• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
zabi, drzim palce moc moc!!!!
me dnes dorazily svatebni saty do Ostavy!! tak snad je jeste dnes budu mit doma!!! su hrozne nervozni :grinning:
30. bře 2009 v 08:26  • Odpověz
autor
Jé ahoj Maji. Já úplně vypustila to že se budeš vdávat. Kdy máte termínek? já bych se vdávala hned znovu. a kde to budete mít? Hi, hi, že bychom se s holkama domluvili a jeli se i skočárkama podívat na svatbu :grinning:
No tak pán se ozval, a prý zavolá kdy bude prohlídka. Tak manžela tlačím do toho at mu řekne že to na 99%berme. Jestli to nebude naše, tak se budeme hodně tlouct do hlavy, že jsme o to přišli. Je to totiž fakt super lokalita - park. No uvidíme.
Maji a jaké máš šaty? máš fotečku?
30. bře 2009 v 08:34  • Odpověz
zabi, prihodim ju na chvilku do alba..
no nevim, jestli si chcete udelat vylet, tak muzete, ale ke Kutne Hore se vam asi vlacet nebude chtit :grinning:
30. bře 2009 v 08:37  • Odpověz
zabi kuk do alba :slight_smile:
30. bře 2009 v 08:39  • Odpověz
autor
Maji ty jsou nádherné - to budeš překrásná nevěsta!!!!!!!!!!!!!!! Na tvé postavičce budou fakt úžasné
No pravda Kutná Hora je trošku z ruky :grinning: . A kdy to máte?
30. bře 2009 v 08:43  • Odpověz
dekuju :slight_smile: ja jsem si vzdycky myslela, ze bych tak uzky mit nemohla, ale jak jsem je na sebe oblikla, bylo jasno, ze tyhle a zadny jiny :grinning: bude to 25.7. na zamku Kacina.. :slight_smile:
30. bře 2009 v 08:47  • Odpověz
autor
Maji s tvou postavou si je uplně klidně můžeš dovolit. Já si taky myslela že v šatech a ještě k tomu bílých budu vypadat otřesně tlustě, ale ani v jedných jsme si tak nepřipadala. Ale já zase nemohla mít šaty na ramínka. Jen nad prsa - jak ty.
Je tak v červenci? tak to budete mít krásně. Já chtěla mít svatbu v květnu, ale nakonec jsme jí měli v září - bohužel tatka onemocněl a nechtěli jsme ho tahat na nějakou takovou akci. V září si to užil. Ale pamatuju si že čtrnáct dní před svatbou nám pršelo a já z toho byla na mrtvici. Měnili jsme i místo svatby, měla být venku. No a nakonec 15.9. bylo nádherně. Já se chci vdávat znova!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
30. bře 2009 v 08:51  • Odpověz
autor
ale se stejným chlapem.
30. bře 2009 v 08:51  • Odpověz
zabi, taky me lakala svatba venku, ale na to nemam dost odvahy, cervenec sice byva vetsinou peknej, ale nez pak zmokat, radsi jistotu v salu :grinning: no ja si vybrala presnej opak satu jaky jsem si predstavovala...chtela jsem prave s raminkama, obrovskou suknu a kremovy...tak jsem si vybrala bily uzky krajkovy a bez raminek :grinning:
30. bře 2009 v 08:54  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Maji, já jsem vůbec nevěděla, že se vdáváš :slight_smile: tak to máš fajn, já bych se taky vdávala hned znovu(já teda s jiným chlapem :slight_smile: ) ale já možná ještě letos budu... :sunglasses: uvidíme jak všechno dopadne...
Jinak jdu týden před porodem na svatbu kámošce, tak si to užiju (?!? spíš se tam jen dovalím) aspoň tam...
30. bře 2009 v 08:55  •  2 děti  • Odpověz
saly, to vis, ze uzijes :slight_smile: jen uz moc neskotac :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2009 v 08:57  • Odpověz
s tím už vůbec nepočítám..spíš jen sním co do mě vejde... :wink: poslední týden už to je jedno, ale tento týden jsem se rozhodla se žraním držet na uzdě, piju jen čistou vodu, žádné sladké, pže takovou rychlostí přibírat fakt nejde... :confused:

Pro Gabi:http://www.babyexpert.cz/produkt/kocarek-tako-jumper-exclusive-cerny/#

ještě jsem našla tohle nové Tako...
30. bře 2009 v 09:10  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsem se vyhrabala z postele :astonished: Usla jsem kolem třetí v noci a vstávala 6:15...takže super :unamused:
Maji taky jsem nevěděla že se budeš vdávat,gratuluji :slight_smile:
A tobě saly taky :wink:
Já se vdávala looni v září a bylo úplně nááádherné počasí,řekla bych až moc vedro a bylo to super ...však jsem se taky načekala :grinning: Saly týden před porodem??Abys tam náhodou nešla už s prckem :grinning: Mě tak rodila kámoška,týden a něco přeed svatbou a nakonec nedorazili vůbec ptž měli rýmečku :confounded:
Jooo jinak o půlnoci mi volala kámoška že už to má za sebou a řeknu vám baby cca 4 hodiny od odtoku plodovky :astonished: Takhle bych taky chtěla rodit :sunglasses: :slight_smile:
30. bře 2009 v 11:36  • Odpověz
Saly není špatný ale ta hmotnost 17,5 kg :astonished: Navíc Tako má každá cigoška...do toho bych asi nešla...
30. bře 2009 v 11:40  • Odpověz
NO tak 4 hodiny, to je taky můj sen..ale pochybuju že budu mít to štěstí..aha hmotnost jsem neviděla..ale teď jsem se zas vrátila ze špalíčku, jestli tam není, zatím ne v té černé..a porovnávala jsem ho s tím V crossem a je to úplně to stejné..i systém přehazování korby, prostě to samé..a V cross má taky 16kg :unamused: měli tam ten nový podvozek V max(nízkoprofilové nafukovací )a zase jsem tam s tím pojezdila a jezdilo se mi s ním dobře, mám ho furt jako rezervu..Je fakt, že tako mi přijde jako nejobyč značka, tak když tam budu mít V cross, tak to hodně lidé neví kolik stojí :grinning: :grinning: :grinning:

Zabi tak ty budeš mít dneska nový byt jo? dej vědět jak jste dopadli? a na které ulici to máte?
30. bře 2009 ve 12:33  •  2 děti  • Odpověz
:grinning: saly já taky koukala na netu na to tako,že jsou dost podobné,ale to je ted hodně kočárků,asi to moc hrotíme :grinning: :unamused: nicméně i 16 kilo je pro mne moc,vzhledem k tomu,že já jsem mizerná řidička a tak budu používat mhd :slight_smile: :unamused: U mne teda zatím vede ten Babysmile a v závěsu Austin... :slight_smile:
Jo taky rychle bych taky chtěla rodit,teda spoléhám na to že druhé porody jsou prý o půlku rychlejší,tak to by byla paráááda,to bych rodila asi taky tak nějak :grinning: V osm mi volala že jí odtekla voda,v devět jeli do porodky-Opava-bez stahů :sweat_smile: otevřená na 5 ,stahy kolem jedenácti a ta hnusná bolest kdy chceš skákat z okna asi 15 mint a po půlnoci byla malá na světě....no paráda ne :grinning: tak nějak si představuju porod...
30. bře 2009 ve 12:48  • Odpověz
ahoj holky,
Maji hledala jsem fotky šatů a nenašla... jen malého jak má kousek obtočený kolem sebe :grinning:
já mám za sebou test na cukrovku. Fuj, málem jsem se pošavlovala. Hrůza děs... doufám, že výsledky budou ok. Obejdu se bez sladkého, ale děsí mě topíchání do prstu, omezování,kontroly na diab. atd... :cry:
Gabi tý jo tomu říkám super porod... jinak já taky spoléhám na to, že druhý bude rychlejší...:wink:
zítra jdu na 3D/4D, já se tak těším!!! Snad si prcek dá říct a ukáže obličejík :wink:
andu:
http://www.detske-chuvicky.cz/p/brondi-bm-10 píšou výborný dosah 3km, tolik jsem ještě nevyzkoušela... ale někdo taky tvrdil, že takový dosah bude na úkor kvality odposlechu... ale cena je super...
30. bře 2009 ve 13:01  •  2 děti  • Odpověz
no to je fakt super :slight_smile:
Jinak v sobotu jsme byli s mužem ještě na kočárky v Sam Baby, tak pokud bys chtěla vidět ten Vector, co jsem ti posílala, že váží 7kg, tak ho tam fyzicky mají.Stojí myslím 5800 a s nafukovačkama 7,5 nebo tak nějak,na netu za sedm seženeš.Má sníženou konstrukci asi o 10cm je korba níž než ostatní kočárky, tudíž máš pocit, že vozíš kočárek na panenky :sweat_smile: :sweat_smile: ale rukojeť je dost vysoká...mi se líbí, můj drahý má jedinou výhradu, že má malý a nepoužitelný nákupní koš.. :slight_smile: mají ho tam v červeno oranžové a krásné moodré(spíš teda pro mě)...nacvakávací systém naprosto jednoduchý...a lehoučký...
30. bře 2009 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte, holky!
Jé, Maji, tak šatičky jsem nestihla :frowning2: :wink: Já se teda zatím do svatby nehrnu, vidím to tak nějak podobně jako u vás - cca po roce soužití i s mimoušem :wink:

Zuzi, děkuji za odkaz :wink:

Jinak já se vrátila z poradny a jsem v šoku :grinning: Malá podle odhadu váží už 2,67kg :astonished: , tak doufám, že se s tím odhadem Dr. mýlí, páč 4 kilovou holčičku bych rodila vcelku nerada! :grinning:

Jé a Gabi, to měla kamarádka super! 4 hoďky... beru všemi 10! :wink:
30. bře 2009 ve 13:17  • Odpověz
Já už za sebou jednu svatbu mám a je to super záležitost, i když nepřiměřeně drahá :unamused: Druhou budu dělat jen se svědky a rodiči..nízkonákladovou variantu :grinning: ale šaty si určitě zase dopřeju :slight_smile: chtěla bych ji stihnout ještě letos v červnu, ale to je asi nereálné..tak spíš až za rok :wink:

Andu, myslím, že to kilčo za měsíc malá ještě klidně přibere.. :slight_smile:
30. bře 2009 ve 13:28  •  2 děti  • Odpověz
Noo, Saly, já se obávám, aby nepřibrala ještě víc než to kilečko :sweat_smile: Jsem jí dala limit 3 a půl kila, ale teda nevím, nevím, jestli mě poslechne! :astonished: :grinning:
30. bře 2009 ve 13:30  • Odpověz
autor
Tak jsem zase tady . Dodělala jsem si výzdobu, ohřála obídek a ted koukám na TV.
No tak manža volal na ten byt - líbí se mi že to není realitka - s těma moc dobré zkušenosti nemáme. Pán říkal že nám zavolá kdy uděláme prohlídku - prodává to jeho tchýně, která se v tom nevyzná a má tam ted nájemníky. TByt by byl volný od 1.7. což je zachvilku. Tak jsem zvědavá. tak doufám že se na nás konečně po roce a půl hledání usměje štěstí.
Andu já ani nechci vědět kolik naše miminko má - mám taky strach že by mi řekli něco kolem 4kg a mě by asi odvezli a nedonutili mě to porodit normálně
30. bře 2009 ve 13:38  • Odpověz
Žabi držím pěsti, ať to s bytem dobře dopadne...
a jinak holky taky vám přeju, ať je to jen odhad a nejsou to macíci...:wink:
Svatba: měla jsem v září, nádherné počasí, atmoséfra,místo i skvělý partner. Taky bych se klidně vdala zase ale za stejného muže..
30. bře 2009 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz
Holky ty váhy jsou fakt orientačně...- +půl kila.jen andu jestli nemá ještě o půl kila víc :grinning: Ale nevypadáš nato :wink:
30. bře 2009 ve 13:43  • Odpověz
jo to jo, kámošce řekli max 3,80 a nakonec šla na císaře a měla malá 4,25. Dneska jsem se potkávala s jednou kočkou co jsem jí prodávala kolotoč nad postýlku a říkala, že rodila před 2mi měsíci na Fakultce a byla max.spokojená.Při porodu porodní asistentky chování nadstandartní a na šesttinedělí, že akorát ty sestřičky nestíhaly, ale že byly příjemné, že třeba musela dýl čekat nebo tak..kojí úplně v pohodě..tak mě celkem uklidnila..já idu tam :slight_smile:
30. bře 2009 ve 14:24  •  2 děti  • Odpověz
holky hlásím další miminko,ted mi psala kámoška z práce,že porodila ve Vítk.kluka 2800g 48 cm :grinning:
To jsou ale provokatérky co...že už to mají za sebou... :grinning:
30. bře 2009 v 15:30  • Odpověz
Ten březen je teda plodný :slight_smile: to jsou ještě děti z prázdnin,že? :slight_smile:
Já se dnes loučím, běžím na kurzík..dneska kojíme :slight_smile:
30. bře 2009 v 16:05  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte holky, tak jsem se dostala konečně k puštění netu. Ráno jsem vyžehlila pak povysávala půlku našeho obyvatelného vrchu (teď to dodělává manža :wink:) potom se stavila kámoška, pak jsme zajeli na kooperativu nahlásit že pojištění si teď budu platit sama a né zaměstnavatel a te'd jsem tu.
Žabi budu moc držet pěsti ať to s bytečkem vyjde.
Maji gratuluji a držím pěsti ať to vše vyjde podle vašich představ a doufám, že se pak pochlubíš fotečkama, já taky nestihla šatečky.
Gabi tebe teda ty kamarádky nemají rády nebo co, že tě tak provokují s tím, že už to mají za sebou. Potvory jedny :wink:
Taky bych už to brala v noci se budím jak sebou kukua šije. Je to vážně nějak moc živé dítě. Jinak dneska bych si chtěla konečně sepsat ten seznam co všechno mi ještě chybí. Jo a teď hlásí, že se má konečně umoudřit počasí a začít svítit sluníčko tak se těším, že všechno poperu a vysuším venku. Teda myslím na miminko. Už jsem zvládla vyprat dvakrát plínky aby byly pěkně savé. (žabi měla jsi pravdu po vyprání jsou ty plíny sto a jedna)
30. bře 2009 v 17:52  • Odpověz
Kuk :slight_smile:
Tak my doopravili a domalovali detaily v pokojíčku a už to je snad hotovo :wink: Zítra se pustím do vytírání a ustavování nábytku a možná se taky vrhnu na praní věciček :wink:

Žabi, ty jo, tak snad vám to s tím bytečkem vyjde! :wink:

Muhehe, Gabi, jo to jsem si taky říkala, že by malá mohla mít ještě plus půl kila :grinning: Ale i tak, docela jsem pobavila maminu tou váhou. Ségra totiž při narození měla 2,4 :sweat_smile: Což už malá má asi teď :grinning:
30. bře 2009 ve 21:37  • Odpověz
andu nějak mi k tobě nejde čtyřkilové mimi :grinning:
Já jdu ve čtvrtek tak jsem zvědavá kolik jsme nabrali,ve 34 tt to bylo 2100...
30. bře 2009 ve 21:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.