• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
No jako, kdybychom měli kupovat nový, vybodnem se na to! Ale takhle, když ho můžem mít od známého a ani ne za polovinu, tak co už, že? :wink: Jako např. on říkal, že je to hodně uklidnilo, sestřenice zas, že měla i šoky, páč to začalo blikat, když docházely baterky a ona myslela, že jí nedýchá dítě, či co... :sweat_smile:
18. dub 2009 v 10:14  • Odpověz
jasně za ty peníze bych do toho šl a taky...
18. dub 2009 v 10:37  • Odpověz
Ježkovy zraky, já toho svého drahého uškrtím :grinning: Už půl hodiny ho budím a on ne a ne vylézt! Si to nádobí asi umyje sám, jek to tak vidím :angry: :wink: :grinning:
Hehe, nějak zjišťuju, že z těch porodnic začínám být poněkud zoufalá :sweat_smile:
18. dub 2009 v 10:39  • Odpověz
tak dělěj jako že tam není...za chvíli tě ten pracovní elán přejde :grinning:
já bych asi,bydlet v ově, zvažovala i tu opavu,ale je fakt že z ruky to kapánek je...je to na prd :confounded:
18. dub 2009 v 10:45  • Odpověz
tak jsem ted koukla ne ten můj metřík a mám už jen 12 dní do termínu :astonished: :grinning: jéjda :sweat_smile:
18. dub 2009 v 10:47  • Odpověz
wow, tý jo, 12 dní, noo to už je mazec :wink: Mě dneska přišel mail z rodiny, že prý 20 :grinning: No, Gabi, já bych tu opavu fakt asi brala všema deseti. Ale jak byl přítel taky pro, nějak se mi šprajcnul :angry: No uvidíme, asi to fakt budem řešit operativně :wink: Hlavně do té Opavy by se to dalo stihnout i rychle, ale cesta tam je vcelku na prd :confounded:
Hihi, s tím pracovním elánem jsi mě pobavila - on ještě totiž ani nepřišel! :grinning: :grinning: Ale musím se překonat! Nutně! :grinning:
18. dub 2009 v 10:52  • Odpověz
jj já se taky od rána překonávám :grinning: a zatím jen tady sedím u počíku :grinning: vlastně neee už jsem byla v obchodě :grinning: ale už bych měla začít aspon omalu vařit...
Sem si,když tu tak sedím objednala nakonec sadu do postýlky :dizzy_face: sice mám po malém,ale je to všechno takové neutrál-klučičí a ta je taaaak sladoučkáááá :sweat_smile:
18. dub 2009 v 11:02  • Odpověz
Jojo, Gabi, musíš si to užít, když bude tentokrát holčička, přece :wink:

Tak já mám umyté nádobí, chlap čumí na autosalon místo toho, aby jel dělat daně a mě se nechce vařit, resp. máme tu jen sojové maso a na to teď absolutně nemám chuť... :unamused:
18. dub 2009 ve 12:05  • Odpověz
Mi ted volal drahý že už jedou domů,prý jsou docela zmrzlí,že hnusný vítr...taky dobře :wink:
Já se teda pustila do úklidu,ale chce se mi až brečet ptž jsem úplně hotová až na mne jdou zase mdloby :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to jsem jen utřela prach...je to hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dub 2009 ve 12:31  • Odpověz
Jojo, Gabi, teď jsem byla na balkóně a ten studený vítr je fakt nepříjemný :confounded: No aspoň budeš mít chlapa doma a nebude ti líto, že jsi taky nejela :wink:
To je hnus, jak se to tělo úplně brání, že?? Nona já jsem taková, že se přemáhat nebudu! Teď ještě poklidím hadry a půjdu si lehnout s knížkou do pelechu. Vidím to tak, že si zdřímnu a pak, jestli se přemluvím, možná ještě něco udělám :wink: Si říkám, co už... Pak budu míto zábavu celé dny postaráno a jen tak se nevyspím, že... :wink:
18. dub 2009 ve 12:36  • Odpověz
Ahoj :wink:
My jsme byli dopoledne v městě a na poště, pak jsem vyjela s kočárkem do kopečka domů...
No a k tomu rození a porodnici, já po zkušenosti z minula asi pojedu do nejbližší porodnice, protože bychom taky nemuseli dojet nikam.
18. dub 2009 ve 12:36  • Odpověz
Andu, odpočívej, čti si a hlavně spi, pak to strašně chybí a člověk se jen tak celou noc nevyspí a začne se to hromadit :wink:
18. dub 2009 ve 12:37  • Odpověz
A kde je vůbec Zuzu?
18. dub 2009 ve 12:45  • Odpověz
ahojky holky.. :slight_smile:
jakpak se všechny máte?.. dlouho jsem na vás nebyla kouknout.. :wink:

ale všimla jsem si jedné důležitééééééééé věci.. žabi, aspoň dodatečně, moooc gratuluji k chlapečkovi.. ať vám dělá jen samou radost.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz
Noo, těžko říct, kde je Zuzik :wink: Ale tak je vcelku hezky (až na ten vítr :unamused: ), tak třeba někde procházkuje s malou :wink: Beránku, já si to právě plně uvědomuju, že pak už tolik příležitosti k vyspání se nebude... Proto se fakt do ničeho nenutím a žádné velké gruntování nepraktikuju :wink: No na štěstí na mě doma nikdo není naštvaný, tak se to dá :wink: Akorát přemýšlím, že by asi nebylo špatné něco dopředu navařit, ať se s tím pak po porodu nemusím zatěžovat a zdržovat a hlavně ať tu neumřem hlady, což??
18. dub 2009 ve 12:58  • Odpověz
Ahoj, Míšo :slight_smile:
Tý jo, ty už tak máš koukám taky 34ku :dizzy_face: Jak je? Všechno v pořádku? :wink:

Tak já uklidila ty hadry, jak jsem chtěla a teď vážně uvažuju nad odebráním se směr postel... s knihou :wink: Tak monitor bychom měli mít někdy příští týden a tím už bude postýlka opravdu připravena na člobrda :wink: a pro dnešek jsem drahého zúkolovala tím vytažením vaničky ze sklepa... Ať ji taky můžu pořádně vydrhnout :wink:

Tak beru knížku a na chvíli se loučím :wink:
18. dub 2009 ve 13:48  • Odpověz
Andu máš recht,nebudem to hrotit...dodělala jsem obídek,udělalo se mi tak zle,že jsem taky zalehla a koukáme na telku..Mne taky doma nikdo neprudí,že nemám zrovna stopro pořádek,naštěstí :wink:
18. dub 2009 ve 14:53  • Odpověz
Ahojky holky když se tu i bavíte o jídle, které uvaříte a pak zmrazíte, máte některá zkušenosti co se dá a nedá zamrazit co je nejlepší uvařit?Dík za rady.
18. dub 2009 ve 14:58  • Odpověz
Ahoj, Jet.
U nás se teda mrazí táměř všechno :grinning: Ale co mi nechutná je rozmražená bramborová kaše, ta je fakt nejlepší čerstvá! :wink: Ale jinak, nevím, nepamatuju si, co bylo vyloženě nejedlé porozmražení...

No a já pozoruju, že hodinka spánku přes odpoledne už mi nestačí. Fakt minimálně tak hoďku a půl, dvě... Inu, co už! :grinning:
18. dub 2009 v 15:59  • Odpověz
Ahoj, my nemrazíme vůbec nic, jíme jen čerstvé jídlo, protože představa rozmrazeného jídla mě vůbec neláká :wink:
18. dub 2009 ve 22:25  • Odpověz
ahojte, my mame namrazeny aj pecivo, kdyby se nam nechtelo pro cerstvy....stejne tak mam aj pro Tobika namrazeny jidla a dodelavam k tomu juen cerstvou prilohu... :grinning:
19. dub 2009 v 09:42  • Odpověz
Bré dopoledne :wink:
Jojo, Maji, pečivo máme taky v zásobě, pro jistotku :wink: A zrovna včera jsem do mrazáku zamrazila porci oběda co zůstala. Aspoň mám už jeden den po porodu drahého vyřešeného :grinning:
19. dub 2009 v 09:56  • Odpověz
je, tak me napada tip na rychly a mnam obed-kure na medu, je to fakt za 15 minut na stole.... :slight_smile:
vzit kureci rizky, rozkrojit na mensi rizecky, nenaklepavat, osmahnout a kdyz vypadaji akorat, prelit je asi hrnkem smesi ze zeleninovyho bujonu, kecupu a medu a nechat chvilku podusit...k tomu ryze....zatim vsem chutnalo :grinning:
19. dub 2009 v 10:00  • Odpověz
Hmm, Mji, díky za inspiraci :wink: A toho kecupu hodně, nebo jen vyloženě na dochucení??
19. dub 2009 v 10:43  • Odpověz
no ja to delam od oka, asi pul hrnku toho bujonu, asi dve lzice medu a kecupu taky tak nejak...:slight_smile:
19. dub 2009 v 10:58  • Odpověz
Mmmm, tak to vyzkouším :wink: A myslíš, že by k tomu šly i opečené brambory?? Jsme už lehce přerýžovaní totiž :grinning: :wink:
19. dub 2009 v 11:00  • Odpověz
aha, ja myslim, ze jo :slight_smile: my zase furt tlacime brambory, tak kdyz udelam neco s ryzi, muzem se po ni umlatit :grinning:
19. dub 2009 v 11:23  • Odpověz
jen tak mimochodem, vis co budeme mit dnes na obed... :slight_smile:
19. dub 2009 v 11:24  • Odpověz
no tak jsem to byla vyrobit, tak jeste upresnujici info:
na dve porce 2 kureci prsa, rozkrojit na tenci platky, nasolit a dat osmahnout (davam pul na pul maslo a olej, maslo se pak neprepaluje :wink: ). Mezitim jsem v pullitru umichala pulku zeleninovyho bujonu do trictvrte hrnku s vrouci vodou, dala do toho lzici medu a trosku vic kecupu. Kdyz byly prsa bily, zalila jsem to tim blivajzem a dosypala trochu bazalky. A v ramci experimentu jsem dala asi tri hrste vlasskych orechu (arasidy nemame). Ted to necham bublat nez se uvari ryze a hotovo :grinning:
19. dub 2009 v 11:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.