• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Saly prosím můžeš mi mrknout jaké ty plenky s potiskem tam mají? Jen jestli budeš mít čas... a jestli tammají taky ehm větší rozměry podprsenek, třeba 95C/D no asi i 100? Ale jen pokud budeš mít čas :wink:já se teď do centra nedostanu...
10. dub 2009 v 09:06  •  2 děti  • Odpověz
zuzu koukni na netu,tam mají ty rozměry
10. dub 2009 v 09:12  • Odpověz
Gabi děkuji! netušila jsem, že mají i webovky. Díky
10. dub 2009 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz
není za co :dizzy_face:
10. dub 2009 v 09:30  • Odpověz
Zuzu: já tam nejdu,to psala Gabi.. :slight_smile: já dnes sedím doma...
10. dub 2009 v 11:15  •  2 děti  • Odpověz
jo a tu podprdu jsem koupila v polsku u stánku na malé burze..
10. dub 2009 v 11:15  •  2 děti  • Odpověz
Hojte, ženštiny :slight_smile:
Tak jakou jste měly noc? Já nic moc:frowning2: Nejdřív žáha, pak kočka reagující na mega měsíc a lítající zběsile po pokoji, procházky na WC a asi zas ti poslíčci či co to je...
No ale na štěstí si připadám vcelku vyspaně :wink:
Jéé, zavinovačku, vidíte, to ještě musím připomenout drahému :wink: Uvažuju, jestli už balit tašku do porodnice, ale mám pocit, že mám ještě čas :wink: I když teda domlouvám Amélii, aby vylezla toho 28. dubna... :grinning:
10. dub 2009 v 11:18  • Odpověz
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla....stěhovali jsme se a neměli skoro 3 týdny internet :sweat_smile: Ale průběžně vás čtu, jen jsem nějak neměla co psát :grinning: No teď už bych měla, ale vy skoro všechny rodíte, takže zase nic... :grinning: :grinning:
10. dub 2009 ve 13:38  • Odpověz
Beranku tý brďo ty jsi těhu... já to prošvihla!!!? Moc gratuluji... :dizzy_face:
jinak já ještě teda nerodím, a jak to prožíváš???
10. dub 2009 ve 13:41  •  2 děti  • Odpověz
no teda, Beránku...Mám takový pocit, že ses nám nepřišla ani pochlubit! :astonished: :wink: Ale jak tak počítám... To jste asi byli zrovna bez netu, né?? :wink: Každopádně moooc gratuluju :dizzy_face: Jé, takže už bydlíte na Slezské?? :wink: A jak je? Blinkáš? :wink: Hehe, ještě nerodíme! I když Žabka by už zcela jistě ráda :wink: A já to mám v plánu za 2 týdny... :wink: :grinning: :grinning:

Už jsi Žabi na kontrole? Resp. po?? :wink: Tak mě napadlo, jestli ti Dr. nechtěl udělat takový ten hmat...

Já si teď dala sváču (oběd se zatím rozmrazuje, takže to spíš vypadá na teplou véču :wink:) a měla bych jít pokračovat v debordelizaci ložnice. Ale strááášně mě to nebaví, páč po kočce je tam fakt brajgl... No musím se holt překonat:wink: "Na štěstí" mi nahoře nejde net, takže teď sedím dole u našich, jen jako přestávka :wink:, a od úklidu se tudíž nerozptyluju až tak moc :wink:
10. dub 2009 ve 13:47  • Odpověz
No já jsem to zveřejnila až včera, takže to je čerstvá novinka :sweat_smile:
Tak 5 týdnů jsem měla pocit, že to asi nemůžu přečíst a moje myšlenky byly, do čeho jsme se to postili, protože sice jsem nezvracela, ale bylo mi hrozně těžko a odpoledne a večer to bylo nejhorší. Vůbec jsem neměla ani chuť se dívat na internet, koníka. Taky jsem měla hroznou únavu, teď to začíná být lepší, ale pořád nejsem ve své kůži. Zatím mi to stále nedochází...ale bylo to velké překvapení. Fakt je to asi o psychice, protože jsem si řekla, že se na nějaké snažení vykašleme a zrovna to vyšlo...
10. dub 2009 ve 13:49  • Odpověz
přežít...tam mělo být :grinning:
10. dub 2009 ve 13:50  • Odpověz
Mimochodem, Saly, nebudeš v úterý kolem 11. hodiny nebo později v centru?? Jdu totiž na stěry a ozvy k Dr., tak že bych ti mohla konečně předat ten olejíček, ať pak nemusíme řešit, kam máš jet atd. :wink:
10. dub 2009 ve 13:50  • Odpověz
Jojo, už bydlíme na Slezské a rychle si zvykáme, jen ten kopec s kočárem je fakt síla :sweat_smile:
No vzpomínám si, jak se tady začínalo, a za chvíli už fakt bude aktuální porodnice. Tak kam nakonec jdete?
10. dub 2009 ve 13:52  • Odpověz
Jéé, Beránku, tak to máš s tou únavou jak já - jsem chodila po bytě jak mrtvola a než jsem to oznámila, dívali se na mě doma jak na lemru největší :grinning: Tak snad si to teď vynahradíš?? :wink: Teda musím ale říct, že únavou trpím do teď. Jako v tom 2. trimestru to bylo o něco lepší, ale jako že bych cítila nějaký extra příval energie, to se říct nedá :sweat_smile:

A už dost. Musím to jít fakt douklízet! :grinning: Tak zatím pa a hezké odpoledne!:wink:
10. dub 2009 ve 13:53  • Odpověz
Tak nějak musím říct, že jsem se při prvním těhu cítila lépe v práci, byla jsem s lidmi, musela řešit úkoly a tu únavu moc neřešila, až večer jsem padla na gauč a spala, než jsem se přesunula do postele. Ale teď se ode mne očekává, že budu vytvářet zábavu a akci pro dítě a některé dny přežívala silou vůle....no začínám si představovat jak budu pečovat o děti 2 :grinning:
10. dub 2009 ve 13:55  • Odpověz
beranku každopádně gratuluji, ať tě ty stavy brzy přejdou... taky shledávám tohle těhu těžší v tom, že se musím postarat o malou a ještě udržovat jakžtakž domácnost v obyvatelném stavu...

andu: příjemný úklid :wink:
10. dub 2009 ve 14:01  •  2 děti  • Odpověz
Moc děkuji :wink:
Každopádně budu už nedočkavě čekat, až se objeví první miminko na této diskuzi :slight_smile:
Zuzu, a vy už jste se definitivně rozhodli pro Dominika? Šimon už úplně padl?
10. dub 2009 ve 14:07  • Odpověz
Beranku: no musela jsem kapitulovat. Prostě to s drahým nehnulo.A zase nejsem ten typ,co by šelpřes mrtvoly kvůli jménu... definitivní to určitě není, ale tak na 90% to do července vydrží...
10. dub 2009 ve 14:10  •  2 děti  • Odpověz
holky tak přeji vám krásné a pohodové Velikonoce, užívejte sluníčka, tepla a opatrujte se...
10. dub 2009 ve 14:38  •  2 děti  • Odpověz
andu: v úterý v centru nebudu,musím taky ke svému Dr,ale toho nemám v centru.Pokud budeš doma v tu středu ráno a písneš mi adresu do IP, tak já si tě dám do navigace a tak po deváté bych si přijela a hned pofičím na ten bazén.

beranek taky gratuluji k těhu :slight_smile:

dnes se ozvala ta paní s lehátkem, tak to vypadá, že nakonec bude :wink:
10. dub 2009 v 15:04  •  2 děti  • Odpověz
ahoj baby,tak jsem zde z ovy z pokecu s kámoškama,do toho obchodu jsem ani nedošla,tak příště...
beranku taky se přidávám ke gratulacím...tak mne napadá,já jsem tak ráááááda že to těhu mám už skoro za sebou :grinning: Jinak já to měla a mám s toou únavou stejně jako andu :wink:
žabi jak to s tebou vypadá...hořím zvědavostí... :dizzy_face:
andu s tím hmatem jsem to taky psala...na mne to taky zkusili při prvním těhu a vyšlo :grinning:
10. dub 2009 v 17:01  • Odpověz
vypadá to, že žabku si tam už asi nechali.. :wink: takže bude mít doslova radostné Velikonoce :slight_smile: tak snad po velikonocích budeme vědět více :confused:
10. dub 2009 v 18:09  •  2 děti  • Odpověz
ahojte holky, mám pro vás krásnou novinku. Vrátila jsem se z venku a právě mi dorazila sms od žabulky- Už jsem tady už jsem venku, chystejte mi čistou plenku. Kdo jsem? Nemáš zdání? Dominik Egyed se vam klani. Dnes odpoledne v 15:15 jsem otevřel očička 54 cm a 3,67 kilička. Nakonec mi to dneska vyvolali. V osm začli, chtěli jsme rodit normálně, ale maly nesestupoval tak nakonec císařem, ale jsme v poho. - konec citace.
Takže holky první mezi námi. Jupí.
Já jsem dnes ko tak jdu odpočívat už ani u netu neusedím dala jsem si pořádný záhul. Tak papa. Zítra vás dočtu.
10. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz
JÉÉÉÉ TO JE SUPEEEEEEER :grinning: teda ale pěkný macík :grinning: Velké gratulace!!!!!!!
Tak kdo je další??? :grinning:
10. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz
Moooc gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Krásná zpráva :wink: :slight_smile:
10. dub 2009 ve 23:01  • Odpověz
Tak první miminko!!!!! :slight_smile: :slight_smile: a chlapeček :wink: tak jsem zvědavá kolik bude nakonec doopravdy chlapečků a kolik holčiček...tak už to žabka rozjela, tak teď hezky jedna po druhé..
Gabi teď jsi na řadě myslím ty ne? :wink:
11. dub 2009 v 08:09  •  2 děti  • Odpověz
Jéé, tak to je supééér! Já si to myslela! Škoda, že ten císař, ale hlavně, že jsou oba v pořádku! Hafi, jestli budeš Žabce psát, tak že mooooc gratuluju!!!
Hihi a i tip na klučinu mi vyšel :wink:
Tak šup, šup, jedem! :wink: Já můžu až po 21. dubnu, páč jak už jsem říkala, žádného dalšího Berana v baráku nechci. Jeden mi bohatě stačí! :grinning: Tímto se teda všem Beranům a Beranicím omlouvám!!! :grinning: :grinning: :wink:
11. dub 2009 v 09:49  • Odpověz
Joo a kde Žabka nakonec rodila?? Na Fifejdách??
11. dub 2009 v 10:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.