• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Gabi, je to myslím tam, kde jsou ta Dvojčátka, ne?? Myslím v horním patře říkala minule slečna...
7. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz
jj...hned jak vejdeš do toho dvora tak po levé straně,ale já byla normálně v přízemí,kupovala jsem tam ty plenky s potiskem a právě jsem tam viděla tu podprdu
7. dub 2009 ve 21:21  • Odpověz
autor
V jakém dvoře to je? Nechápu - at to zítra nejdu. No já vím že nám na kurzu říkala že si máme koupit o číslo větší podprdu. Ty ceny se mi tam zdají ale fakt super - to já viděla daleko větší ceny.
7. dub 2009 ve 21:24  • Odpověz
no jak jsem dnes mluvila s tou kámoškou čerstvou maminkou tak jsem se jí ptala co ted malé oblíká,takže asi 4 vrstvy oblečení a ještě je ve fusaku a malá má studené ruce,dr jí prý říkala že je oblečení ok :astonished: chápu že se mimi musí víc oblíct ale až tak???
7. dub 2009 ve 21:24  • Odpověz
to najdeš,když půjdeš od masarykáče směr kuří rynek pořád rovně po levé straně,vedle sportu,ted nevím jestli je tam ještě mezi tím další obchod, oni mají venku ceduli,je tam vchod do dvora...
7. dub 2009 ve 21:26  • Odpověz
asi jsem to napsala zmateně :grinning: ale to fakt najdeš :wink:
7. dub 2009 ve 21:27  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
8. dub 2009 v 08:13  • Odpověz
dobré ránko,
á koukám,že se řeší kojící podprsenky... já měla dvě ty Naturany jak sem Gabi dávala odkaz, po roce se mi normálně začaly rozpadat... takže já chci tyhle obyč ale jednu ještě dražší...
jinak Žabi v porodnici ti na kojící podprsenku nebudou říkat vůbec nic... myslím, že to je tvoje věc, co vybereš :wink: spíš jde o to, jak ti ty kostice budou pohodlné, když se prsa nalijí... :wink:
ale díky za tip, taky se tam dojdu mrknout...
8. dub 2009 v 08:34  •  2 děti  • Odpověz
zuzi co ty myslíš o tom oblíkání čerstvého mimča?terka se narodila taky v tomhle období...co do kočárku,fusak už snad ne, ne?
8. dub 2009 v 10:08  • Odpověz
jo a jinak jsem ráááda že jsem vám dala dobrý tip :grinning: doufám že dobře pořídíte,já se tam po výplatě taky chystám...
8. dub 2009 v 10:10  • Odpověz
Bré dopoledne :slight_smile:
Teda, Gabi, to oblíkání mi přijde přehnané. Teď jsem četla, že mimčo má mít o jednu, dvě vrstvy víc než rodič... :astonished: No ale nevím, zkušené matky posoudí lépe :wink:
Mě furt bolí břicho jako by měla přijít MS, tak nevím co si o tom myslet?? :confounded:
8. dub 2009 v 10:14  • Odpověz
no viki se narodil v únoru a byla kosa tak jsme navlíkali ale jak říkáš,vždycky jsem se snažila ho oblíct o jednu vrstvu víc než mne a později stejně...taky mi to přijde moc...
Andu mne taky tak bolí a tvdrne několikrát denně...jsem zvědavá co pořídím zítra na poradně
8. dub 2009 v 10:25  • Odpověz
Gabi, můžou to být poslíci?? :astonished:
8. dub 2009 v 10:30  • Odpověz
já myslím že to jsou poslíci,já to tak mám už asi dva ři týdny,ale to neznamená že už rodíme :wink:
8. dub 2009 v 10:44  • Odpověz
Jojo, to mi je jasné, že nerodíme, že to může být i dlouho dopředu :wink: I když, těch 14 dní a nezlobila bych se, hihi :wink:
8. dub 2009 v 10:46  • Odpověz
moje řeč ale zse si říkám že to ted už půjde rychle,když jsme vydrželi do ted ne? :wink: No já chci jet ještě příští sobotu na ten tuning sraz do Kopřivnice,tak v neděli bych mohla rodit :grinning: už si z nás dělají srandu,že máme sebou vzít raději i ručníky plínky a nůžky na odstřihnutí pupečníkové šňůry,kdyby se malá rozhodla narodit tam :grinning:
8. dub 2009 v 10:52  • Odpověz
prý je nejlepší rodit ve 38 týdnu...
8. dub 2009 v 10:52  • Odpověz
Ahoj holky :wink: řešíte podprdy? :slight_smile: ná v pondělí na kurzu říkal, že vyztužené a s kosticí nee, že ta kostice tlačí na ty mléčné kanálky a mohou se ti ucpat a vznikne ta \retence..či co a že to pak bolí.. :frowning2: že jen hladké obyč..
V tom sekáči na kuřím rynku jsem si taky koupila jedny kalhoty a nějaké halenky..celkem good, i když na sekáč ne zrovna nejlevnější..
8. dub 2009 v 11:10  •  2 děti  • Odpověz
jo Gabi, jinak jsem trefila v Brně na ten Makalu čtyřkolku v modré b.mám ji focenou z mobilu, tak jsem ji hodila do alba..vše Ok, líbí se mi je lehká, manipulace dobrá..ale má tase tu sníženou konstrukci..to měl i ten vector a pro mého chlapa je to nízké...to dítě je hodně u země, když je v kočárku, měli tam V cross,ten je o 15cm vyšší..a to je dost, uvidím jestli to můj zkousne,ale mi se líbil a pro mě by byl výškově dobrý..kdybys věděla, kde ho okouknout v OV, dej mi pls vědět, ať nemusím i s chlapem do polska..jinak máš k tomu i autosedačku?prý se vyrábí nabo teda bude...
8. dub 2009 v 11:19  •  2 děti  • Odpověz
ahoj saly,teda ty vždycky přijdeš s nějakou zajímavou informací :wink: každopádně bez kostice je to pohodlnější,jako normálně teda nosím jedině pushupky :grinning:
No je fakt že jsem taky původně chtěla vyšší kočár,ale pro manžu je v pohodě,ještě jsem se ho ptala když jsme ho tam zkoušeli a myslím že tvůj není o moc vyšší,pokud si tak matně vzpomínám :wink: A rozhodlo hlavně ovládání a skládání...bezkonkurenčně :wink:a korba taky není nejmenší,i když to nehrálo až takovou roli. Sedajdu nemám a ted si opravdu nejsem jistá jestli tam byla ptž my ji nepotřebjeme...Když na něj narazím dám určo vědět,je to novinka,tak myslím že se tu někde objeví...
8. dub 2009 v 11:33  • Odpověz
jo ten modrý je krááásný,líbí se mi víc než červený :wink: a koukám že ten 4kol má větší sítku pod kočárkem...
8. dub 2009 v 11:37  • Odpověz
A co žabi???
8. dub 2009 v 11:53  • Odpověz
Gabi teda fusak bych fakt nedala... jak byla minulý týden zima nebo předminulý tak možná jo, ale teď je to tak na deku a třeba overálek (ale ne ten silný)...
tunning sraz tak snad tam rodit nebudeš :wink:
Andu jj to jsou určitě poslíci :wink:
Žabi kde jsi?
8. dub 2009 ve 13:34  •  2 děti  • Odpověz
ta síťka asi bude větší, kvůli té konstrukci kočárku..(trojkolky)já teda trojkolku neviděla, tu tam neměli..říkali, že to předváděli v Brně na veletrhu(teda ti poláci..je teda polský) a je to teď furt vyprodané, že i přes net bude na objednávku až za měsíc..o autosedačce se mi zdálo, že říkal, že se teprve začne vyrábět.
8. dub 2009 ve 13:47  •  2 děti  • Odpověz
já jsem si teda do kočárku pořídila krajkové peřinky :grinning: :grinning: z MMB za 15O,přemýšlela jsem co tam dám v létě a na deku se mi zdá horko a bez to bude takové holé, tak tam ty peřinky strčím jen na okrasu, ať není ten kočár takový prázdný... :wink:
8. dub 2009 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz
saly včera jsem našla na konstrukci,když jsem se tak zase kochala :grinning: made in china...tak nevím ale to je fuk :wink: jj je to kvůli konstrukci...jo a v manuálu je i návod jak nasadit sedačku :wink:takže je nebo bude...
No žabi kde je?že by už rodila????
8. dub 2009 ve 13:51  • Odpověz
no já chci taky NĚCO do kočárku at to není holé ale krajky zrovna nemusím,asi pořídí nějakou tu tplejší zavinku,líbí se mi ta co jsem tu včera dávala...saly neviděla jsi ji někde na živo v ově?
8. dub 2009 ve 13:54  • Odpověz
já jsem se už dívala, ale neviděla jsem to nikde, spíš jsem se ani nedívala po tomhle zboží, protože už mám kočárkové vybavení pořešeno..
tím že to mám v létě, tak mi to odpadá, na podzim mu dám deku nebo tu zavinku letní od emitexu,tu už mám..
8. dub 2009 ve 14:02  •  2 děti  • Odpověz
já mám do kočárku na léto tu letní zavinovačku od Emitexu, nic jiného kupovat nechci...krajky teda pro mě nejsou (ale nic proti gustu :wink: ) a navíc ještě mám vplánu koupit prostěradlo do kočárku. Ale to nechám až na červen, teď pořád čekám na penízky, ať můžeme pořešit další...
8. dub 2009 ve 14:03  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.