• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Ahojky maminy :slight_smile:
Tak hlásím že máme 2490 g :slight_smile: takže myslím v poho,kontrola za týden a pak už do porodky na ozvy.čípek na prst.No a mám teda slušné poslíky :wink:
Saly ten kočárek je moc pěkný ale já raději ty nafukovací kola...jsem z těch všech v-maxů a v-travelů a v-něco poněud zmatená...ale suoer jsou ty barevné kombinace u tohodle...
žabi ty jsi teda akční :grinning:
Jinak k té porodnici,tam se prohlídky naštěstí neplatí,nicméně tam půjdu,už to nebudu měnit,kámošky co tam rodily byly spokojené a je tam můj dr.,třeba budu mít štěstí a odrodí mne on :wink:
2. dub 2009 ve 14:45  • Odpověz
Gabi, já už z toho mám taky hokej...a ty už jsi něco koupila? ještě jsem dnes našla jeden pořádný ..nějaký HOCO master, ale zas má 16kilo :frowning2:

Te´d jsem přišla ze cvičení a plavání a venku je teda dneska úžasně!!! :slight_smile: kéž by to vydrželo co nejdýl...
2. dub 2009 v 15:22  •  2 děti  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
2. dub 2009 v 15:24 • rybacina
já nechci karton čokolád :frowning2: už teď mám problém se uhlídat s váhou... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2009 v 15:55  •  2 děti  • Odpověz
Hojte, holky :slight_smile:
Tak my dneska postěhovali nábytek v pokojíčku, koupili jsme Amélii přebalovací podložku, tetra osušky, či jak se to jmenuje :grinning: a pěnové dekorace na zeď, tak už se to začíná rýsovat :wink: Postupně budu natírat jednotlivé kousky komunistického sektorového nábytku :grinning:, ať to vypadá aspoň nějak a když už to nepůjde jinak, koupíme nový. Ale to má podle mě zatím čas :wink:

Joo a skorotchýňka mi bonzla, že drahý po narození vážil 3,9 kg a jeho starší brácha dokonce 4,1 kg, takže už se té váze naší drahé ani moc nedivím :sweat_smile:

Žabi, co byteček?? Doufám, že to vyšlo!!
2. dub 2009 ve 21:25  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
Andu: nemá cenu nový nábytek, stejně to děcka zničí..třeba okoušou a tak :wink: je lepší jim to pak vybavit až budou mít rozum..

To je zas venko nádherně, co? asi někam vypadnu...vycházky, nevycházky.. :slight_smile:
3. dub 2009 v 08:18  •  2 děti  • Odpověz
Bré dopoledne :wink:
Já si právě, Saly, taky myslím. Vidím, jak jsme si po nábytku kreslily a škrábaly my, že :grinning: Později bych pak určo něco hezkého koupila, ale zatím si myslím, že ten komoušský, trochu poopravený univerzál bude stačit :wink:

Jojo, je zas krásně, to je dobře! :wink: Mě v noci přepadla panika, že mi chybí dopřipravit ještě spousta věcí, tak musím dneska zas něco udělat, ať je má dušička v klidu! :grinning:
3. dub 2009 v 09:58  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
Saly vycházky neřeš,těhulkám kontroly nechodí :wink:
3. dub 2009 v 10:01  • Odpověz
Andu tuhle paniku já mám skoro pořád :astonished: :sweat_smile:
3. dub 2009 v 10:02  • Odpověz
Hehe, Gabi, no mě se právě furt vyhýbala a večer na mě nějak nečekaně přišla :grinning: Ale tak myslím, že to všechno stihnem :wink:
3. dub 2009 v 10:11  • Odpověz
autor
čusík holky.
Tak včera už jsem nestihla nic napsat. Byli jsme zase dlouho venku a pak jsme šli na tu prohlídku. Byt vypadá super, i když je v původním stavu - což znamená stará kuchynská linka a koupelna - ale koupelna je zděná, takže to je v poho že člověk nemusí bourat umakart. Byt je velký, krásný a já se do něj zamilovala. Nevýhoda je ta že je to teda ve čtvrtém patře - bez výtahu - ale to se zvládne. Byli jsme první zájemci a hned jsme jim teda řekli že to bereme. Pan nám řekl že za náma jsou ještě čtyři zájemci co se příjdou hned po nás podívat, ale že je férový a když jsme jim řekli jako první že to bereme, tak bude náš. tak doufám. 'Ríkal že prostě se může stát že jim zítra zavoláme a že to nebereme, tak proto i ty další prohlídky. To ho chápu. Tak dneska mu má manžel kolem dvanácti volat a domluvit se. Tak doufám, že si to nerozmyslel. Přišel mi jako sympaták, tak doufám že to není nějaký hajzlík.
Byt má 88m2 a má k tomu velkou lodžii 6m2 a ještě jednu malou lodžii v kuchyni a ten sklep- 9m2 - což jsme uplně hleděli - a je zděný né žádný dřevěný ohrádky.
Tak ještě se moc neraduji, až jak manžel zavolá, ale vypadá to na dobré cestě. tak snad se štěstíčko usmálo.
Jinak venku je fakt dneska nádherně - a zítra má být 22stupnů - doufám že teda nebudu rodit, protože chceme jet někam na výlet.
3. dub 2009 v 10:51  • Odpověz
Žabi, ahój! :wink: Tak to je paráda s tím bytem! To držím palce, ať je chlapík fakt férový a vy máte byteček :wink: Ono někdy je i možná lepší, když je v původním stavu - sice investice, ale můžete si nepř. tu kuchyňskou linku udělat podle svých představ.... Tý jo, 22°C ?? Tak to abychom s drahoušem taky někam vyrazili :wink: Aspoň na brusle... Teda já samože bez bruslí :frowning2: , ale aspoň doprovod mu můžu dělat :wink:
3. dub 2009 v 11:10  • Odpověz
autor
Andu já si to taky myslím, že je lepší byt v původním stavu. Vím že to nebude hned všechno - myslím tím nová kuchyn a koupelna, ale časem si to uděláme dle svých představ. Akorát jsme se zapoměli zeptat jestli je mezi obývákem a kuchyní nosná ze'd nebo není. Jestli není tak jsme říkali že to bude hned první co uděláme že jí probouráme - hned jak se nastěhujeme. Pak příjde kuchyn na řadu a pak koupelna.
Je fakt že jsme viděli hodně bytů i zrekonstruovaných, ale pokaždé se mi tam něco nelíbilo na té rekonstrukci a už vidím jak bychom dělali novou kuchyn když už by tam jedna nová byla. A jde taky o to že lidi zrekonstruují byt třeba za 50tisíc ale cenu si nadsadí třeba o 200tisíc více. A takový byt v takové lokalitě - za ty prachy bychom nesehnali. Holky co bydlí v Porubě, tak ví jak se jede směr na Martinov, že je tu veliký park, rybníček a to je prostě lokalita za kterou se hold platí. Takže se tu modlím at to vše ok dopadne.
Andu tak manžel se těší až bude jezdit na bruslích i s kočárkem - to já mám ale docela strach - i když je dobrý bruslař. Já brusle taky měla, ale prodala jsem je - pač jsem jednou málem skončila v tramvaji a od té doby mám z toho hrůzu.
3. dub 2009 v 11:25  • Odpověz
No, Žabi, přesně jak píšeš! Lidi to zrekonstruují a pak je ta cena ještě mnohonásobně vyšší. Navíc se ti ta přestavba fakt nemusí líbit no a předělávat to, když je to úplně nové, to by se mi zas asi nechtělo :wink:
My taky chtěli jezdit na bruslích i s kočárkem, ale nemáme k tomu vhodný, tak se holt budem střídat :wink: Jé, koukám, že už máš v pase 40. týden :wink: Hm, tak to by v neděli mohl mimouš vykouknout, coo? Když teda zítra ne, boť chcete na výlet! :grinning:
3. dub 2009 v 11:57  • Odpověz
Žabi: to je fajn, že se vám byt líbil..budeš po porodu hubená jak lunt :wink: čtvrté patro bez výtahu je celkem záhul, bydlí tak kámoška a když táhnu její 10kg malou nahoru z kočárkárny tak vždycky myslím, že vypustím duši, ale ona váží asi 40 kilo z těch schodů... :slight_smile: to bude rychlá dietka:slight_smile:)

Andu: ještě pořád nemáš namířeno do Hrabůvky? Já jedu ve středu na 9:45 plavat do Imperialu, tak bych se mohla za tebou někam pro ten olej zastavit..

Gabi:byla jsem dnes v mimistylu pro změnu ohlížet kočárky..šla jsem tam na moon S3, ale nic moc, ale líbil se mi nějaký Baby active JET, tak ho chci teď omrknout na netu, čtyřkolka, dobře odpružená, dost velká..celkem dobrý..
3. dub 2009 ve 12:43  •  2 děti  • Odpověz
Saly na ten jsem tady taky užházela odkaz...je super :slight_smile: ale naživo jsem ho neviděla...myslíš že by se hodil i do terénu?on má totiž ty menší kolečka plastová...říkáš dobrý?
žabi to je super s tím bytem,tak doufám že vám to vyjde
já dnes moc nemám čas,schválili nán konečně úvěr,tak vyklízíme nepořádek v naší budoucí kuchyni a ted je tu týpek ze stav.firmy od manži známý tak nám dělá kalkulaci...jsem úplně happy že se to konečně rozjelo i když do porodu už nic nestihnem...co se dá dělat.
3. dub 2009 ve 13:06  • Odpověz
Saly, mohla bych tam sjet o víkendu s přítelem... Kdyžtak mi pisni své numero do IP a já se ti ozvu, když tam budu. A buď doma budeš a můžem udělat předávku na zastávce :grinning:, nebo nebudeš a pak se nějak domluvíme (třa u toho Impiku), což? :wink:
3. dub 2009 ve 13:08  • Odpověz
Gabi, nemá plastové, tam ten měl gumové, na 100%. :slight_smile: jen jsou menší než ty velké, ale ne zas moc malé, mi se líbil...se tam zajeď podívat, je to ta Delvita...

Andu: číslo ti písnu,ale nevím jestli budem doma,má být hezky, tak asi někam vyrazíme,pošli předem SMS a já ti písnu..
Jinak já v tu středu klidně zajedu někam k tobě, budu autem , tak mi to je jedno, ať mi to nemusíš ještě někam nosit...
3. dub 2009 ve 13:26  •  2 děti  • Odpověz
Tak Saly, uloženo a dám ti vědět. Taky bych někam vyrazila a stejně budem muset za skorotchýňkou zajet, tak bych ti to vzala s sebou. Ale neboj, určo se ozvu :wink: V tu středu, to bys měla z centra zajížďku, tak bychom se mohly potkat tam a já bych si stejně asi něco v centru nakoupila :wink:
3. dub 2009 ve 13:40  • Odpověz
autor
Holky tak BYT JE NAŠ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sice ti co šli po nás tak nabídli pánovi že dají o 50tisíc více, tak nám to řekl žae je mu to trapné, ale že ti nabízejí o 50tisíc víc, tak jsme mu nabídli to samé a on teda že to teda prodá nám. Že nechce dál zvyšovat cenu. Chápu ho - taky byvch byla tak vyčůraná. No tak příští týden jdeme septat smlouvu a dát zálohu. Tak HURA
3. dub 2009 ve 13:51  • Odpověz
Žabi, tak to je super! To moc gratuluj! Sice 50 tis. není málo, ale aspoň budete s novým členem rodiny v novém a svném bytečku! :wink:
3. dub 2009 ve 14:05  • Odpověz
autor
Andu díky. Vím že 50tisíc je dost peněz, ale budeme brát stejně hypotéku, a pořád je to dobrá cena na ten byt.
Já se tak těším až bude vše vyřízené a budeme se stěhovat - sice to bude fuška i s mimčem, ale to nějak zvládneme. Ten byt je stejně volný až 1.7., takže pohodička. Nebude to vše narychlo. Já jsem tak ráda ,ž e si to ani neumíte představit - nejraději bych to zapila - ale ted leda džusem :grinning:
3. dub 2009 ve 14:49  • Odpověz
Žabi gratuluji, a klidně to zapij, třeba džusem!!! :wink:
Dneska je tak krásně, že jsme neustále venku :wink:

Krásný víkend a opatrujte se :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. dub 2009 v 15:00  •  2 děti  • Odpověz
Žabi, panák něčeho ostřejšího je prý dobrý k vyvolání porodu, říkala nám PA Kamča :wink:
3. dub 2009 v 16:02  • Odpověz
tak koukám že se tu nějak neobjevil můj poslední příspěvek :unamused:
žabi taky moc gratuluju,bylo to o chlup co?No my budem s mimčem rekonsruovat tak to bude taky sranda :sweat_smile:
já mám dneska chut na pivo když je takové teplo :grinning:
3. dub 2009 v 16:10  • Odpověz
ahojte :slight_smile:
zabi, to je super!!! su rada ze vam to vyslo!!! no a kdybyste potrebovali pomoct se stehovanim nebo neco, klidne napis, ju?
zuzi, taky furt trajdame po venku, tak ani nemam cas sedet na konovi :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2009 v 17:08  • Odpověz
Ahojte holky,
sakryš vy dvě ještě pořád žádný kočár. Vy si ale dáváte na čas. :grinning: :grinning:
Žabi gratuluji mocinky k super bytu a 1.7. to už fakt bude pohodička s mimčem už budete mít zavedený rytmus a tak. Teda pohodička no v rámci možností.
Já tu díky pěknému počasí vůbec nejsem, jelikož dělám na zahradě co můžu abych pak květen měla volný. Sice si musím dávat častější přestávky, ale zatím to zvládám. Tak se tu holky mějte krásně přeji nádherný sluníčkový víkend a zítra se možná zase ozvu. Dneska jdeme k moji mamce na narozeninky, které má v pondělí tak je momentálně manža v Polsku pro kytku a pak jedem ohlížet tatinovi auta. Nějaké si vybral v bazárku tak mu je jdeme zkritizovat. :grinning: :grinning:
4. dub 2009 v 08:41  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
holky, chtela jsem vas pozvat na sraz ostravacek (prevazne teda zatim maminek) 21.4. do ZOO...kdyby jste chtely provetrat pupiky :grinning: ve srazech je zalozene tema, tak kdybyste nektera chtela jit s nama, ozvete se tam, jo?
4. dub 2009 v 09:02  • Odpověz
autor
AHoj holky.
Tak jsme po obídku a vyrážíme ven - venku je fakt nádherně, tak si to jdeme užít.
Maji díky za nabídku pomoci. Na srazík bych šla, ale pro mě je to brzký termín po porodu, tak mě to mrzí. No tak třeba příště.
hafi ty to nepřeháněj na té zahrádce - sice ti hoooodně závidím být takhle na čerstvém vzdoušku pěkně na zahrádce, ale fakt opatrně. Já budu mít takovou náhražku - v novém bytečku velký balkon kde budu aspon pěstovat mé oblíbené rajčátka a bylinky a možná začnu i kytičky. Jé at už to je.
Tak se loučím a hurá za krásným počasím
4. dub 2009 ve 12:16  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak se hlásím s dnešní zprávou dne MÁME KOČÁREK!!!!Mé půlroční sezení na netu a čtení různých diskuzí na téma kočárek bylo naprosto zbytečné a nakonec mám něco úplně jiného,ale je super a jsem maximálně spokojená,tak doufám že se osvědčí a nadšení neopadne i v reálném provozu :grinning: Musím teda říct že vybíral manža,hned v prním obchodě a všechny ostatní co jsme se koukali už byly v porovnání o ničem,tak jsme se hned vrátili a před nosem nám vyfoukli 4kolku,tak jsme vzali troj a nnakonec se mi líbí ještě víc,dokonce i drahému,který byl proti trojkolce...tak tady to je on http://www.mimishop.cz/bublinka/detail.php?zbozi=893014 mám teda hroznou radost a strašně se mi ulevilo že to mám konečně z krku :grinning:
4. dub 2009 v 16:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.