• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
jo ale dr.říkal že by měla mít cca 2500 takže to jsi v normálu ne?
30. bře 2009 ve 21:55  • Odpověz
No Gabi, ke mě opravdu 4 kilové mimčo moc nejde, ale to bude tím, že jsi neviděla přítele :grinning: Ony ty jeho 2 metry asi taky budou hrát nějakou roli :grinning: Joo, tak to by podle tvého pana Dr. byla malá tak nějak v mezích normy :wink: No já si z toho zatím dělám spíš srandu a furt věřím tomu, že bude mít max 3 a půl kilča :wink: Tak jsem na ni zvědavá! :wink:

No nic, jdu se věnovat chlapovi, i když mě dneska docela vytáčí... :grinning:

Tak pro dnešek pá a dobrou noc přeji :wink:
30. bře 2009 ve 22:02  • Odpověz
dobrou noc :slight_smile:
30. bře 2009 ve 22:04  • Odpověz
Dobré ráno holky, tady ještě nikdo?? Téda. Andu já si myslím, že to s tou vahou nebude tak hrozné, víš jak to říkala Kamča jsou to jen odhady. Tak já jdu dneska asi dělat dekorace domů na velikonoce a pak na prochajdu s tím našim urvišem psem. Slavnostně neprší tak je třeba se trochu provětrat jinak mi z těch zdí hrábne. :slight_smile: Tak já vás tu pak přijdu zkontrolovat. :slight_smile: :slight_smile:
31. bře 2009 v 09:40  • Odpověz
Ahoj, Hafi, ahoj, holky :wink:
Tak já už jsem hoďku vzhůru, dala jsem si s mamkou dole kafíčko a chystám se, že něco budu dělat. Teoreticky to mám naplánováno hezky, tak jsem zvědavá na praxi :grinning:
Škoda, že není sluníčko, to má člověk hnedka víc energie... No hlavně, že neprší :wink:

Jojo, Hafi, zatím s tou váhou moc nestresuju. Sice jsem se trochu lekla, když mi to Dr. oznámil, ale je fakt, že jak jsem psala včera, zatím to spíš beru jako srandu :wink: :grinning: Horší bude, až zjistím, že odhad byl dobrý :grinning: :grinning:

No a u kafíčka jsme s mamkou řešily porodnice. Sestřenka si prý Vítkovice strašně chválila, že strašně hodní doktoři i PA... Noo tak nevím, jestli malou nepodržím do 11. :grinning: Boť když budou zavřené, mám strach, že Fifejdy budou plné a to se mi tam moc chtít nebude. A to samé v Porubě - bude fofr, tak si myslím, že to budou brát jak na běžícím páse a moc se s nikým mazlit nebudou. No mamině se návrh Opava moc nelíbí, že kurnik, jezdit takový kus, navíc Amélie z Opavy... :grinning:, ale já bych tam možná rodila nejradši... Noo, kdo ví, jak to bude :wink:

Žabi, co ty? Jak jsi na tom? Ještě nerodíš?? :wink:
31. bře 2009 v 10:09  • Odpověz
autor
čusík.
tak jsem se konečně dokopala z postele. Dneska mě čeká poradna- vůbec se mi tam nechce. Myslím si že na příští kontrolu už k dr. nepůjdu a půjdu už tam kde budu rodit. Jé příští týden mám oficiální termín 8.4. tak to už by se to naše mimčo mohlo umoudřit ted o víkendu. Jsem z toho už fakt unavená.
Váhu mimča ani nechci vědět.
31. bře 2009 v 10:34  • Odpověz
Žabi, ty jo, už 8., tak to by fakt už mohlo vykouknout :wink: No na ty poslední 2 týdny se fakt moc netěším, to už musí být fakt o nervy :sweat_smile:
31. bře 2009 v 10:52  • Odpověz
ahoj holky,já jen na skok,jedu manžílkovi naproti na nádraží,jede kvůli mne o den dřív,tak musí vlakem...
Saly...neviděla jsi někde naživo tehttp://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21817018&tab=1n nový coneco baracuda??Ted mi s ním kámoška nasadila brouka do hlavy :slight_smile: nebo i vy ostatní,ale vy už po kočárkách tak nekoukáte,tak se ptám saly :grinning:
31. bře 2009 v 10:56  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
Gabi tu baracudu jsem ti min.týden posílala odkaz :grinning: , má ho ta paní v kopřivnici co jsem u ní byla na ten vector..
http://www.kocarkydeniska.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1016158

Teď koukám, že ty máš stejný odkaz z MMB, to je furt ta jedna paní..neměla ho tam fyzicky, pže se prodal, ale když se s ní domluvíš mailem, ona ho objedná na prodejnu a můžete tam skoknout...je velice příjemná a ochotná..já tam u ní byla už 2x..pokaždé asi hodinu :slight_smile: ona ho chválila..má myslím částečně natáčecí nápravu...mi osobně moc nesedí vzhledově ten sporťák, ale to je jen o vjemu, prý je lehký...

A už si někde na vlastní oči viděla ten baby smile V max?

O víkendu jsem si objednala nakonec to vibrační lehátko od fisher price, co se pak mění na houpací křeslo, tak jsem zvědavá jak se nám osvědčí :wink:
31. bře 2009 v 11:24  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky,
andu já myslím, že 4kg mimi se ti do tvého bříška nevejde :wink: ale je to jen můj odhad ...
gabi: tak ten Baracuda není špatný... já jsem holky fakt zvědavá, co nakonec vyberete :wink:

jinak právě jsme přišli z 4D a bylo to ndáherný!!! Pan dr. nám potvrdil kluka, hned po příchodu na nás vystrčil pindíka (náš klouček, ne pan doktor ), i já jsem to viděla, máme pár krásných záznamů obličeje z boku, zepředu se na nás podívat nechtěl, alei tak to bylo nádherné a za ty penízky to stálo... když jsem se pak koukla na manžela, tak jsem viděla, jak se mu lesknou oči, no krása!!!
a hlásím první těhotenské kilíčko se na mě nalepilo :grinning: (no 0,9kg) takže počítám, že teď už to půjde co týden, to kilo... příspějou k tomu i čokoládové kuličky, které teď tlačím, přivezl mi je manžel z Německa, mají vevnitř lískový oříšek mňam :grinning:

těším se na víkend, má být krásně teploučko!
31. bře 2009 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz
Zuzi, já si taky tipuju, že 4 kila nemám kam strčit! :wink: :grinning:
Jéé, tak to gratuluju ke krásnému zážitku z UTZ :wink: Já odolala a podobou miminkové se nechám překvapit :wink: Mňám a tou čokoládkou jsi mi udělala hroznou chuť... A doma nic sladkého nemám, béé :frowning2: :grinning: No co už, stejně bych se měla krotit, beztak malá přibírá z těch mých každodenních mňaminek! :wink: :grinning:
31. bře 2009 ve 12:37  • Odpověz
andu já si taky řekla,že už žádné sladkosti a dobroty!!! jsem zvědavá, jak to vydržím. No budu muset... :slight_smile: ale dneska si ještě zajdeme na večeři a do kina :dizzy_face:
31. bře 2009 ve 12:48  •  2 děti  • Odpověz
zuzu:věřím, že to byl krásný zážitek, my byli jen na 3d a bylo to super,jako živé miminko :slight_smile: Já jdu za 14 dní na normální UTZ, tak bych si toho kluka chtěla taky potvrdit.. :confounded: mám už všechno modré :astonished:

Já včera dostala nějkaou novou meruńkovou studentskou pečeť, tak ji asi taky zajdu prubnout :slight_smile:
31. bře 2009 ve 13:04  •  2 děti  • Odpověz
Saly: tak pořád lepší holčička v modrém, jak kluk v růžovém :wink: držím pěsti, ať ti to příští týden potvrdí. Já jdu 9. normálně do poradny, tak snad bude vše ok... jak přibývají kila, jsem ráda, že je tam takový časový odstup v těch poradnách :grinning: abych nedostala každý týden sprdunk...
31. bře 2009 ve 13:11  •  2 děti  • Odpověz
holky kuk už je v albu... má krásně puclaté tvářičky a prý má po mě velkou pusu říkal dr :grinning:
31. bře 2009 ve 13:22  •  2 děti  • Odpověz
zuzi jak na té první dnešní přidané fotce je to focené? trochu mi to přibliž..pže můj důkaz kluka vypadá trošku jinak.. :frowning2: co tam teda vidím?
31. bře 2009 ve 14:05  •  2 děti  • Odpověz
Saly jj na té první přidané fotce, to je pohled na zadek odspodu, jak je šipka, tam je pindík... to jsou stehýnka a mezi nimi je pindík :wink:
my valíme na večeři a do kina papa
31. bře 2009 ve 14:53  •  2 děti  • Odpověz
Aha, už chápu :slight_smile: já jdu na domovní schůzi :rolling_eyes: ahoj
31. bře 2009 v 15:27  •  2 děti  • Odpověz
autor
čusík.
tak jsem od dr. zpátky. Tak mě dneska sestřička trochu vysstrašila, protože jak mi dělali ozvy, tak mimi sebou celou dobu pěkně házelo a sestřičce to tam házelo že má zvýšený tlak nebo co. Ale pak se uklidnilo a bylo to v poho. Dr. na to nic neříkal. Prý se uvidíme příští týden v jeho ordinaci už naposledy.
Jinak nám ve čtvrtek držte pěsti, protože se jdeme mrknout na ten byt. Strašně moc bychom ho chtěli, tak jsme zvědaví jak se s pánem domluvíme. Já se začnu snad i modlit. A jestli to výjde,tak se půjdu opít džusem nebo mi mimčo tou samou radosti vypadne z břucha :grinning:
Venku je krásně a já dřepím doma- manžel šel na squasch a já už mám sama strach chodit na nějaké procházky. Tak doufám že to počasí vydrží tak krásné i zítra a jestli jo , tak konečně poprvé v novém roce hodím prádlo na balkon at mi krásně voní.
31. bře 2009 v 17:07  • Odpověz
zdravím :slight_smile: tak mám konečně manžu doma,na chvíli odjel,tak jsem zde :wink:
žabi já bych se procházek nebála a dělala všechno abych už rodila :grinning: ale chápu sama to je blbé...S bytem držím palce at vám to vyjde :wink:
saly já vím že jsme ten kočárek už tady probíraly,jen jsem myslela jestli jsi na něj nenarazila někde v ostravě,když tak jezdíš po kočárkách víš...Mi se ten sporták taky moc nelíbil ale ted ho vidím jinak :wink:je to takový nadčasový kousek :wink: Každopádně bych ho musela vyzkoušet pž nevím jak se mi bude jezdit s tou otáčecí nápravou...
zuzi taky chápu tvé nadšení,my teda chodíme jen na obyč ultrazvuk,ale jsem hotová,i tatka,jak je to krááásně všechno vidět,pan dr.nám vždycky ukáže každičký detail :grinning: prý má nos po tatkovi,tak uvidíme :wink: A manžel když byl se mnou poprvé tak taky měl slzu v oku...jinak je teda tvrďák :grinning:
31. bře 2009 v 18:20  • Odpověz
ahoj :slight_smile:
Gabi, v Ostravě jsem ho neviděla..já po OV moc nechodím, ani nevím kam tady, mám pocit, že tu teda obchody s kočárky nejsou nic moc :unamused: kdybys na některý z těch kočárků narazila na živo, tak dej echo :slight_smile: já tu dnes nebudu, jedu na celý den na klebety za kámoškou.ahoj :slight_smile:
1. dub 2009 v 08:40  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jé holky kde jste dneska? Já už od rána uklízím. Převlíkla jsem peřiny a dala jsem povlečení do pračky a ono se mi tady v Porubě ukázalo i sluníčko, takže to hodím pak na balkon. Ještě musím vysát, ale to se mi teda vůbec nechce.
Jak jinak se máte?
1. dub 2009 v 10:36  • Odpověz
Ahoooj,já taky koukám že tu dne snikdo není :wink:
žabi to jsi šikulka pacovitá,taky se chystám...
Já se prosím věnuji manžílkovi :grinning: Jdu vařit obídek a na jednu fičíme do porodnice na tu prohlídku,tak jsem zvědavá,ale stejně mám už jasno...
Dneska je úžasné počasí to má člověk hnedka lepší náladu :slight_smile:
1. dub 2009 v 11:01  • Odpověz
Ahojte, holky. No koukám, že dneska tu fakt nikdo moc nebyl :wink: Já původně měla plány eroplány :wink:, ale nevyšly... :grinning: Stihla jsem akorát vyžehlit věci, co jsem včera Melince vyprala. Jeli jsme s drahým na obídek a kafíčko, pak jsme mrkli na Futuramu a teď má drahouš fotbal, tak jsem zasedla k PC.
To počasíčko dneska bylo fakt parádní :slight_smile:
1. dub 2009 ve 20:29  • Odpověz
Ahoj Andu,můj drahý šel na pivo tak jsem taky na chvíli sama u pc :wink:
Dneska jsme byli v té porodnici ve Frýdku a jsem docela naštvaná ptž jsme neviděli nic,prý mají plno a tak z hyg. důvodů to nejde....prohlídka jako blázen :angry: Takže nás odkázali na fotky z internetu :unamused: Jsem docela znechucená,sestra co nám dělala výklad taky nebyla stokrát sympatická...tak nevím no...
1. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz
Ahoj, tak vidím, že jste toho včera moc nenadrbaly, aspoň jsem o nic nepřišla..bylo krásně, tak jste byly asi všechny venku, co?
Gabi: tak stejný zážitek jsem měla z Vítkovic :grinning: to je fakt, že fifejdy to mají v tom lepší, že když je plno, prohlídka není..je to logické...
jinak mrkni na
http://www.mimistar.cz/zbozi/3442/Kombinovany-kocarek-MAX-a-autosedackou-DOPRAVA-ZDA.htm

znáš ho? ten podvozek mi totiž nic neříká...
2. dub 2009 v 10:01  •  2 děti  • Odpověz
autor
ahoj holky.
No tak dneska je teda venku krásné počasíčko co? už by to tak mohlo vydržet. Já jsem dneska nějaká akční - od sedmi vzhůru - dvě pračky vyprané, pověsené na balkoně a ted žehlím. Odpoledne jdeme na prochajdu a pak se podívat na byteček. včera jsme ho byli s manžou obkouknout z venku a moc se nám líbí - sice není zateplený, ale má plastáky a zasklenou lodžii.
Jinak včera bylo venku parádně - byli jsme na dvouhodinové procházce - se divím že jsem to vydržela, ale za to mimoušek mě večer pěkně kopal - hlavně dole - jsem se modlila at neporodím. Jsme mimču včera domlouvali že musí ještě jeden den vydržet, že až dneska večer můžeeme jet do porodnice :grinning:
Holky s těma porodnicema, to je mazec. Zaplatíš si za prohlídku a nic nevidíš - to by mě pěkně nasrali. Já jsem na 100% rozhodnutá pro Fifejdy. A už to měnit nebudu - vždyt mi zbývá už jen pár dnů.
Saly kočárek pěkný
2. dub 2009 v 10:13  • Odpověz
ahoj 6abi, ty jsi šikula, že už toho máš tolik hotového.Já se teď chystám na žehlení, ale nevím jestli se dokopu.. :rolling_eyes: přeju Vám a´t se vám dneska byt líbí a dobře pořídíte..potom poreferuj :slight_smile:
2. dub 2009 v 10:20  •  2 děti  • Odpověz
autor
Saly mě se taky nechtělo žehlit, ale kdybych náhodou šla rodit, nechci tu mít koš prádla na vyžehlení. Pustila jsem si Učastníky zájezdu a jde mi to docela rychle. Já si moc přeju at nám ten byteček výjde, protože smůly s bytem jsme si už užili, tak trochu toho štěstíčka by se mohlo usmát. Už se nemůžu dočkat večera. určo pak napíšu jak jsme dopadli.
2. dub 2009 v 10:32  • Odpověz
ahoj holky,
Žabi držím palce ať byteček vyjde...žehlení no to mě taky čeká...
Saly ten podvozek mi připomíná Leviroo 3in1 kočárek.
dneska je tam krásně tak šup šup ven vyhánět a prohánět miminka :wink:
2. dub 2009 ve 12:20  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.