• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Ahoj :wink:
Andu, co máš proti beranům? :grinning: Já jsem teda taky jeden, a zase tak špatné to není :sweat_smile:
Jinak Žabce jsem taky tipovala chlapečka :wink:
11. dub 2009 ve 12:49  • Odpověz
Ahoj, Beranku :slight_smile:
Hehe, no nevím jak u bab, ale co znám chlapi jsou všichni stejní - nejchytřejší na světě a strašní cholerici! A taky příliš materialističtí (ale tím si u Býka asi nepomůžu:grinning:) :grinning: Což na mou vzletnou a mírumilovnou povahu je něco! :wink: :grinning:
Ale co, ono to ve finále je jedno! :wink: Ale líbilo by se mi, kdyby malá chtěla vkouknout toho 28.4., byl by to pro naše asi nejhezčí dárek... :wink: A už je vidím, jak by se chlubili a nakrucovali, že bude úúúžasná a jedinečná jako oni... :grinning:
Jee, dneska je fakt úplné léto. Máme venku na grilu pstroužky a už mám vcelku hlad, tak se těším :wink:
11. dub 2009 ve 13:13  • Odpověz
Pstruzi....hm, mňam, mňam, to se máte :slight_smile:
Andu, a kde nakonec budeš rodit ty?
Jinak to znamení vždy není jediné co určuje povahu člověka, ale je fakt, že berani jsou hodně rychlí a chtějí tu rychlost i po ostatních :grinning: A choleričtí jsou bohužel taky, na chvíli a pak je to přejde :grinning:
Ty jsi myslím chodila nebo chodíš na gravijogu? Jestli budeš tak hodná a napíšeš mi kontakt...
11. dub 2009 ve 13:33  • Odpověz
Beran, jojo, chodila - teď už jsem lemra líná!:grinning: Je to centrum Lotos a stránky a kontakt máš zde: http://www.centrumlotos.net/?page=napiste-nam :wink:
Jinak právě s tím cholerismem - přítele nasrání a řev atd. do 5 minut přejde a tváří se, že vše v poho... akorát já z toho mám hlavu jak balón a jsem z toho nemocná a špatná další 3 dny :sweat_smile: :wink: :grinning: Takže i když on sice Amélii láká ven s tím, že bude paní Beránková, má smůlu, páč já ji dřív jak 22. dubna nepustím! :grinning: A kdyby náááhodou, tak si balím raneček :grinning: :wink: :grinning: Ale jasně, asi to nebude jen tím znamením, ale je fakt, že velmi často jsou lidé stejného znamení v těch základních rysek fakt stejní :wink:

No a rodit jsem chtěla ve Vítkovicích. Teď tam rodila sestřenice a byla strááášně spokojená. Jenže mám smůlu, páč, jak psala myslím Saly, nemocnice bude zavřená do 11.5. Teda je možné, že ty 4 dny u mě Amelinka navíc ještě vydrží a já půjdu rodit do úplně nového :wink: No a kdyby náhodou nevydržela (a že bych se nezlobila :wink:), tak fakt nevím :sweat_smile: Chtěla jsem Opavu, ale je fakt, že teď jsme si nedávno dělai výlet do arboreta a cesta do Opavy je o nervy.... A ještě bych s tím svým choleroušem porodila v autě! :grinning: Néé, je to fakt docela nepříjemná cesta... Pak jsem ještě přemýšlela nad Frýdkem, ale to zas myslím psala Gabka, že neví, jestli mě vezmou, když jsem z Ovy. Navíc čekám na reference sestřenčiných známých :wink:

No a o Fifejdách jsem taky uvažovala, páč jsem slyšela, že je tam fajn personál, i když vybavení nic moc :sweat_smile: Jenže, když budou Vítkovice zavřené, budou Fifejdy i Poruba plná, takže na Fifejdách bych beztak hekala s dalšími 4 nebo kolika ženskými a v Porubě to pofičí jak na běžícím páse :sweat_smile: Takže závěr?? Nevím! :grinning: Asi to udělám tak, že až to na mě přijde, brnknu na Fifejdy, jestli mají volný nadstandard. Jestli budou mít, pojedu tam a jestli né, asi do Poruby...
11. dub 2009 ve 13:51  • Odpověz
jeee, zabicce a dominickovi gratuluju k uspesnemu vykouknuti na svet!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz
S těmi Vítkovicemi to je sranda, protože stejná situace byla před 2 roky, když jsem měla rodit já, dělali nové porodní boxy.
Já si myslím, že nakonec fakt uvidíš, jak to bude probíhat. U nás je volba jasná, s tou rychlostí to vidím, že sjedeme z kopce a rovnou vjedeme na Fifejdy :grinning: :grinning: Ikdyž mě to moc neláká...
Ale já naštěstí porod ještě řešit nemusím :sweat_smile:
Za odkaz díky.
11. dub 2009 ve 14:07  • Odpověz
No, Beranku, já si právě myslím, že uvidíme podle situace :wink: Hehe, ale pokud budu rodit někdy ve špičku (třeba přes týden ve 4 odpoledne), zjistili jsme, že cesta do Frýdecké nemocnice vyjde hůře asi jen o 5 minut :grinning: Páč dostat se někdy přes centrum je fakt umění :sweat_smile:
No mě se dneska mamina ptala, jestli už mám do porodnice sbaleno. No nemám... :grinning: Ale možná už bych mohla :wink: Ale si říkám - všechno snad už doma mám, tak to případně jen nahážu do tašky a jedem :wink:
11. dub 2009 ve 14:17  • Odpověz
andu, to vis, ze jo, nez 3 tydny zakopavat o tasku, to se radsi balit az pred odjezdem a aspon si tim zkratit to desny cekani.. :grinning:
11. dub 2009 ve 14:20  • Odpověz
Maji, že jo?! Mezi kontrakcemi stejně budu mít beztak dlouhou chvíli, tak se aspoň nebudu nudit a hezky si sbalím věci :grinning: Noo, dobre, možná na to příští týden mrknu :wink: Hehe a teď mě ještě napadlo, jak psala Beránek, že sjedou z kopce a rovnou na Fifejdy. By nebylo špatné to do té porodky vzít z Bazalů na in-linech :grinning: Sviští to tam neuvěřitelnou rychlostí a navíc, kdyby bylo centrum nějaké zacvakané, na bruslích to projedu... :grinning: No škoda, že jsem víc netrénovala a na bruslích jsem ráda, když nespadnu na rovince - už bych si je připravila k té tašce! :grinning: :wink: :grinning:
11. dub 2009 v 15:09  • Odpověz
ahoj zdravím :grinning: dneska jsme byli celý den venku tak dočítám až ted...kdo tady má co proti beranům :angry: :grinning: já jsem taky :grinning: ale neřekla bych že typický beran...spíš takový beránek...ovečka :grinning: :grinning:
Jinak já se přidávám k tipům na žabky mimi..taky jsem tipovala kloučka :grinning:
Jooo další na řadějsem podle propočtů já...ale může to být i jinak :grinning: čloověk nikdy neví.. :wink:
11. dub 2009 v 19:42  • Odpověz
Jooo Andu já mám doma taky takového cholerika,vystřelí jak raketa a stejně rychle vyhasne vše je oká...ale jen pro něj :wink: a to je prosím ryba :grinning:
11. dub 2009 v 19:45  • Odpověz
Bré ráno :slight_smile:
Tak koukám, dneska nemáme už tak sluníčkově, škoda :frowning2:
Hihi, jsem si tou kritikou beranů docela naběhla, coo?! :grinning: Ale né, já je mám ráda, ale občas mi přijdou trochu mimo... Hehe a teď jsem si výrazně pomohla, že?! :grinning: :wink: :grinning: Hele, ryba, to je hned vedle Berena, to už je beztak šmrcnutý! :grinning: :wink:
12. dub 2009 v 09:54  • Odpověz
Ahoj :wink:
Andu, ty jsi s tou taškou podobně jako jsem byla já :grinning: Neměla jsem sbaleno nic a nakonec mě přinutil přítel, když jsem mu začala hlásit narozená miminka na naší diskuzi červenec 2007...přinutil mě málem násilím. Jinak já jsem jela do porodnice a žádné kontrakce jsem vlastně neměla, kdyby neodtekla voda, tak jistě porodím doma :sweat_smile:
A s těmi berany sis nenaběhla :wink: Já jsem zase tvrdila, že nemám ráda štíry...no a s jedním žiju. Vlastně bychom se měli pozabíjet, ale máme skvělý vztah :grinning: A to nás možná čeká ještě jeden, no potěš :sweat_smile:
12. dub 2009 ve 14:08  • Odpověz
Hehe, Beránku, já si taky říkala, že chlapa Berana NIKDY!! :grinning: :wink: No vyloženě mi to vyšlo! :grinning: No pravda, na můj vkus někdy zbytečná Itálie, ale dá se :wink: No já už vidím, jak nastane panika - začnu rodit, nic nachystaného, drahý nervní jak sáňky v létě... :grinning: No tak příští týden si tu tašku teda sbalím, ať se s přítelem ještě před porodem nepozabíjíme :grinning: Jo a v květnovkách už máme jedno miminko :wink: Vzalo to rychle, ale už teď má klučina 3200g :wink: To jsem měla já při narození v termínu :wink:

Je fajn, že se to počasíčko vybralo :wink: Teď doma peču beránka. Né teda proto, že bychom dodržovali tradice, ale přítel rád sledké, tak jsem se rozhodla, že mu něco upeču... No a když jsou ty Velikonoce, že? :wink: A ještě uvažuju nad roládou - nikdy jsem ji ale nedělala, tak nevím, jestli se mám odvážit :wink:
12. dub 2009 ve 14:59  • Odpověz
dobré ránko...tak přeji všem veselé velikonoční pondělíčko mokrý šmigrust :grinning:
13. dub 2009 v 08:12  • Odpověz
dobré ránko,
Žabce a Dominikovi gratuluji a ať jsou oba zdraví a spokojení!
Všem veselé Velikonoce :wink:
13. dub 2009 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz
a zároveň dobré ráno,
krásný start do zkráceného týdne :wink: jak jste se měly?
14. dub 2009 v 07:30  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile: my jsme byli na chalupě u Bouzova a měli jsme se úžasně.Počasí jako na objednávku :grinning: Dokonce jsme malému sestrojili kočárek :wink: tak když tak hodím později do alba :grinning:
14. dub 2009 v 08:50  •  2 děti  • Odpověz
ahojte :slight_smile:
my se meli kraaaasne :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2009 v 11:19  • Odpověz
Ahoj, my jsme byli hlavně na návštěvách, náš taťka pracoval 4 dny v našem starém bytě, který chceme co nejdřív dát do prodeje, takže si žádné volno a svátky neužil :unamused: Kdyby jste věděli o někom kdo má zájem o byt v centru, dejte mi vědět...
14. dub 2009 ve 12:00  • Odpověz
holkyyy, prisly mi svatebni boty!!!!!!!
jsou moc hezky, jen se na nich asi zabiju no ale jeste mam 3 mesice na trenink, ze...
14. dub 2009 ve 12:46  • Odpověz
Maji:teď tě čekají takové samé hezké a příjemné záležitosti okolo svatby :wink:

Beranek: my spíš potřebujeme podnájemníka do 2+1 v Hrabůvce :slight_smile:
14. dub 2009 ve 14:09  •  2 děti  • Odpověz
saly, hned jak budu mit za sebou v cervnu skoly... :grinning: ale je to fajn, myslet aj na neco jinyho :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2009 ve 14:49  • Odpověz
a kdy to přesně máte? :slight_smile:

no já jsem zjistila,že 13.7 má ségra promoce, takže to bude prckův první společenský výlet, bude mít asi 14 dní a jak naschvál, tchýně je na dovolené, tak nám ho nemá kdo hlídat, takže pofičí s námi :wink:
Takže Gabi, nakonec jsem si objednala ten Mimivak, pže nevím jak bych ho tam dopravila.. :frowning2:
14. dub 2009 ve 14:52  •  2 děti  • Odpověz
Maji ukaž botky...:wink:
Saly vy už jste koupili kočárek? To mi asi uniklo... ten co máš v albu??? A co když budeš přenášet? :-P Né dělám si srandu, ale tak malé miminko bych na promoce asi nebrala... navíc v takovém věku...nenajde se některá kamarádka, která by pohlídala???
beranku bohužel nevím... a jak ti je? už lepší?
14. dub 2009 ve 14:58  •  2 děti  • Odpověz
ahooooj :slight_smile:
saly a jaký ten vak jsi koupila?Jinak byli jsme dnes v těšíně (vyměnit tu tašku na kočár co nešla zapnout) ty macalu tam mají a ptala jsem se ti na tu sedačku,tak prý má být koncem května.
Koupila jsemsi tam i tu podprdu ale vůůůůbec mi nesedí :confounded: ,takže pokud někdo máte zájem,nebo o někom víte,prodám ji za 150,- 85C...můžu i slevnit...
14. dub 2009 v 15:15  • Odpověz
zuzi já bych asi tak čersvé mimi nesvěřila ataky bych ho brala sebou...akorát pravda je,že horší to bude pokud budeš Saly přenášet...těžko se plánuje takhle dopředu...
14. dub 2009 v 15:17  • Odpověz
Saly a sedačka by měla stát cca1700,ještě neví přesně cenu
14. dub 2009 v 15:18  • Odpověz
14. dub 2009 v 15:18  • Odpověz
maji teda ty botky fáááákt nemají chybičku...luxusní :slight_smile:
14. dub 2009 v 15:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.