• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
a já jsem nas..... jelikož si musím koupit nové prostěradlo.
17. dub 2009 ve 14:14  • Odpověz
saly, byli jsme tady v porube u Intersparu :grinning:
17. dub 2009 ve 14:29  • Odpověz
Aha.. :wink: vypadalo to jako Matějská :grinning: ale to byl myslím nějaký speciální Lunapark, že?
17. dub 2009 ve 14:32  •  2 děti  • Odpověz
no ja nevim, bylo tam par kolotocu (zaludek se mi bouril uz pri pohledu ze zeme) a pro Tobinka tam byl vhodnej jenom tenhle malej nebo jit na vlacek... :slight_smile:
17. dub 2009 ve 14:42  • Odpověz
já zase kolotoče miluju, vybírám si vždycky ty nejbrutálnější...už se těším na naši chatovou pouť, máme ji koncem července, to už určitě všichni tři půjdem :slight_smile:
17. dub 2009 ve 14:49  •  2 děti  • Odpověz
Ehm, tak já si zdřímla poněkud intenzivněji :sweat_smile: V jednu jsem si zalezla do postele s knížkou a někdy za půl hoďky jsem usla.... No nemám ani uvařený oběd ani domyté nádobí a už se mi nechce vůbec nic jak jsem rozespalá... Takže akorát hodím pizzu do trouby a mooožná si sbalím nějaké ty věci :grinning: No tak holt jsem měla zevling týden, tak si dám pracovní víkend :wink: Stejně musí drahý o víkendu dělat daně, tak nebude doma... Tak abych se třeba nenudila :wink:
Maji, máte moc pěkné ty fotečky :dizzy_face:
17. dub 2009 v 15:22  • Odpověz
já měla úklidový a pracovní ten minulý,ale nějak to pořád není vidět :confounded:A tento,jelikož je drahý k dispozici máme lítací a vyřizovací...
hafi přespříští plánuješ úklid???To já plánuju už jen RODIT :grinning: Vlastně to plánuju už ted :sunglasses: :sweat_smile:
17. dub 2009 v 15:45  • Odpověz
No už tam máš Gabi 39tt, tak to je za pár..to jen my se Zuzkou si ještě počkáme :wink: mi dnes naskočila třicítka, tak už to taky podle té trojky vypadá hrozivě.. :slight_smile:
17. dub 2009 v 16:08  •  2 děti  • Odpověz
jj zrovna jsem na to koukala :astonished: ale oni to tady mají nějak s předstihem :slight_smile: nicméně taťka je už jak na trní :grinning: s každým píchnutím slyším...rodíme?už?je chudáček celý nervozní :slight_smile: musím teda říct že jsem fakt už totál :stuck_out_tongue_closed_eyes: tlaky na pánev a bolesti ,ale pořád nic pravidelného...včera mne večer pořádně prohnalo,to prý taky znamená že se to blíží?? :wink: a to mám celé těhu spíš opačný problém...a k tomu křeče jako blázen ale zase jen jednou :confounded:
17. dub 2009 v 16:21  • Odpověz
Hehe, Gabi, tak to mám doma úplně to samé. Přesně jak píšeš "rodíme?Už?" :grinning: Noo,ještě néé a ještě do úterka má malá zákaz :grinning:
17. dub 2009 v 16:29  • Odpověz
autor
Ahoj holky.
Předem se omlouvám že jsem včera nedala fotky do alba, ale ono je toho pořád nějak moc kolem Domči, tak jsem nestíhala. Ted krásně spinká tak jsem fotky už do alba dala.
Jinak Maji díky za rady ohledně jídla - taky mi příjde že zachvilku zhubnu i to co nechci jestli nebudu skoro nic jíst - myslím z toho co nemůžu. Ale raději si odepřu, hlavně at je Domča v klídečku. Dneska se musíme pochválit, ale noc byla dobrá. Sice Domča usnul až v jedenáct, ale pak spinkal do tří, napapal se a pak do půl sedmé. Takže jsme se i vyspali. Dneska jsem byla vytahovat stehy, pak jsme museli s malým k doktorce na vstupní prohídku - přibíráme, což jsem ráda. A dneska je nějaký moc hodný, tak doufám že nám to vydrží i v noci.
Moc vás nestíhám ani dočíst - ale jen jsem vám chtěla říct, že teda jak jsem dneska byla vydělávat stehy na Fifejdách, tak tam bylo docela dost maminek - už i náš pokoj byl dneska obsazen - a teda nechci vás děsit, ale ty tmavé pleti tam bylo nějak moc. No holky ono vám to bude ve výsledku jedno kde rodíte a ležíte. Já teda měla štěstí na nadstandart, ale jak mě chytli kontrakce, tak i kdyby tam bylo deset tmavých, tak mi je to jedno. A na šestinedělí, jsem měla dělat sama co ze sebou a s malým , natož abych si všímala maminek kolem. Měla jsem teda velkiké štěstí na spolubydlící maminku - výborně jsme si pokecali a celých těch šest dní nám uteklo rychle.
No nic, jdu odpočívat, dokud Domča spinká. Tak já zase nahlídnu zítra. Tak hezký večer
17. dub 2009 v 19:14  • Odpověz
žabi Domíšek je náááádherné miminko :slight_smile: jsem z těch fotek úplně naměkko :slight_smile:
17. dub 2009 v 19:21  • Odpověz
žabi Domíšek je náááádherné miminko :slight_smile: jsem z těch fotek úplně naměkko :slight_smile: tak se opatrujte a zase se ozvi co je nového :wink:
17. dub 2009 v 19:21  • Odpověz
Ahoj, Žabi, my si to myslely, že máte fofry :wink: Dominik je fakt slaďouš :dizzy_face: No už se taky nemůžu dočkat - hehe, jako většina, že?! :grinning: A právě s těmi tmavými spoluobčankami - to přesně jsem si myslela! Já bych přece jen ráda aspoň nějaké to soukromí :sweat_smile: No holt až to přijde, zkusím si zavolat kvůli nadstandartu a když nebude volný, asi zkusím jinou nemocnici.... Ale uvidíme :wink:
17. dub 2009 v 19:40  • Odpověz
Jééé :slight_smile: :slight_smile: já už chci taky takové miminko!!!!!!!!!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ten je fááájny :slight_smile: :slight_smile: Tak se žabi doma držte, za pár týdnů bude líp :grinning: :grinning:
17. dub 2009 v 19:57  •  2 děti  • Odpověz
Zabi, Dominiček je moc krásný :dizzy_face: :dizzy_face:
Fakt je ten, že když máte bolesti, je vám opravdu jedno kde jste a kdo je kolem vás. Takový ten pocit soukromí a aby mě někdo neviděl v nějaké situaci, to má člověk v normální situaci, kdy mu nic není a jen se na to připravuje...
17. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz
Hmm, je fakt, holky, že to je možné, že mi bude fuk kdo je kolem mě atd. Ale spíš bych ten porod chtěla mít jako něco "krásného", jako něco co se týká jen nás dvou, resp. tří... Představa, že mi do toho heká nějaká spoluobčanka... noo moc mě to neláká, ale holt někde porodit musím :wink:
17. dub 2009 ve 21:16  • Odpověz
Andu:Chápu :slight_smile: však se zeptej žabky kolik jich tam bylo...ale v dnešní době tolika porodů je aSI MALÁ PRAVDĚPODOBNOST že tam budete sami,co?
17. dub 2009 ve 21:24  •  2 děti  • Odpověz
zrovna jsme to taky doma probírali,je to pěkný bordel,že si člověk v podstatě ani nemůže vybrat kam jít rodit,vlastně jsi odkázána na to kde tě zrovna nepošlou do háje :frowning2: A my to máme blbý že zrovna ted museli zavřít ty Vítky a dotkne se to všech...Já taky vůbec nevím jak dopadnu v tom Frýdku...mám z toho docela strach... :unamused:
17. dub 2009 ve 22:01  • Odpověz
Ahojte, holky!
No, Gabi, snad vám to do toho Frýdku vyjde! Mě ještě včera známá doporučila Třinec, ale to je podobné jako s Opavou. Cesta docela daleká a nevím, kdo by mě jezdil každý den navštěvovat :sweat_smile: No holt prostě ještě v den D budu asi obtelefonovávat, jestli a kde je volno atd. :sweat_smile:
18. dub 2009 v 08:58  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
zabi, Dominicek je nadhernej!!! uplne uzasnej mimousek krasnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. dub 2009 v 09:07  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Andu o třinci nic nevím,říkáš dobrý?Já jsem zase vymyslela že pokud to půjde rychle tak nevolám a jedu pak už mne snad nepošlou jinam :wink:
Drahý mi odjel na tunning do Kopřivnice :unamused: já nakonec zůstala doma pže nevím jak bych to tam zvládla trajdat,jeli o půl sedmé a budou tam minimálně do dvou tří...tak příští rok no...Jak na potvoru je super počasí,hlásili že má být hnusně,tak by mne to tak nemrzelo :confounded:
18. dub 2009 v 09:18  • Odpověz
No jasně, Gabi, kdybych měla místo, kam bych chtěla, taky bych tam nevolala předem. A s prasklou voudou nebo tak už tě určo nikam nepošlou :wink:
No já taky předpokládala, že bude hnusně, tak jsem počítala s tím, že mi nebude líto, že sedím a uklízím doma :sweat_smile:
Mě s těmi předpověďmi vyloženě se*ou... Jako ČR je asi jenom Praha, mám takový pocit! :angry:
18. dub 2009 v 09:29  • Odpověz
No andu to doufám že mne jinam nepošlou,dneska nikdy nevíš... :unamused: HLAVNĚ AT UŽ TO JE!!!!
No já taky něco pouklízím :confounded: vyloženě se mi chce :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dub 2009 v 09:36  • Odpověz
jj já těm pražský předpovědím moc nevěřím,to co hlásí dnes většinou u nás platí zítra nebo pozítří,ale tentokrát to teda nevyšlo vůbec... :confounded:
18. dub 2009 v 09:38  • Odpověz
No právě, my jsme kdysi koukali na poláka, ty předpovědi pro nás platily více... Asi to zas zavedu :wink: Hehe, já už bych taky jela rodit... :grinning: Ale když pan Dr. mě vcelku uzemnil svou výbornou zpávou, že vše je v pořádku, páč je zavřeno... Noo já bych radši už slyšela něco jiného :grinning: Noo, co naděláme než že budem čekat, žee?! :wink: :grinning:
18. dub 2009 v 09:43  • Odpověz
Mi dr.aspon řekl že se vše může změnit během chvilky,tak pořád čekám kdy přijde ta chvilka :grinning:
18. dub 2009 v 09:53  • Odpověz
Heh, Gabi, no tak aspoň trochu něco uklidňujícího :wink: :grinning:
18. dub 2009 v 09:57  • Odpověz
Kurnik, ten můj chlap mě štve. Naučil se spát v obýváku, páč čumí dlouho na TV a mě to v noci budí, a jelikož jej máme spojený s kuchyní, nemůžu tam jít ani uklízet... :angry: Noo né, že by se mi chtělo, ale už to fakt nemůžu odkládat! :grinning: A kyž tak koukám na hodinky, je deset, to už bych ho mohla jít pomalu budit... :wink:

Joo a jak jsme nechtěli, nakonec budem mít i monitor dechu. Od nějakého přítelova známého za 9 stovek - jim ten monitor prý přišel jako dobrá věc... Já teda nevím, páč slyším různé názory, ale tak vyzkoušíme, uvidíme :wink: Jé a teď jsem si vzpomněla, že musím drahému ještě připomenout, ať vyloví u nich ze sklepa vaničku :wink:
18. dub 2009 v 10:01  • Odpověz
No já s tím monitorem taky pořád nevím,2litry je moc na to že další dítě už neplánuji,aspon teda já :wink: ,a kupovat od někoho naslepo mám strach...a pokud ho půjčím v půjčovně tak to na rok stejně vyjde na 1800,tak to už zase koupím nový ne...Ale jak říkáš někdo na to nedá dopustit,někdo říká že je to jen trend tohodle baby boomu :unamused:
18. dub 2009 v 10:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.