• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
andu: pošli kousek :grinning:
no to je počasíčko ke snažení jak dělané :grinning:
25. črc 2008 v 17:01  •  2 děti  • Odpověz
hihi, Zuzi, zbylo, chlop nedostane, tak se stav :wink: :grinning: No to je fakt, co jiného, než tulit se a snažit se, se dá v tomhle počasí dělat, že?! :wink: :grinning:
25. črc 2008 v 17:04  • Odpověz
ještě aby vypadl proud a budeme mít všechny dubňátka :grinning:
25. črc 2008 v 17:36  •  2 děti  • Odpověz
:grinning: Zuzi, to je nápad!:grinning: Můj už fňuká, že jsem mu nedovolila ani ochutnat, dobře mu tak!:grinning:

Tak co, Strouzku, jak manža reagoval na novinku?:wink:
25. črc 2008 v 18:33  • Odpověz
ahoj holky, nejsem sice strouzek, ale vim, jak manzel reagoval :wink:
no jak, prece krasne :wink:
nejdriv koukal, neveril....pak chtel Martu dokonce i zouvat :dizzy_face:
a zase nasla //, takze je to uz jisty :sunglasses:
zdravi Martek z Vyociny
25. črc 2008 v 18:38  • Odpověz
martek děkujeme za info :wink: gratuluji a závidím!!!
25. črc 2008 v 19:02  •  2 děti  • Odpověz
Super zprávy, Martek, děkujeme za aktuální info :dizzy_face: Taky moc gratuluju a doufám, že to bude jako epidemie :wink:
25. črc 2008 v 19:10  • Odpověz
Dobré ránko dámy :wink:

Strouzek - co to tu čtu za super novinku, gratuluji a držím palce na bezproblémových 40tt :wink: :slight_smile:

Já teď čekám na MS jak na smilování boží,protože bohužel začnem stimulovat na IVF až po té další MS, pojišťovna mi to totiž nestihla schválit, neb pan revizní je na dovolené 14 dní :unamused: Jsem z toho pěkně zklamaná, protože už jsem se natěšila a nic. Navíc se mi teď bez hormonů rozhodí cyklus, tak kdo ví, kdy mi ta další MS vůbec dojde :angry:
26. črc 2008 v 08:18  • Odpověz
ahoj parapli: teda to je doktor... zabít takové ... :confounded: držím pěstičky, ať to vyjde i tak :wink:
26. črc 2008 v 09:50  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte holky, tak já hlásím, že další práce nevyšla:frowning2: Dostala ji ta druhá exspolužačka. No týpek říkal, že ale brzo budou rozšiřovat, tak že se pak ozve, jestli ještě aktuálně hledám práci... Tak jsem zvědavá :unamused: :wink: No teď doufám, že brzo vyjde to mimčo, neb už mě to začíná unavovat! :frowning2:

A jinak jsme dnes byli s přítelem u jeho maminy na oběd, stršně jsme se přežrali, vzájemně jsme si potřesly pravicemi a teď jsem doma, maluju pokoje a drahý šel na pivko... :wink:

A co vy takhle o víkendu?:wink:
26. črc 2008 v 19:39  • Odpověz
andu: opožděně vše nej k svátku...ani nevím, jestli jsem Ti přála :grinning:
moc mě mrzí, že ti ta práce nevyšla, ale třeba to vyjde s tím miminkem :wink: my se teď snažili opravdu poctivě každý den a mě to nějak už nebaví :frowning2: ne že by nebavilo, ale začíná to být jen kvůli snažení a to nechci...tak asi zase na hvíli stopneme tempo... :slight_smile:
jinak sluníčko, teplíčko, jupí!!!
27. črc 2008 v 07:41  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte, holky, ahoj, Zuzi

Děkuju ti za přání:wink: No já nedávno přemýšlela, jestli my se vůbec snažíme. Neb sexujem tak 2krát až třikrát za týden:wink: :grinning: Ale zas na druhou stranu, aspoň z toho není takové to, že je to jen kvůli miminkou :wink: Prostě když máme náladu a chuť...:wink:

Jojo, tapíčko, sluníčko, supér :slight_smile:
27. črc 2008 v 11:10  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
Andu, myslím, že přístup ke snažení máte velice dobrý :wink: Opravdu to pak není žádná sranda, když se člověk snaží jen kvůli dítěti, raději z toho mít radost a dítě příjde i tak :sweat_smile:
27. črc 2008 ve 12:46  • Odpověz
ahojky
27. črc 2008 ve 12:53  • Odpověz
Jojo, Beranku, právě si myslím, že svišť přijde, kdy má, bez ohledu na to, jestli se snažíme 1 za měsíc nebo 10 krát za týden :wink: :grinning:
27. črc 2008 ve 13:05  • Odpověz
Ahoj Strouzku, tak co manžel na novinku? :wink:
27. črc 2008 ve 13:06  • Odpověz
tak hlavně se člověk musí snažit v ten správný čas, akorát, že se to někdy blbě odhaduje :grinning:
27. črc 2008 ve 13:07  • Odpověz
no dobrý nejdřív jak zaražený prd, takový nijaký, ale jeli jsme koupit další testy a jak viděl // tak vysmátý jak měsíček na hnoji. od tý doby mám pocit že by za mě i dýchal. se ohnu a on dobrý si v pohodě, sleduje mě jestli se nesprchuju horkou vodou atd. jo a taky chodíme pořád koukat na nové a nové testíky.
27. črc 2008 ve 13:08  • Odpověz
strouzku :grinning:
27. črc 2008 ve 13:15  • Odpověz
Stroužku, to je super:slight_smile: Moc držím pěstičky, ať je vše jak má být :dizzy_face: A kdy se chystáš k ďurologovi?:wink:
27. črc 2008 v 15:01  • Odpověz
strouzku super...já to říkala :wink:
holky zítra jdu na pohovot na částečný úvazek z domu do práce...tak mi držte.
Pak písnu :wink:
27. črc 2008 ve 21:44  •  2 děti  • Odpověz
holky tak šup šup, kde jste??? netestujete někdo?
já to spletla, mrchu čekám teď po neděli.... myslím až toho 3.-4.8...
strouzku: jak je??? už blinkáš???
pak se ozvu
28. črc 2008 v 07:23  •  2 děti  • Odpověz
autor
Dobré ráno a krásný začátek týdne.
Zuzu držím pěsti at ti prácička výjde.
Andu, je mi mocinky líto že ti ta práce zase nevyšla. Ale uvidíš že výjde další, a nebo že by dříve bylo to mimčo???
Holky o víkendu bylo super. Počasí vyšlo, grilovali jsme na zahrádě u našich a slavili narozky - no byla to menší skoro svatba, kolik nás tam bylo.
Jo mrcha se ještě nedostavila. V pátek mě strašně bolelo bricho tak jsem si myslelal že už to příjde, ale do dneška nic. Tak nevím. Jestli se to nějak neposunulo díky dovolené a extrémním teplotám, nebo jsem možná těhu. Nějak se mi vůbec nechce dělat test, at nejsem zklamaná, pokud by tam nebyli //. A myslím si že je to ještě brzo, když v sobotu byla očekávaná mrcha. 2 dny zpoždění nic neznamena, co?
Doufám že to dneska rychle uteče v práci.
Zítra by se měla vrátit z dovči Hafi - snad měli pěkné počasíčko.
28. črc 2008 v 07:29  • Odpověz
Zuzi, intenzivně na tebe myslím, určitě dej vědět, jak to dopadlo:slight_smile:

Zabi, no já myslím, že po 2 dnech zpoždění by něco jít vidět mohlo... Ale je fakt, že já bych asi taky ještě počkala. Nicméně držím palce, aby už paní červená nechodila :wink:
28. črc 2008 v 09:26  • Odpověz
ahoj holky

zabko no nevím někomu to ukáže až po mrše třeba 4 den mě to ukázalo už 10 DPO slabě že jsem těhu, tj 3 dny před mrchou
28. črc 2008 v 09:29  • Odpověz
autor
No holky rozhodla jsem se že počkám do pátku. Když mrcha nepříjde, tak v pátek ráno udělám testík. Jsem sama zvědavá.
Strouzi a co ty? už ses objednala k doktorovi?
28. črc 2008 v 11:41  • Odpověz
jj jsem , na 5.8. jdu k novému doktorovi,dneska mě tam přehlásila švagrová, je prej v našem městě špička a hlavně je hodnej tak se bojím i těším
28. črc 2008 v 11:46  • Odpověz
ahojky holky, můžu se k vám přidat? za chvilku budu taky patřit mezi snažilky.. :slight_smile: :slight_smile:
28. črc 2008 v 11:48  • Odpověz
autor
Vítám Misakri. Určitě se přidej. My budeme jen rádi. Vidím že ty už jedno dítko máš. To si budete mít co říct se Zuzi.
Strouzi, já taky přešla v březnu k novému doktorovi. Je docela fajn, ale tyto doktory já všeobecně moc nemusím. Ale co už. V srpnu mám jít na pravidelnou prohlídku, tak třeba půjdu už jako těhu :wink:
Zuzi má dneska ten pohovor co? proto si pořád říkám že jí tady nevidím.
Andu copak ty děláš doma? uklízíš?
My dneska s manželem chceme jít do kina na Bathory - nevím jak se to přesně píše. tak uvidím. ještě jsem našla byteček tak moooožná půjdeme místo kina na prohlídku bytečku. Holky já už bych tak moc chtěla bydlet ve svém. Tento rok to bude opravdu náročné. Na podzim nás čeká ještě kupování nového autíčka - těším, těším.
No manžel o tom že mi mrcha vynechala nic netuší - tak třeba dostane krásný dárek na naše 9 výročí (18.8)
28. črc 2008 v 11:53  • Odpověz
ahoj misakri no jasně vítej

zabko to byl super dar k výročí :wink:
28. črc 2008 v 11:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.