• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Ahoj holky :slight_smile: samé dobré zprávy!
Zabka byt..(byli jsme včera mimochodem procházkovat v té oblasti, kde to máte a mooooc se mi tam líbilo, fakt hezké místo, vůbec jsem nevěděla, že tam takový park je.. :slight_smile: )

A Gabi kočárek!!!! :grinning: no tak to jsem poslední... :frowning2: koupím ten ve špalku..já už to balím :unamused:

A Gabi, koukám, že má velké přední nafukovací kola, co? :grinning: :grinning: :grinning: je podobný jeko ten vector, co se mi líbí..je hezký ještě jsem ho nikde neviděla..kde jsi ho nakonec teda koupila? a máš ten stejný jako na netu? i barvu? i tu teď nevím jestli to berou jako trojkolku nebo čtyřkolku, když to má dvě kola u sebe..

Tak já moc gratujuji

My byli dnes na velikonoční výstavě v Kravařích, bylo to moc hezké,pokoupila jsem tam ještě nějaké dekorace.. :slight_smile:
4. dub 2009 v 19:34  •  2 děti  • Odpověz
Gabi teď jsem ho ještě zkoumala, na netu a mohl by splňovat i mé požadavky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: do výtahu mi vleze, korbu otočnou má,přední kola sice na fotce vypadají malé, ale píšou, že mají 20 cm,to je perfektní..a líbil by se mi pro našeho klučíka ten modrošedý..píšou,že je kvalitní..kde ho teda můžu omrknout v reálu? a je to nějaká novinka?a nevíš co je to za výroba?
4. dub 2009 v 19:40  •  2 děti  • Odpověz
Saly,kolečka vypadají na fotce menší než ve skutečnosti ale nejsou zase tak malá,zdvojené přední kolo se bere jako tříkolka,čtyřkolka je má dál od sebe,ale velikost je myslím stejná,ty přední nafukovací jsou super,dost velká,ten modrošedý je super,líbil se mi i víc než ten náš červený ale zase pro holku jsme vzali ten čer.,pak byl ještě oranžový ale tuhle barvu moc nemusím,škoda že nebylo víc barev...My ho koupili v těšíně na té celnici,vůbec jsem netušila že tam bude.byla to fakt náhoda,víš že jsem měla v plánu jiný typ kočárku :wink: a drahému padl do oka :wink: A stál 6700 :slight_smile:.Jinak tady nevím kde je k vidění.Super je že má na madle na korbě čudlík ten zmáčkneš a korbu sundáš jednou rukou..i skládání úplně jednoduché a lehoučké,celkově je lehoučký a sporťák naprosto luxus.Vadí mi na něm akorát že má pod kořárem dost malý košík a nejdou nám dopnout druky na tašce,tak si to musím vyměnit,jo a nějak jsme nepřišli na to jak nasadit pláštěnku :sweat_smile: má zvláštní tvar :grinning: Jinak tvdili nám že je to italská značka,nikde jsme výrobce nenašli...asi takový ten italo-polák :wink:Jinak velikost korby taky v pohodě,na netu je to napsáno,ted to z hlavy nevím,ale není nejmenší. Ptej se co chceš jestli tě ještě něco zajímá...
Byl tam i ten Jet,má super barvy ale já vžycky zkoušela ty kočárky přizvednout jako když najíždíš na obrubník a tomu našemu se nevyrovnal fakt žádný jiný...
4. dub 2009 ve 23:01  • Odpověz
KOukali jsme taky na ten nový Firkon Verano,ale přišel mi dost masivní,ale taky je fajn...já jsem spíš na ty menšíkočárky.Jo a porovnávali jsme taky s Austinem a musím říct že náš opět vyhrál co se týká manipulace... :slight_smile:
4. dub 2009 ve 23:04  • Odpověz
autor
Dobré ráno. Teda Gabi gratuluji ke kočárku - konečně co? Nakonec člověk vybere úplně jiný než měl v představě - u nás to samé. Tak ted at se s ním dobře jezdí.¨To bude přehlídka kočárků až se sejdeme :grinning:
Tak Saly a ted ještě ty, ale máš ještě čas - né jak Gabi 37tt.
Jinak Saly díky za pochvalu okolí kde budeme bydlet. Moc jsme se s manželem už jak jsme se tu nastěhovali zamilovali do toho parku a toužili jsme mít tady byteček. Ale moc jich v nabídce není - teda za rok a půl co na to koukáme intenzivně myslím byly v nabídce 4 byty a to ještě nejlevnější stál 2,3mil.
No mám sice hrůzu z toho vyřizování papírů a všeho okolo. Musím se ale smát. Tchýně dělá numerologii a mému manželovi vycházelo že od dubna až do svých narozenin (září) bude mít hodně lítání okolo financí, zařizování a tak. Takže zase ji to vyšlo - ted ajako obvykle.
No nic , valím do obchůdku koupit něco dobrýho na snídani a pak asi na malou procházku. Tak zatím
5. dub 2009 v 08:14  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
žabi dík umíš si představit jaký mi spadl kámen ze srdce ataky mám radost že manžek je z něj skoro víc natěšený než já :grinning: včera ho všem předváděl a jezdil,asi stokrát ho složil,nadšený jak to jde všechno krásně lehce a večer mu dal i dobrou noc :grinning: Máme ho teda nakonec doma na chodbě a kocháme se :grinning: jj přehlídka teda bude :wink: A co rodit nebudeš?nejvyšší čas ne???
Saly pravda že máš oproti mne ještě čas :wink: A když já nerozhodná vybrala tak ty taky vybereš :wink:
5. dub 2009 v 08:50  • Odpověz
dobre rano :slight_smile:
gabi, gratulace ke kocarku! vypada fakt moc hezky :dizzy_face:
zabi, ty uz mas v pase 40tt!!!Uz se to bliiiiziiii :grinning: :grinning: :grinning: za chvilku uz budes mit drobecka v naruci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. dub 2009 v 09:11  • Odpověz
Ahojte, ženy :slight_smile:
Gabi, taky gratuluju ke kočárku. Teda já už bych asi byla nervní, kdybych ho doteď neměla :grinning: Hehe a na tu kočárkovou přehlídku jsem docela zvědavá :wink:
5. dub 2009 v 09:53  • Odpověz
autor
No Gabi už bych ráda porodila ale mimouškovi se nějak nechce. Porád něco dělám, chodíme na procházky a ono nic. Gabi taky máme kočárek doma na chodbě a kochám se s ním pokaždé co kolem něj jdu :grinning: - sem tam si pojezdím i po chodbě.
No uvidíme. V průkajdě mám napsaný termín 11.4. ale na papíře pro mateřskou mi dr. napsal 8.4. tak jsem zvědavá. Už aby to bylo.
5. dub 2009 v 11:25  • Odpověz
děkuji za gratulace :grinning:
5. dub 2009 v 11:53  • Odpověz
Dobré ránko,hlásím se ranní ptáče :slight_smile: Manža mi zase odjel a už jsem neusla,naštěstí jen do pátku-tak mám ještě zákaz rodit :wink:,pak se bude pohybovat po ostravě a okolí.
žabi pořád doma?
6. dub 2009 v 06:16  • Odpověz
autor
Dobré ráno.
Gabi ty jsi teda ranní ptáče. Teda tak naposledy ti manžel odjel na týden. to je dobře, že pak už bude blízko. U nás pořád nic. Mimouškovi se asi v jeho domečku líbí. Nebo já nevím, jak ho přemluvit at jde už za námi ven. Uvidím co mi zítra řekne doktor. Hlavně mám strach že to nestihnu do té doby než budou Vítkovice zavřené - pak bude plno na Fifejdách a já nakonec skončím ve Fakultce. :frowning2:
6. dub 2009 v 09:28  • Odpověz
Dobré dopoledne :slight_smile:
Žabi, neboj, do 15. to snad stihnete :wink:
My včera byli u sestřenice vyzvednout si starý kočár na zahradu a taky jsme se byvili o porodnicích. Tak se mi poptá kamarádek, co rodily ve Frýdku. Máme to totiž od baráku 20, 25 minut, což je ve špičce zhruba stejně jako na Fifejdy :sweat_smile: Páč než se člověk dostane v centru přes všechny ty semafory... A přesně jako tebe, Žabi, mě děsí, že na Fifejdách bude určo plno a na Fakultce to pojede jak na běžícím páse. No ale prdím na to. Když nebudou dobré ohlasy na Frýdek (a bohužel, některeé komentáře na netu mě i trochu vyděsily :sweat_smile:... Ale už jsou většinou pár let staré, tak je to teď třeba lepší :wink:), pojedu prostě tam, kam to zvládnem :wink:
6. dub 2009 v 09:49  • Odpověz
autor
Ahoj Andu.
No já bych chtěla na ty Fifky, ale pokud tam nebude volno, tak pak už mi je to jedno - někde porodit prostě musím, tak v tu chvíli si nemám co rozmýšlet. Prostě prcek musí jít ven at je to kdekoliv.
dneska jsem si myslela že bude zase tak pěkně jako o víkendu, ale sluníčko se nám nějak schovalo :frowning2:
nudím se . dneska nemám co dělat. Bůhví co dělá Hafi, ta zase určo pracuje na zahrádce nebo doma.
6. dub 2009 v 09:56  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:
Tak žabi vidím, že jste pořád 2 in 1.. :wink: ale připrav se, že to určitě tento týden bude.. :wink: Fakultky se neboj, já mám v poslední době samé spokojené reference..tak aspoň pak povíš..

Andu:mám to plavání v Imperialu na 9:45, tak pžed tím bych se stavila,jestli ještě teda nespíš :wink:

Gabi, ukazovala jsem kočárek příteli a moc se mu líbí .Tak nakonec pojedu asi po velikonocích taky do polska a zkontroluji ho v reálu.Líbí se mi i ta čtyřkolka.Hlavně jak chválí to bajonetový systém výměna korbiček..je to fakt tak jednoduché? Protože u Toho V crossu to šlo blbě, byly tam takové plastové packy, a při mé šikovnosti by se mi brzy urvaly.. :unamused:

Jedu teď do FM za kámoškou na kafčo..ahoj
6. dub 2009 v 09:57  •  2 děti  • Odpověz
saly právě že to nacvakávání a skládání je naprosto geniální...koukni na fotku,u hluboké korby je na tom madle nahoře červený čudlík,ten zmáčkneš a korba se uvolní...žádné packy na bocích...u sportáku jen nacvakneš,fakt super...a skládání taky úplně lehoučké :slight_smile: Otočit se dají obě korby a v hluboké je odepínací sítka,ve sport.ne ale to mi nevadí...Akorát mne štce že mi nejdou zapnout cvoky na tašce,tak nevím jestli to tam mám jet měnit...
6. dub 2009 v 10:11  • Odpověz
Andu to je těžko,v každé porodnici je někdo spokojený a někdo nee,já jsem byla z prohlídky frýdku docela otrávená a zrovna v sobotu jsem slyšela zase negativní názor,ale už nechci nic vymýšlet,navíj tam dělá můj dr.třeba budu mít štěstí a odrodí mne on a kdyby chtěla být nějaká PA na mne hnusná tak ji drahý zpraží :grinning:
Jo a říkali nám že až pojedeme máme volat předem.Spíš si ale zjisti jestli tě tam vůbec vezmou pokud jsi z Ostarvy...
6. dub 2009 v 10:15  • Odpověz
saly ještě poznatek...na netu píšou že váží 15,5-16kg,ale řekla bych že je to váha komplet kočárku ptž je fakt lehoučký,lehčí než coleto austin...aspon mi tak teda připadal,když jsem je porovnávala... :wink:
6. dub 2009 v 10:24  • Odpověz
zabi, kdyby ses chtela aspon na chvilku provetrat, muzeme vyrazit na prochazku, hm? ja su cely odpoledne sama s Tobikem, tak taky nemam co delat :slight_smile: nebo nechces po obidku prijit treba "na kafe"? :grinning:
6. dub 2009 v 10:48  • Odpověz
autor
Ahoj Maji. Jé tak na procházku bychom mohli zajít. Lepší se provětrat venku než sedět doma a pro Tobíka to bude taky určo lepší. Co třeba do parku? a v kolik můžeš? mě je to vcelku fuk.
6. dub 2009 v 11:13  • Odpověz
Ahojte babušky, tak já dneska vyžehlila a za chvíli valím ven u nás aspoň trochu vykukuje sluníčko tak jdu pomojkat hafana. Zítra jdu na první ozvy tak jsem zvědavá jak dlouho zvládnu ležet v klidu :grinning: :grinning: a jaké rodeo bude ukazovat kukua. tento týden mám celkem dost nacvakaný návštěvama a vyjížďkama tak se asi ani nedostanu k tomu vám tady napsat. No snad se mi někdy podaří manžu na pár minut vystrnadit od počítače. Gabi gratuluji ke kočárku. Je pěkný a přeji Ti ať vám dobře slouží. :wink:
Žabi držím pěsti ať tě už mimoušek dlouho netrápí a máte ho brzičko u sebe. Budem na tebe myslet a neboj pravidelně kontroluji mobil. :wink: Už se na toho vašeho prcka moc těšíme, ale jak tak čučím na ty naše týdny tak my to máme už taky za pár.
No nic holky jdu se převlíknout do pracovního a idu.
Jo jinak jsem obcházela všechny ty obchůdky jako New Yorker, CaA, Takko a jsou tak krásné jarní kolekce ať už je to zase všechno při starém a já si můžu něco koupit na sebe, je to velice lákavé. :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2009 v 11:13  • Odpověz
autor
Hafi ahoj. Tak teda ty se opravdu nenudíš. A o oblečení mi ani nemluv. Já už se těším až si po porodu půjdu koupit normální rifle na které jsem byla zvyklá - do starých se asi ještě hned po porodu nevlezu, ale odmítám chodit v těhu riflích. Takže pak vzhůru na nákupy.
6. dub 2009 v 11:18  • Odpověz
zabi, ja bych mohla tak po 2, park je fajn :slight_smile:
6. dub 2009 v 11:18  • Odpověz
autor
ok. tak já budu taky pak koukat kolem 13:30 a domluvíme se kde se potkáme a teda přesně v kolik.
6. dub 2009 v 11:22  • Odpověz
Jéé holky ani mi nemluvte o oblečení,já prodávala hadříky abyla jsem zvyklá pořád na sebe něco hastrošit :grinning: a ted takový útlum :frowning2: Raději ani do obchodu nelezu akdyž jo tak šatím aspon ta mé dva chlapy :grinning: Je fakt že jsou ted kráásné barevné věcičky :slight_smile:ale obávám se že těch mých skoro 20 kilo jen tak brzy dolů nedám :frowning2:
Hafi dík,taky doufám že bude kočík dobře sloužit a že teda budu s tříkolkou spoko :wink: JJ máš pravdu letí to jako blázen,já jdu na ozvy do nemocnice až příští týden.Ve čtvrtek mám normální poradnu a pak už budu chodit do porodky.Beru ted sebou malého na ultrazvuk,je celý natěšený,bude to pro něj zážitek :slight_smile: mají totiž prázniny..
6. dub 2009 v 11:27  • Odpověz
autor
Gabi neboj ty kila půjdou dolů. Kolem mimča bude dosti starostí. Já doufám že tak 5-6kilo nechám už v porodnici. Jé tak já jdu zítra už po čtvrté na ozvy a doufám že už se to někam pohne.
6. dub 2009 v 11:43  • Odpověz
Jo žabi poprvé se povedlo dostat dolů ještě víc,Viki byl fakt dost živé mimi :grinning: ale to mi bylo o osm let míň :wink:
To ti teda přeju aby se to pohlo...vidím to na sobě jak bych už to taky chtěla mít všechno za sebou :frowning2:
No ted jsem opět neodolala a koupila malé na mmb úplně úžasnou riflovou sukýnku :grinning: už se těším jak ji budu parádit :grinning: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19495351 no nekup to za ty prachy :grinning:
6. dub 2009 v 11:53  • Odpověz
Saly-mám na tebe prosbu,nemohla bys mi fotnout tu tvou kuchyň?Pokud ti to neva :wink: Uvažuju že bych si ji tam taky nechala udělat je to fakt za dobrou cenu :wink: A za jak dlouho ti ji realizovali??Včera jsme probírali i okna,prý od poláků super za skvělou cenu,tak půjdem nakonec i do oken :dizzy_face:ptž bydlíme hned u cesty-vlasntně na rondlu :sweat_smile:tak je to určitě dobrá investice, jen se budem muset zase vzdát jiných věcí aby to vyšlo...no uvidíme...s mimčem to bude sranda :sweat_smile:
6. dub 2009 ve 12:14  • Odpověz
autor
Gabi sukýnka je moc krásná a je to i dobrá cena. Jé já bych se taky přidala a chtěla vidělt tvou kuchyn Saly. Budeme totiž taky muset dělat v novém bytečku novou. tak at mám trochu představu. Jo Gabi tak vy se taky chystáte rekonstruovat? Já si to taky nějak neumím představit s mimčem , ale říkali jsme si s manželem že to budeme praktikovat tak, že když bude muset dělat on půjdu s mimčem ven já a pak naopak. Je blbé že tady nemáme rodiče. Ale nějak to zvládneme. Máme tu kamarády, a tak třeba nachviličku pak pohlídaji.
6. dub 2009 ve 12:48  • Odpověz
zabi, ja se hlasim na hlidani... :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2009 ve 12:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.