale jinak samozřejmě ať Melinka vykoukne dřív :wink:
27. bře 2009 v 18:11  •  2 děti  • Odpověz
Hehe, Zuzi, no hlavně ať vykoukne :grinning: V podstatě je fakt jedno kde a kdy, hlavně, když budem obě v pořádku :wink:
27. bře 2009 v 18:17  • Odpověz
holky krásný víkend :wink:
28. bře 2009 v 07:35  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky,dneska je venku úplně žůžo počasí :slight_smile:
28. bře 2009 v 11:28  • Odpověz
Ahojte holky, hlásím připojený net. Teda dalo mi teda práci vás dočíst, ale jak vidím tak se pořád nic nezměnilo, nové kočárky nejsou a žabi je stále mezi námi těhulkami. :grinning: :grinning: (Myšleno v dobrém) Tak už se na vás těším a jestli tu některá jste tak vám přeji krásný víkend.
28. bře 2009 ve 13:55  • Odpověz
Ahojte, holky.
Jojo, počasíčko je dneska parádní :slight_smile: Já s mamkouk nakoupila v drogerce, tak už mám pro malou dalších pár věciček, včera jsme ještě s drahoušem dokoupili prostěradla a dečku do kočárku a myslím, že už nám chybí jen pár věcí a máme vše :wink: Ale teda nohy mám dorasované a dost blbě se mi chodí :sweat_smile: Jsem to v té Praze s ťapáním nějak přehnala :grinning:
Noo a dneska zas moc akční nejsem, krom těch nákupů :grinning: Tak uvažuju, že aspoň vyperu, když je venku tak hezky :wink:
28. bře 2009 ve 14:21  • Odpověz
Andu kde jste koupili prostěradla do kočárku?
ahoj Hafi... super, že jsi zase s námi připojená :wink:
Žabi pořád nic? čeká na apríla?:wink: :dizzy_face:
28. bře 2009 ve 14:45  •  2 děti  • Odpověz
hafi super že jsi už on-line :slight_smile:
Já se ted pustila do žehlení a hodila plínky do pračky.Viktorek je u babi tak jsem sama doma.Chtěla jsem se dát do oken když je tak krásně ale kašlu na to ,bolí mne kříže,nejsem schopná ani vysát natož skákat po oknech...no ale když na ně koukám,jak svítí to sluníčko,je to pěkný hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prostě dostane hadru do ruky manža až se vrátí...to bude nadšen :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. bře 2009 v 15:16  • Odpověz
Zuzi, nene, to jsou prostěradla normálně do postýlky, ne do kočárku :wink:
28. bře 2009 v 16:03  • Odpověz
andu: aha, já totiž našla na netu prostěradla do kočárku a v Ov je nikde nemají,aspoň co jsem zjišťovala :frowning2:
Gabi okna radši nechej... stejně by na tom slunku byly vidět šmouhy a akorát by tě to vzteklo :wink: manžel bude určitě nadšen až se vrátí :wink: :dizzy_face:
dneska bylo fakt nádherně... i teplounko, no bájo...
28. bře 2009 v 18:00  •  2 děti  • Odpověz
Holky nevíte za kolik vyjde v polsku souprava do postýlky 3 díly?povlečení+mantinel?Je lepší objednat to v tom Babymarketu?Rozhodla jsem se že pořídím Paťulce teda něco holčičího :slight_smile: i když mám po malém ale je to všehno takové žlutomodré...
Zuzu máš recht :slight_smile: Tak jsem požehlila,vyprala,pověsila a převlíkla postele a jdu ještě vysát,ale jsem totálně grogy :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A už je ti líp?
Bylo fakt krásně,až mne mrzí že jsem seděla doma :unamused:
28. bře 2009 v 18:08  • Odpověz
autor
čusík holky.
Tak to je dobrý, zrovna jsem vám chtěla napsat že vás Hafi pozdravuje , nebot jsme si včera psaly a ona už je připojená. tak to je super. Hafi takže zdravím.
My dneska byli na procházce - venku úplná nádhera. Už se těším až za takového počasí budeme jezdit s kočárkem. Jinak u nás nic nového - mimčo mě včera večer tak kopalo, že jsem myslela že mi snad vykopne bok. Byl to mazec. V noci jsem se vzbudila a bolel mě pro změnu žaludek, tak jsem si asi hodinu užila a pak jsem usnula. No doufám že dneska to bude lepší.
Jo a co se oken týče - ty naše by taky potřebovaly umýt - možná zítra se pustím aspon na ty v ložnici - samo že manžel bude muset asistovat. Ale třeba mimčo trošku donutím pohybem aby už šlo ven.
28. bře 2009 v 19:40  • Odpověz
Ahojte, holky. Tak my máme vymalovaný pokojík pro malou, ještě nám chybí nějaké dodělávky, ale jak tak na to koukám, nejsem si jistá, jestli to nebudem muset vzít ještě jednou :confounded: No uvidíme :wink:

Zuzi, prosím tě, jsi tu někdy psala, jaké máš doma chůvičky. Můžeš pisnout ještě jenou?? Nemůžu to najít! Dík!
29. bře 2009 v 19:27  • Odpověz
Ahoj Andu,gratuluji k pokojíčku :grinning:
Ted mi volala kámoška,co jde rodit do té Opavy,že jí odtekla voda :sweat_smile: ,tak jsem jak na trní :wink: jéééé já už chci taky rodiiit...
29. bře 2009 ve 20:51  • Odpověz
Jé, Gabi, tak snad to kamarádce pljde rychle :wink: Jinak mám podobné pocity jako ty - už aby byl aspoň ten měsíc pryč a já taky jela do porodnice pro miminkovou :wink:
29. bře 2009 ve 21:09  • Odpověz
No jsem fakt zvědavá...ona měla z porodu hrozný strach a tak bych jí přála hlavně at to netrvá dlouho :wink: Asi dnes nebudu spát a budu čekat na telefon...no stejně bych nespala tak jako tak,vytuhla jsem odpoledne,tak ted budu zase čumákovat do tmy a převalovat se :frowning2: :frowning2:
29. bře 2009 ve 21:30  • Odpověz
autor
Dobré ráno.
To jsem dneska ale ranní ptáče. Ale vzbudil mě manžel. Volal že našel byt tady kousíček od nás , tak at mrknu jestli se mi líbí. Super. Je to malá zástavba - 4patrová a za super cenu. Tak tam bude volat. Jé já bych tak chtěla aby to vyšlo. sice je to v původním stavu, ale co za ty prachy co jsme do toho chtěli investovat to taky pak opravíme a podle našeho vkusu. tak se tady modlím, at mi zavolá že jsme první a jdeme na prohlídku. držte pěsti.
Dneska je teda venku počasí - hnus fialový. A to se chystám si dělat velikonoční výzdobu.
30. bře 2009 v 08:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.