• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Misakri, taky tě vítám mezi námi :slight_smile:

Zabi, jojo, to je pravda, bylo by to moc hezké, nadělit manžovi k výročí takové milé překvápko :wink:Jináč já momentálně obrušuju starou plovoucí podlahu co jsme sundali z předsíně a budem ji dávat do kuchyně pod lino.. No je to strašně zábavné, ale co se dá dělat :wink: Ještě bych měla opět vymalovat, neb mám nějakou debilní barvu co nekryje a pak mě ještě čeká zahrada na posekání... noo, mám co dělat:grinning:

Zuziii, jakpak jsi dopadla, noo?:wink:
28. črc 2008 ve 12:06  • Odpověz
jéé, děkuji za přivítání.. milé :wink: :slight_smile:

zrovna jsem byla uspat draka, uff, dalo to fušku.. snad bude tuhoň aspoň půl hoďky..
28. črc 2008 ve 12:09  • Odpověz
co to čtu, strouzek a zabka těhulky??? tak to mooc gratuluju.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. črc 2008 ve 12:13  • Odpověz
misakri ještě negratulovat nic není jistý k doktorovi jdu příští úterý :wink:

koukám máš jedno dítko necelý rok a už se budete snažit o druhé?? to je rychlost :wink:
28. črc 2008 ve 12:16  • Odpověz
jasně jasně, tak to ještě negratuluju.. to počkáme :grinning:

jj, čekáme rok kvůli císaře a hned druhé.. teda hlavně já chci, manža moc nee.. ale už jsem ho zpracovala.. :grinning:
on jako ne, že by nechtěl teď, ale on chtěl jen jedno dítko.. a když teda 2, tak raději hned po sobě, ať pak můžu nastoupit do práce..
28. črc 2008 ve 12:19  • Odpověz
jj tak to chci i já a navíc ať jsou si blízcí, jámám bráchy o 7 a 15 let starší a to bylo na prd
28. črc 2008 ve 12:20  • Odpověz
přesně tak.. já jsem s bráchou od sebe o 10měs ( narodila jsem se na konci 7.měs ) a bylo to super.. :slight_smile:
28. črc 2008 ve 12:21  • Odpověz
autor
Masakri, já ještě těhulka nejsem - zatím mám 2 dny zpoždění, tak uvídím. Jak jsem psala jestli nic, tak v pátek dělám test - ha, jsem zvědavá jestli to do toho pátku vydržím.
Andu, tak to se u práce opálíš - dneska je docela pařák - myslím při sekání zahrady.,
Misakri, vy už chcete druhé hned tak po sobě? Já si neumím představit jak bych to zvládala. Mě by zatím stačilo jenom to jedno.
Holky šla bych domů - nebaví mě to dneska.
Ta Zuzu šla asi na 10 pohovorů, že se ještě neozvala. Zuzi, zuzi, kdepak jsi?
28. črc 2008 ve 12:21  • Odpověz
já mám rodičák jen na 2 roky, takže ještě máme čas.. ale nikdo neví, jak dlouho nám snž bude trvat, takže raději začneme dřív.. a pak bych chtěla rovnou z jedné mateřské nastoupit do druhé.. :slight_smile:
28. črc 2008 ve 12:23  • Odpověz
zabko, tak držím pěsti, aby mrcha nedorazila.. :wink: :slight_smile:

já jsem si to taky neuměla představit, hlavně teda ze začátku, nic jsem nestíhala, prostě total neschopná.. ale jak miška roste, tak je to čím dál lepší.. jsme sehrané, ale to tak má každý, takže neboj.. teď už chodí, takže je to zase o něco lepší.. že když mě nevidí a zatouží po mě, tak nezačne hned ječet, ale dojde si tak, aby mě viděla.. a to tak je se vším.. :slight_smile:
28. črc 2008 ve 12:26  • Odpověz
já řidičák nemám njak se nemůžu donutit :frowning2:
28. črc 2008 ve 12:26  • Odpověz
Strouži, obávám se, že Misa nemluvila o řidičáku, nýbrž o rodičáku:wink: Ale btw, já se k řidičáku taky ne a ne odhodlat :wink:
28. črc 2008 ve 12:28  • Odpověz
jéé, no zrovna koukám, kde je co o řidičáku.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
já ho mám a jako nic moc nejezdím, máme jedno auto, takže nemám čím.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a taky nemám kam.. :grinning: :grinning:
28. črc 2008 ve 12:29  • Odpověz
ježiš kam čumím :grinning: už mi hrabe
28. črc 2008 ve 12:32  • Odpověz
28. črc 2008 ve 12:34  • Odpověz
holky, zatím se rozloučím.. dokud spí, jdu něco dělat.. zatím pa :wink: :slight_smile:
28. črc 2008 ve 12:40  • Odpověz
autor
Tak jo když teda ty řidičáky - strouži :grinning: - tak já mám, ale taky nejezdím.
Holky tak ted mi volal manžílek, že do kina se dnes nejde - vyprodáno. No tak příští pondělí. Je to síla - v pondělky za 99 a přes ttýden 139kc.
Já chci domů - klidně bych šla i sekat zahradu k ANdu. Nebo cokoliv jiného - ale ne práce
28. črc 2008 ve 12:41  • Odpověz
Zabi, nedivím se ti, je krásně na to sedět v práci... Na druhou stranu, za nějakou práci bych byla ráda. I vzhledem ke kecům mého drahého přítele - včera mě zas vytočil do vrtule :angry:

Jinak, Bathory může být dobrý filmek, ale asi si počkám, až se dostane do takových jakoje Minikino nebo Art... Tam to mám prostě nejraději, mají tam skvělé a zajímavé filmy a jako bonus vstupné za 70, 80 Kč :wink:
28. črc 2008 ve 13:14  • Odpověz
ahoj holky,
tak konečně píšu...
tak to vypadá slibně...v pátek si jdu pro prácičku, předvedu se a podle toho mě odmění :grinning: budu dělat korektury, editorské práce i nějaké to redakorování :wink: a to vše z domu :slight_smile:
misakri: vítám tě :wink:
strouzku: tak kdepak máme testík v albíčku??? :wink:
zabko: držím pěsti, ať tam jsou // a Bathory si užij, taky bych to chtěla vidět, jo teď čtu, že vyprodáno..to jste chtěli do Cinestaru, že?
rodičák mám, řidičák taky, ale mám ho naprd, bo se bojím sednout do auta a jet. učila jsem se nafťáku a benziňák prostě nezvládám, zkrátka jsem neschopná, ale štve mě to a možná to překonám. Jo holky, závěrečky jsem dělala 14dní před porodem. Fakt sranda :grinning:
zabi: a kdy končíš v práci???
andu: já tomu říkám projevy plazismu (chlap má někdy mozek na úrovni plaza :grinning: ale pšt, jen někdy)
28. črc 2008 ve 14:31  •  2 děti  • Odpověz
ahoj zuzuvšak jsou testíky ne?
28. črc 2008 ve 14:35  • Odpověz
autor
Zuzi tak to je super že máš práci z domů. Aspon bude nějakých pár penízku na víc. Už jsem si říkala kde jsi dneska tak dlouho.
Strouzi testíky tam jsou a i // - jen at tloustnou.
Dneska to beru přes lékarnu. Ale zítra testovat neebudu.
28. črc 2008 ve 14:43  • Odpověz
stroužku no jo!!! už je vidím... já jsem koukala asi předevčírem a dneska ne... krása...!!!!
zabi: no já jsem ještě musela pro malou ke tchyni, vyposlechnout si nářky atd... netestuj, byla bys nervózní
já dneska testuju taky, ale ovulační... a už snad poslední...nějak se mi zatoulala :grinning:
to je vedro...fuj
28. črc 2008 ve 14:52  •  2 děti  • Odpověz
halo halo, kde jste? koupete se nebo snažíte?
28. črc 2008 v 16:08  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj, Zuzi, tak to máš super s tou prací! Ty jo a s tím plazismem jsi mě fakt pobavila, je to naprosto přesné :grinning: Akorát mám pocit, že co přestavujeme, projevuje se tento neduh u mého drahého nějak často :angry: Jinak já nesnažilkovala ani se nekoupala, ale měla jsem návštěvu, tak jsem žehlila, pak sekala trávu a tak podobně :wink:
28. črc 2008 ve 20:01  • Odpověz
autor
Dobré ráno
Holky tak já to nevydržela a dneska testovala a MÁM // - nemůžu tomu uvěřit. Já nevím co dělat. Jsem úplně v prdeli z toho.
29. črc 2008 v 07:28  • Odpověz
ahoj zabko ty bláho gratulaceeeee kolikátý si DC??
29. črc 2008 v 07:43  • Odpověz
autor
Strouži díky. Budu vypadat jak debil ale nevím co je to DC :wink:
29. črc 2008 v 07:44  • Odpověz
aha před kolika dny si měla poslední menzes
tudí kolikátý jsi den cyklu
29. črc 2008 v 07:45  • Odpověz
no holky!!!!! to je super!!!!
zabko moc moc moc moc moc gratuluji... a co máš dělat? no užívej si to... :wink:
holky tady se to rozjíždí... tak honem, těhu bacilky sem šup šup šup

strouzku: vše nejlepší k svátku, dárek sis už nadělila sama :wink:
a jinak krásné ráno i netěhulkám :grinning:
29. črc 2008 v 07:45  •  2 děti  • Odpověz
ahoj zuzu díky za gratulaci, plyvat budu až po doktorovi jestli to neva, nechci to zakřiknout
29. črc 2008 v 07:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.