• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
autor
ahoj holky.
Nevím co mi to dneska blbne, ale tohle už píšu po třetí a doufám že už se mi to odešle.
Včera jsem neměla čas namrknout, bylo hodně práce. ale vidím že sse to tady nějak rozjelo.
No tak já pracuju ve firmě co vlastní sestřenice. objednávám zboží, prodávám atd. není to co jsem vystudovala, ale co už. Dělala jsem na úřadě, ale kvůli manželově práci jsme se přestěhovali do OV, tak jsem tady sháněla práci, ale bylo mi vždy řečeno že jsem mladá a budu chtít rodinu, vdávat se. No tak ted jsem se vdala, chci mít děti a až je budu mít tak mi řeknou že zase děti budou bývat nemocné no a potom už asi budu zase stará. Tak nevím co ti zaměsdtnavatele chtějí :angry:
No ale člověk je v dnešní době rád za každou práci.
Holky já vám tak zavidím že máte baráčky. taky bych chtěla. Není nic lepšího než si sednout na zahrádku a něco v létě ugrilovat. No budeme se muset spokojit s bytečkem. doufám že se brzy přestěhujeme. Uvidíme.
Ještě že rodiče mají rodinný baráček a velkou zahrádku, tak aspon tam se dá relaxovat.
No ale stějne s manželem skoro pořád nejsme doma. Letos jsem si koupila nové kolo, tak využíváme každou chvilku a vyrážíme do přírody.
Příští víkend jedeme pod stan - těším se jak malé dítě. Jedem sice jen do Rožnova , ale je to naše zamilované město.
A co vy a dovolená, kam se chystáte?
18. čer 2008 v 10:03  • Odpověz
ahojte holky,
no andu neboj určo se něco najde, budu mocinky držet pěsti ať to vyjde. Zabko dovolená :grinning: - malta a zlaté písky, ne dělám si srandu chceme aspoň na tři dny odpočinout od práce a vyjet na motorce do Alp. Samozřejmě já jako spolujezdec (nemám papíry na motorku) :grinning: Mějte se dnes musím fofrovat s prací, odcházím totiž brzo mám rande s pojišťovní agentkou, jsem zvědavá co po mě chce. Tak páček a pište
18. čer 2008 ve 14:03  • Odpověz
autor
no zrovna dneska když je v práci klídek tak tu nikdo není - až teda na tebe hafacko. :wink:
Jé na motorce do Alp? no teda. tak to musí být super. sice já byh se bála na tu motorku sednout. No tak my taky uvidíme jestli už konečně bude byteček, tak ty peníze raději vrazíme do bytu a jestli ne tak hurá na dovolenou si odpočinout. Pro mě je moře jako droga. takže doufám že to výjde i letos.
tak se zatím mějte - musím pracovat
18. čer 2008 ve 14:24  • Odpověz
ahoj holky,
sláva paťulínek. Už jsem se nemohla dočkat. Máme velké oslavy. Jak už jsem psala tak slavíme manželovy narozeniny takže v sobotu na zahradě zhruba 14 lidí a v neděli rodinnou oslavu takže devět lidí na oběd. uffff to jsem si zas na sebe ušila bič. :unamused: No a v sobotu akcičku protáhneme ještě u nás na hřišti, protože naši dobrovolní hasiči slaví 100 let - a to bude bájo už se mocka těším. Jsem teď dva večery pomáhala mamce (kronikářka hasičů) dělat síň tradic - dělali jsme velké nástěnky s dobovými fotkami ať mají nějakou čumendu a ještě v sobotu musím oškubat zahradu a podarovat květiny na výdobu. :grinning: Tak držte pěsti ať si při oslavách nezlomím játra. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak papa a přejí nádherný sluníčkovatý víkend.
Zabko já se toho taky bála, ale manželovi věřím opravdu jezdí pomalu a bezpečně. Všichni ostatní motorkáři na nás čumí jako na paka proč se tak vlečem. Jedině kde jsme si vyzkoušeli rychlost motorky byla dálnice Ostrava - Bohumín. Není tam provoz skoro žádný ale stejně jsme to vydrželi jen pár okamžiků protože to se nedá vydržet nápor vzduchu. :wink: Dokonce nás jednou předjel nějaký ten moped jak jsme jeli pomalu :grinning: A jinak bych někdy klidně měnila za byt, ale to kvůli manželově sestře s rodinou, kteří byli zvyklí si jezdit k rodičům jako na chatu a bohužell pro ně teď tam bydlíme my a musí se krotit s množstvím návštěv během týdne. Není to dvakrát příjemné přijet z práce utahaný a mít tak 4x do týdne neohlášenou návštěvu :confounded: Ale jinak je to bajo hlavně že můžu mít pejska a plno kytiček. :grinning:
Tak jo papapapapapa
20. čer 2008 v 07:51  • Odpověz
Ahojte, holčinky...:wink: Tak vypadá to, že práci už mám, to byla rychlost - až ani nevím, jestli mám radost, neb to je konec mých posledních prázdnin v životě :astonished: V pondělí si to jdu vyzkoušet, tak uvidíme - ecepce v hotelu + obsluha solárka, bowlingu atd. - trošku mám strach, že to nebudu stíhat :sweat_smile: Taky to je na 2 dny 12 hodinová šichta a pak 2 dny volna... No doufám, že když mi to teda půjde, budu mít nějaké rozumné spolupracovníky - v červenci a srpnu potřebuju jet do Čech na rodinnou oslavu a pak svatbu, takže si asi s někým budu muset ty šichty popřehazovat... Takže to vypadá, že dovča letos maximálně do Čech za rodinou, nebo někam k vodě na 2 dny...

Ale co, stejně se bude přestavovat (příští týden snad začínáme), no a penízků taky teď moc není... :frowning2:
20. čer 2008 v 11:50  • Odpověz
autor
ahoj holky.
no už jsem chtěla napsat hned ráno, ale nějak se mi tady nakupila práce, tak až ted.
Hafi, tak držím pěsti at se oslava povede. a at tvoje játra přežijí ve zdravi :grinning: . Jinak ti nezávidím - vařit pro tolik lidí. Já mám vždy dost, když k nám na oběd přijedou mí nebo manželovy rodiče - a to nás je u stolu 4. Ale spíš mi to vadí z toho důvodu že ted bydlíme ve 2+1 a není tu v kuchyni moc místa. Na mrtvici. Jinak s těma neohlášenýma návštěvama - to jsem si užila dost u našich. Tam mi přijde že tam je skoro každý den "den otevřených dveří". Naši mají plno známých a rádi se navštěvuji. Jsem ráda, že tady v OV to nehrozí. Chodí k nám jedině ohlášené návštěvy.
Andu gratuluju k práci!!!!!!!!!! To je super. Doufám že se ti tam bude líbit. A kde to máš? někde v OV? No bud ráda že jsi našla práci a dovolenou bych klidně nějak oželila nebo jak říkáš ty jela někam na 2 dny. Nám se minulý rok strašně moc líbilo na Vranově, tak se tam letos s partičkou kamarádu chystáme - pod stan - jsem jak malé děcko - bych mohla stanovat každý víkend.
No ted na víkend hlásí docela vysoké teploty, tak uvidíme jestli náhodou neskončíme na koupališti. Manžel chce sice projít obchůdky - prý si potřebuje koupit nějaké věci - hlavně že skřín už překypuje hadrama.
Andu vy už příští týden přestaujete? já chci TAKY !!!!!!!!!! Moc se těším až bude byteček náš a budeme realizovat naše plány. Snad se brzy dočkám.
Tak já jdu zase něco dělat. Tak já tady pak ještě mrknu, jinak vám všem přeji mooooc krásný sluníčkový víkend. :slight_smile:
20. čer 2008 ve 12:05  • Odpověz
jééééééééééééééééé andu moc gratuluji k prácičce a doufám že se ti tam bude líbit - no určo se ti tam bude líbit. I když 12 hodin dost dlouhá šichta, ale jestli tam chodí hodně lidí tak ti to uteče ani nebudeš vědět jak. :wink: Určitě to všechno zvládneš levou zadní.
Zabko to množství se už ztratí :grinning: hlavně jde o to aby se to povedlo a chutnalo no v pondělí povykládám. tak páček a užívejte krásného počasí i když teď se nám nějak zatáhlo.
20. čer 2008 v 15:01  • Odpověz
autor
Ahoj holky.
tak jak bylo o víkendu? My se měli fajn. Byli jsme na koupáku a užili jsme si to. Ovšem včera v tom vedru být v práci bylo za trest. Uz by mohlo trošku popršet.
Andu tak co, jak bylo první den v práci? líbilo se ti? Doufám že jo.
Hafi a co ty, jak dopadla oslava? Počasíčko vám vyšlo skvěle. Vzpoměla jsem si na tebe v sobotu, jak jsi říkala kolik tam budete mít lidí, ale ty jsi to určo zvládla levou zadní co?
Tak až budete mít chvilku čas, tak napiště. Zatím čusík a krásný slunný den :slight_smile:
24. čer 2008 v 07:33  • Odpověz
ahoooj,
no konečně jsem se dostala k tomu napsat. Dva dny jsem bojovala, abych v práci neusla, ale dnes už se cítím, že jsem to jakžtakž dospala. Zabi víkend se vydařil. Nakonec nás bylo dvanáct. Vše se povedlo, po grilovačce jsme ještě kolem půl desáté vyrazili na slavnost hasičů co byla u nás ve vesnici tak jsme šli spát kolem třetí. V neděli přijeli rodičové a manželova sestra s rodinou - na oběd jsem uvařila svíčkovou a povedla se tak mi spadl kámen ze srdce. Takže víkend super jen v neděli večer jsem si říkala že by se mi ještě hodil jednou ten víkend ale už bez oslav. Dnes jdeme do kina a v pátek jedeme do práce na motorce, protože odpoledne jde motorečka na pravidelnou kontrolu. :slight_smile: :slight_smile:
25. čer 2008 v 07:47  • Odpověz
autor
čusík
Tak tu máme další horký letní den. Já tak závidím tomu, kdo si vzal na tento týden dovolenou - počasí super.
Jé Hafi a na co jdete do kina? my se s manželem taky pořád chystáme, ale nic nás pořád nenadchlo :unamused: .
Holky já se tak těším, ještě zítra do práce a pak prodloužený víkend. Jedem s manželem a mojí ségrou a ještě se známýma pod stan - no bude nás docela dost, tak jsem úplně natěšená. Doufám že výjde počasí, pořád ho taky mění :angry:
S manželem jsme se domluvili, že nakonec pojedeme za tři týdny někam k moři - na last minute. Chceme si užít poslední (teda aspon doufám) dovolenou u moře. Potom snad přijde mimi :slight_smile:
No musím končit - přijel mi šéfík. Tak zatím papa
25. čer 2008 v 09:07  • Odpověz
Ahojte holky,
tak jak je po velké bouřce. U nás na karvinsku teda nic moc, jen jsme spali u otevřeného okna tak mám kousek koberce v ložnici mokrého, ale jakmile jsem přijela do Ostravy tak jen zírám popadané stromy teda aspoň tady v Mariánských Horách.
Včera jsme teda vyrazili s manžou do kina na Letopisy Narnie. Já jsem takový pohádkomilec totiž. Bylo to úžásné až jsem si chvíli i pobrečela.
Jéééé zabi tak vy pojedete k moři, jo? Tak to si musíte pořádně užít poslední dovču ve dvou a možná se z dovči vrátíte tři :wink:
No holky mějte se jdu makat ať něco zvládnu, jelikož dnes jedeme na cyklistickou vyjížďku s chlapama z práce tak musíme skončit dřív. :wink: Tak papapa :sunglasses:
26. čer 2008 v 07:23  • Odpověz
autor
Ahojki.
No tak jsem se zase po dlouhé době nevyspala - nemám ráda bouřku. a teda v OV to byl mazec. Tak jak se blýskalo včera jsem ještě nezažila. Kolem 11 hodin u nás kdosi začal motorovkou řezat - bych nešla. No a ráno jak jsem jela do práce, tak byl u nás spadlý strom na cestu. Vlaky zpoždění. Některé až 6 hodin. No jo a to máme jít zítra stanovat. jsem zvědavá kdy mi dneska zavolá ségra, že nikam nejede. Uvidíme, doufám že dneska v noci už pršet nebude.
Hafi, příjde mi že jsme tu v této diskusi sami. Andu se neozve.
Hafi, jedeme k moři - první jsme si říkali, že nepojedeme - penízky vrazíme do bytečku, ale nakonec jenom přece to moře vyhrálo. Doufám že nějaká nabídka bude. A kdyby jsme přijeli tři - to by bylo super :slight_smile:
Tak vidím že venku se zase mračí - Hafi at ti dneska výjde ta cyklistická vyjíž'dka. Nevím jestli se dostanu ještě k internetu - doma už se mi moc nechce do PC čučet - když to mám celý den v práci. Takže vám všem přeji hezký víkend. Zabka
26. čer 2008 v 07:55  • Odpověz
Zabi taky se mi zdá že už jsme tu zůstali samy dvě
:fearful: no nic tak tobě přeji hezké stanování málo deště a bouřek teda vůbec žádné a hlavně ať si to segra nerozmyslí. Měj se hezky
PS: mám to úplně stejně taky po celodenním čučení do PC se mi nechce nic dělat doma na počítači a ještě k tomu nemáme ai internet. :slight_smile:
26. čer 2008 v 08:17  • Odpověz
autor
Ahoj holky, nebo už spíš jenom Hafi.
Nějak tahle diskuse nejde. jsem si myslela že nás tu bude více :frowning2:
Asi se budu muset poohlídnout taky po jiné diskusi. Což mě moc mrzí. No uvidíme.
Tak jak bylo o víkendu? my se měli skvěle. Byly jsme pod tím stanem a vše vyšlo na jedničku - i počasí.
V sobotu jsem byli na Pustevnách - super procházka. Děti byly unavené a tak večer jsme měli klídek k opékání a popíjení dobrého vínečka.
Ted v pátek nás čeká další akcička - přijde mi že přes prázdniny nemáme snad už ani jeden víkend volný.
No nic, Hafi, až budeš mít časek, tak se ozvi. Zatím čusík a krásný sluníčkový den. Zabka
1. črc 2008 v 07:37  • Odpověz
Ahojte holky, jsem zde :wink:

Měla jsem trochu nervy s tou novou prací - nakonec ji nemám... Už jsem měla domluvený plat, slíbeno, že mi 2 dny školení budou proplaceny, nastoupit na stálo jsem měla dnes, nebo včera. Tak jsem před víkendem psala provoznímu, kdy teda, jestli toho 30., nebo 1. a on mi napsal: "příští týden přijdou na zkoušku ještě další 2 recepční, v pátek se vám ozvu jak jsme se rozhodli..." Chápete to? Já ne! Co je to za jednání?! Jak s nějakým hadrem na holi! Původně jsem ho chtěla "seřvat" přímo smskou, ale pak jsem si řekla, že za ně utrácet nebudu a počkám si do pátku. To by byla paráda, kdyby mi týpek zavolal, že se teda rozhodli pro mě a já mu řekla "ale já pro vás ne":wink: Fakt jsem se rozhodla, že tam pracovat nebudu, i kdyby si to náááhodou rozmysleli. Když se mnou takhle jednali od začátku, jak by se mnou jednali jako se zaměstnancem...

A navíc, začalo se u nás s přestavbama, takže to má aspoň kdo okukovat:wink:

Jinak jsme si myslím ve středu chtěli zajet do arboreta, ale nějak jsme zabloudili, takže jsme dojeli nakonec na Hlučín... Akorát že tam po nás chtěli vstupné do kempu, což drahého nesmírně vytočilo (neb je příšerný cholerik :wink:), takže jsme se zas otočili a jeli zpět do Ovy. A zašli jsme si alespoň do ZOO - už jsme tam dlouho ani jeden nebyli... Ale k žirafám jsme nedošli, neb už se mi nechtělo :grinning: Pak jsme se stavili ke kamarádce, lehce popili ferneta... No prostě jsme si přesunuli víkend :wink: Inu co už, když nemám tu práci :angry: jsem stále student :wink:
1. črc 2008 v 08:49  • Odpověz
autor
Ahoj Andu. Už jsem si říkala co je s tebou.
To mě mrzí, že ti nevyšla ta práce, ale souhlasím s tebou - taky bych jim v pátek řekla NE. Co to je za jednání? Když už ti tohle udělají hned na začátku, měla bych strach co budou vyvádět až bych tam byla zaměstnána. Najdeš určitě lepší, uvidíš. Aspon nemusíš v těch vedrech být v práci.
Tak držím pěsti, at ti brzy něco výjde. Užívej sluníčka. čusík Zabka
1. črc 2008 v 09:04  • Odpověz
No, Zabko,právě to si říkám taky, jak by se ke mě asi chovali... Navíc pan majitel je prachatý chlap, co mu je v podstatě jedno, kdo mu tam bude dělat a nemá problém lidi vyhazovat... No a asi má kapku problém i s dreadama, ale to více lidí, ta abych práci nehledala déle:wink: No ale co, všimla jsem si, že inzerátů je teď vcelku dost, tak píšu jak divá:slight_smile:
1. črc 2008 v 11:45  • Odpověz
ahojte holky,
uf tak jsem tady. Včera jsem měla termín na výkresy tak jsem se nestihla ani juknout. Andu tak to je škoda, že to nevyšlo s prací, ale než trpět v práci takové chování tak raději nic. Však určo něco seženeš. Piš piš odpovědi na inzeráty určo se z toho něco vyklube. No pěkně ty víkendy trávíte :grinning: . My tentokrát měli víkend pracovní. Stavíme garáž na ty nutné věci a materiál co je tchánovi líto vyhodit tak můj taťka s manžou dělali konstrukci na střechu, a tchán byl v práci a já dělala pořádek doma vařil atd. Ani jsme si nenašli chvilku na sebe s manžou. Takže víkend na jedničku. Dneska jsem si pochvalovala pružnou pracovní dobu, jelikož jsem se ráno probudila s bolestí hlavy. Tak jsem šupla do sebe panadol a ještě hodinku schrupla, bylo to v klidu ale už to začíná znova asi ve tři pofičím dom.
Zabi tak to jste měli fajn víkend :slight_smile:
Andu tak jste se aspoň pořádně projeli :wink:
1. črc 2008 ve 12:01  • Odpověz
autor
Jé Hafi jak ti tak závidím tu pružnou pracovní dobu - to u mě nehrozí. Asi bych v takových vedrech chodila na 5 hodin a odpoledne brzo hurá domůůů!!!! Já se domů dostanu každý den až v 17 hodin. No ale nějak to budu muset vydržet. Já doufám, že se nám podaří a budu brzy těhotná a pak hurá domů.
No Hafi já ti řeknu asi bych radši nikam nejezdila a dělala na svém baráčku. My včera měli podepsat kupní smlouvu na byt, ale paní si to nakonec rozmyslela. Mě asi holky odvezou. Tak moc jsme se těšili na ten byteček a ted??? :frowning2: . No ještě uvidíme co řekne na to že bude muset realitce zaplatit tučné odstupné. Doufáme že na to mít nebude (kdo by chtěl jen tak vyhodit 100 a více tisíc) a nakonec to prodá. Sere se to všechno. Ale pořád si říkám, že jsou i horší věci. Uvidíme za pár dní jak paní zareaguje. Vůbec se mi nechce hledat něco nového. Tento byt splnoval vše co jsme chtěli a hlavně lokalitu :cry: . Je mi z toho fakt na nic.
Andu ty máš dredy? No myslím si že dnešní zaměstnavatele na tohle taky asi dost hledí. I když je to každého věc, a pokud ten člověk odvádí práci tak jak má, tak nevím v čem by měl být problém. No ono dneska vzhled je asi taky dost důležitý - nejlépe asi blond, vysoká , štíhlá a míry 90-60-90 a aspon 3 svět. jazyky.
Viděla jsem to jak jsem chodila já na pohovory - všichni mi rovnou řekli že jsem mladá a budu chtít mít děti a tak nemají zájem.
Ale určitě něco najdeš. Jak sama píšeš inzerátu je dosti. No a když nic nevýjde tak pak ještě jednu možnost máš a to je mateřská :wink:
1. črc 2008 ve 12:19  • Odpověz
Jojo, Zabko, presne jak říkáš - prototip blondýnky a není asi takový problém... A právě si myslím, že už by lidi mohli být trochu tolerantnější a nekoukat na to, co mají na hlavě - taky se mi nelíbí styl účesů co nosí dnešní metrosexuálové (teda u nich se mi nelíbí nejen účes), ale každého věc, ne? Jako pozastavím se nad tím, ale že bych ho kvůli tomu nepřijala do práce?! Spíš by opravdu zaměstnavatelé měli koukat na pracovní výkony a né na to, jestli mám vlasy mosré, krátké nebo dredaté... Ale co už, počítám s tím, že to bude hledání složitější, nicméně stříhat se kvůli tomu zatím nehodlám:wink:

Jinak Zabi, s tím bytem je to smůla, to mi je líto!! :frowning2: Co se paní stalo, že si to rozmyslela?? :astonished: Teda povím vám, že jsem ráda, že tohle máme vyřešeno, boť dneska s byty je to mazec vcelku - sehnat nějaký pěkný a levný... No my s našima počítali, že když pojedem napůl, vyjde nás nájem na cca 3000. Což teda za byt o velikosti...moment, spočítám, mám tu plánek :grinning: No tak to teda sama čumím:grinning: O velikosti 100m čtverečních... Kurnik 3000, to nám to naši chtějí dát hodně levně :grinning: No ale opravdu to tak při rozpočtení všech nákladů vychází + dejme tomu internet a tv...Takže opravdu jsem vděčna za to, že jsme to vyřešili takhle!

Zabulko, snad paní 100 000 po kapsách nemá a třeba to ještě nakonec vyjde! Nebo aspoň ať co nejdříve najdete něco podobného, co by se vám líbilo stejně nebo i víc! :wink:
1. črc 2008 ve 12:38  • Odpověz
autor
No Andu ani mi nemluv. My bychom zaplatili za ten byt 2,1mil. a myslím že měsíční nájem tam byl kolem 5 tisíc. Ale je to fakt na super místě a byl velký - myslím jako na byt - 80m2. Což je problém docela sehnat. A byl už revitalizovaný, takže v tom nájmu se nějaká částka z toho splácela.
Nevíme co se stalo. Ta paní ani nepřišla na tu schůzku. Jen nám z realitky řekli, že jí psali dopisy a ona se neozývala a když jo, tak jim nějak vynadala že jsou zloději atd. Takže říkali že jejeich trpělivost je u konce a prostě pokud nezaplatí, tak to jde k soudu - kde oni jsou samozřejmě v právu. No a to potom jdou veškeré výlohy spojené se soudem na ní. A řeknu ti že aby mi přišla domů exekuce - fůůůj. Ted známým přišla exekuce - dlužili 12 tisíc a se soudníma výlohama se to vyšplhalo na 60 tisíc.
Jak říkám pořád trochu doufám, že se zalekne té sumy a prodá to. Megera stará. Je jí 67 a oni jí í hledali byt ve Frenštátě ale nic se jí nelíbilo - teda její dceři, která se na ty byty chodila dívat. a to ti řeknu , některé jsme viděli i my a nevím co jí vadilo. No škoda mluvit. By mě asi odvezli. Njevíce mě ale štve, že chceme mít mimčo a byli jsme si jistí tímto bytem. A co ted? zase odsunout mimčo, pokud nějaký byt nenajdeme? to se mi moc nechce :frowning2:
No umím si sice představit že bychom byli v našem podnájmu i s mimčem, ale chtěli jsme už svoje. Holky já se z toho pořád nemůžu nějak vzpamatovat a pořád se mi to honí hlavou- manžel mi říká, at na to nemyslím, ale to NEJDE!!!!!
1. črc 2008 ve 13:14  • Odpověz
ahojte kočky,
tak to vám zabi vůbec nezávidím a nedivím se, že se ti to honí pořád hlavou. Když člověk už plánuje mimi tak bych chtěl pořádnou jistotu a bydleníčko podle sebe. No snad si to ježibaba rozmyslí až uvidí co by musela zaplatit jen tak kvůli tomu, že se rozmyslela. Budu mocka držet palečky.
Andu tak to se divím, že se ještě v dnešní době najdou netolerantní lidi. To je opravdu snad jedno co máš na hlavě, hlavně co máš v ní a jak by ses chovala k hostům atd. No hold lidi jsou různí a někteří ještě nedospěli k tomu, že to je každého věc a jakmile nějak vybočuješ z jejich normálu tak nejsi to pravé :confounded:.
No jinak pružná pracovní doba je super, když potřebuješ něco vyřídit, ale pak to nahrazovat ať má člověk odpracováno kolik má mít za měsíc :slight_smile: tak se snažím tady být tak jak mám osmičku. Když se naskytne příležitost a je hodně práce tak si zůstanu déle a to je pak žůžo si to vybrat tak je to lepší. Horka naštěstí nepociťuji, jelikož máme klimu a po obědě si s kolegou vždycky skočíme na nanuček. :grinning: Ale ve čtvrtek už má přijít ochlazení na 23°C tak to bude příjemné, jelikož o víkendu máme velkou rodinnou slezinu. Babička - od taťky mamka- totiž dělávala vždy kolem 16.července velkou oslavu svých narozenin, kde jsme se všichni sešli. Loni bohužel babi umřela, ale my se rozhodli, že se budem scházet dál. Takže takový memoriál. Tak už se moc těším. :grinning:
Včera se zastavila k nám kámoška se svým manžou co mají kolem 23.7. termín tak se chudina už jen valila a prďolka v bříšku byl v klidu tak jsem ani nemohla poslouchat kopance. Jsem zvědavá co se jim narodí, nechtěl se jim totiž ukázat je to stydlin. Tak holky pište ještě během dne sem určo juknu zatím páček
2. črc 2008 v 08:13  • Odpověz
autor
Ahoj holky.
Tak sedím v práci a momentálně nemám do čeho píchnout.
Včera jsme si udělali s manžílkem večerní prochazku - už nebylo tak horko. Tak jsme šli mrknout na "naš" byteček a ježibaba seděla na balkoně :angry:
Kdybych na to měla povahu, tak bych se jí zeptala proč to najednou nechce prodat. Ale na to já nemám.
Tak jsme se včera bavili, že miminko neodsuneme - budeme prostě bydleníčko hledat dále a snad se brzo něco najde. No myslím že na to ještě máme dost času - i kdyby se zadařilo s mimčem, tak pořád 9 měsíců před náma.
Holky, já bych šla tak domů, když vidím jak je tam krásně. Odpoledne jsem myslela že bychom s manžílkem zašli na Vřesinu se okoupat, ale bohužel, nahlásil se tchán s přítelkyní, takže máme o zábavu postaráno.
Včera jsme říkali jak ten čas šíleně letí - přijde mi že za chvili tu jsou vánoce. V září budeme mít první výročí od svatby, ale je to mazec, že minulý rok jsem teprve plánovala jak bude svatba vypadat a ted už je 3/4 roku po ní.
Jé Hafí, taky máme kamarády, kteří mají termín 1.8. ale vypadá to že to bude o týden dříve. ale ti ví že budou mít chlapečka. To je taky u nás věčné téma - můj chlap by chtěl dopředu vedět co se nám narodí a já bych to nechtěla vědět. Přijde mi to takové miloučké překvapení, když se to narodí a člověk do poslední chvíle neví co. To bude jednou boj. Příjde mi ale když to člověk ví, tak už se moc netěší - všichni ví že se narodí třeba kluk, bude se jmenovat třeba Emil a narodí se tehdy a tehdy. To už jenom čekáš na sms - už se narodil. To tak nechci. jaký názor na to máte vy?
jdu něco dělat, ale ještě tu určo kuknu. tak zatím a hezký horký den
2. črc 2008 v 11:16  • Odpověz
no zabi taky bych to chtěla jako překvapení. Jména už ze srandy máme vymyšlené teď - pro holčičku Monika a pro chlapečka Tomáš - ale ono se to klidně ještě může změnit. Chytne nás rapl a bude to úplně jinak. Jen co bych si asi přála, jelikož chceme dvě děti tak ať to máme vyvážená tak holčičku a chlapečka. Ale ono je to stejně jedno, myslím že v dnešní době je člověk rád, že vůbec otěhotní, pak to zdravě donosí a narodí se to zdravé, a už je jedno jestli kluk nebo holka. Jinak ani nemluv, čas letí úplně hrozně. Už jsme s manžou taky rok svoji 2.6. jsme oslavili výročí. Teda oslavili jestli se to tak dá říct, když se manžel učil na zkoušku :frowning2: . Ale snad si to vynahradíme tím výletem do Alp už mi posílal odkazy na penzionky co vybral po cestě, no nádhera. Jen mě dnes napadlo, že bychom mohli jet až vyměníme ty okna to už nebudu brát HA a mohli bychom zapracovat na mimču na dovči :wink:. Na svatební cestě jsme ještě nechtěli a ani to nešlo, jelikož jsme byli na Mazurských jezerech v Polsku na plachetnici pro šest osob :grinning:. Jejku jejku fakt to fičí šíleně. A s vánocema nestraš zabi to mě před vánocema čekají moje narozky a to mi bude 27 brrrrrr. A kolik je vám holčiny :slight_smile: tak hezké parné odpoledne už se tu asi nestihnu mrknout ale zítra ráno než přijde šéf ať mám co číst tak pište pište :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2008 ve 13:24  • Odpověz
Ahojte, holky.
Tak já dnes 4 hoďky hlídala skoro 8 měsíčního syna od sestřenky, takže jsem se nenudila. Zašla jsem 2 krát na miniprocházku, aby usnul a pak jsem měla co dělat, aby neřval :grinning: je totiž zvyklý nosit se na rukou, takže když jsem ho položila okamžitě řev... No a váží už 10 kg (macek:grinning:), takže se docela pronese. Teda jestli budu své dítě taky furt tahat, asi si nechám přerazit ruce :grinning:

Jinak co se pohlaví miminka týče, my to s přítelem máme naopak - přítel by to chtěl jako překvapení, já bych to chtěla vědět předem... O jménech jsme se už taky bavili, takže jsme se shodli na Filipovi a Sáře (z čehož vyplývá, že stejně jako Hafinka bychom chtěli děti 2 a to holčičku s chlapečkem :wink:) a já bych mimčo ráda oslovovala jménem už v bříšku :wink:

Dneska jsem si zas pohledala nějaké inzeráty na netu (kdybyste náhodou věděly o nějakém místě kancelážské myšky, dejte vědět :wink:) a v pátek jdu na další pohovor do firmy, která pořádá rekvalifikační kurzy... Tak snad paní ředitelka bude kapku tolerantnější... Stejně když jdu někam na pohovor, nebo něco takového, udělám z dreadů drdol a svážu ho do šátku...

No a co se věku týče, momentálně mi došlo, že čas opravdu letí vcelku rychle. Ale i tak jsem stále v klidu, jsem mlaďoška - v říjnu mě čekají teprve 24 narozky :grinning: :wink:

A ještě vám pisnu, že už se nám rýsuje náš "nový" byteček :wink: Když jsem u toho - Zabko, já bych tu babu měla 100 chutí z toho balkónu zhodit! Ale taky bych asi nic neřekla...:frowning2: I když přítel by se na ni asi utrhl, neb jak už jsem myslím psala, je to cholerik:grinning: No Beran, co od něj čekat, že?!:wink: Ale, i když je někdy na zabití, jinak je fajn :wink: No jsme asi vcelku, v dnešní době, netypický páreček, neb jsme spolu teprve rok a půl a už se snažíme o mimčo... Ale je fakt, že jsme se oba doost vyřádili a např. já už nemám nějak potřebu hledat "pana Dokonalého" - stejně na to nevěřím :wink: A jak to máte, holky, s těmi vašimi mužíčky vy?:wink:
2. črc 2008 v 15:35  • Odpověz
autor
Tak krásné odpoledne.
Tak konečně je venku trošičku líp. Cesta domů je pro mě utrpením. Jak už jsem psala když jsem přišla domů, tak asi po 5 ti minutách zvonek - přijel tchán. Ale super jsme pokecali. Miláček si pro změnu s klukama domluvil fotbálek, tak ted jsem sama doma. Měla bych sice žehlit, ale mě se taaaaaaaaaaaak nechce.
No holky tak s těma mimčama. My bychom taky chtěli dvě - chlapečka a holčičku - pro holčičku už máme jméno vymyšlené - Nikolka ale jestli se nám narodí kluk, tak to bude s jménem horší . Mě se líbí David - to je ale brácha od manžílka, potom Tomášek - to už mám ale synovce, a Filip - to je prý jak pro psa mi bylo zděleno. No tak nevím. bude to těžký. Ale jak píšete, budu ráda když to hlavně bude zdravé. Mám strach, co když nám to nějak nepůjde (otěhotnět) - asi se zblázním. Je mi 26 a 27 mi bude v lednu. Myslím si že je to tak akorát časek na miminko. a už to od nám každý čeká. Andu vy jste spolu rok a půl? no tak to my jsme trochu více popředu. V srpnu to bude 9 roků co jsme spolu začali chodit a v září rok od svatby. Je to mazec už tak dlouho. a kupodivu, jsme pořád zamilování a štastní tak jako na začátku .
Hafi, my ani nebyli na svatební cestě. chtěli jsme jet do Egypta na poznávací ale chtěli jsme jet letos v dubnu. Ale bohužel nejeli, protože jsme našli ten byt a mysleli si že to bude co nejdříve vyřízené a penízky jsme chtěli dát do bytečku. No a jak jsme dopadli. ani svatební cesta a ani byt :frowning2:
dneska jsem potkala kamarádku ze základky. Už má jednoho raubíře doma a ted čeká druhé - holčičku. Tak jsem tak seděli a já jí jen tiše záviděla. 'Ríkala že to ani neplánovali, že prostě vysadila prášky a říkala si že to tak půl roku potrvá než otěhotní a ono se to podařilo hned prnví měsíc. JÁ CHCI TAKY !!!!!!!!
Andu budu držet pěsti, at ti ta práce výjde a paní bude tolerantnější. Jednou to musí vyjít.
No nic budu končit. Jdu něco dělat. Tak zatím papa a píšte :slight_smile:
2. črc 2008 v 18:40  • Odpověz
hezké parné dopoledne holky,
to je zase pařák. Normálně se mi z toho tepla zavírají oči. Jéééé zabi tak to máme stejně my jsme taky spolu tak dlouho chodili s manžou až jsme se v červnu vzali. A jinak to s tou svatebkou to si jen tak pojmenováváme, jelikož jsme měli jet do Chorvatska do hotelu na týden, jenže umřela tchýně šest týdnů před svatbou tak nám řekli že svatbu nemáme rušit, ale dovču jsme zružili, jelikož manžu to dost vzalo. Teď sice furt lamentuje, že jsme měli jet, že se teď dlouho nikam nepodíváme, ale co i na plachetnicích bylo nádherně a za 4.000,- na osobu za 10 dní andrenalinové dovolené to není špatné. (jeli jsme totiž týden po tom co tam byla ta velká bouřka a umřelo tam několik lidí)
Andu budu držet pěsti ať to na pohovoru vyjde. MUSÍ. :slight_smile: Ani holky nevíte jak jsem ráda, že nejsme sami co chcou dvě děti. Plno známých říká, že stačí jedno, aby mu mohli dát vše. :frowning2: Já už několikrát zjistila, že mít sourozence je super věc a chci to dopřát i mému dítěti, i když to bude určitě z finančního hlediska těžké, ale co pro co tu žijem na tom světě, že jo? Tak se mějte v tomto parném dni ještě zítra a je tu zase víkend. jupííííííí
Tak ještě jedno andu držím pěsti ať natrefíš na normálního tolerantního člověka co tě přijme bez ohledu na to co nosíš za účes. :wink:
3. črc 2008 v 09:36  • Odpověz
No tak koukám, jdeme na to s přítelem vcelku hopem :grinning:, ale co už, do 30 na dítě se mi čekat nechce. Teda čekat úmyslně, myslím, kdo ví co bude, že :wink: Zabi, to je úžasné, že i po 9 letech jste stále zamilovaní :dizzy_face: Teda doufám, že nám to taky vydrží, ale já jsem co se vztahů týče, možná až zbytečně realistická, pesimistická, či nevím jak to napsat. V podstatě raději ani budoucnost vztahu neřeším - prostě jsem šťastná, že jsme spolu, žijeme spolu, chceme spolu dítě... A co bude pak, nějak neřeším :wink:

Jinak vám oběma děkuji za držení pěstiček - nakonec jdu zítra na pohovory 2, tak snad něco klapne:wink:

Dneska mě čeká mega úklid našeho nového bytečku:slight_smile: Vrchní patro je předěláno, pak už "jen" ty schody s novým vchodem a je to :wink:
3. črc 2008 v 10:02  • Odpověz
autor
čusík holky.
Tak jsem se konečně dovalila z práce - hrůza. To dnešní počasí má fakt dost. Jsem myslela že padnu - takové horko - fuj. Ještě k tomu kolega má dovolenou, tak tam mám brigádníka - mladého kluka, takové správné ucho. Tak musím kontrolovat aby něco špatně neudělal. No ještě zítrřek a pak víkendíček. Zítra jedeme k sestřence -mame každý rok sraz bratranců a sestřenic, tak bude zase veselo. Akorát nehlásí na zítra už moc pěkné počasí.
Včera jsem koukali na net a našli jsme super dovču - Bulharsko, letecky 8 dní a na jednoho 6,5tisíce. Tak uvidíme jestli to výjde. Manžel se musí zeptat na dovolenou, jestli mu jí posunou o týden dřív.
Jo a ještě taková ta smutná zprávička - aspon pro mě - mrcha škaredá dorazila dneska ráno. Takže zase hurá na další měsíc. Akorát takové strašné křeče jako dneska jsem už mooooc dlouho neměla.
No nic budu končit. Jdeme ven. Musíme jít něco nakoupit na zítřejší akcičku.
Andu budu na tebe zítra myslet - jedno musí vyjít :slight_smile: . No a ten mega úklid bych dělala s radostí, kdybych věděla že uklízím pro nás nový byteček.
Tak zatím papa
3. črc 2008 v 18:19  • Odpověz
Ahojte holky, tak včerejší pohovor byl v pohodě, ale moc tomu nevěřím, protože paní mi narovinu řekla, jak na ni působí šátek a dready - říkala že na první dojem jí to zaskočilo, ale čím víc se mnou mluvila, tím víc jsem se jí zdála v pohodě. Ale má tam ještě dalších 5 zájemkyň, takže určo to bude nějaká nedredařka :wink: Akorát nechápu - dělala bych v kanclu a občas vylezla prohovořit před dělníky - jednak nehcápu, proč chtěla, abych se před nimi pohybovala v nějakém sáčku a druhak nevím, proč by dělníkům měly vadit dready:wink: Ale co už, tak už vím, jaký dělám dojem, takže holt na další pohovory nejlépe v nějakém obleku a bes šátku v dredech :grinning:

No a po pohovoru jsem šla na návštěvu ke kamrádce, která má dvě holčičky - jedna bude mít 3 a druhá bude mít 6 a jsou moc fajn:wink: Byla jsem povýšena na tetu a ta Starší se po mě furt plazila a obě mi stále něco ukazovaly :slight_smile: A pak jsme jely všechny stejným směrem - já domů a holky na návštěvu k babičce, tak mě chytly za ruce a šly - cítila jsem se fakt fajn :wink: No a estou mi Silva povídala o porodu, jaký byl a o tom, jak se jim taky nedařilo počít a povedlo se, když na to přestala myslet, řekla si "tak co, mimčo nebude" a nastoupila do práce:slight_smile:
Takže nebojte, mrcha 100% jednou nedorazí :wink:

A jak si holky užíváte víkendu?:wink: Já před chvíli vstala a teď asi půjdu opět uklízet náš nový byteček :wink:
5. črc 2008 v 10:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.