• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
autor
Já nechápu proč to není zařízeno tak že prostě ti řeknou termín a v termínu prostě rodíš. tohle čekání už je na hlavu. No ještě mi dneska řekne že budu muset každý den dojíždět do nemocnice na ozvy a mě asi picne - jezdit denně na Fifejdy tramvají mě zničí!!!!!!!!
7. dub 2009 v 08:57  • Odpověz
Ahojte, holky!
Žabi, nám PA říkala, že v Ově nechávají přenášet těch 10 dní jak píše Gabi :wink: Takže nejpozději do deseti dnů máte mimouška u sebe! Ale já věřím, že si dá říct a vyleze sám dřív :wink: Ten od sestřenky se zalekl a potvur malý vylezl přesně v den, kdy už sestřenice měla jít na vyvolávačku :wink: Jéé, docela ti závidím, že už zachvíli budete mít nového človíčka doma :wink: Ale přenášení musí být o nervy :confounded: Tak snad si dá mimouš říct a nebude tě zbytečně trápit :wink:

Přítel si včera dělal srandu, že malá ze mě vyjede sama, neb poctivě masírujeme hráz a už to jde tak nějak samo. A ať tlačí jak tlačí, už mě to ani moc nebolí :sweat_smile: Zato jeho ruka jo :grinning:
7. dub 2009 v 09:22  • Odpověz
No já jsem se ještě k té masáži nedostala,drahý nepochopitelně odmítl a já jsem se k tomu ještě nedokopala :unamused: třeba začít pokud už není pozdě :sweat_smile:
7. dub 2009 v 09:36  • Odpověz
http://www.svetprcku.cz/?p=productsMore&iProduct=1520&sName=Zavinovacka-WELUR-
holky nenarazili jste náhodou někde v obchodě na tohle?
7. dub 2009 v 09:37  • Odpověz
Gabi, no já taky drahého musela chvíli přemlouvat, což mě překvapilo, ale teď už se hlásí i sám :wink: Jinka na tu zavinovačku jsem nenarazila...

Joo, a Saly, my bydlíme ještě kousek jinde než je to Sam Baby a nevím, jestli bych to uměla dobře vysvětlit :wink: Ale můžu si ráno udělat procházku a nebo sjet do centra (říkám, to není problém)až třeba budeš v tom Imperialu končit...
7. dub 2009 v 09:57  • Odpověz
líbila by se mi do kočárku ale takhle přes net to nechci kupovat když nevím jak vypadá...
7. dub 2009 v 09:59  • Odpověz
autor
Gabi tak tohle jsem taky neviděla. Mě pořád mamka přemlouvá at si koupím do kočárku peřinku a polštářek - ale já jsem taky pro zavinovačku. Mám tu emitex, a kdyžtak dám deku. Akorát asi ta zimní zavinovačka mi bude na nic když se ukázalo takové krásné počasíčko.
7. dub 2009 v 10:02  • Odpověz
já mámprávě taky pořád dilema co do kočárku...mám flees deku ale zdá se mi dost velká a pro mimi je určo lepší zavinovačka,ale zase ta obyč bavlněná mi přijde taková postýlková...no a stím počasím taky nevím,ale pořád takhle teplo nebude :unamused: :confused:
7. dub 2009 v 10:15  • Odpověz
autor
No Gabi já si říkám že polštářek v kočárku je stejně na nic - mimča polštářky nemají mít. No a peřinka - to už může být deka. My to prostě budeme řešit tak když bude trochu zima, dám zimní zavinovačku, ale pokud bude jak v sobotu , dám letní a budu sebou vozit i deku. Dívala jsem se kolik i stojí polštářek s peřinkou do kočárku a 500Kc teda dávat nebudu. Tu zavinovačku využiju i do autosedačky - příjdou mi to lépe investované penízky.
7. dub 2009 v 10:18  • Odpověz
autor
No nic. jdu se oblíknout nebot zachvilku vyrážím směr dr. Tak pak se vám ozvu jak jsme dopadli. tak zatím čuískkkkk
7. dub 2009 v 10:59  • Odpověz
jo to jo polštářek je nanic...chtěla jsem právě takovou nějakou pěknou zavinku,něco na ten způsob,jak jsem poslala ten odkaz...zase nééé kraječky :grinning:
7. dub 2009 v 11:15  • Odpověz
Jéé, holky, venku je ták krásně a mě se nic nechce, to je pech! :grinning: A přitom doma je kvalitní borčus - teď jsme se s drahým 3 dny docela flákali a jde to vidět :sweat_smile: Uklizený je teď akorát pokojík pro Amelinku :grinning: Noo, ale moc valně to dneska s tou aktivitou nevidím! :grinning:
7. dub 2009 ve 12:08  • Odpověz
andu já se zrovna dotrápila s oknem v obýváku :stuck_out_tongue_closed_eyes: a mám dost...už aby jsme měli ty plastové ... a ted si dávám guláš z konzervy :wink:
7. dub 2009 ve 12:15  • Odpověz
holky tak my byly venku a je tam teda slušné vedro... Terka ještě chtěla milionkrát sklouznout, pak jsme seděly u pískoviště, nakoupily nějaké mňamky ve zdravé výživě a pak jsem rychle doma zapekla Pangáska, ať máme zdravý a lehký oběd. Né že bych si Gabi nedala guláš z konzervy, ale ve čtvrtek jdu na kontrolu, tak ať tam není plus 20kg :grinning: Jsem dostala chuť na guláš :grinning:
Andu: tak důležité je, že pokojíček pro malou je uklizený... a máš fotečku???

jinak teda holky, já se už venku slušně velrybím. Nevím,co budu dělat v červenci... :sweat_smile: mám teda s malou dost pohybu, ale nějak už se tam motám a pořád si na ten těhu pupík nemůžu zvyknout. Už totiž prorazil přes OTP (ozdobný tukový prstenec) :grinning:

a taky se mi nic nechce, gabi ty jsi šikula, že´s ty okna zvládla... ale aby ses nám nerozrodila z toho :wink:
7. dub 2009 ve 13:11  •  2 děti  • Odpověz
no zuzu musím říct okno jak okno ale k tomu umýt radiátor,vyžehlit záclony a vyřít podlahu...mám ted z toho všeho uklízení zase okolo bordel a nejhorší je,že mne přepadla krize jako prase :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A za hodku letím pro malého do družiny :unamused:
jinak já guláš z konzervy neměla sto let ale když nemám doma moje chlapiska tak se mi nechce vařit...ale byl dobrý :grinning:
no musím říct dobře že už mám před porodem ptž jak jsem kolabovala přes zimu tak tad v tom teple nevím jak bych přežila... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dub 2009 ve 13:28  • Odpověz
Zuzi, fotečku ještě nemám, ale udělám :wink: Hehe, tak jediné, co jsem udělala je, že jsem uvařila pudink a sežrala zbytek zmrzky, co měla mamka v mrazáku :grinning: Mám nějakou sladko-žravku :sweat_smile:

A mám takový neblahý pocit, že se malá nějak otočila - no doufám, že né úplně naopak, boť celou dobu, asi od 20. týdne, byla hlavou dole, takže teď by mě fakt naštvala :sweat_smile: No tak doufám, že jestli otočila se jen kolem své podélné osy a kouká furt dolů :grinning:

A jdu si prostě zdřímnout, nedá se jinak! :grinning: Doufám, že nevytuhnu na dlouho! Si pro jistotku nastavím budíka :sweat_smile:
7. dub 2009 ve 13:37  • Odpověz
autor
Tak jsem zpátky od dr. Tak dr. rozhodl že mám v pátek nástup do porodnice. Tak jsem zvědavá co tam se mnou budou dělat. Ale co už. Hlavně at to mám vše už za sebou. Docela se těším ale mám i strach.
Venku je fakt nádherně!!!!!!!!!!!!!
7. dub 2009 ve 14:08  • Odpověz
Žabi, tak snad se prďola do pátku umoudří a nebudou ti to vyvolávat :wink: I když zas už budeš mít broučka u sebe a to bych se asi taky nechala ukecat :wink: Já už chci takýýý :grinning:

Tak drahouš mě teď vzbudil a jsem vcelku nasratá, páč to bytostně nesnáším, páč mám lehké spaní a znova už neusnu :angry: , tak asi zajdem někam na prochajdu a pak nakoupit...
7. dub 2009 v 15:17  • Odpověz
Tak já jsem groggy...byli jsme na megadlouhé procházce,Terka to celé ťapala s kočárkem pro panenky, který vezla, dokonce čůrala jako velká holka do trávy, tak z ní mám radost. Musím ji trénovat, že už v kočárku jezdit nebude... ať si už zvykne. Venku je krásně, vedro a já jsem úplně zdechlá :grinning: Manžel si koupil CD Alexandrovců, tak si tu připadám jak v ruské grotesce :grinning: Ale musím mlčet, bo on moji hudbu taky poslouchá a mlčí...

Žabi neboj, já myslím, že je jedno, jestli je porod vyvolávaný nebo přirozený. Ten výsledek bude stát za to!!! On nás mimís napíná schválně, bo ví, že jsme nedočkavé, jestli je holka nebo kluk :grinning:
Andu: tak to taky nesnáším, když mě někdo vzbudí... a neboj, už ti to taky uteče... vždyť už teoreticky za 2týdny a něco můžeš rodit :wink:
7. dub 2009 v 17:28  •  2 děti  • Odpověz
Tak my jsme se taky vratili z dlouhatanske prochazky, kterou Tobik celou prospal, takze jsem na kacera a kyticky koukala sama :sweat_smile:
7. dub 2009 v 17:38  • Odpověz
Tak a my jsme zpátky z nákupu :wink: Zkoušela jsem sehnat i kojo podprdu, ale v obchodech nic :angry: , takže to zkusím objednat přes net - našla jsem i pěkné modýlky a levnější než ty hrůzy v obchodech.

Joo, Zuzi, já jsem malé dala limit 15 dnů, dřív ne, páč jeden Beran mi doma bohatě stačí! :grinning: Přítel furt laškuje, že doma budem mít malou "Beranku", ale to tedy nééé! :grinning: :wink: Ale je fakt, že už je to za chvilinku. Akorát mi to nedochází a mám pocit, že je to ještě dlooouho - dokud mi to někdo nepřepočítá :grinning:
7. dub 2009 v 18:34  • Odpověz
Hehe, Maji, na kačera?? To jste byli kde?? :astonished: :grinning:
7. dub 2009 v 18:35  • Odpověz
andu, prosli jsme Turkov a pak kolem Opavice do Martinova a tramvaji zpatky :slight_smile: a v tech mokradech byl kacer :grinning:
7. dub 2009 v 18:37  • Odpověz
andu já si už ted taky říkám že to máme za pár,je fakt že třeba už příští týden by to mohlo být cooo?
ted mi volala ta kámoška s megarychlým porodem :grinning: v opavě byla stopro spokojená,včetně peditr. péče ,rad ohledně kojení atd.pro vás co o opavě uvažujete :wink:
maji já ani nevím že tam nějaký turkov je :grinning:
andu já taky ještě nemám podprdu ale zese nechci za 600 a víc...líbí se mi třeba tahle a prod. je v ově http://www.mimishop.cz/tehotenska-moda/detail.php?zbozi=705155
7. dub 2009 v 18:56  • Odpověz
Aha, já si říkala, kde koukáte na kačera Donalda... :grinning: Ale pak mě napadlo, žes' asi myslela normálního živého kačera! :grinning: Jé, no vcelku už se taky těším na to procházkování s mimčem :wink:

Joo a ještě musím drahého dokopat, aby si zašel na matriku nechat udělat duplikát rodného listu, páč originál nemůže zaboha najít. A tedy chce, aby se malá jmenovala po něm... Nooo, ještě si rozmyslím, jestli na něj budu s tím vyřizováním tlačit...! :grinning: :wink: :grinning:
7. dub 2009 v 18:58  • Odpověz
Joo, Gabi, ta je vcelku hezká... Ale je fakt, že já bych ráda aspoň decentně vystuženou, páč na ty moje kůzlata... :wink: :grinning:
Jéé, to s tou Opavou jsi mi neměla ani říkat! Já o ní dost uvažuju, ale zas si říkám, že je daleko... Tak nás jako alternativa napadl ten Frýdek. Ale co poslouchám, tak Opava je opravdu vychvalovaná! No jdu to prokonzultovat s drahým u masáže hráze... :grinning:
7. dub 2009 v 19:00  • Odpověz
no až budeš mít kůzlata plné mlíka tak výstuhu potřebovat nebudeš :grinning:
7. dub 2009 v 19:35  • Odpověz
No, Gabi, já si nejsem právě tak úplně jistá, že to bude až tak rapidní :wink: Ale tak je možné, že jo... To mě právě štve - kupovat to takhle předem, když nevím... :confounded:
7. dub 2009 v 19:57  • Odpověz
autor
Tak čusík.
Dneska jsme byli s manžou na procházce a ted se mi tu mimčo převaluje jak těsto. Třeba se umoudří do pátku. Jsem zvědavá na ten pátek. Mám strach z toho vyvolání kdyby náhodou. Nevíte jak dlouho to tak může trvat - vyvolaný porod? bolest je asi stejná že?
Gabi super obchůdek s těma podprdama. Jdu přemluvit manžílka at si zítra veme dvě hodky volno - a přijede dříve a půjdeme tam mrknout. Ono stejně musí jít o hodinku dříve, protože jdeme za finanční poradkyni ohledně bytu. Sice mám dvě podprdy koupené, ale jednu s kosticema a tu v porodnici asi moc rádi neuvidí. A ta černá je moc pěkná, ale i jiné tam jsou pěkné a za dobré ceny.
7. dub 2009 ve 20:43  • Odpověz
žabi my slím že co se týká bolesti vyjde to na stejno ale prý jsou rychlejší...možná že ti to nebudou ještě vyvolávat,třeba na tebe zkusí ten jejich hmat
:wink: a mimčo půjde samo,uvidíš :wink: dva dny po termínu ti určo nebudou vyvolávat...neboj
já právě nevím jakou velikost koupit tak to pořád odkládám,ale chci tu černou taky i když to není asi moc praktická barva...
jinak je ten obchůdek ve dvoře na kuřím rynku,myslela jsem že to znáte ptž tam mají těhu bazar,kámoška si tam koupila dvoje super těhu džíny.
7. dub 2009 ve 20:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.