• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
No my vyřizujeme už od ledna úvěr a teprve ted nám ho schválili,takže to ještě asi chvilku potrvá než budou penízky,takže mé plány o kuchyni a koupelně se poněkud protahují :confounded: Předěláváme postupně kompletně naši půlku baráku,je to tu všechno staré a křivé a hnusné :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Před svatbou jsme stihli obývák a ložnici a jakž takž narychlo malému pokoj,doufala jsem že mimi bude už v krásném a novém,ale bohužel :frowning2: Naštěstí máme zahradu,vedle tetu a kousek odsud bydlí naši v domku,tak snad to nějak zvládnem...Na houby je akorát že je manžel na práci sám a to se těžko dělá a firmy jsou drahé :angry: Ted jsme si nechali udělat akorát kalkulaci na odpady a pár takových zednických prací-třeba vybourání díry na dveře ven na zahradu :wink: tak jsem zvědavá kolik to bude stát...
6. dub 2009 ve 13:00  • Odpověz
Fotky ti pošlu gabi do mailu,ale nečekej žádný zázrak, přece jenom je to pár let zpět a tehdy se dělaly jiné kuchyně než teď.. :slight_smile:
Nevím už jak dlouho to trvalo..ale myslím, že tak 2 měsíce..to záleží kolik mají kšeftů..a vy jste se tam byli ptát?na cenu a tak?

K tomu kočárku:taky jsem koukala na tu váhu..ale rozhodující je pocit v reálu..s některým lehkým se hůř manipuluje než s těžším..to přehazování je fakt zajímavé, ještě jsem tenhle způsob neviděla na žádném kočárku..měli tam všechny barvy? pokud ne, tak objednají ti ho? a tu síŤku v boudě jsi myslela proti hmyzu nebo větrací na léto..ta by se hodila do boudy...
6. dub 2009 ve 13:23  •  2 děti  • Odpověz
saly na kuchyn jsme se nebyli ptát,zatím jen tak sonduju,ale hodně známých ted říká že poláci jsou šikovní a hlavně levní...A kočárek-nebyl tam akorát ten šedý,jinak ty ostatní tři jo,myslím že by šel objednat,neptali jsme se,mají někde prodejnu,ale už nevím kde to říkal,byla to fakt taková rychlá akce...byli tam moc ochotní a dostali jsme i čokoládu :wink: Sítka je přímo v té hluboké korbě v tom červeném pruhu.Koupila jsem k tomu i univerzální moskytiéru ale nějak mi na to nepasuje :unamused: a u kočárku je i orig.pláštěnka a ta je taky divná :confounded: je malá,není přes celý kočár a tak nějak jsme nepřišli na to jak vlastně patří...a koukalo na to tak asi už šest lidí :grinning:
6. dub 2009 ve 13:38  • Odpověz
autor
Gabi taky jsem slyšela že Poláci jsou v tomhle moc šikovní. Byli jsme v Polsku na burze v lednu a koukala jsem tam i po kuchyni - teda byla velká, krásná rouhová a stála myslím kolem 30tisíc. Což mi přišlo super. My jsme rozhodnutí určo se zajet do Polska na kuchyn podívat. tady někde ve studiu nebudu dávat nehorázné prachy.
6. dub 2009 ve 13:41  • Odpověz
autor
Maji tak co ? jak to vypadá?
6. dub 2009 ve 13:41  • Odpověz
Já bych právě taky chtěla z polska,hlavně kvůli ceny ptž potřebuju cca 4m+desku na bar a k tomu bych chtěla ještě nějaké police aby to bylo všechno ve stejném materiálu... jen nevím přesně kam jet....
6. dub 2009 ve 13:46  • Odpověz
autor
No Gabi já tu linku viděla na buze u vody. Hned jak je to velke parkoviště tak je hned vedle obchůdek s nábytkem. My už tam kupovali i sedačku a jsme spokojeni a to už je čtyři roky. Určo si myslím že tam dáme o dost mín peněz než tady někde v OV. A příjde mi že hodně výjdou vstříc než tady. No uvidíme.
6. dub 2009 ve 13:52  • Odpověz
zabi, oblecem se a muzeme vyrazit...tak 14.20 u rybnika jak jsou ty schody?
6. dub 2009 ve 13:55  • Odpověz
autor
Ok. Takže 14.20 u rybníka u schodů. Už se těším. :slight_smile:
6. dub 2009 ve 13:56  • Odpověz
ja taky, jdeme se pripravovat, zatim pa :slight_smile:
6. dub 2009 ve 13:56  • Odpověz
Já jsem byla s polákama zatím vždycky spokojená :slight_smile: což o některých českých firmách říct nemůžu :frowning2:
Gabi a měli tam i tu čtyřkolku? No je vlastně jedno, já než se tam dostanu, tak budou mít beztak něco jiného..psaLA JSEM TEĎ DO JEDNOHO OBCHODU V BRNĚ(ZÍTRA TAM JEDU)paní odepsala, že ho tam mají, tak to možná omrknu tam...
6. dub 2009 ve 13:58  •  2 děti  • Odpověz
Měli čtyřkolku tu jsme právě chtěli ale když jsme se pro ni vraceli tak ji zrovna naklládal do auta jiný pár,tak jsme vzali trojkolku...vystavené měli jen čtyřkolky.
6. dub 2009 ve 14:05  • Odpověz
můžes se přijet podívat i ke mne pokud bys chtěla...
6. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz
Gabi, dík..uvidím zítra jak pořídím v tom Brně a když tak se pak můžeme domluvit..jinak přišly ti ty fotky? někdy ten můj mail padá lidem do SPAMU..už jsem je posílala..
6. dub 2009 ve 14:20  •  2 děti  • Odpověz
jo přišly, máš to super,ale je fakt že mám trochu jinou představu :wink:
6. dub 2009 ve 14:52  • Odpověz
jo, to je mi jasné..je jich milion druhů, my máme celý byt v rezavém dřevě, tak nám se hodila tato..jen opatrně s těmi výklopnými dvířky nahoru, mám teda jen jedny,ale u známých jim ty panty už špatně drží, tak pokud nezainvestuješ do kvalitních hydraulických mechanismů, tak ti časem začnou padat na hlavu.. :unamused: :grinning:
6. dub 2009 v 15:03  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj já se dnes loučím, jdu cvičit a pak se budeme učit kojit :wink:
6. dub 2009 v 15:21  •  2 děti  • Odpověz
saly dík za tip :wink: tak si pěkně pocvič a pokoj :grinning:
6. dub 2009 v 16:04  • Odpověz
saly a to mají od té samé firmy?nebo jiné?
6. dub 2009 v 19:48  • Odpověz
ahoj holky...
krásný sluníčkový den :wink:
7. dub 2009 v 07:43  •  2 děti  • Odpověz
dobre ranko zuzi :slight_smile: co mate dneska s Terezkou v planu?
7. dub 2009 v 07:46  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: Tak já včera konečně složila postýlku :grinning: už jen to mimi do ní,ale ještě musí chvíli počkat ptž chceme jet 18.4.so kopřivnice na tuning sraz :wink:
Jinak já se dnes vrhám aspon na jedno okno,už se na to nemůžu dívat :confounded:
7. dub 2009 v 07:54  • Odpověz
autor
Dobré ráno.
Tak hlásím že pořád 2v1. Jsem zvědavá co řekne dr. dneska. Včera jsme s manžou mimču domlouvali a ono nic.
7. dub 2009 v 08:12  • Odpověz
Maji no ani nic... určitě budeme venku, protože je tam kráááááááásně!!! Teď po snídani jdeme na odrážedlo a do Zdravé výživy pro pomazánky, asi projdeme Hlavní třídu a pak odpoledne až se lady vychrní tak půjdeme na další výlet, protože sedět doma by byl hřích!!!
Gabi ty jsi odvaha. A dneska ta šmouhy budou úplně strašně vidět... tak opatrně!!!
Žabi nebudete mít velikonoční miminko? :wink:
7. dub 2009 v 08:18  •  2 děti  • Odpověz
zuzi já to nebudu přehánět,jen olížu to nejhorší :wink:
žabi taky mne to napadlo že mimi čeká na velikonoce :grinning: no jsem zvědavá jak dopadneš u dr. :wink:
7. dub 2009 v 08:26  • Odpověz
autor
Zuzi já už si to taky začínám myslet. Rodina to má naplánované tak že porodím v sobotu a oni do pondělí to budou zapíjet. Tak se jim to možná splní. Já jen doufám že nebudu nějak dlouho přenášet - nerada bych porodila 4kg dítě. Manžel si včera tipnul že budeme rodit ve čtvrtek - tak se uvidí.
7. dub 2009 v 08:27  • Odpověz
autor
Zajímalo by mě jak dlouho nechávají dr. přenášet.
7. dub 2009 v 08:28  • Odpověz
autor
Ale každopádně si myslím že do 14dní budu mít mimouška už u sebe, že jo?
7. dub 2009 v 08:28  • Odpověz
autor
No jsem hlavně zvědavá na ozvy. Minule naměřili miminku tachykardii - ale to bylo tím že celou dobu do mě bušil. Pak se uklidnil a byl v normě. Sestřička říkala že by mě museli jinak poslat do nemocnice na pozorování. No tak uvidím. Oni mi porod nakonec budou určo muset vyvolat. Z toho mám docela strach.
7. dub 2009 v 08:33  • Odpověz
žabi já přenášela přesně týden,v pondělí bych nastoupila na vyvolání, ale malý si to na poslední chvíli rozmyslel,tak se v sobotu rodilo...Myslím že dýl jak deset dní tě nenechají,nejsem si jistá,pak se kazí plodovka,mi a malému taky dělali nějaké testy kvůli toho...a byl po narození úplně zcvrklý,jako když jsi rozmočená z vody :grinning:
7. dub 2009 v 08:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.