• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
zuzu no to prostěradlo do kočárku by taky nebylo špatné...rozhodně to vypadá líp než plínka :wink: Já mám šedý vnitřek taky bych to chtěla něčím osvěžit.
8. dub 2009 ve 14:17  • Odpověz
mi se právě ty úplně malilinkaté miminka v krajkách strašně líbí..ale jen tak ty první 2 měsíce, když jsou čerstvě narozené, pořídila jsem si i jedny takové dupajdy,i když pro kluka nevím nevím.. :wink:

zuzu:a prostěradlo je nějaké universální? a co se tam jinak dává? když nemám prostěradlo? plínku?
8. dub 2009 ve 14:28  •  2 děti  • Odpověz
no já mám jednu takovou tu klasickou zavinovačku ještě po sobě,bílou s bavlněnou krajkou,holčička v ní bude určo jako princezna,ale nevím jestli ji použít,jestli jo tak fakt jen pro to čerstvé mimi :slight_smile:
8. dub 2009 ve 14:31  • Odpověz
Saly: buď tohle nebo dražší Aesthetic. Já koupím Aesthetic kvůli materiálu. Měloby být univerzální...
zavinovačku taky jsem měla na Terku, když byla mimi, klasickou, ale zaprala se mi do růžova :sweat_smile:

my jdeme naproti taťkovi, opatrujte se a doufám, že Žabka už je 1+1 když se neozvala! :wink:
8. dub 2009 v 15:02  •  2 děti  • Odpověz
autor
čusík holky.
Tak pořád hlásím stav 2v1. Mimoušovi se ven prostě nechce. Dneska jsem akorát neměla vůbec čas na internet. Nebojte kdyby něco, tak píšu Hafi a ta vám to tady doufám hned napíše. Dneska mám ale nohy jako konve - tak šíleně nateklé jsem je ještě neměla.
Jdu odpočívat. Nějak začínám mít strach z pátku co mi řeknou .
8. dub 2009 v 19:36  • Odpověz
no žabi ty nás teda plašíš :grinning: my myslely že už to máš za sebou :wink: Byla jsi v tom obchůdku?Měli tam ty podprdy?
8. dub 2009 v 19:48  • Odpověz
pořád dumám nad tím co do kočárku přemýšlím už dlouho o tomhle ale zase nevím jestli to není moc teplé :frowning2: http://www.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=15777365&tab=6 na druhou stranu,nebude pořád horko že... :sweat_smile:
8. dub 2009 ve 22:45  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: Gabi to je moc hezké..ale podle těch teplot co hlásí..kup malé klobouček, brýlky a opalovací krémik :slight_smile: :wink: já se dnes budu balit, jedeme na Velikonoce na tchýninu chalupu k Bouzovu..
9. dub 2009 v 08:10  •  2 děti  • Odpověz
autor
Dobré ráno.
Tak dneska se raději přihlásím hned ráno že pořád 2v1, at si nemyslíte že rodíme :grinning: .
Gabi včera jsem tam nebyla ale chystám se tam dneska. Nějak na to nebyl včera čas. Dneska toho mám taky dosti. Mám strach co kdyby se mě tam zítra chtěli třeba nechat - člověk nikdy neví. Tak ještě dneska pouklízím, vyperu, vyžehlím , musím si přesadit moje rajčátka - pak nevím totiž kdy na to budu mít čas.
Jsem zvědavá co bude zítra, pro případ beru i manžela, kdyby náhodou něco.
Gabi to je pěkná za zavinovačka. No já si taky myslím že nebude pořád horko, i když hlásili že mají být v dubnu takové teploty jako na konci května.
Saly užíj si víkend na chatičce - my poprvé letos na velikonoce nikam nejedeme. Já chci takkkkkyyyyyyyyy!!!!!!!!!
9. dub 2009 v 08:42  • Odpověz
Ahoj Zabi, tak se ještě držíš,jooo? :rolling_eyes: tak to vypadá že teda asi zítra půjdeš..kdyby to mělo být dnes,tak už asi něco cítíš,ne? a poslíčci nic? to prý nevyskytuje u všech...já na tu chajdu jedu až v sobotu(asi po 5 letech vlakem :grinning: ), ale oni jdou všichni zítra ráno, aby mi to tam vytopili a já přijela do tepla, jen se musím sbalit, ať nemusím sebou vlakem tahat tašku, tak jim ji jen přihodím do auta...
Zabi, ty už budeš mít šmigrust asi v porodnici :grinning:
9. dub 2009 v 08:51  •  2 děti  • Odpověz
pustila jsem se do přebírání skříně,že jako kdž je tak hezky, tak v čem teda budu chodit.. a třídím:třídím na vejdu – nevejdu…spíš nevejdu- nevejdu- nevejdu- nevejdu- nevejdu- VEJDU!!!(ale vypadám blbě, stejně nebudu nosit…J)) no musím si něco pořídit, je to fakt hrůza

:confused:
9. dub 2009 v 09:42  •  2 děti  • Odpověz
ahojíček holky,
žabi teda no nic zatím máš první den po termínu. Jak psala andu Kamča nám na kurzíku říkala že nechají přenášet tak max. 10 dní, ale že zase někdy se oplatí i přepočítat termín jelikož opravdu to není přesné. Je to víceméně odhad. Ale držím pěsti :slight_smile:
Tak já v úterý byla na těch prvních ozvách. Bylo to super a napadlo mě že příští týden to natočím manžovi na telefon. Pan doktor pochválil že máme krásnou křivku a čípek je ještě v normálu 3cm. Hlavička že už trochu tlačí ny porodní cesty a s úsměvem na rtech prohlásil, že teď to tlačení dolů bude čím dál tím častěji a pak jednou pořádně a budu mít klid. On je zkrátka takový hodný strejda ten můj doktor. Pak jsem si prošla kus Karviné, koupila si noční košili (teda hnus fialový, teda modrý ale jelikož to pak podědí mamka tak se musí líbit jí a ne mě :slight_smile:) Pak jsem si koupila ve zdravotnických potřebách ty prodloužené poporodní vložky a super truper poporodní kalhotky. Tak jsem z části už vybavená. No je toho ještě dost a mám co dělat. Prošmejdila jsem i pár burz a na jedné mi ťamanka s kterou jsme se dali do řeči ukázala na pupík a řekla to bude kluk. Tak to se teda necháme překvapit. Za chvíli utíkám k mamce má už velikonoční prázdniny s bráchou tak mě pozvali na oběd a pak jedem zase do Karviné na nákupy. Brácha potřebuje rifle atd. tak si mě bere jako vizážistku abych ukecala mamku na moderní rifle. :wink: :wink: Manža se vrátí až kolem osmé večer jelikož má měření někde na jihu, ale zítra si ho užiju má dovolenou tak se poválíme ráno v postýlce to bude bájo už se moc těším.
9. dub 2009 v 10:27  • Odpověz
Já se vydám taky k ťamanům..ve skříni mi nezůstalo nic.. :cry:

holky nosíte některá těhotenský podpůrný pás? mě to přicho dost táhne dolů až to někdy bolí..a to je teprve začátek..nemáte s ním některá zkušenosti?
9. dub 2009 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak jsem se vrátila z centra. Byla jsem v tom obchůdku na ty podprsenky. Nakonec jsem si teda koupila aspon jednu. Prostě neměli mojí velikost D. Jinak tam měli docela dost tu co se ti líbila Saly - tu černou. Josu tam moc hodné a ochotné prodavačky.
Jinak jsem chtěla zajít ještě na poštu, ale to už jsem nebyla schopna. Tak si vařím obídek, a pak hurá na úklid.
No vidím že všechny bud nakupujete nebo jste někde venku na procházce. Já půjdu nakupovat až po porodu a už ted se těším!!!!!!!!!!!!!!
9. dub 2009 ve 12:01  • Odpověz
o té černé to psala Gabi :slight_smile: já jednu mám z polska za 130 a ještě bych chtěla sehnat nějakou s rozepínáním vpředu..ale asi bílou, mám strach, že na černé by bylo vidět, kdyby mi teklo mlíko :grinning: .já jsem zatím doma, ale asi za hoďku jsem pozvaná k babi na návštěvu..
teď mi přinesl pošťák balík,maskovala jsem břicho,ale hned jak mě viděl, tak říká..to jste měla říct, já bych vám to hodil nahoru...takže je mi jasné, že poslední člověk na světě, který si myslí, že to na mě ještě není vidět ..jsem JÁÁÁ :frowning2: :confounded:
9. dub 2009 ve 12:26  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky,tak jsem se vrátila domů,od rána trajdám a jsem ted totálně grogy,necítím nohy...myslím s tou zavinovačkou že pokud bude takhle,tak úplně stačí normál bavlněná :slight_smile: Byla jsem taky v tom obchůdku,slečna říkala že si ráno někdo kupoval podprdu,tak mne hned napadlo která z vás to byla :grinning:tak žabka :grinning: jinak já nekoupila nic,čekám na penízky,ale objevila jsem tam krásnou zavinku,sice350 ale akorát barevněladí do mého kočárku :wink: růžová mi ted k té červené moc nejde a ta byla uvnitř zelenobílý proužek a zvanku červené kytičky...
dnešní poradna...čípek 1cm,váha 2600 ale dr říkal že se mu to nezdá,že bude mít určo víc a mám nějaký špatný průtok pupečníku,tak si mám hlídat pohyby a jinak šupky hupky do porodnice na tabletku :wink: jinak ve středu tam jedu na ozvy...už bych tam i zůstala :slight_smile:
Saly k oblečení já jsem taky zůstala na pár hadříkách :frowning2: a ted už nevlezu skoro do ničeho ale už to tedka kašlu,jsem trochu na nervy ptž jsem zvyklá se modit,ale cooo...to stejné s pásem,pořád jsem o něm uvažovala ale ted už to taky nemá smysl,nicméně určitě je to dobrá věc...
9. dub 2009 ve 13:00  • Odpověz
saly to jde ve 28 tt maskovat břicho??? :grinning: možná jak u koho...já měla taky ze zvyku sem tam tendence stahovat břicho :grinning: než mi došlo že to nejde :grinning:
9. dub 2009 ve 13:02  • Odpověz
beru si třeba volnou mikinu a kolem pasu svetr..a tak, ale jae to všechno marné.. :wink: dělám to kvůli sousedům..všichni nám tu gratulovali a čuměli když jsem se vdávala(ještě to nejsou ani 2 roky) a teď jsem těhotná s někým jiným..je mi to takové trochu trapné :frowning2: tak proto...
9. dub 2009 ve 13:09  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jé Gabi tak to jsme se mohli domluvit a zajít někam sednout a pokecat. No já si podprdu koupila - sice není dle mých představ, ale chci mít do porodnice aspon dvě bez kostic - at nemají kecy.
No holky oblečení neřeším - mám jedny rifle do kterých se vlezu a par triček. Včera jsem si ale musela vzít ven tepláky na procházku - už mě nějak rifle začali tlačit . No at už porodím.
No jinak vidím že sousedi jsou všude stejně zvědaví. Já když jdu po chodbě, tak se mě ty babky tady pokaždé ptají, kdy už to teda bude - zvědavky. No už se těším až půjdeme s mimčem z porodnice a všechny na to malé budou šišlat - mě šlak trefí.
:grinning:
9. dub 2009 ve 13:27  • Odpověz
šišlat a pskat bacily přes ty chybějící zuby :wink: už teď mě z toho jímá hrůza :grinning:
Loučím se jdu k babi.pa
9. dub 2009 ve 13:52  •  2 děti  • Odpověz
saly stejně to dřív nebo později praskne apak kdo bude chtít stejně tě pomluví....znám to :wink: ale já se ned to povznesla,kdo mne zná ví o co šlo a ostatní jsou mi fuk,natož tak nějaké cizí sousedky-Kelišky :grinning:
žabi nooo škoda,ani mne nenapadlo že tam dnes pojedeš.Já jela na pojištovnu a tak jsem tem skokla kouknout na tu flees zavinovačku ale nebyla tam,jen taková ta miminkovská,ta se mi zdá dost malá,asi by dlouho nevydržela a pak ten fusak,ten asi koupím,pořád takhle vedro nebude ...
9. dub 2009 ve 14:01  • Odpověz
9. dub 2009 ve 14:02  • Odpověz
http://www.nunynek.cz/katalog/zbozi/vse-co-je-z-latky/zavinovacky-a-spaci-pytle_1529/produkt/zavinovacka-80x80-anna-cervena
a to je ta bavlněná zavinka co jsem dnes objevila akorát má vnitřek proužkatý zelenobílý.... :slight_smile:
9. dub 2009 ve 14:28  • Odpověz
já už mám 2 zavinovačky, jednu hrubší a jednu tenší, myslím,že to stačí, jsem zvědavá stejně co budu v reálu používat.čekám v poště to vibrační lehátko a už 14 dní nic a slečna už se ani neozvala,tak sned se na mě nevyprdla :frowning2:
Žabi, zítra se drž!!!
9. dub 2009 ve 21:31  •  2 děti  • Odpověz
a které jsi vybala?tu houpajdu?
9. dub 2009 ve 21:51  • Odpověz
já jsem dneska úplně na nervy,když si mám hlídat pohyby a myslím na to tak mám najednou pocit,že se malá dnes hýbe úplně minimálně :frowning2: tak snad jsem si to jen vsugerovala... :frowning2:
9. dub 2009 ve 21:55  • Odpověz
dobré ránko,
tak já mám za sebou těžký den, včera opravdu den blbec. Ale důležité je, že je Domísek v pořádku - má už 800g., vše odpovídá týdnům, cukrovku nemám jupí a mám za sebou vyšetření od hlavy až k patě na interně, kde se zjistilo, že jsem naprosto v pořádku a tlak mám normální, spíš nižší. Takže syndrom bílého pláště se u mě potvrdil :grinning:

zavinovačka: já mám tu do autosedačky, budu ji používat i do kočárku, pak jedno to prostěradýlko do kočárku bych chtěla koupit a mám doma dvě bavlněné obyč rychlozavinky po Terce... uvidíme, jestli si ještě budu chtít udělat radost... :slight_smile:

Gabi chápu, že je to na nervy, ale jestli máš pochybnosti, tak bych raději zajela na kontrolu, kdyžtak ti řeknou, že vše v pohodě...
Saly: tak snad se to brzy vyřeší s tím lehátkem. Mi zase paní vyhrála aukci a nezaplatila, jednou mi napsala, že peníze převedla, ale mi nic nepřišlo. Tak jsme fakt naštvaná, protože na ty peníze smozřejmě čekám!
10. dub 2009 v 08:22  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno: :slight_smile: nakonec jsem se rozhodla pro to lehátko,ze kterého jde udělat houpací křeslo,zdálo se mi takové multifunkční.Navíc ta houpajda je jen do 9kg a nejde zaaretovat, takže krmit v ní nemůžeš.Tak jsem raěji vzala to křeslo, je ještě do března v záruce a chtěla paní 800Kč.Tak jsem vzala to.

Já pohyby teď cítím hooodně intenzivně, včera večer jsem pozorovali chodící bříško, tak si myslím že se prcek už otočil hlavičkou dolů..teda tipuju, pže má paty u pupku a vždycky mě kopal na bocích..tak snad jo, to by bylo dobře...říkali v kurzu, že do 32tt by mělo být už jasné, jak je tam umístěný...jsem 29tt, tak kdyby si hříbek pohnul, tak by mi to vůbec nevadilo :wink:
10. dub 2009 v 08:45  •  2 děti  • Odpověz
dobré ránko,ahoj zuzi,no uvidím jak se to bude vyvijet dnes,k večeru přijede manžel,tak budu klidnější,když už ho tu budu mít při ruce.Jinak gratuluji k úspěšným vyšetřením :wink:
Saly tu podprdu za 130 jsi v polsku koupila taky na tržnici?
Já dnes mám scuka s kámoškama,co potřebují nutně ještě vidět moje megabřicho :grinning: tak jedu do ovy,doufám že už budum mít penízky na účtě a fičím koupit tu zavinku,podprdu a ještě pár drobností at jsem už komplet přichystaná :wink:
10. dub 2009 v 08:56  • Odpověz
ahoj i to bě ,saly tohle lehátko je super,taky si ho chci pořídit :wink:
10. dub 2009 v 08:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.