• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
tak mi dnes dorazilo konečně vibrační lehátko,mám ho v albu :slight_smile:
Ale vidím, že dnes si tady píšu asi sama... :cry: :cry: :cry:
16. dub 2009 v 18:11  •  2 děti  • Odpověz
saly otevírací dobu fakt nevím :unamused:
mám radost že se ti taky líbí,aspon jsem ti dala dobrý tip :wink: :grinning: Já taky nízký kočárek nechtěla ale u tohodle mi to vůbec nevadí...a souhlasím ze sportáku jsem taky unešená :grinning: A korát jsem si k němu dokoupila ještě univerzální pláštěnku ptž originálka je úplně prťavá.Tam ji mají za stovku ke kočárku :wink: Už se nemůžu dočkat až vyjedem,zatím jen posílám fotky a každý nám ho chválí,je to zase něco jiného. :wink:
16. dub 2009 v 19:59  • Odpověz
jo a my včera koupili sedačku vajíčko Chico od kámošky za 400 po jednom prckovi,chci to stejně jen pro začátek,pak máme sedajdu 0-18kg,tak dobrý kauf :wink: na ten kočár bych to asi až tak nevyužila a každá tisícovka dobrá :wink:
16. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz
zabi, me na bradavky taky zabral bepanthen, asi 2 tydny jsem trpela jak zvire u kazdyho kojeni a mela chut se na to vykaslat, ale ted su rada, ze jsem vydrzela a mohla bych kojit od rana do vecera a v pohode :grinning:
na prdiky nejist cerstvy pecivo, tepelne neupravenou zeleninu (tepelne upravenej kvetak a brokolice a kedlub nadymaji stejne), lusteniny, nepit bublinkovy stavy, nejist cokoladu, muze to mit aj z toho kdyz se napijes mlika,...jinak me ted nic nenapada...jo jeste vynech cibuli a cesnek a moc koreni :sweat_smile: ale zkousej to postupne, treba tyden nepij mliko a pokud se stav nezmeni, zase ho do jidelnicku zarad...ne ze ze dne na den skoncis u suchych rohliku :grinning: :grinning: :grinning:
no a pak ulevuji teple obklady na brisko (nazehlit plinku a prilozit), masticka Pupik (myslim), pro tebe bud kminovej odvar nebo fenyklovej caj a cvicit malymu s nozickama, hodne davat na brisko...a kdyz nezabere vubec nic, porad se s doktorkou a ona ti napise sab simplex (ten se vetsinou dava jako prvni), jsou to kapicky, po kterych se mu ulevi..my jsme na nich byli docela zavisli, ale po nejake dobe prestaly pomahat, tak jsme dostali jiny :slight_smile: jo jeste nam pomahalo dat Tobika do satku, tam se zklidnil a vetsinou i vyprdel, nebo pres ruku (lezi ti na predlokti na brisku, hlavicka smerem k lokti a prstama zboku podpiras zadecek), v poloze "zachod" (hlavicka oprena mezi prsama a rukama drzis pod pokrcenyma nozickama)...
no tak to je asi vse, co me momentalne k tematu prdiky napadlo z vlastni praxe :grinning:
hlavne se to snaz brat tak, ze to jednou proste musi prejit, u nekoho po 3 mesicich, u nekoho po pul roce... :slight_smile:
16. dub 2009 ve 23:30  • Odpověz
jo jeste k tomu kojeni, zkouselas kojit pres kloboucek? ja jsem ho teda pouzivala z jinyho duvodu, ale zjistila jsem, ze to bez nej boli vic :grinning:
16. dub 2009 ve 23:31  • Odpověz
jeste me napadlo, ze jsem nejedla docela dlouho ani brambory jako prilohu...ikdyz teda rizek s nudlama byl dost divnej :grinning:
17. dub 2009 v 09:06  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
teda Maji, právě jsi vyjmenovala celý můj jídelníček :frowning2: no to jsem zvědavá co budu jíst :frowning2: a to se týká jen začátku kojení nebo to nejíš po celou dobu? úplně mě to děsí :rolling_eyes: :confused:

Gabi: fakt o tom kočárku vážně uvažuju, včera jsme to probírali, že tam s M.zajedem a pokud u něho nebude vypadat ajko že tlačí kočárek pro trpaslíka, tak ho vezmem..no za ty prachy :grinning: je fakt že hluboký není zcela podle mých představ, ale déle budu využívat sporťák a to je pro mě podstatné a ten nemá chybu :slight_smile: uvidím kdy se tam dostaneme, pže dělá do pěti tak jedině příští víkend, paní říkala,že jich má dost skladem, tak snad bude..
17. dub 2009 v 09:33  •  2 děti  • Odpověz
holky nekončí náhodou na stránce 199 nebo 200 diskuze? a zakládá se další? měli bychom vymyslet nějaký nový název..snažilek už tady moc není :slight_smile:
17. dub 2009 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte, holky!
Saly, nene, diskuse se uzamyká, když má 10000 příspěvků a to máme ještě chvíli čásek :wink: Ale je fakt, že snažilek je tu už málo :wink: Ale přece jen jsou, že ano :wink:
Já jsem dneska vzhůru od půl 8. a jsem z toho celá mimo - já jsem na sebe fakt zvědavá, jak k malé budu vstávat :sweat_smile: Joo a jak bylo na bazénku vlastně?? :wink:
Dneska si asi dopřipravím a sbalím konečně tu tašku do porodnice, jinak už mě mamina asi ukamenuje :grinning: Je nervnější než já :grinning: A taky se budu muset vrhnout na úklid, páč jak bylo celý týden hezky, drahý mě furt někde tahal a já neudělala fakt nic! :sweat_smile:

Heh, Maji, noo tak taky nevím, co budu jíst :sweat_smile: Ale tak asi každému dítku vadí něco jiného, ne? Třeba to nějak rozumně vychytáme :wink:

No nic, jdu budit drahého, dám si meltu a budu muset začít s tím uklízením... :confounded: Ale když já jsem tááák unavená! :grinning:
17. dub 2009 v 10:04  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: já si dnes trochu pospala :slight_smile: drahý má volno tak jsem ho vyslal pro koláčka na snídani :wink:
K tomu jídlu při kojení,ono to chce vyzkoušet co miminku vadí a co ne :wink:
mne zase včera chytly takové křeče,že jsem myslela že už...ale nic :frowning2:
aaa snídaně je tu :grinning:
17. dub 2009 v 10:28  • Odpověz
Ahoj Andu :slight_smile: ten Imperial je moc pěkný, je tam asi 10 holek na tom kurzu, líbilo se mi to, tak jsem si koupila hned permici do konce května..v červnu už se v plavkách nikde předvádět nebudu :confused: a to mi ještě začíná plavání i v té Fakultce, tak myslím,že to budu mít až nad hlavu.. :wink:

Já dnes čekám na kámošku, sedí zrovna až 4hoďky na ozvách na Fakultce, je to prý hrůza, co jsou zavřené Vítkovice, tak je to tam děs, posílají na Fifky a do \Opavy :frowning2: tak snad to do toho června stihnou opravit.. :frowning2:

Já si včera dala poprvé to nové pivo Bazal, jedno velké, ale myslela jsem, že to se mnou sekne :grinning: normálně jsem vypila 5-6 dvanáctek a byla jsem OK a teď tohle..aspoň jsem spala jak Dudek :sunglasses:
17. dub 2009 v 10:34  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj, Gabi, jaká byla snídaňka? :wink:

Heh, Saly, aby ses neuplavala, čéče! :grinning: No já už se svou aktivitou skončila... Už jsem líná dojít i na tu klidnou jógu :sweat_smile: No tak s těmi porodnicemi to je průser... To fakt budou narvané i ty Fifejdy :confounded: Tak já nevím, drahý se zas šprajcuje, že do Opavy daleko, mamu taky protestuju, kdo že za mnou bude dojíždět... Ale fakt se mi na Fifejdách nechce hekat s dalšími ženskými :sweat_smile: Saly, já se teď bavila se sestřičkou a říkala, že by ta rekonstrukce opravdu měla končit toho 11.4. v 6:00. Že si to dost hlídají sami primáři... No tak jsem zvědavá, jestli to třeba u mě malá ty 4 dny navíc vydrží :wink:
17. dub 2009 v 10:42  • Odpověz
ehm, chtěla jsem napsat 11.5., samože :wink:
17. dub 2009 v 10:43  • Odpověz
saly, neboj, ted uz si netroufam jen na lusteniny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
u nas to trvalo dyl, takze jsem byla na diete asi pul roku a pak zacala zaroven s Tobikovyma prikrmama zarazovat nadymavy potraviny aj do svyho jidelnicku :slight_smile: hele holky, ale ono to neni spatny, po pul roce jsem mela dole asi 12 kilo :grinning: :grinning: :grinning: a ted 16, takze sice jsem mela silenou chut uplne na vsechno co jsem kvuli tobikovi nemohla, ale jen mi to prospelo :grinning: :grinning:
17. dub 2009 v 10:47  • Odpověz
andu snídanka mnam mnam,koláčky 2kousky a kakaíčko :grinning: Jinak s tou aktivitou to mám stejně,zadýchám se už i při delší větě :grinning: :frowning2: to plavkání v Impiku se mi taky moc líbilo,vychodila jsem jednu permici,pak mne začala pálet žáha a sem tam mdloby,tak už jsem další nekupovala...
Ve frýdku to taky ted pocítili,říkal to primář,když jsem tam byla na ty ozvy,ale oni upřednostnují rodičky ze svého okresu,tak doufám že nebudu mít problém pže já spadám pod fifejdy...ale můj gyn.tam pracuje,tak uvidíme :frowning2:
saly5-6 pivisek???to jsi teda tvrdák :grinning: Mi stačí tři a mám ji :grinning:
17. dub 2009 v 11:02  • Odpověz
Jéé, baby, nemluvte mi o pivečku! :grinning: Já si teď nedávno dala malou Plzeňku a normálně jsem chytla slinu... No smůůůla, ještě chvíli si na nějaké popití budu muset počkat :sweat_smile: :grinning:

Hmm, tak to je taky dobrý. Do Frýdku mě nevezmou, páč k nim "nepatřím", beztak... Hmm, nakonec fakt budu rodit doma :grinning:
17. dub 2009 v 11:06  • Odpověz
andu: to bys měla dobré, kdyby malá vydržela..byla bys jedna z prvních v novém a pak bys poreferovala..tak drž nohy u sebe :grinning:

Když otevřou Vítky, tak aspoň bude místo pro mě na Fakultce :wink:
17. dub 2009 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz
Hehe, no teď jsme se o tom s drahým bavili... Že teda, když už nebude paní Beránková, jak požadoval, tak už ji musím držet do toho 11., i kdyby chtěla vylézt třeba příští týden :grinning:
No ale teď drahouš zkouší volat svému kamarádovi chirurgovi z Fakultky... Tak že bych poprvé využila nějaké známosti ve svůj prospěch? :astonished: No uvidíme, ale dost mě to teď vyděsilo... :sweat_smile: Boť veškeré spoluobčanky z Vítkovic i z Přívozu atd. půjdou na Fifejdy a o společný porod příliš nestojím... :sweat_smile: No uvidíme, beztak mám času habaděj :wink:
17. dub 2009 v 11:27  • Odpověz
teď odešla kámoška..tak má plánovaného císaře na fakultce a ani ten ji nezaručují, že ji vezmou, že se tam rodí prý všude, na ambulanci,na JIPCE..no že je to tam hodně zajímavé..nevím, nevím, jestli známosti pomůžou, pže ona tam má taky známou porodní asistentku a tyky si není jistá, zda neskončí jinde.. :slight_smile:

Gabi: a máš tu Chicco synthesis? koukla jsem na ni na MMB, kdybys měla čas, tak hoď foto do alba..
17. dub 2009 ve 13:06  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj :wink:
K tomu jídlu při kojení je to fakt o tom, že je třeba to vyzkoušet. Ale upřímně, když člověk vidí, jak se to miminko trápí a vy mu skoro nemůžete pomoct, tak mě přešla chuť fakt úplně na všechno a dala jsem si ten 2 dny starý rohlík. Postupně je to už lepší, to spíš ze začátku...
Myslíte, že to plavání pro těhotné v Imperialu bude i během prázdnin?
17. dub 2009 ve 13:13  • Odpověz
Tak já jsem zažila přeplněnou Porubu v červenci 2007 a nic moc, sice jsem byla na porodním pokoji, ale po porodu jsem měla poslední volnou postel, sestřičky stěhovaly postele dvakrát denně, takže o nějakém klidu vůbec nemluvím, že by se vám někdo věnoval, taky bohužel ne...no žádná sláva to nebyla.
17. dub 2009 ve 13:17  • Odpověz
pridala jsem do alba par aktualnich fotek, kdyby jste se chtely mrknout :slight_smile:
17. dub 2009 ve 13:18  • Odpověz
beranek: s tím plaváním to nevím..ale můžu se ti zeptat.jen ti chci říct, že jsem čekala od ledna do dubna než se uvolnilo místo, tak si to rezervuj už teď,číslo je na www.cam.emitex.cz
17. dub 2009 ve 13:46  •  2 děti  • Odpověz
saly ta sedačka je taková obyč,ale mi stačí,mám fotku s původním :wink: miminkem,tak koukni...
maji krááásné fotečky :slight_smile:
no a konečně jsem si koupila tu zavinku,tak jsem zase o něco klidnější,ta mi totiž ještě ve výbavě chyběla :slight_smile:
17. dub 2009 ve 13:49  • Odpověz
už jsem hned jukla Maji :wink: a kde jste byli na pouti?
17. dub 2009 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz
saly později...fotnu ji a přidám...
17. dub 2009 ve 13:52  • Odpověz
jasně gabi, to nespěchá...

jsou tu někde ty fotky od žabky nebo jsem slepá? :slight_smile:
17. dub 2009 ve 13:57  •  2 děti  • Odpověz
žabi asi nemá čas :wink: taky pořád koukám a nic :grinning:
17. dub 2009 ve 13:58  • Odpověz
Jojo, zkusím se na to plavání zeptat. Vím, že je to hodně obsazené. Já jsem chodila před 2 roky na čapkárnu, ale ta se stéjně teď opravuje a během prázdnin plavání nebylo, takže to by mi stéjně bylo k ničemu.
17. dub 2009 ve 14:04  • Odpověz
ahojte holky, taky vyhlížím fotečky malého Dominička od žabky a nic. No bobatko musí to být pořádný záhul a bohužel to sžití asi bude chtít čas. Já už jsem andu taky taková polehávající. Ale příští týden jsem se chtěla vrhnout do většího úklidu. a nebo přespříští týden. Uvidíme. Jinak dneska jsem převlíkla pověsila ven vyprané povlečení a jak se tak to prostěradlo strašně moc hýbalo v tom šíleném větřisku tak mi ho naše Bekuša rozkousala, tak dostala pořádně za uši tak zalezla a cítí se být uražená. :unamused: :unamused:
17. dub 2009 ve 14:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.